Bitcoin Forum
May 07, 2024, 02:17:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: XAPO hakkında yardıma ihtiyacım var..  (Read 625 times)
gokay (OP)
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
July 17, 2017, 05:12:20 PM

Herkese merhabalar ,

Sorum şu ;  Öncelikle yanlış birşey farkederseniz lütfen düzeltin. Bundan bir ay önce bir miktar BTC aldım dokunmamak uzun süre tutmak için ama bir ağustosta olabilecek olası bir FORK durumunda borsalar da ve Exchange yapan sitelerde BTC lerinizi tutmayın cüzdanlarınıza saklayın gibi yorumlar dönüyor..Bende BTC lerimi Xapo hesabıma attım fakat Xapo 'da Vault kısmını hiç kullanmadım ve nedir ne değildir bilmiyorum.Ama BTC lerimi içine atabiliyorum öyle bir seçeneğim var , biraz kasa gibi sanki.. Çok uzattım , BTC lerimi Xapo da ki Vault kısmına atarsam BTC lerim 1 ağustos olasılıklarından etkilenir mi yoksa korumuş olur muyum ? Donanım cüzdan almam şart mı ?

Xapo daki Vault kısmına atarsam BTC ler 1 ağustostan sonra BTC A ya da BTC B şeklinde görebilir miyim ? İlla donanım cüzdan mı kullanmam gerekiyor? IOS için bir cüzdan var mıdır? Teşekkürler.
1715048224
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715048224
Reply with quote  #2

1715048224
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715048224
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715048224
Reply with quote  #2

1715048224
Report to moderator
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
July 17, 2017, 05:32:09 PM

XAPO olası bir Hard Fork için nasıl bir tavır takınacağına dair bir açıklama yapmadı; fakat sorularının muhtemel cevapları şöyle;

Herkese merhabalar ,

Sorum şu ;  Öncelikle yanlış birşey farkederseniz lütfen düzeltin. Bundan bir ay önce bir miktar BTC aldım dokunmamak uzun süre tutmak için ama bir ağustosta olabilecek olası bir FORK durumunda borsalar da ve Exchange yapan sitelerde BTC lerinizi tutmayın cüzdanlarınıza saklayın gibi yorumlar dönüyor..Bende BTC lerimi Xapo hesabıma attım fakat Xapo 'da Vault kısmını hiç kullanmadım ve nedir ne değildir bilmiyorum.Ama BTC lerimi içine atabiliyorum öyle bir seçeneğim var , biraz kasa gibi sanki.. Çok uzattım , BTC lerimi Xapo da ki Vault kısmına atarsam BTC lerim 1 ağustos olasılıklarından etkilenir mi / yoksa korumuş olur muyum ?
Evet / Hayır

...
Donanım cüzdan almam şart mı ?
Hayır

...
Xapo daki Vault kısmına atarsam BTC ler 1 ağustostan sonra BTC A ya da BTC B şeklinde görebilir miyim ?
Hayır

...
İlla donanım cüzdan mı kullanmam gerekiyor?
Hayır

...
IOS için bir cüzdan var mıdır? Teşekkürler.
https://bitcoin.org/tr/cuzdaninizi-secin
Saphire
Full Member

Activity: 602
Merit: 114

View Profile
July 26, 2017, 07:07:43 PM

Xapo dan Debit Card sipariş ettim. Üzerinden 45 gün geçmesine rağmen hala kart gelemdi. Dolandırıcı bir yer olduğunu düşünmeye başladım. 30$ paramda havaya gitti.
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
July 27, 2017, 10:37:19 AM

Xapo dan Debit Card sipariş ettim. Üzerinden 45 gün geçmesine rağmen hala kart gelemdi. Dolandırıcı bir yer olduğunu düşünmeye başladım. 30$ paramda havaya gitti.
En yakın PTT şubesine başvurun teslimatı PTT yapacak. Xapoya bi ticket atın gonderim yapildiysa tracking number isteyin bakalim zarf nerde.

For rent...
Pages: [1]
  Print  

Jump to: