Bitcoin Forum
June 20, 2024, 03:18:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Yatırım fikri  (Read 3401 times)
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 05, 2017, 03:16:27 AM

benım yatırım fıkrım .yatırtıgın parayı 2 sene ellemezsen eger saglam bı altcoın olur bır ıco olur 2 senede sonra baya kar elde edersın bu kesın bence.ama en buyuk düşman SABIR

En büyük düşman "sabırsızlık" diyecektiniz sanırım. Bunun haricinde sağlam altcoin ve 2 sene fikirlerine katılıyorum.
presidentcoin
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
August 11, 2017, 10:17:06 PM

Sabırlı olmayan kesinlikle  yatırım yapmasın derim  öncelikle. Taş gibi sabır lazımdır. '' Borsa sabırsızların parasının sabırlılara aktarıldığı bir ortamdır.''  şeklinde bir söz okumuştum ve kulağıma küpe yaptım. İkinci ilke  olarak ta  borç para ve kredi ile giriş yapmamalıdırlar.  Yatırım yapılan Sermaye az olsun ama kendilerinin olsun. 3 ilke yatırım yapacakları coin hakkında bol araştırma yapsınlar, acele etmeden seçsinler. Pumpların peşine kapılmasınlar.
Bol kazançlar.

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
August 12, 2017, 11:46:28 PM

sepeti çok çeşitli tutmamakta fayda var en fazla 4-5 coin ico döneminden tespit edilmesi lazım proje ekibini iyi araştırmalı bnt ve myst iyi bu aralar geleceğini parlak görüyorum. ytd
TroubleMaker
Sr. Member

Activity: 355
Merit: 250

blockchaintr.net

View Profile WWW
August 13, 2017, 08:21:05 AM

Altcoin yatırımı yapıcak arkadaşlar için bikaç tavsiyem olucak altcoin trade in dinamikleri hakkında.
1. BTC/USD paritesi eger agresifse yatırımlarını BTC de tutmak en güvenli yoldur.
2. Altcoin yatırımı yapılacaksa altcoinin grafiğine değil BTC/USD nin durumuna bakılıp yapılmalı. Artmasını öngördüğünüz coinin grafiği BTC nin sert hareketiyle aşağı yönlü hareket edecektir.
3. Sabırlı olmak gerek. Bilinçli bir şekilde piyasa izlenmeli ve BTC nin ateşinin düştüğü noktada yatırımlar yapılmalı, yükseldiği zaman en uygun kaçış noktası aranmalı.
4. Acil satmam lazım paniği kaybettirir. Volume u cok duşuk olan coinler dışında her altcoin satış fırsatı verir yatırımcısına. Çıkabileceğiniz en doğru fiyatta çıkın.
5. Uzun vaadeli yatırım düşünüyosanız sadece BTC de kalmanız daha hayırlı olabilir. Zira BTC ye karşı değer kazanan coinler BTC nin düşmesi yada yükselmesiyle tekrar değer kaybedecektir.
6. Her bir yatırım tavsiyesine karşı duruşunuz net olmalı. Bilimsel değeri olmayan görseller dışında makul açıklamaları var mı öngörülerinin? Hangi önkoşullar bu tavisyenin gerçekleşebilirliğini etkiler?
7. Dolar'a karşı hesabınızın değer kazanması başarılı bir trader olduğunuzu göstermez. BTC markette işlem yapıyosanız başarı ölçütünüz BTC miktarınızı ne kadar arttırabildiğinizle dogru orantılı olmalı.
8. Eğer karlılığınız çok yüksek yüzdeleri yakalarsa, yatırımınız bir kısmını nakite dönüştürüp herhangi öngöremediğiniz bir düşüş yaşandığında üzüntü katsayınızı düşürün.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714

View Profile
August 16, 2017, 04:02:43 PM

altcoin al sat yapmaktansa ICO ya girmek daha mantıklı değil mi? Spheris e girmeyi düşünüyorum ben. Al sat yapmaktan daha çok getirisi olacak bir proje olabilir diye düşünüyorum.
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 311

View Profile
August 17, 2017, 08:47:10 AM

altcoin al sat yapmaktansa ICO ya girmek daha mantıklı değil mi? Spheris e girmeyi düşünüyorum ben. Al sat yapmaktan daha çok getirisi olacak bir proje olabilir diye düşünüyorum.

Riski sevmeyenler için dediğin mantıklı. Ama riske girerek kafa yorarak altcoinlerde daha çok kar elde edilebilir kısa vadede. Kısa zaman önce bu şekilde yapıp çok güzel kazanç sağlayanları gördüm. Ama Spheris fena değil gibi haklısın.
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
August 17, 2017, 06:42:18 PM

Şuan en buyuk geleceği btc ve eth de görüyorum param olsa direkt yatırım aracım 2 si olabilirdi
Edw1ki
Newbie
*

Activity: 58
Merit: 0

View Profile
August 17, 2017, 10:09:22 PM

Aşağıdaki 5 'li ile bu işin içindeyim ama düştükçe düşüyorlar. Angry

ETH
STRAT
SYS
XMR
LBC
mappefaar1
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
August 18, 2017, 06:07:43 PM

Altlara yatırım yapılabileceğini düşünüyorum
TroubleMaker
Sr. Member

Activity: 355

blockchaintr.net

View Profile WWW
August 20, 2017, 11:12:35 AM

Bu piyasanın kısa zamanlı karlılık oranı çok yüksek olabilse de, bilinçsizce elde edilen karlar panik ve kaybetme kaygısıyla zarara dönüşmekte genel olarak. Eğer altcoin trade yapılacaksa alış fiyatının makul bir karlılık oranında üstünde bir fiyattan satış emri verilerek sabırla beklenebilirse kolay trade olabilir. Uzun vaade de ise herhangi bir yatırımın çöpe dönüşeceğini sanmıyorum..
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
August 21, 2017, 03:38:04 PM

Altlar için baka yatırım fırsatı var bidr de kasım fork muhabbetine doğru frsat oluşacaktır
borcoin
Newbie
*

Activity: 21

View Profile
August 22, 2017, 07:48:23 AM

projesi sağlam bir ICO ya göm gitsin. eğer 1 yıllıksa scam değilse her türlü kazanırsın 1 yılda.
aynen öyle hocam katılıyorum. kazancını 2-3x yapabilirsin. uzun vadede çok kazançlı bir yatırım sistemi bitcoin.

yeni zenginler bitcoinden olacak. Cheesy
themystick
Full Member

Activity: 182

eHarvestHub

View Profile
August 22, 2017, 01:55:52 PM

Bu bence tamamen psikoloji ile ilgili bir durum. Böyle bir hatırım yeri arayacağına düşünce yapıni değiştirmelisin. Bu durum hayatta her zaman sana çok büyük sikintilar getirir. Bunu mümkün olduğunca az maliyet ile cozmelisin.

Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 311

View Profile
August 25, 2017, 09:34:55 AM

Yatırım için bitcoin iyi bir tercih bana göre. Ama son zamanlarda çok arttığı için şu an almak mantıklı mı bilmiyorum. Uzun vadede waves de olabilir. Altlardan da LISK mantıklı geliyor.
cointerstrike
Full Member

Activity: 350

View Profile
August 25, 2017, 03:55:28 PM

Günlük trade ile para kazanmak neredeyse imkansız her borsada trade için üretilmiş botlar var ve sürekli küçük çaplarda pump dump yapıyorlar aradan sıyrılıp para kazanman çok zor ihtimal. Bende icoları öneriyorum
cercitolga4545
Sr. Member

View Profile
August 28, 2017, 11:30:47 PM

Sağlam bir ICO ya gir 6 ay bekle güzel bir kazanç olabilir. Monetha nın 2  gü sonra ICO su var denenebilir sağlam porjeye benziyor.
heropzy
Member
**

Activity: 83
Merit: 10

View Profile
August 29, 2017, 03:54:27 PM

herkes ico'lardan bahsediyor ancak insanlar güvenli ico'ları nereden bulacak onu anlamıyorum o kadar çok ico var ki hangisinin projesi diğerinden iyi hangisi güvenilir feleği şaşıyor insanın.

o yüzden ico'ya yatırımda en az trading kadar zor bence
cercitolga4545
Sr. Member

View Profile
August 30, 2017, 08:58:49 PM

Sağlam Ico basıl anlaşılır?
Yatırımcıları yani proje sahipleri daha önce hangi projelerde çalışmış isim isim teyit edilebilir önceki performanslarıda referans olur ve yapılan ıco nun projesinin kullanım alanı. Ayrıca site tasarımları adminlerin ilgi drumu vs.. Faktörler sıralanabilir
Monethaya girmeyi düşünüyorum. Şuan ilgi de oldukça fazla guzel kazanç sağlayabilir
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
September 01, 2017, 10:32:53 PM

margin trade pişmanlıktır.

kenardaki paramı

btc, ethereum, ltc, waves, tenx pay, decent, bela    sekize böldüm oturdum çekirdek aldım bekliyorum 6 ay sonra inşallah zenginim Cheesy

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
September 03, 2017, 06:28:46 PM

Uzun vade yatırımım var ve  1 yıl olmak üzere 3 ay sonra.  Ama oldu acil bir durum yatırımı elimin altında her an bozacak şekilde kontrolümde bulundurmazsam hiç hoşlanmıyorum bu durumdan. Para elimin altında bir coinde olursa sabırla bekleyebilirim.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: