Bitcoin Forum
May 25, 2024, 03:42:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [ICO] Zloadr : Blockchain Yayıncılık Platformu  (Read 4486 times)
polat90 (OP)
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
July 17, 2017, 02:13:50 PM
Last edit: August 13, 2017, 02:25:23 PM by polat90

ZLOADR

Ethereum blok zincirindeki yayın platformu

ZLOADR NEDİR?

Zloadr, yatırım oluşturucuların tanıtımlarını geniş, zengin bir kitleye ulaştırmalarını; para kazanmalarını, satmalarını ve tanıtmalarını sağlayan devrim yaratan bir blokzinciri platformudur.

NEREDEYİZ?

Beta yayın yayın platformu (Şu anda akıllı sözleşme sistemi uygulanıyor)
6 büyük toptan dağıtımcı ile anlaşma imzaladı
21.000'den fazla dijital yayın dağıtıldı (Satışta)
460,052 bilgilendirici makale oluşturuldu

TOKEN SATIŞ DETAYLATI

ICO Tarihi
Başlangıç: 1 Eylül 2017
Bitiş: 1 Kasım 2017

Sembol:
ZDR

Toplam Token Sayısı:
100,000,000 Token

Ayarlamalar:
Toplam satış rakamı sınırlı değildir. Duruma göre rakamı arttırabilir veya satılmayan kısmı iptal edebiliriz.

Başlangıç Fiyatı:

Token fiyatı, sabittir. 1 token = 0.31 USD

Token Dağılımı

Halka Arz 65M
Ekip 25M
Ödül 900K (600K olarak değiştirildi)
Rezerve edilen 100K
Araştırma 5M
Geliştirme 4M

########################################

TAKIM, DANIŞMANLAR & GELİŞTİRİCİLER

CEO ve Kurucu: Sam Enrico Williams - Linkedin

Geliştirici: Anandan Pandurangan - Linkedin

Blockchain ve Akıllı Sözleşme Danışmanı: Nakul Shah - Linkedin

Reklam ve İçerik Uzmanıt: Tannaz Kowssari - Linkedin

ZDR TOKEN NEDİR?

Zloadr tokenları, reklamverenlerin en yoğun sitelerdeki yüksek görünürlüklü bölümlerinde yer almalarını sağlar. Bu sayede en yüksek faydayı sağlar.  Tokenların reklamanverenlere yararları, borsalarda ZDR tokenlara yüksek talep yaratacaktır: Bu sayede fiyat talep oranına göre satın alındıklarında daha uzun süre aktif olarak devam ederler.

PLATFORM İÇİNDEKİ TOKENLAR

Tokenlar, talep oranında daha güçlü performanstadır, Reklamverenleri Zloadr platformunda aşağıda listelenen hizmetleri almak üzere token satın almaya teşvik eder.

•       İş İlanları  (Tokenler, iş ilanlarının USD cinsin eşdeğerinden 5 kat daha uzun sürmesine izin verir)
•       İşletme Listeleri (Tokenler, işletme girişlerinin USD cinsi eşdeğerinden 7 kat daha uzun sürmesine izin verir)
•   Sınıflandırılmış Reklamlar (Tokenler, iş ilanlarının ABD doları karşılığı eşdeğerinden 5 kat daha uzun sürmesine izin verir)
•   Görüntülü Reklamlar (Tokenler, sınıflandırılmış reklamların USD karşılığı eşdeğerinden 3 kat daha uzun sürmesine izin verir)

PLATFORM DIŞINDAKİ TOKENLAR

Platformun dışında, Ethereum ERC 20 altyapısını (harici token sözleşmesi) kullanarak, her bir token için herkese açık erişilebilir akıllı bir sözleşme sağlıyoruz.

TAKIMA AİT TOKENLER

Takım a ait tokenler akıllı bir sözleşmeyle bir yıl boyunca kullanıma kapatılacaktır. Bu, ekibin belirlenen hedefleri gerçekleştirmeye odaklanmasını ve platformun tüm ZDR simge sahipleri için değerini artırmasını sağlar.

DİJİTAL YAYINCILIĞIN GELECEĞİ

Günümüzde yeni ve var olan içerik geliştiricileri, piyasada kalmak, başarılı bir şekilde devam edebilmek için bazı faktörleri keşfedecek ve bunları yeterli gelir elde etmek için ideal şekilde kullancaklardır ki;  

bu faktörler sırasıyla:

1. Gelir
2. Keşif
3. Dağıtım
4. Konumlandırma

Bu dört faktörün çoğunlukla bir içerik oluşturucu veya dijital medya yayıncısı ve bunları bozma yetkisine sahip olan büyük organizasyonlar tarafından kontrol edildiğini biliyoruz.

Büyük kuruluşlar kendilerini zor ve karmaşık bir konuma yerleştirmişlerdir, yeni medya kuruluşları, içerik yaratıcılarının bu medya ortamında kendilerine yer açmalarını ve pazar kapmalarını zorlaştırıyor, bu kuruluşlara öncelik tanınmış bir ortam sağlanmıştır. Dahası, 2016 yılında , küresel reklamcılığın 500 milyar doları aşmış ve en büyük payın en önemli organizasyonların sahibi (Google, Facebook & LinkedIn) olmuştur.Çalışkan içerik yaratıcılarını ve medya yayıncılarını kendi yaratıcı içeriğinden üretilen önemli gelirlerden yoksun bırakmıştır.

PİYASA HAKKINDAKİ GERÇEKLER

1. Küresel reklamcılık endüstrisi 2016 yılında 500 milyar ABD dolarına ulaştı.
2. İçerik yaratıcıların girişi engeli, büyük kuruluşlar tarafından kontrol edilen önemli yoğunluk kaynaklarına dayanıyor

NEDEN ŞİMDİ?

Zloadr, son birkaç yıldır eşsiz yayıncılık araçlarını geliştirip yaratarak, içeriklerini bir araya getirmekte, üretmekte, dağıtmakta ve geniş bir kitleye satmak için bağlantılanmıştır, katkı sağlayıcılar ve yaratıcılar için tam bir kripto blok yayın platformu sunmaktadır. Ve küresel izleyiciyi değerli gelirden kaybetmeden sağlamaktadır

NEDEN ZLOADR?

Reklamcılık ve konumlandırma ile önemli gelir elde etmede yaratıcılar ve medya şirketleri iyi durumda olmasına rağmen, zaman geçtikçe güncel bir trendi fark ettiler, büyük kuruluşlar şimdi kendilerini mümkün olduğunca çok sayıda içerik endüstrisinde desteklemek için konumlandırıyorlar, bu büyük organizasyon platformlarının dışında yaşayan medya şirketleri ve yaratıcılar için düşük gelir ve varlığa neden oluyor

Bu teknik rapor, Zloadr'ın bu hızlı değişen manzarada yenilik yapmak için nerede ve nasıl konumlandığına odaklanmaktadır; Medya şirketlerini ve yaratıcıları araçlarla mümkün olduğunca çok formatta yayınlayarak, önemli gelir elde etmeyi, yeni izleyicilere ulaşmayı ve söz konusu büyük organizasyonlar tarafından tercih edilen medya yayıncılık normları ile aynı seviyede rekabet edecek yetkinliğe ulaştırmaktır.

Zloadr'un diğer bir amacı, büyüyen reklam pazarına girmek ve reklam verenlerin mevcut değerleme oranının çok daha küçük bir kesiminde, blockchain teknolojisiyle, net bir şekilde ve şeffaflıkla istedikleri kitleye ulaşmalarını ve hedeflenmelerine olanak tanımaktır.

ZLOADR: KİM KULLANABİLİR, NEDEN?

YARATICILAR (Yayıncılar, Yazarlar ve Ajanlar)

Blockchain yayınlama platformu öncelikle içerik oluşturucuların gelirlerinden kazanmalarını sağlamak için tasarlanmıştır. İçerik oluşturucuların dalgalanmalarını ve iyileştirmenin uygulanabileceği konusundaki genel anlayışlarını geliştirmeye yardımcı olmak için, içerik oluşturuculara araç ve analitik kullanıcı arabirimi sağlanmaktadır. Bir değere sahip her içerik için, üçüncü şahıslar tarafından verilen hizmetleri yerine getirmek için akıllı bir sözleşme yapılır.

KATKI VERENLER (Yazarlar ve Gazeteciler)

TZloadr platformu, katkıda bulunanların mevcut yayınlara, projelere ve markalara belirli bir ücret karşılığında malzeme ve içerik gönderme seçenekleri sunulduğu bir pazar olarak çalışır. Oluşturulan hizmetler için yaratıcı ve katılımcı arasında akıllı bir sözleşme yapılır. Katkıda bulunan kişiler, yaratıcı tarafından tokenler veya talep edilen para birimi cinsinden ödülendirilir.

REKLAMCILAR, MARKALARVE İŞ DÜNYASI

Reklamveren platformda ZDR tokenlerini kullanabilir, tokenler talep para birimine kıyasla çok daha güçlü bir avantaj sağlar ve ZDR kullanmanın reklamların ve listelemelerin talep para biriminden daha uzun süre platformda kalmasına izin verecek şekilde daha fazla bir değere sahiptir. Reklam verenler, Zloadr platformunun belirli bölümleri içinde farklı biçimlerdeki çeşitli reklam türlerini yerleştirebilir.

ARACILAR (ETKİLEŞİMCİLER)

Bunlar, içerik paylaşma veya satma karşılığında ZDR tokenleri veya geleneksel para birimi ile ödüllendirilen kişilerdir. Zloadr'un yaratıcısı ve sunulan hizmetler için konektörler arasında akıllı bir sözleşme yapılır. Bir aracı rolünü üstlenmeden önce aracılar işe alınır ve sıkı ölçütlerle sınanırlar.

Ödül Kampanyasına Katılın

Ödül kampanyamıza katılmak isterseniz, lütfen bu konuyu okuyun:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2017117.0

polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
July 17, 2017, 02:15:24 PM

ileri durumlar için reserv
arlington
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
July 17, 2017, 02:42:05 PM

Fena bir projeye benzemiyor iş yapabilir gibi. Yatırım yapmak için iyi incelemek lazım takımı, whitepaperi vs. Biraz somut adımlar atmışlar, takipteyiz.
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
July 18, 2017, 08:34:47 AM

Proje güzel gibi bense takipteyim, tokenle ödeme yapanlara avantaj sağlamaları iyi olmuş
Druvax
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
July 19, 2017, 07:29:56 AM

Whitepaperlerini okudum. Guzel gorunuyor. Takimla ilgili genis bilgiye ulasamadim. Uzun surecek bir ico. 1 eylulde baslayip 1 ekimde bitecek. Daha cok var. Blockchain yayincilikla ilgili farkli projelerde vardi forumda. O yatirimi toplayabilirler mi bilmiyorum ama whitepaper da yazanlar ilgimi cekti diyebilirim. Icosu baslayinca aldiklari yatirim miktarina gore katilabilirim ben de.bu projeyi takip edecegim.
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
July 22, 2017, 05:55:44 AM

Konuya türkçe whitepaper eklenmiştir. İncelemek isteyen arkadşlar bakabilir
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
July 22, 2017, 07:35:48 AM

Orijinal başlığa bakmadım ama çok kaba yazılmış bir konu. Whitepaper' i de okumadım da görsel ve metin konusunda bu şekilde çalışmaya devam ederlerse çok yatırım toplayamayacakları aşikar. Projenin görsel olarak biraz daha desteklenmesi şart gibi.
Bayyn
Full Member

Activity: 210

Web Developer

View Profile
July 22, 2017, 07:58:12 AM

Bende takipteyim katilan varsa tavsiyesini alalim
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
July 22, 2017, 08:23:37 AM

çok özensiz olmuş profesyonel olarak daha kaliteli sunum yapmaları gerekiyor artık ne anlatmak istedin kadar nasıl sunduğunda önemli . başarılı olmayacaklar listesine eklenecek
marpaci
Sr. Member

View Profile
July 22, 2017, 09:40:30 AM

Konuya türkçe whitepaper eklenmiştir. İncelemek isteyen arkadşlar bakabilir

Teşekkürler, güzel çeviri olmuş...
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
July 26, 2017, 07:20:29 PM

çok özensiz olmuş profesyonel olarak daha kaliteli sunum yapmaları gerekiyor artık ne anlatmak istedin kadar nasıl sunduğunda önemli . başarılı olmayacaklar listesine eklenecek

katılıyorum hocam başarılı olma potansiyeli var,globalde hava olumlu yönde ama sunum da zayıf kalmışlar biraz açıkçası sağlam bi kampanyayla çok iyi yerlere gelebileceğini düşünüyorum.
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
July 27, 2017, 10:46:12 AM

bende iyi kampanya yapılmadığını düşünüyorum yoksa başarılı olacak projeye benziyor takibe almakta fayda var duruma göre girilebilir

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
marpaci
Sr. Member

View Profile
July 27, 2017, 11:26:15 AM

Kampanyanın açıldığı duyuruldu, sonra da bir gelişme yaşanmadı anladığım kadarıyla.
Ben de imzasına katılmıştım.
Ama ne bir güncelleme var ne de başka bir gelişme.
Twitter sayfalarında atılmış tek bir tweet bile yok hala.
Kapatacaklarsa da kapatsalar da başka kampanyaya geçsek.
İlk imzamdı bu, şansın da böylesi işte...
Druvax
Full Member

Activity: 364

View Profile
July 27, 2017, 11:31:40 AM

imzasina girdim. Güya her pazar günceleyeceklerini söylemisler listeyi ama ne güncelleyen var ne de ana konuda cevap veren. Proje güzel ama biraz ilgisiz gibiler foruma. Ben yine de güveniyorum bu projeye.
hchc
Hero Member

Activity: 504

View Profile
August 02, 2017, 08:49:02 AM

bu projenin beklediği ilgiyi görmediğini düşünüyorum takibe aldım ico da gidişata göre bişeyler atabilirim, çeviren arkadaşa teşekürler wp yi falan da inceledim ICO yu beklemeye başladık artık

............
.           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

..           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

.............
ikm
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
August 02, 2017, 08:54:38 AM

anladığım kadarıyla internet reklamı ve hit kullanarak öne çekme kullanıcaklar ancak adamlar kendi reklamlarını düzgün yapmamışlar  dümdüz yazı koymuşlar saçma olmuş bence.
ancak ico iş görme potansiyeli bakımdan ve hızlı yapılabilcek bir çalışma oldğundan gerçekçi geliyor bu tarafanda da başarılı olabilir. ama bana kalırsa yatırım alsada çok başarılı olamaya bilir güven vermedi
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 02, 2017, 09:55:50 AM

anladığım kadarıyla internet reklamı ve hit kullanarak öne çekme kullanıcaklar ancak adamlar kendi reklamlarını düzgün yapmamışlar  dümdüz yazı koymuşlar saçma olmuş bence.
ancak ico iş görme potansiyeli bakımdan ve hızlı yapılabilcek bir çalışma oldğundan gerçekçi geliyor bu tarafanda da başarılı olabilir. ama bana kalırsa yatırım alsada çok başarılı olamaya bilir güven vermedi

Ben de içimden bunu geçiriyordum. Kurumsal kimlik nedir bilmeden, hiç bir grafiksel güzellik öne sürmeden ico düzenliyorlar. Amaçları reklam piyasasına girmek. Garip.
marpaci
Sr. Member

View Profile
August 02, 2017, 01:04:06 PM

Çok haklısınız. Artık her projede görsellik de önemli. İlk anda dikkat çekici olmalı vs vs.
Adamların twitter sayfası var, bounty düzenlemişler ama şu ana kadar attıkları tek bir tane bile tweet yok.
İnterneti kullanmaya kendi kampanyalarından başlasalardı daha iyi olurdu bence...
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
August 04, 2017, 06:19:57 PM

yorumlara bende katılıyorum önce kendini iyi pazarlaman lazım ki yatırım toplayasın çok basit ve gösterişsiz bi tanıtım olmuş daha iyi kampanya yönetmeleri gerekiyordu,şu projeyi güzel bi bounty manager yönetse sylon gibi çok konuşulacağına eminim pek iyi yapamıyor devler bu işi
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
August 04, 2017, 06:39:20 PM

Ben de içimden bunu geçiriyordum. Kurumsal kimlik nedir bilmeden, hiç bir grafiksel güzellik öne sürmeden ico düzenliyorlar. Amaçları reklam piyasasına girmek. Garip.

bu 2 açıklama durumu cok net açıklıyor.işin bku cıktı artık
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: