Bitcoin Forum
May 23, 2024, 02:00:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] Dentacoin [DCN] - Global Dental Endüstrisi İçin Ethereum Tabanlı Token  (Read 1278 times)
polat90 (OP)
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
July 23, 2017, 05:26:19 PM

Dentacoin, küresel dental sanayi için özel geiştirilmiş yeni Ethereum tabanlı tokendır.  
Dentacoin token iş ortağımız Diş Klinikleri tarafından ödeme aracı olarak kabul edilmiştir ki; bu da Dentacoin’in geleceğini çok umutlu kılıyor.

1 temmuz 2017 de küçük bir miktar özel ön sipariş ile halka açılıyoruz.  

ÖN SATIŞ DEVAM EDİYOR! Token hacmi = 80 milyar Dentacoins (80 000 000 000 DCN) https://www.dentacoin.com/presale/
Önsatış sayacı : https://www.dentacoin.com/presale/counter.html

1 ETH = 8 000 000 DCN (8 Million)

Önsatışta katkıda bulunarak Dentacoin Vakfı ve dünya çapında diş sağlığı hizmetini geliştirme amacımızı destekleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi dağıtım mekanizması: http://www.dentacoin.com/blog/dentacoin-goes-public-with-an-exclusive-presale-on-july-1st-2017/

Daha fazla bilgi için websitemiz: www.dentacoin.com
Twitter: twitter.com/dentacoin

Whitepaper https://dentacoin.com/white-paper/Whitepaper-en%20v.0.9.pdf

Sağlık Endüstrisi İnsanların Kontrolunde Olmalıdır.

Yol Haritası:

Dentacoin, Hollandalı kurucuları tarafından geliştirilmiş bir endüstriyel blokzinciri konseptidir. Dentacoin ERC20 token  ( https://github.com/dentacoin/Dentacoin ) tüm dünyadaki bireyler için kullanılabilir olarak dizayn edildi.

Paradigmanın tedavi den öne geçmesini önleme.
Hastalar ve diş doktorları bir toplululuk oluşturarak, birçok kazan-kazan etkisi gerçekleştirebilirler. Bir “Hipokrat” sigorta modeli sayesinde hastalar tedavileri için ödeme yapmayacaklar.

Kalabalık gücü ile Değer Yaratma
Geliştirilecek Blockchain tabanlı araçlar (güvenilir bir gözlem platformu, bakım sonrası bir mobil uygulama, bir eğitim sitesi) sayesinde hastalara ve dişçilere Vakfın misyonuna katkıda bulunmaları nedeniyle Dentacoin ile ödüllendirilecek.

Ağız Bakımını Cazip hale Getirmek.
Toplanan Dentacoinler ile hastalar: • tedavileri için ödeme yapabilir; • diş sağlığı sigortası için ödeme yapabilir; • ağız bakımı ürünleri satın alabilir.
Diş hekimleri için, Dentacoin şunları yapabilir: • istikrarlı bir temel gelir elde edebilirler; • Dentacoin Trading platformu aracılığıyla daha ucuz diş malzemeleri ve ekipmanları satın alabilir; • hasta potansiyeli yakalayabilir; • pazarlama maliyetlerini azaltabilir; • Tedavi maliyetlerini azaltabilir.

Diş Hekimliği Kuralları içinde kalma .
Dentacoin yüksek güvenlikli ve tüm hasta verileri için merkezi olmayan bir veri tabanı gelitirmeyi planlıyor. Sağlık verileri yüksek korumalı, yenilenebilir ve ancak özel izin ile hasta ve izinli diş doktorları tarafından işlenebilir olacak.

Dolaylı Kar Paylaşımı.
Uzun vadeli bir değer artışı için ön koşul yaratmak için Dentacoin, tüm Dentacoin sahipleri için eşsiz bir dolaylı kazanç paylaşımı yaklaşımı uygulayacaktır. Dentacoin Vakfı, yılda bir kez, son mali yılda kazanılan kârların% 50'sini veren DCN'yi satın alacaktır.

Takımımız:
Dentacoin, İngiltere, BG, IND, ABD, DE, NL, F, RU ve SA'dan geliştiriciler, pazarlama uzmanları, diş hekimleri, endüstri 4.0 mühendisleri, makroekonomistler, sigorta ekonomistleri, avukatlar ve finansal uzmanlardan oluşan bir ekip tarafından desteklenmektedir. 2014'ten bu yana, yaklaşık 120 kişi konsepti geliştirme farklı yönleriyle ilgilenmektedir..

Prof. Dr. Dimitar Dimitrakiev
Dentacoin Vakfı Kurucusu
Kurucu. Çok saygı duyulan üniversite öğretim görevlisi. Finansal piyasalarda 27 yıldan fazla deneyime sahip. Bilim ve mühendislik adamıştır. IEEE Bilgisayar İstihbaratı Topluluğu üyesi, EADM ve Otomasyon ve Bilişim Birliği

Jeremias Grenzebach
Kurucu Ortak / Temel Geliştirici
Kod Sihirbazımız. Blockchain sahnesine ilk giren. 8 yıl boyunca meslektaşlar arası teknoloji içine daldı. Ethereum'a Katkıda Bulunanlar, Dalgalar, ZCash, Kullanıcılar, Durum, İmtox, Byteball. Ademi merkeziyet ve şeffaflık konusunda güçlü mümin.

Philipp Grenzebach
Kurucu / İş Geliştiren / Birleştirme ve Devreye alma
Dentacoin'in Ardındaki Ekonomik Beyin. Hukuk, Ekonomi ve İşletme Yönetimi Çalışmaları. Teknik sürdürülebilirliği entegre ederken Dentacoin'e üçlü çizgiyi benimsedi. Serbest, merkezi olmayan pazarlar için savaşçı.

Veselin Matov
CRM ve Tedarik Zinciri Yöneticisi
CRM Pro'muz. Teknolojik eğilimleri belirleme ve onları rekabet avantajları olarak uygulama üzerine yoğunlaştı. CRM, Diş Yazılımı Uygulaması, Satın Alma Yönetimi konularında deneyimli. Bilgisayar Sistemleri ve Teknolojisinde Arka Plan Eğitimi. Hastaların yararına sürekli yenilikleri keşfetmek.

Hristo Gradechliev
CFO
Finans Yüksek Mühendisi. Finans ve muhasebe bölümlerini yönetmekten sorumludur. Hukuk MBA. Ödeme ekosistemlerinde deneyim kazanmış, ödeme alanına özgü gelir, maliyet ve riskleri yönetmek için analitik araçlar, süreçler ve ekipler kurmuştur. Başarılı yatırımlar için güçlü bir yetenek.

Julia Radeva
İş Geliştirme Müdürü
İş Öncüsü. İş Geliştirme Yönetimi'nde 11 yıllık deneyim. Birkaç başarılı diş kliniği kavramının arkasındaki itici güç. Diş yenilikleri uygulamalarını gözlemlemek ve Dental Endüstride büyüme fırsatlarını sürekli keşfetmek.

Tsvetomir Ivanov
Endüstri 4.0 Mühendisi
Geleceğin Düşüncüsü. Dijital Diş Hekimliği, CAD / CAM ve 3D-baskı uzmanı. Sayısallaştırma ve otomasyon yoluyla önemli etkinlik, maliyet azaltma ve gelir kazanma yolları bulmaya yoğunlaştı. Yüksek teknolojili diş yeniliklerini kalıcı olarak araştıran, değerlendiren ve uygulayan.

Sergey Ushakov
Dijital Dönüşüm Uzmanı
Dönüştürücü Hızlandırıcı. Bilgisayar bilimi ve Blockchain meraklısı. Robotik ve Mekatronik derecesivardır; Şu anda Yazılım Mühendisliği alanında uzmanlaşmıştır. Dijital Dönüşümler ve İş Süreçleri Otomasyonu konusunda deneyimli. AI, IoT, VR ve AR ile son derece ilgilidir.

Dimo Daskalov
Dental Endüstri Geliştirme
DCN ve Diş Endüstrisi arasındaki En Güçlü Bağlantı. Önde gelen diş hekimi, şu anda 19 diş hekimi ekibini yönetiyor. Protez Diş Hekimliği Eğitimcisi. Gelecek teknolojileri uygulayarak dişhekimliği servislerini sürekli geliştirerek "WOW" hasta deneyimi sunarak aynı zamanda maliyetleri düşürün. Paradigma değişiminin bir parçası olmaya hevesli.

Ivan Peev
Diş Hekimliği 4.0 Uzmanı
Digital Implantoloji dünyasına yönelik rehberimiz. Cerrahi kılavuzlar ve bilgisayarla gezilen implantasyon sistemleri ile yüksek teknoloji ürünü diş sağlığı hizmetinde önemli deneyime sahip olan Dental İmplant Uzmanı. Fantom eğitmeni, Dental İmplantoloji için Uluslararası Eğitim Merkezi (IFZI) tarafından sertifikalandırılmıştır. Üstün teknik çözümler için

Betina Bogdanova
Kıdemli Hukuk Danışmanı
Hukuk Sesleri. Dentacoin'in yasal proje yönetimi direğini destekler. Fintech ve dişçilik şirketlerine danışmanlık konusunda tecrübeli. Avustralya Ulusal Üniversitesi, Rijks Univesitet ve Harvard Yasası da dahil olmak üzere asıl hukuk eğitimi lisanslı . DSÖ ve Harvard Halk Sağlığı Yüksekokulu ile işbirlikleri devam eden bir uzmandır..

Donika Kraeva
Stratejik İletişim Yöneticisi
İletişim Büyükelçisi. Büyük ve karmaşık fikirleri hedef grubun diline çevirir. Online Tıp Pazarlamasında tecrübeli. Uluslararası diş klinikleri için geri bildirim sistemleri ve Hasta Bağlılık Programları geliştirildi. Hasta odaklı bir Diş Endüstrisi kurmada Blockchain avantajlarından faydalanmanın yollarını arıyor.

Mariam Nishanian
Topluluk ve Halkla İlişkiler
Sesimiz. Halkla İlişkiler, sosyal medya yönetimi, iletişim danışmanlığı ve UX tasarımında uluslararası geçmiş. Cryptocurrency Investment hakkında daha fazlası Başlangıç geliştirme deneyimi olan usta girişimci. Sürekli yeni zorluklarla mücadele etmek.

Ayredin Stoyanov
Grafik Tasarımcısı
Görsel Gücümüz. Multimedya Tasarımı ve Yazılım Sistemleri ve Teknolojileri Eğitimi. İlham veren, bilgilendiren ve büyüleyen fikirleri iletmek için görselleri kullanma konusunda deneyimli. Video oluşturma ve fotoğrafçılıkla ilgili tutkulu.

Boris Nekezov
Ön Uç Geliştirici
HTML Ninja. Tasarım sanatını programlama sanatıyla birleştirerek UI / UX tasarımlarının teknik fizibilitesini sağlar. Javascript, JQuery, CSS, HTML ve Kalite Güvencesi Testi'nde sertifikalandırılmış ve büyük ölçüde deneyime sahiptir. Blockcha

polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
July 23, 2017, 05:30:19 PM

ileri durumlar için rezerve önsatış devam ediyor 150 miyondan fazla dentacoin satıldı şu ana kadar
hchc
Hero Member

Activity: 504
Merit: 500

View Profile
July 25, 2017, 10:45:52 AM

Dişçilerde para yerine bununla ödeme olacak şimdi ortaya çıkış amacı bu heralde, şimdiden 1620 eth toplanmış ama başarıya ulaşacağını pek düşünmüyorum. çeviri için teşekkürler

............
.           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

..           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

.............
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
July 25, 2017, 10:52:21 AM

sağlık icoları oldukça çok çıkıyor kişisel bilgilerin gizliliği ile tahlil kontorollerini bir yere kadar anlıyorum ama sağlık sevtörünün kriptolaşmasını hiç istemem sonun böbrek satışlarına kadar dicek durumlar yaşacağını düşünüyorum sanki...
hali hazırda btc karşılığında organlarını satan insanlar bile mevcut. Cheesy iphone 6s almak için böbreğini satan çinli vardı aq Smiley
kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
July 25, 2017, 10:59:48 AM

Hars cap 10k Eth ama bu proje için bu bile fazla. Şağlıcak konusunda blockchain teknolojisi işe yarayabilir ama daha erken.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1515

View Profile
July 25, 2017, 11:51:08 PM

Gerçek hayatta kimsenin kullanmayacağı bir başka scam ICO daha. Global bölümde gördüğümde gülüp geçmiştim. Zaman ayırıp bir de çeviri yapmışsınız. Böyle ICO'lara para yatıranlara acıyorum. Bir de buna benzer Dentalfix var. İkisi de birbirinden scam projeler.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
Mimar
Sr. Member

Activity: 288
Merit: 250

View Profile
July 25, 2017, 11:57:26 PM

Gerçek hayatta kimsenin kullanmayacağı bir başka scam ICO daha. Global bölümde gördüğümde gülüp geçmiştim. Zaman ayırıp bir de çeviri yapmışsınız. Böyle ICO'lara para yatıranlara acıyorum. Bir de buna benzer Dentalfix var. İkisi de birbirinden scam projeler.
Geçen gün vitalikin twitter mesajını görmüştüm. Ethereum tokenleri için enfazla ~17,300 token oluşturulabilir gibi birşeyler diyordu. Smiley --Tüm ether tokenleri 3 harfli olmak zorundaymış ve 3 harfli oluşturulabilinecek  17bin adet token yaratılabilirmiş-- Adam, bu kadar bol ICOlarla dalga geçiyor gibiydi.
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
August 11, 2017, 11:52:52 AM

Dentacoin coinmarketcap.com da listelendi

https://coinmarketcap.com/assets/dentacoin/#charts
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 11, 2017, 11:58:54 AM

Gecenlerde etherdelta da gordum bende dent zannedip sevinmistim megersem baska bir coinmis.Guzel pumplandi nasil bu kadar artabiliyor anlamiyorum
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
August 11, 2017, 12:11:53 PM

Bizim sosyal medya ve slack bountylerini ne zaman gönderecekler acaba?

Gecenlerde etherdelta da gordum bende dent zannedip sevinmistim megersem baska bir coinmis.Guzel pumplandi nasil bu kadar artabiliyor anlamiyorum

Dnt yani district0x var onla karıştırdınız galiba pumplanan o bu fazla artmadı. Başka isim bulamıyor bunlar galiba dent-denta-district0xda dnt diye kısaltma almış hepsi birbirine giriyor.
orco#2
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1000

View Profile
August 11, 2017, 01:13:06 PM

vaybe bide mcap e eklenmiş bu kadar yatırım alması bile bence mucize  bakalım gidişat nasıl olacak duruma göre kısavadeli gir çık yapılabilir, ilerde bi satış daha olacak sanırım ondan sonra dağıtılır ödüller

▄▄███████▄▄
        ▄███▀▀
▄▄▄▄    ▀▄
     ▄▄█████████████▄▄  ▀▄
  ▄▀▀██▀           ▀▀██▄▄▀▄
▄▀  ██                 ▀██
  ██       ▀▀█▀▀         █
█▀        █ █ █        ▄█▀▄
▀▄         █ █ █       ▄█  █
 ██         █▄▄▄█      ▄█  ▄▀
  ██▄                ▄█▀  ▄▀
  ▀▄▀██▄▄          ▄█▀  ▄▀
   ▀▄ ▀▀███▄▄▄▄▄▄█████▀▀
     ▀▀▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀
.UTRUST.▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
●  Download WHITEPAPER  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▼ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
facebook      twitter      slack
▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
September 20, 2017, 09:37:48 PM

bugün pump yemiş galiba 70. sıraya gelmiş mcapte

https://coinmarketcap.com/assets/dentacoin/#markets

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
September 22, 2017, 07:17:08 PM

her coin düşüşte bu yükselişte nasıl oluyor anlamıyorum, marketcapte ilk 100 e girdi ne ara nerden geldi anlamadım.daha da gider mi acaba coin sayısı da baya yüksek
turquaise
Full Member

Activity: 308
Merit: 105

View Profile
September 23, 2017, 02:12:56 PM

her coin düşüşte bu yükselişte nasıl oluyor anlamıyorum, marketcapte ilk 100 e girdi ne ara nerden geldi anlamadım.daha da gider mi acaba coin sayısı da baya yüksek
balinaların sevdiği coin türü. sayısı az cap i az istediği gibi at koşturabilecek gemiye binen binecek sonra ellerine verip çıkacak.  Grin
furylmz
Sr. Member

Merit: 260

View Profile
September 23, 2017, 02:18:45 PM

Tam bir balina coini diş hekimliği okuyorum ama böyle bir şeye ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum saçma bir coin sadece dediğim gibi balina coini olur
karabiber
Hero Member

Activity: 1372
Merit: 654

View Profile
September 23, 2017, 02:28:16 PM

Tam bir balina coini diş hekimliği okuyorum ama böyle bir şeye ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum saçma bir coin sadece dediğim gibi balina coini olur

aynen öyle buna benzer bir sürü proje çıktı denta tek değil ayrıca şu aşamada blockchain ihtiyacı yok
bu arada reklamlarını google ads alan sitelerde görmeye başladım

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
September 23, 2017, 05:43:14 PM

Ummadık taş baş yararmış. Ben ilk 100 de bile girmesine ihtimal vermiyordum. Diş ile blockchain ne alaka diye.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
October 01, 2017, 03:45:17 PM

10.000 adedi 1 dolar küsür yapıyor alıp kenara atsak bişey kaybetmeyiz bence cüzdan uygulaması var mı bunun yoksa sitede mi tutacağız ?
Altcoin Agent
Hero Member

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
October 03, 2017, 08:28:35 PM

tam pump dump coini, mercatoxta çok görrüyorum bu ara ico ya ordanda girilebiliyor galiba.token sayısı çok fazla ileride çöp olur gider bence al-sat yaparken dikkatli olmak lazım bu tip coinlerde

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
November 02, 2017, 09:22:04 PM

ICO BİTTİ 17.941.177.786 DCN SATILDI

ŞU ANDA HITBTC,MERCATOX,COINEXCHANGE,CYRPTOPIA VE ETHERDELTA'DA TRADE EDİLEBİLİR
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: