Bitcoin Forum
June 17, 2024, 05:57:18 PM *
News: Voting for pizza day contest
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Zene i kartice :D  (Read 12804 times)
Matrix3
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 140
Merit: 100



View Profile
October 11, 2017, 09:32:46 AM
 #141

Malo sam "protrčao" po ovom postu i koliko vidim jako malo žena komentariše temu, a momci su se baš "raspucali". Pitam se pitam, šta bi bilo da dođe neka "baba grdana" ili "gospođa X" da li bi smo bili tako "hrabri"   Wink  Šalim se, u principu se slažem sa predhodnicima i sa ženama kao i sa karticama moraš biti oprezan. Meni je super sa karticom sve do desetog u mesecu kad moram da "pokrijem" minus u banci, a slično je i sa ženom dok ne zatraži ovo ili ono ... naravno money, money ...   Shocked
maka53
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 49
Merit: 0


View Profile
October 11, 2017, 09:41:00 AM
 #142

Relativno sam nov na ovom polju, al cu se truditi da postujem principe iskusnijih kolega  Tongue
Znaci zeni ni rec o prihodima, ili maksimalka 10 posto ko sto rece kolega  Grin
balerina
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 59
Merit: 0


View Profile
October 11, 2017, 10:51:24 PM
 #143

Ako bi vecina muskarca bili dobri ucitelji i motivatori sigurna sam da bi onda bilo i vise zena na ovom forumu.
Bila bi to uzajamna sreca. U cemu je problem, da li zene stvarno rudarenje uopste ne zanima ili muskarci nisu voljni da im pomognu?
sbogovac
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1192


I don't believe in denial.


View Profile
October 12, 2017, 06:52:22 AM
 #144

Ako bi vecina muskarca bili dobri ucitelji i motivatori sigurna sam da bi onda bilo i vise zena na ovom forumu.
Bila bi to uzajamna sreca. U cemu je problem, da li zene stvarno rudarenje uopste ne zanima ili muskarci nisu voljni da im pomognu?

E pa sad zaista! Opet zrtva, zar ne?!? Posto su muskarci poznati po tome kako muskarac muskarcu pomaze... uopste nisu kompetativni.

0x7442A5c37E513D335F53843cD20c00F77eAC7867
balerina
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 59
Merit: 0


View Profile
October 12, 2017, 02:07:13 PM
 #145

Ako bi vecina muskarca bili dobri ucitelji i motivatori sigurna sam da bi onda bilo i vise zena na ovom forumu.
Bila bi to uzajamna sreca. U cemu je problem, da li zene stvarno rudarenje uopste ne zanima ili muskarci nisu voljni da im pomognu?

E pa sad zaista! Opet zrtva, zar ne?!? Posto su muskarci poznati po tome kako muskarac muskarcu pomaze... uopste nisu kompetativni.

Muskarci su ti koji se zale na sopinge i kako moraju sve cuvati u tajnosti da zene ne saznaju koliko oni zaradjuju.
sbogovac
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1192


I don't believe in denial.


View Profile
October 12, 2017, 05:15:39 PM
 #146

Ako bi vecina muskarca bili dobri ucitelji i motivatori sigurna sam da bi onda bilo i vise zena na ovom forumu.
Bila bi to uzajamna sreca. U cemu je problem, da li zene stvarno rudarenje uopste ne zanima ili muskarci nisu voljni da im pomognu?
E pa sad zaista! Opet zrtva, zar ne?!? Posto su muskarci poznati po tome kako muskarac muskarcu pomaze... uopste nisu kompetativni.
Muskarci su ti koji se zale na sopinge i kako moraju sve cuvati u tajnosti da zene ne saznaju koliko oni zaradjuju.

Mene to uopste nisi cula da radim. Naprotiv...  Grin

Ali ponovo izigravas zrtvu...  Roll Eyes

0x7442A5c37E513D335F53843cD20c00F77eAC7867
balerina
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 59
Merit: 0


View Profile
October 12, 2017, 07:42:17 PM
 #147

Ako bi vecina muskarca bili dobri ucitelji i motivatori sigurna sam da bi onda bilo i vise zena na ovom forumu.
Bila bi to uzajamna sreca. U cemu je problem, da li zene stvarno rudarenje uopste ne zanima ili muskarci nisu voljni da im pomognu?
E pa sad zaista! Opet zrtva, zar ne?!? Posto su muskarci poznati po tome kako muskarac muskarcu pomaze... uopste nisu kompetativni.
Muskarci su ti koji se zale na sopinge i kako moraju sve cuvati u tajnosti da zene ne saznaju koliko oni zaradjuju.

Mene to uopste nisi cula da radim. Naprotiv...  Grin

Ali ponovo izigravas zrtvu...  Roll Eyes

Muskarci mnogo cesce izigravaju zrtve i glume neke uloge, da im se ne bi slucajno povredio ego. Ali ko voli neka izvoli Smiley
sbogovac
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1192


I don't believe in denial.


View Profile
October 13, 2017, 07:34:32 AM
Last edit: October 13, 2017, 08:03:14 AM by sbogovac
 #148

Ako bi vecina muskarca bili dobri ucitelji i motivatori sigurna sam da bi onda bilo i vise zena na ovom forumu.
Bila bi to uzajamna sreca. U cemu je problem, da li zene stvarno rudarenje uopste ne zanima ili muskarci nisu voljni da im pomognu?
E pa sad zaista! Opet zrtva, zar ne?!? Posto su muskarci poznati po tome kako muskarac muskarcu pomaze... uopste nisu kompetativni.
Muskarci su ti koji se zale na sopinge i kako moraju sve cuvati u tajnosti da zene ne saznaju koliko oni zaradjuju.
Mene to uopste nisi cula da radim. Naprotiv...  Grin

Ali ponovo izigravas zrtvu...  Roll Eyes
Muskarci mnogo cesce izigravaju zrtve i glume neke uloge, da im se ne bi slucajno povredio ego. Ali ko voli neka izvoli Smiley

U pravu si.

Za sve ostale: uspjesni ljudi (M/Z) se lako daju prepoznati po tome sto su asertivni i prihvacaju odgovornost.

0x7442A5c37E513D335F53843cD20c00F77eAC7867
maka53
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 49
Merit: 0


View Profile
October 13, 2017, 03:33:20 PM
 #149

Danas malo ko prihvata odgovornost bez obzira na pol, vise se kriju iza roditelja.
petaelite
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 52
Merit: 0


View Profile
October 14, 2017, 06:00:24 AM
 #150

Žene su po meni bolje za rudarenje, savesnije vode brigu o svemu.
Jedino sto po okruženju vidim da im je berza veliki problem jer malo koja sme da čeka cenu.
Uglavnom se ide na prodaj sve i odmah bez ikakvog čekanja.
divokozaa
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 31
Merit: 0


View Profile
October 14, 2017, 08:03:06 AM
 #151

Danas malo ko prihvata odgovornost bez obzira na pol, vise se kriju iza roditelja.
o tome bi mogli do prekosutra.. koliko vecina njih nije stanju da nauci nesto novo, jer je lakse ogrebati se od roditelja koji imaju... jedino pitanje: sta ce posle kada njih ne bude bilo ?  Cheesy
caissa
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 20
Merit: 0


View Profile
October 14, 2017, 09:51:17 AM
 #152

Ova tema je uvek aktuelna, kao sto je i  :)pitanje sta je bilo pre jaja ili pile
petaelite
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 52
Merit: 0


View Profile
October 14, 2017, 12:51:22 PM
 #153

Ma ljudi gde se latiste corava posla, ne diraj zene jer ste obrali bostan  Grin
Daniel91
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3374
Merit: 1824



View Profile
October 14, 2017, 01:21:13 PM
 #154

Ma ljudi gde se latiste corava posla, ne diraj zene jer ste obrali bostan  Grin

Ovdje mogu dijeliti komentare o ženama jer ih štiti ''anonimnost''.
Pitam se da li se i u stvarnom životu usude ''dijeliti'' ovakve komentare o ženama pred svojim ''boljim'' polovicama Smiley
Neki su možda manji od ''makovog zrna''.

.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
mamaxi
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 100


View Profile
October 14, 2017, 04:55:50 PM
 #155

Pa velika vecina nas je manja od makovog zrna  Grin
Zato i postoje ovkvi forumi da glumimo velike muskarce  Wink

zaja6799
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 39
Merit: 0


View Profile
October 14, 2017, 05:38:27 PM
 #156

Evo ja prvi put cujem za te rigove,nov sam i stvarno nisam ipoznat,ako je neko voljan da mi objasni bio bih mu zahvalan..  Grin Grin Grin
Doovla
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 100



View Profile
October 14, 2017, 05:42:53 PM
 #157

Evo ja prvi put cujem za te rigove,nov sam i stvarno nisam ipoznat,ako je neko voljan da mi objasni bio bih mu zahvalan..  Grin Grin Grin
Vidim da si jako zbunjen  Shocked za početak raspitaj se o rigovima , tu ulažeš i vraća ti se trostruko ( minimum)  Wink Wink
Ozbiljna investicija  Grin
Sajt da se bolje informišeš :
http://www.kupujemprodajem.com/Mining-Masine-Rigovi-RX-470-570-580-Nvidia-1060-1070-1080ti-47294951-oglas.htm
maka53
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 49
Merit: 0


View Profile
October 14, 2017, 07:24:55 PM
 #158

Nije ovo ni tako jeftin posao, videcu ja bolje da ulazem u asic minere.
Samo do njih je kako vidim dosta tesko doci.
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
October 16, 2017, 10:43:00 AM
 #159

Nije ovo ni tako jeftin posao, videcu ja bolje da ulazem u asic minere.
Samo do njih je kako vidim dosta tesko doci.

Ah i know pain my friend. Cekam nekoliko dana da mi stigne kartica, da kupim bitcoin cash da narucis S9, i sada nestalo je iz prodaje, nekoliko dana je bilo otvoreno Sad . Sada moram da cekam sledeci batch
DI_TE
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 27
Merit: 0


View Profile
October 16, 2017, 10:06:55 PM
 #160

A zasto bi nam smetali, kada nam samo dobro donose?
Ali, ja pristajem samo ako se redovno ciste i brise se prasina ispod njih.  Smiley
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!