Bitcoin Forum
May 03, 2024, 03:34:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Yüksek Puanlamalı Shadow Era TCG için ShadowToken  (Read 7413 times)
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
July 29, 2017, 04:50:05 PM

İmzasına katıldık bakalım ben bu ana konuya mesaj işinin bunda kaldırıldığını sanıyordum ama genel yasaklanma olması güzel olmuş. Yalnız şöyle bir durum var bu yasağın acısını haftalık mesajların yarısını veya tamamını İngilizce bölümlere atın kuralı koyarak fazlasıyla çıkarıyorlar. 1-2 icoda gördüm bugün bu yayılarak devam edebilir.

Ana konuda bunu ısrarla soran 2-3 kullanıcı gördüm, sylon hepsine "No." şeklinde cevap veriyor. Smiley zaten imza da 1 hafta sonra bitecek, sanmıyorum bu son haftada da böyle bir kural geleceğini.

bende katıldım imzasına arkdaşlar. topluluğa uydum Smiley şimdi pazartesi sayılacak diyor stake ler 2 gün içinde yirmi post u tamamlarsam bu haftanın stake ini de alabilir miyim? 7 ağustosta bitecekmiş zaten 2 haftalık stake almış olacağım sayılırsa.

Evet alırsın, sylon pazartesi sabahtan sayıma başlıyor postları ama siz pazar gününe bitirmiş olun mesajlarınızı diyor. İstersen bir günde at 20 mesajı da, sayılıyor yani.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714707295
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714707295
Reply with quote  #2

1714707295
Report to moderator
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
July 29, 2017, 05:24:03 PM

Aşırı bir katilim oldu bir daha sylon'un yoneticisi oldugu kampanyalara girerken dikkat etmek gerekiyor.250 kisiyi devirdi sanirim su an,aslinda bir ustlimit belirlense iyi olurdu.
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
July 29, 2017, 05:30:16 PM

Sylon'un kampanyaları cidden artık çok vermeyecek gibi umarım sylon katılacak kişi sayısını sınırlayıp kalite kontrolü yapar imza katılımcıları hakkında.Bu herkes için daha iyi sonuç doğurur bence
CoinSpeculator
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
July 29, 2017, 05:52:48 PM

Aşırı bir katilim oldu bir daha sylon'un yoneticisi oldugu kampanyalara girerken dikkat etmek gerekiyor.250 kisiyi devirdi sanirim su an,aslinda bir ustlimit belirlense iyi olurdu.
forumda devamlı sylon sylon gezip şu kadar token aldık bu kadar token aldık diyen tipler olmasa böyle olmazdı. sağolsunlar spamları doldurdular. 8 hesap 10 hesapla giriyorlar adamın kampanyasını gördüler mi.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
July 31, 2017, 06:31:32 PM

Sylon'un kampanyaları cidden artık çok vermeyecek gibi umarım sylon katılacak kişi sayısını sınırlayıp kalite kontrolü yapar imza katılımcıları hakkında.Bu herkes için daha iyi sonuç doğurur bence

Desene bizim bountyler kuş kadar kalacak
trollercoaster
Legendary
*

Activity: 1050
Merit: 1001

View Profile
July 31, 2017, 07:02:56 PM

Aslında sylon faktöründen ziyade bountylerin %75 gibi büyük bir kısmının imzacılara verilmesinin büyük etkisi olabilir. Milleti bounty manager seçmeye iten diğer bouny managerlar utansın artık ne diyelim milletin düştüğü hale bak.
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
July 31, 2017, 07:11:58 PM

Sylon işini düzgün yapıyor birde jamale göre çok fazla kampanya birden almıyor ama bu kadar fazla olmasıda sıkıntı yaratacak gibi duruyor.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 31, 2017, 07:47:20 PM

Sylon hizli hesaplama yaparak hizli bounty gonderiyor diye insanlar cok katilim yapiyor.Birde multi hesaplari tespir etse daha makbul olacak.Ileride en az full member gibi rank sistemi koyacak galiba cok katilim oluyor cunku
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
July 31, 2017, 07:50:15 PM

Bu hafta çok erken hesaplanmış / excel güncellenmiş.
erguse
Sr. Member

Merit: 277

View Profile
July 31, 2017, 07:55:28 PM

Ellerine sağlık walla Sylon reis'in. Yine gün bitmeden işlem tamam Wink
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
July 31, 2017, 08:23:36 PM

Sylon hizli hesaplama yaparak hizli bounty gonderiyor diye insanlar cok katilim yapiyor.Birde multi hesaplari tespir etse daha makbul olacak.Ileride en az full member gibi rank sistemi koyacak galiba cok katilim oluyor cunku
aslında dediğiniz gibi mantıklı olabilir. twitter için 3k 5k gibi sınır koyuyorlar sanırım imza içinde aynı şey olacak. böyle olursa daha iyi olur katılanlar için ve proje için. ama her projede uygulanır mı bilinmez.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
furylmz
Sr. Member

Merit: 260

View Profile
July 31, 2017, 08:36:36 PM

Sylon reise helal olsun valla 1 gün olmadan hesaplıyor parayı anında atıyor herkes yükleniyor bu yüzden
kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
July 31, 2017, 08:39:17 PM

Aslında sylon faktöründen ziyade bountylerin %75 gibi büyük bir kısmının imzacılara verilmesinin büyük etkisi olabilir. Milleti bounty manager seçmeye iten diğer bouny managerlar utansın artık ne diyelim milletin düştüğü hale bak.

Kampanyaya ayrılan %5 . %4 ü imzacılara ayrılması çok olumlu oldu . Son zamanlarda çıkan ICO lar %1 anca veriyor. Yüksek verenlerde scam gözüyle bakılıyor.
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
August 01, 2017, 07:17:10 PM

Basligin icerigini okuyayım diyorum. Son mesajdan yukarıya doğru bakınca herkes aynı seyi dile getirmis. Farkli bir icerik yok. Okudugum son 10 mesaj neredeyse aynı sadece yazan kullanıcılar farklı. Forumun kalitesinin yerlerde oldugunun gostergesidir bu. Faydali icerik ureten yok eskisi gibi. Cogu kullanici post sayisini nasil tamamlarimin derdinde. Hal boyle olunca ortaya cikan bu duruma da sasirmamak lazim. Sizi buna iten bounty managerler utansin. olan da forumda faydali bilgiler arayan kullanicilara oluyor.

Not: cogu baslikta bu durum boyle. Burada da ayni seyi gorunce artik dayanamadim ve bu durumu belirtmek istedim. Kullanicilar beni sakin yanlis anlamasin ben bounty sistemini elestiriyorum. Sizleri degil.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
August 01, 2017, 08:21:53 PM

Basligin icerigini okuyayım diyorum. Son mesajdan yukarıya doğru bakınca herkes aynı seyi dile getirmis. Farkli bir icerik yok. Okudugum son 10 mesaj neredeyse aynı sadece yazan kullanıcılar farklı. Forumun kalitesinin yerlerde oldugunun gostergesidir bu. Faydali icerik ureten yok eskisi gibi. Cogu kullanici post sayisini nasil tamamlarimin derdinde. Hal boyle olunca ortaya cikan bu duruma da sasirmamak lazim. Sizi buna iten bounty managerler utansin. olan da forumda faydali bilgiler arayan kullanicilara oluyor.

Not: cogu baslikta bu durum boyle. Burada da ayni seyi gorunce artik dayanamadim ve bu durumu belirtmek istedim. Kullanicilar beni sakin yanlis anlamasin ben bounty sistemini elestiriyorum. Sizleri degil.

üstat bence sen bu foruma fazlasın zaten niye üye olduğunuda çözemedim sen bence sil üyeliğini olsun bitsin çekme bu ızdırabı. sayende de 15. mesajı tamamlıyorum allah razı olsun Cheesy
benzer olmasınında bir tuaflık yok çünkü sylon hastası herkes Cheesy
ben proje olarka en büyük eksikliğin görsellerinin berbat olmasını ana konuda bile belirttim heartstone den 1 milyon kullanıcı çalsalar deli gibi oynanır çok tutan bir oyun ama kripto dünyasına oyun icoları genelde iş yapmıyor.
ama dediğim gibi 3d motoru ekleseler dehşet fark attır burdan okadar para toplamaya niyetliler bunu yapmaları lazım ama cacık yok...
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
August 01, 2017, 08:43:47 PM

Ne kadar yatırım aldığını nereden göreceğiz. Sitelerinde bulamadım ?

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
August 01, 2017, 08:57:46 PM

Haklisiniz aslinda butun konular buna yakin hatta kampanyasi bitmis icolara girip ne zaman basliyor,yatirim yapacagim veya 2014 den beri aktif calisan projeye scam kokuyor diyenler var sirf postlari doldurma telasindan konuyu okumuyorlar bile.Haftalik 20 mesaj istiyor adam bu mesajlarin en az yarisini saymama ihtimali oldugundan ortalama 30 mesaj atman lazim isin gucun olur giremezsen bu sefer gundelik sıkıstirman lazim.Yapacak birsey yok sistem boyle
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
August 01, 2017, 09:05:22 PM
Last edit: August 01, 2017, 10:32:49 PM by Kubra Dam

Bunu ben de sordum göremediğimiz için, bu gece bununla ilgili bilgi paylaşılabileceğini söylendi. Benim kaçırdığım bir şey olursa sizler paylaşın lütfen.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2014749.msg20546046#msg20546046
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
August 01, 2017, 10:46:07 PM

Bu saatten sonra bunun imzasına girmek ne kadar mantıklı, sırf sylon diye giresim var bu zamanda 1 hafta kalmış

emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
August 02, 2017, 06:37:35 AM

Bu saatten sonra bunun imzasına girmek ne kadar mantıklı, sırf sylon diye giresim var bu zamanda 1 hafta kalmış

Zaten cok fazla katılımcı var, bu saatten sonra katılmak hiç mantıklı değil sadece 1 hafta payı almak adına.

Bunu ben de sordum göremediğimiz için, bu gece bununla ilgili bilgi paylaşılabileceğini söylendi. Benim kaçırdığım bir şey olursa sizler paylaşın lütfen.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2014749.msg20546046#msg20546046

Baktığımda başlangıçtaki token satış fiyatı 0.05 usdimiş, şimdi 0.07 usd olmuş. Waves DEX'te de şu anda 0.00002611 btc den satış emirleri var yani bu da 0.071 usdye tekabül ediyor. http://shadowtoken.io/ sitesine bakıldığında 453,200 token satıldığı gözüküyor. Token sayısıyla fiyatı(ortalama token fiyatı 0.06 usd kabul edicem, pek sağlıklı olmayabilir ama) çarparsak 27,192 usdlik satış olmuş. Bir ico için inanılmaz az değil mi bu? Benim mantığımda mı bir hata var?
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: