Bitcoin Forum
May 24, 2024, 08:49:22 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Yüksek Puanlamalı Shadow Era TCG için ShadowToken  (Read 7415 times)
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 02, 2017, 06:48:23 AM

Bu saatten sonra bunun imzasına girmek ne kadar mantıklı, sırf sylon diye giresim var bu zamanda 1 hafta kalmış

Zaten cok fazla katılımcı var, bu saatten sonra katılmak hiç mantıklı değil sadece 1 hafta payı almak adına.

Ne kadar yatırım aldığını nereden göreceğiz. Sitelerinde bulamadım ?

Bunu ben de sordum göremediğimiz için, bu gece bununla ilgili bilgi paylaşılabileceğini söylendi. Benim kaçırdığım bir şey olursa sizler paylaşın lütfen.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2014749.msg20546046#msg20546046

Baktığımda başlangıçtaki token satış fiyatı 0.05 usdimiş, şimdi 0.07 usd olmuş. Waves DEX'te de şu anda 0.00002611 btc den satış emirleri var yani bu da 0.071 usdye tekabül ediyor. http://shadowtoken.io/ sitesine bakıldığında 453,200 token satıldığı gözüküyor. Token sayısıyla fiyatı(ortalama token fiyatı 0.06 usd kabul edicem, pek sağlıklı olmayabilir ama) çarparsak 27,192 usdlik satış olmuş. Bir ico için inanılmaz az değil mi bu? Benim mantığımda mı bir hata var?
sylon var diye zaten populer oldu. haricinde iconun bir olayı yok. Akıllılık edip sylonu imza yönetcisi olarak alınca insanların yatırım yapmasını beklediler sanırım. Ama sadece imzasına çöküldü. son dönemde çıkan icoların %99u çöp buda onlardan sadece prestijli
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
August 02, 2017, 06:58:22 AM

Bu saatten sonra bunun imzasına girmek ne kadar mantıklı, sırf sylon diye giresim var bu zamanda 1 hafta kalmış

Zaten cok fazla katılımcı var, bu saatten sonra katılmak hiç mantıklı değil sadece 1 hafta payı almak adına.

Ne kadar yatırım aldığını nereden göreceğiz. Sitelerinde bulamadım ?

Bunu ben de sordum göremediğimiz için, bu gece bununla ilgili bilgi paylaşılabileceğini söylendi. Benim kaçırdığım bir şey olursa sizler paylaşın lütfen.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2014749.msg20546046#msg20546046

Baktığımda başlangıçtaki token satış fiyatı 0.05 usdimiş, şimdi 0.07 usd olmuş. Waves DEX'te de şu anda 0.00002611 btc den satış emirleri var yani bu da 0.071 usdye tekabül ediyor. http://shadowtoken.io/ sitesine bakıldığında 453,200 token satıldığı gözüküyor. Token sayısıyla fiyatı(ortalama token fiyatı 0.06 usd kabul edicem, pek sağlıklı olmayabilir ama) çarparsak 27,192 usdlik satış olmuş. Bir ico için inanılmaz az değil mi bu? Benim mantığımda mı bir hata var?
sylon var diye zaten populer oldu. haricinde iconun bir olayı yok. Akıllılık edip sylonu imza yönetcisi olarak alınca insanların yatırım yapmasını beklediler sanırım. Ama sadece imzasına çöküldü. son dönemde çıkan icoların %99u çöp buda onlardan sadece prestijli
Oyun icolari fazla bı şey toplayamiyor genelde. Ama böyle giderse çok düşük bi şey alacaz bountylerden.
hchc
Hero Member

Activity: 504

View Profile
August 02, 2017, 07:56:12 AM

valla bende bi ara imzasına girmeyi düşündüm ama iyiki girmemişim burdan bi çerez parası bile çıkacağını sanmıyorum.pilar da çok iyi dağıttı adam ama bu projede onun çeyreği kadar bile katılanların eline bişey geçeceğini zannetmiyorum

............
.           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

..           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

.............
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
August 02, 2017, 09:23:28 AM

İmzasına sylon var diye girilir bir kampanyanın ama o kampanyaya sırf bounty yöneticisi için yatırım yapmak saçma zaten yatırım yapılmamış imzacıların eline bir yemek parası bile geçmeyecek galiba
hchc
Hero Member

Activity: 504

View Profile
August 02, 2017, 09:31:00 AM

İmzasına sylon var diye girilir bir kampanyanın ama o kampanyaya sırf bounty yöneticisi için yatırım yapmak saçma zaten yatırım yapılmamış imzacıların eline bir yemek parası bile geçmeyecek galiba

hocam aslında araştırılsa yine girmez millet bence 500k usd hardcap var ödül %5 25k usd yapıyo,proje başarıya ulaşsa bile kimin eline ne kadar geçecek ki. bütçe yüksek gibi geliyor millete %5 ödül deyince ama o iş öyle değil işte. bekleyenlere başarılar dilerim  Smiley

............
.           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

..           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

.............
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 02, 2017, 10:06:18 AM

Herkes hemfikir sylon var diye girilmis ama cop bir coin olmus.Sylon iyi hizli hesapliyor bildigim kadariyla 1-2 projeden fazla almiyor,multi tespiti kotu,ama adil bir yonetici diye bilindiginden cok yuklenilmis imzasina.
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
August 02, 2017, 10:08:22 AM

Herkes hemfikir sylon var diye girilmis ama cop bir coin olmus.Sylon iyi hizli hesapliyor bildigim kadariyla 1-2 projeden fazla almiyor,multi tespiti kotu,ama adil bir yonetici diye bilindiginden cok yuklenilmis imzasina.

Ufak ufak sylon'ın imzalarına katılmamayı düşünmeye başladım bunca şeyden sonra Smiley

Döner ekmek parası bile çıkmaz oldu sanki. Sylon işini iyi yapıyor evet. Ama işini iyi yapması da yine bize negatif şekilde yansıyor. İyi yapıyor diye yüklendikçe yükleniyorlar millet kampanyasına adamın. Naapsak bi sonraki imzada başka kampanya bulsak iyi olacak herhalde...
deepocean
Hero Member

Activity: 756

View Profile
August 02, 2017, 10:17:17 AM

Bu proje dandik diye böyle oldu. Sylon nasıl böyle bi proje aldı onuda anlamadım.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
August 02, 2017, 11:00:17 AM

koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler tamam iste jamal gibi oķüzler yuzune isini azcik iyi yapan yonetici sylon gibi olur.Adama saygim var yanlis anlasilmasin ama proje tutmamis sansa
furylmz
Sr. Member

Merit: 260

View Profile
August 02, 2017, 11:53:53 AM

desenize kuş kadar bounty alacağız girdiğim ikinci bounty ilki hacklendi bunda da bir yemek parası çıkmayacak ne şansmış benimkisi  Grin
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
August 02, 2017, 12:00:32 PM

Sylon diye herkes saldırıyor. Tamam adam işini çok iyi yapıyor da herkes yüklenince bi işe yaramıyor. Bence bi dahaki devliğinde 50 kişi falan alır diye düşünüyorum. İşte o zaman saldırırım  Grin

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
August 02, 2017, 12:17:12 PM

Sylon diye herkes saldırıyor. Tamam adam işini çok iyi yapıyor da herkes yüklenince bi işe yaramıyor. Bence bi dahaki devliğinde 50 kişi falan alır diye düşünüyorum. İşte o zaman saldırırım  Grin

Sylon ve toplanan miktarın %5 duyan girdi. %5 gerçekten çok iyi bounty ödülü ama bu kadar yüksek verin insanın içinde şüphe oluşuyor.

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
August 02, 2017, 12:23:02 PM

Şuraya sylonu oven birkac cumle de ben yazmazsam catlarim heralde.
Bu saatten sonra sylonun kampanya yoneticisi oldugu projelerin imza listeleri 300 den asagi olmaz. Kimse de para kazanmaz ama projeler uc kurusa super reklam yapmis olurlar.Bu adam sifir hata ile calisiyor ve cok hizli. Gecmis calismalar super.Bugun shadow yarin baska birsey. Proje takimlari bu adama extradan para veriyorlardir kesin. Adam forumda unlendi bir anda.
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
August 03, 2017, 12:15:31 PM

Sylonun işini iyi yaptığı falan yok, yüzlerce multi hesap var excelde, pm atmazsan da ince eleyip sık dokumuyor.

Sadece çok aktif ve işini hızlı yapıyor, birkaç da önemli iconun dağıtımını üstlenmiş, bu sayede ismi yayılmış, insanlar da sürü psikoloji gibi onu takip ediyor, üstlendiği imzalara giriyor falan. Halbuki böyle yapınca hem daha çok kişi girdiği için kendi geliri azalıyor insanların, boşu boşuna imzasını bekletmiş oluyorlar 300 500 kişinin katıldığı imza kampanyalarında, kendilerine kötülük yapıyorlar ama sürü psikolojisinin verdiği hissiyet rahat olmalarını sağlıyor insanların ilginç bir şekilde. Smiley

Bu arada ek olarak, Sylon imza kurallarına yanlış yazmış, SHDW yöneticisi az önce post attı bounty başlığına aşağıda ekliyorum;

"@sylon

"You will receive 5% of the total amount of SHDW tokens sold during the token sale (based on your number of stakes)."

This is wrong and should be changed. Bounty hunters get 5% of 100% of the tokens. No matter what has been sold.

No one has to sweet talk this "ICO"."

Yani demek oluyor ki satılan 500bin küsür, muhtemelen 7sinde ICO bittiğinde çok daha fazla token satılmış olur, token'ın %5i değil, tüm tokenların %5'i üzerinden bounty hesaplanacak, o da shadowtoken.io'da yazdığı gibi 500.000 token yapıyor, signature için 400.000 token ayrılmış durumda. Çok daha iyi yani.

Burada tek sorun token fiyatının inanılmaz düşük olması, şu anda 0.08 usd. Şuradaki(https://docs.google.com/spreadsheets/d/1QePaC6G9VIOfdlRY4gQZa9VVK1c-gYTa9hkMncYk12A/edit) bounty sheetine bakarak şimdiden aşağı yukarı kaç token alacağınızı şimdiden hesaplayabilirsiniz. Şu anki token fiyatı ile token miktarınızı çarpınca yine çok düşük bir bounty alacağız gibi gözüküyor tabi. Ben kendimi hesapladım, 147 usd falan yaptı. Cheesy
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
August 03, 2017, 12:33:39 PM

Sylon eskiden multi tespitinde basariliydi sonradan oda saldi cayira bikti adam yok ben multi degilim diyenlerle tartismaktan bikmistir
erguse
Sr. Member

Merit: 277

View Profile
August 03, 2017, 12:45:34 PM

Sylonun işini iyi yaptığı falan yok, yüzlerce multi hesap var excelde, pm atmazsan da ince eleyip sık dokumuyor.

Sadece çok aktif ve işini hızlı yapıyor, birkaç da önemli iconun dağıtımını üstlenmiş, bu sayede ismi yayılmış, insanlar da sürü psikoloji gibi onu takip ediyor, üstlendiği imzalara giriyor falan. Halbuki böyle yapınca hem daha çok kişi girdiği için kendi geliri azalıyor insanların, boşu boşuna imzasını bekletmiş oluyorlar 300 500 kişinin katıldığı imza kampanyalarında, kendilerine kötülük yapıyorlar ama sürü psikolojisinin verdiği hissiyet rahat olmalarını sağlıyor insanların ilginç bir şekilde. Smiley

Bu arada ek olarak, Sylon imza kurallarına yanlış yazmış, SHDW yöneticisi az önce post attı bounty başlığına aşağıda ekliyorum;

"@sylon

"You will receive 5% of the total amount of SHDW tokens sold during the token sale (based on your number of stakes)."

This is wrong and should be changed. Bounty hunters get 5% of 100% of the tokens. No matter what has been sold.

No one has to sweet talk this "ICO"."

Yani demek oluyor ki satılan 500bin küsür, muhtemelen 7sinde ICO bittiğinde çok daha fazla token satılmış olur, token'ın %5i değil, tüm tokenların %5'i üzerinden bounty hesaplanacak, o da shadowtoken.io'da yazdığı gibi 500.000 token yapıyor, signature için 400.000 token ayrılmış durumda. Çok daha iyi yani.

Burada tek sorun token fiyatının inanılmaz düşük olması, şu anda 0.08 usd. Şuradaki(https://docs.google.com/spreadsheets/d/1QePaC6G9VIOfdlRY4gQZa9VVK1c-gYTa9hkMncYk12A/edit) bounty sheetine bakarak şimdiden aşağı yukarı kaç token alacağınızı şimdiden hesaplayabilirsiniz. Şu anki token fiyatı ile token miktarınızı çarpınca yine çok düşük bir bounty alacağız gibi gözüküyor tabi. Ben kendimi hesapladım, 147 usd falan yaptı. Cheesy

147$ iyi para bence.

Kişisine göre değişir tabi ki. Ama 3 hafta kaldığım bir kampanyada düz hesap 500 TL. Allah bereket versin derim.

Ha bozdurmayıp da elimde tutabilsem keşke. İleride çok daha iyi yerlere gelir diye umuyorum.
torikan
Hero Member

Activity: 518

View Profile
August 05, 2017, 09:49:19 AM

imzadan çıkabiliryormuyuz artık. takip edemedim olayıları. bilgisi olan varmı .üstteki linkte 60 yazıyor bende ama olayı çözemedim . kampnaya bittiyse başka imzayalara yelken açmak lazım kendimi bağlayamıyorum bir limana  Grin Grin Grin
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
August 05, 2017, 11:23:37 AM

imzadan çıkabiliryormuyuz artık. takip edemedim olayıları. bilgisi olan varmı .üstteki linkte 60 yazıyor bende ama olayı çözemedim . kampnaya bittiyse başka imzayalara yelken açmak lazım kendimi bağlayamıyorum bir limana  Grin Grin Grin

Pazartesi son sayımlar gerçekleştikten sonra çıkın bence, son haftanın getirisi kaybolmasın...
Pazartesi sylon sayımı yapar, o haftanın stake'lerini onaylar... sonra çıkıp başka bir imzaya girebilirsiniz...
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
August 05, 2017, 12:02:11 PM

bu ico sanırım beklenileni yakalayamadı. ama ilerleyen dönemde iş yapma olasılığı var bence. oyun popüler olursa belki tutar ama bakalım süreç nasıl ilerleyecek.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌