Bitcoin Forum
July 24, 2019, 01:30:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.18.0 [Torrent] (New!)
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Delphi: Gnosis Tahmini Pazar Platformu  (Read 200 times)
polat90
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 280


View Profile WWW
July 18, 2017, 01:17:01 PM
 #1

Delphi
Bilgi akışınızı hızlandırın.

Genel Detaylar

Akıllı-sözleşme yapısına dayanan tahmini pazar platformları inkar edilemez bir potansiyele sahiptir. Bununla birlikte, bu ön oluşumda daha önceki inisiyatiflerin yaklaşımlarında, en büyük teknik ve ekonomik risklerini ele alan bir protokol tasarlamak ve inşa etmek için bize ilham veren çok sayıda önemli (ve muhtemelen ölümcül) eksiklikler tespit ettik. Delphi, Ethereum'daki oluşacak pazarların gelişimindeki bir sonraki adımını temsil ediyor. Uyguladığımız tasarım düzeyindeki yenilikleri getirerek, öncüllerimizin uygun bir şekilde ele aldığı ve temsil ettikleri temel üzerine kurulu bileşenleri dahil ettik. Aynı zamanda, veri yapısı uyumu da dahil olmak üzere Gnosis platformuyla geriye doğru uyumluluğunu mümkün olan en fazla seviyeye getirmek için özel bir çaba gösterdik. Daha ayrıntılı bilgi teknik raporumuzdan incelenebilir.

Whitepaper: https://delphi.markets/whitepaper.pdf
Website: https://delphi.markets
Sözleşme Adresi: 0xFE2F0a2d25639366b19E4105068720837277E70F


Token Detayları

Token Adı        Sembol         İçerik
DEL
Üretici token (üretmeye odaklı Φ); fiyatı açık markette işlem görür (değer spekülasyonuna ve talep odaklı kara izin verir.),  10M a sabit tedarik (sıfır enflasyon)
PHI
Φ
Masrafları ödemek, sübvansiyonları ve ticareti kolaylaştırmak (Delphi stoğunun üst katmanında); fiyat 1 $’a sabitlendi  (tahmin edilen maliyete izin verir); ∇ tokenlar kilitleme ile üretilebilir (arz sabit değildir.)

Toplam Miktar: 10000000

Halka arz Detayları

Standard Halka arz  
Tarih:Temmuz 15, 12:00 PM UTC – Temmuz 30, 12:00 PM UTC (1500120000 – 1501416000)
Halka Araz Oranı: 75%
Toplam Halka Arz : 7500000
Cap (Maximum): 250000 ETH
Dağıtım: Herhangi bir teklif veren için alınan toplam token miktarı, toplam yatırıma göre yapılan bireysel yatırımın oranına tam olarak orantılı olacaktır. Açık artırma, kamuya açıklama için hazır bulunan bir FairAuction sözleşmesi ile otomatik hale getirilecektir.


Yönlendirme Programı
Satış Oranı : 20%
Toplam Satış: 2000000

Daha kapsamlı token dağılımını ve markette bilinirliğimizi arttırmak için toplan halka arzın % 20 sinin DEL tokenları gelişiminde emek harcayan kimselere, Delphi üye ve çalışanlarına ve katkı sağlayan kişi ve kuruluşlara dağıtmaya karar verdik. Program basit bir yapı ve formül uygulamaktadır: halka arzda bilinen kullanıcılar alım yapma izni verilmektedir. (zaten teklif veren bir adres yeterli olacaktır yada halka arz öncesi Delphi ile görüşülerek adres alınabilir.), ve açık arttırma sonucunda yönlendirme-ödül tokenlerı belirlenen kullanıcılar arasında kimlik bilgileri ile yapılan toplam yatırıma orantılı olarak dağıtılır. Örneğin kümülatif toplamda 10.000 ETH ile tanımlı bir kullanıcı tarafından bireysel olarak 10 ETH yapılmışsa 1/1000 veya 1/2000 oranla ödeme yapılır.

Gnosis tarafından aşırı derecede basit Hollandalı açık arttırma yaklaşamının pazarın kafasını karıştırmakla kalmadığını,  aynı zamanda oynak oyun-teori varsayımları nedeniyle çılgın ekonomik dengesizliklere sebep olduğunun inancındayız. Bu da tüm tüm platformada etkili olan merkezi bir başarısızlık noktasının oluşmasına ve tüm sistemi bozmasına sebep olmuştur. Delphi için benzer bir olumsuzluğu yaşamamak için elimizden gelenin en iyisi yaparak en basit ve şeffaf anlaşılabilir sistemi kurduk.

Augur ve Gnosis sistemlerinin ayak izlerini en iyi şekilde izledik analiz ettik, gelişimlerini özümsedik. Bilgilerin serbestçe dolaşımını sağlayan ve teşvik eden kanalları açacağız, gerçeğe ulaşmak ve gerçeği ifade etmek için herkesin yararına olan saygınlık değerleriyle çalışacağız. Dünyayı sizinle beraber değiştirmek isteriz.
[GELİŞMELER]

Ödül Programı:

Ödül Programıyla İlgileniyor Musunuz? Tıklayın Delphi Markets Crowdsale Bounty Rewards Program


Medium:


Ekibimiz ve vizyonumuz hakkında daha fazla bilgi ister misiniz? En son yayınlanmış makalelerimiz için bizi takip edin

- Delphi: Ekibimiz, Değerlerimiz
- Adil Müzayede Sürecinin Özeti
- Ödül Programı
- Delphi Topluluğu
- Üzgünüz
- Augur
- Delph.org a hızlı bakış
- Adil Açık Artırma (Delphi'nin ICO'su)
- Dağıtımın Önemi
- Oracle Sorunu
- Geleceğin TemasıPages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!