Bitcoin Forum
May 28, 2024, 02:34:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [ICO] Bitclave - Merkezsiz Arama Motoru ★ 25 Temmuz. Pre-Sale ★  (Read 1830 times)
talatk (OP)
Hero Member

Activity: 700
Merit: 550

View Profile
July 23, 2017, 02:57:40 PM

WEBSITE WHITEPAPERVIDEOLARSLACKTWITTERFACEBOOKTELEGRAMBOUNTY

Videolar

WEBSITE WHITEPAPERVIDEOLARSLACKTWITTERFACEBOOKTELEGRAMBOUNTY
Aydinizm
Full Member

Activity: 196
Merit: 117

View Profile
July 23, 2017, 03:24:53 PM

Bu sistemin temelinde mantık hatası var. İnsanlar sadece arama yaparak bile para kazanabileceğini öğrenince ne olacak sanıyorlar? Millet beleş para dağıtıyorlar diye akın eder sisteme. Evet arama sayısı çok olur ama ticaret hacmi çok az olur çünkü aramaların büyük çoğunluğu bedava para kazanmak için yapılan aramalar olur. Bu sorunu çözebilirlerse ozaman tekrar değerlendirmek lazım. Yoksa aracıları google, facebook aradan çıkarmak evet çok güzel fikir ama dediğim gibi bu bedavacı kitlenin önüne nasıl geçeceklerinin bir yolunu bulmaları lazım.

Ben mesela sisteme kayıt olurken ilgi alanlarıma forex derim, aylık gelirim 10.000$ derim...vs Forex şirketleri reklama çok para ayırıyorlar. Sonra habire bana forex şirketlerinden para gelsin her aramam için. Bilmiyorum bana saçma geldi biraz. Bu dediğimi engelleyecek bi filtre sistemi geliştirirlerse ozaman tekrar bakarız.

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
July 28, 2017, 07:40:17 AM

Merhaba;

Arkadaşların imza kampanyasına katılmaya çalışıyorum ama amatörlük var sanki her yerlerinde. Bounty sayfasındaki avatarlar büyük, imzalar başka başlıkta, ICO ANN'ların hiçibirinde hyperlink yok. Hadi hayırlısı.

İyi dileklerimle
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
July 28, 2017, 07:42:59 AM

Merhaba;

Arkadaşların imza kampanyasına katılmaya çalışıyorum ama amatörlük var sanki her yerlerinde. Bounty sayfasındaki avatarlar büyük, imzalar başka başlıkta, ICO ANN'ların hiçibirinde hyperlink yok. Hadi hayırlısı.

İyi dileklerimle

Gerçekten böyle düşünüyorsanız başka bir imza kampanyasına katılmanız daha sağlıklı olmaz mı sizin açınızdan  Huh Sonuçta bu imzayı uzun süre taşıyıp hiçbir şey kazanamamak insanı üzer bence.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
July 28, 2017, 07:55:35 AM

valla arama motorundan ziyade global online ticaret sitedi gibi bir mantığı olduğunu düşündüm aramada normal aramadan ziyade alış veriş için yapılan aramalara yönelik olduğunda  global sahibinden gibi bişey sanki. mantığı kötü sayılmaz ama üstte arkadaşın bahsettiği gibi spam aramalara para kazandırmak sistemi çökertir ve bootnetle anasını bile sikersin pingle durur para gelsin ... bence  kullanılabilirlirğini düzenlenmesi gerek  yoksa arama motorunun merkezsiz olmasının gereği yok . bu merkezsiz olayını abartmaya başladılar
gogo1903
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
July 28, 2017, 07:56:18 AM

ico bilgilerini incelemistim ilk bakista iyi geldi bana ama biraz daha incelemeyi dusunuyordum zamanim oldugunda. bu siralar ico cok fazla ve iyi olanlari secmek zorlasiyor her gecen gun

exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
July 28, 2017, 09:10:48 AM

Sanirim arama motoru derken ana hedef yanlis anlasilmis.Bu iconun amaci reklam isi ile ilgili.Ekip is yapar bence cio ya dikkat.
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
July 28, 2017, 10:11:44 AM

Merhaba;

İyi dileklerimle

Gerçekten böyle düşünüyorsanız başka bir imza kampanyasına katılmanız daha sağlıklı olmaz mı sizin açınızdan  Huh Sonuçta bu imzayı uzun süre taşıyıp hiçbir şey kazanamamak insanı üzer bence.

Merhaba;

Doğru söylüyorsunuz. Başlamışken bitireyim demiştim.

İyi dileklerimle
nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
July 28, 2017, 03:20:10 PM

Merkezsiz olmayan arama motoruna ihtiyaçımız varmı? Bence yok ama tabii önemli olan zengjn yatırımcılarıccikna etmek.

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
July 28, 2017, 03:29:52 PM

Google bu tarz reklamlar için %85 civarında komisyon alıyor. Reklam verenden kepçeyle alıp tıklayanlara çay kaşığıyla veriyor. Bence mantıklı bir proje.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
July 28, 2017, 04:07:04 PM

Google bu tarz reklamlar için %85 civarında komisyon alıyor. Reklam verenden kepçeyle alıp tıklayanlara çay kaşığıyla veriyor. Bence mantıklı bir proje.
Hocam adsense sözleşmesinde google gelirlerin %55 ni yayıncılara ödediğini söylüyor . Googleplayde ise satın almalardan %30 u komisyon alıyordu. Yine de en yüksek kazancı google veriyor .

Ama geçen avrupa birliğine haksız yönlendirme yaptığı için yüklü miktarda ceza ödemek zorunda kaldı.Yandex rakip olarak çıkmıştı ama o beklenen yükselişi gösteremedi.

yobit.net is banned from signatures
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 28, 2017, 05:25:44 PM

Ekip cok iyi sirf alex icin bile bu ico iyi para toplar.Reklamcilikta  araci sirketleri cikartirsa kendisi araci olmayacakmi sonucta ben bir kitleye hitap etmek istiyorsam bana kitle bilgilerini proje bedavaya sunmayacak herhalde.
tlcash
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 256

View Profile
July 28, 2017, 08:51:16 PM

Bence ilginç bir proje. Ekip iyi gibi duruyor.iyi yatırım alabilir.İleride sanal dünyada yeni bir google ortaya
çıkabilir. Yabana atmayalım hemen.

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
July 29, 2017, 01:07:35 AM

Şirketler ile müşteri arasındaki aracıları kaldırıyoruz diyor tutma ihtimali olan bir proje ekipte fena değil. Ayrıca tutsa iyi olur üç haftadır sosyal medyasındayım bunun baya zahmetli haftalık rapor vs. umarım uğraştığımıza değer.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 30, 2017, 01:06:34 PM

Arkadaslar imzasina girdim simdi haftalik mesaji tamamlamak icin hangi gun sifirlaniyor acaba bilen varmi.
aliyagiz207
Full Member

View Profile
July 30, 2017, 04:03:33 PM

Arkadaslar imzasina girdim simdi haftalik mesaji tamamlamak icin hangi gun sifirlaniyor acaba bilen varmi.
Oyle birşey yok yada ben göremedim "We are looking for active bitcointalk users. All members need to post at least 50 posts having the BitClave signature by the time the BitClave ICO ends to be eligible for a reward" kampanya sonuna kadar 50 mesaj atmanızı istiyor
aliyagiz207
Full Member

View Profile
July 30, 2017, 04:05:45 PM

4. Make at least 10 quality posts in a week.
We expect BitClave signature campaign participants to post at least 50 posts having the BitClave signature by the time the BitClave ICO ends to be eligible for a reward.

Hocam haftalık 10 mesaj atmanızı istiyormuş
muhtemelen pazartesi günü sayım olacaktır genellikle pazartesiyi baz alıyorlar
stompysteve
Hero Member

Activity: 574
Merit: 500

View Profile
July 30, 2017, 05:36:31 PM

Ceo tanındık bir isim, projeyi inceleme fırsatım olmadı fakat fikir güzele benziyor. Bu kadar saçma projenin çıktığı zamanda en azından kalburüstü duruyor
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
August 16, 2017, 12:33:33 AM

BitClave ceosu Alex Bessonov Webrazzi'ye röportaj vermiş. 2010'dan beri bitcoinle ilgilendiğini söylüyor baya stok yapmıştır bu. Ayrıca pre-icoda 1.8 milyon dolar toplamışlar.

https://webrazzi.com/2017/08/15/bitclave/
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
September 11, 2017, 06:42:14 AM

Bunun ico süresi uzatıldımı nedir bugun imza listesine baktım bir kaç hafta daha eklenmiş son zamanlarda sürekli bu şekilde oluyor
konuda çok sönük kalmış
Pages: [1] 2  All
  Print  

Jump to: