Bitcoin Forum
June 27, 2024, 04:16:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] Brickblock – Portfolyonuzu seffaf ve guvenli bir sekilde cesitlendirin.  (Read 2231 times)
brickblock (OP)
Member
**

Activity: 196
Merit: 12

🔵 Brickblock.io - Tokenization platform

View Profile WWW
July 23, 2017, 06:59:51 PM

GIRIS

Brickblock – Portfolyonuzu seffaf ve guvenli bir sekilde cesitlendirin. Brickblock kanitlanmis kuresel talep ve kriptoparalardaki likiditenin genis hacminden yola cikarak fiili standard olmayi hedefliyor.
Suna inaniyoruz ki,    bir sonraki proje dogal olarak kriptoparalar ve borsa yatirim fonlarini ve bunlar arasindaki yatirimlari sorunsuzca birbirine baglayan bir altyapi platformu ve uyumlu bir yasal cerceve insa etmektir.

Brickblock, islemleri, varliklarin eslestirilmesi ve tahsisini blockchain icerisinde bir dizi kanitlanmis teknolojiyi kullanarak yonetiyor.

NASIL CALISIYOR?

Cesitlendirilmis bir portfolyo icin gayrimenkul fonlari, borsa yatirim fonlari ve altin, gumus gibi emtialar vazgecilmezdir. Brickblock , kullanicilarin sorunsuzca bu fonlara yatirim yapabilecekleri ve karsiliginda dijital jeton alabilecekleri bir platform sunuyor. Her borsa yatirim fonu kendi deger birimi ve kendi jetonuna sahip olacaktir.   

Bu varlik destekli jetonlarla, jeton degisim platformlarinda ve daha sonra borsalardaki guncel yontemlerle ve geleneksel bankalarla uyumlu olarak kolayca islem yapilabilir olacak. Borsa Yatirim Fonlarina benzer olarak Broker’lar   pasif veya aktif olarak yonetilen kripto ticaret fonlari sunabilecekler. Pasif fonlar daha onceden ayarlanmis kriptoparalar olup, aktif fonlar tacirler tarafindan yonetilecektir.

YATIRIMCILAR ICIN KAGIT VE KRIPTO VARLIKLAR

• Kriptoparalar, FIAT ve bono/hisse senedi gibi varliklar olarak saklanan degerler icin, bir ‘asgari varyans portfolyo’ `nun faydalarina ulasabilmek uzere cift yonlu bir kopru.   

• Kriptoparalar dahil, fakat bununla sinirli olmadan, birden fazla cesit varlik sahibi olan yatirimcilar icin optimal sekilde vergilendirilen ve yasal olarak uyumlu bir cozum.

• Varlik Korumasi ve varliklarin tehditlere karsi korunmasi ve/veya istege bagli olarak varliklarin guvenilir ve emniyetli bir kontraktla devredilmek uyere jetonlastirilmasi.

• Istege bagli olarak kagit varliklari daha likit ve transfer edilebilir olan varlik destekli kripto-jeton’lara donustulmesi

• Likit, donusturulebilir, avans kredi veya borc mektubu kayiti olarak kullanilabilir, emanet olarak tutulabilir.

• Konvansiyonel ticaret yontemlerine nazaran diger varliklara cok daha dusuk islem ucretleriyle donusturulebilir.

VARLIKLARIN ITHALATCILARI ICIN

• Halihazirda var olan herhangi bir kagit varligin digital versiyonunun uretilmesi ve jetonlastirilmasi
  • Varliklarin halihazirda varolan blockchain piyasasinda tekrar satis icin yayinlanmasi ve dagitilmasi.
  • Globallestirme 
  • Blockchain uzerinden teslim karsiligi odeme.
  • Daha iyi marjlar
  • Mevzuata tam uygunluk

TAKIM

BIZE KATILIN

Brickblock.ioTHE FUTURE OF ASSET TRADING ON THE BLOCKCHAINBrickblock.io
REAL ESTATE EXCHANGE TRADED FUNDS COIN FUNDS
TelegramFacebook ❰ Token ticker BBK ❱ TwitterBlog
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
July 23, 2017, 10:27:35 PM

Güzel bir projeye benziyor. Yakından takip etmeyi düşünüyorum.
Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

einc.io

View Profile
July 23, 2017, 10:36:11 PM

Bana biraz bancor u biraz xaurum u biraz ICN veya tass ı  hatırlattı . Takım kalabalık olması iyi . Birde ceviriyi yapan arkadaş çok güzel yapmış.

emin_brickblock
Full Member

Activity: 130
Merit: 100

🔵 Brickblock.io - Future of Stock Trading

View Profile
July 24, 2017, 02:09:24 PM

Güzel bir projeye benziyor. Yakından takip etmeyi düşünüyorum.

Tesekkurler!

Proje hakkinda daha fazla bilgi edinmek isterseniz projenin resmi sitesinden whitepaper`i okuyabilir, herhangi bir sorunuz olursa veya proje hakkinda guncel haberleri almak isterseniz, telegram gurubumuza su linkten katilabilirsiniz;   

Whitepaper icin;  

gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
July 24, 2017, 02:13:31 PM

sımdı bu proje türk projesı mı ? takım da türk yok ama ? tam olarak olay nedır cözemedım *
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
July 24, 2017, 02:44:15 PM

sımdı bu proje türk projesı mı ? takım da türk yok ama ? tam olarak olay nedır cözemedım *

türk projesi derken ! olayı tam anlamadım bende standart fon ico oluşturmuşlar iconomi taas gibi .
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
July 24, 2017, 03:13:26 PM

türk projesi derken ! olayı tam anlamadım bende standart fon ico oluşturmuşlar iconomi taas gibi .

Doğru bu bir fon ama kripto camiası içerisinde değil, dışardaki başka emtialara yatırım yaparak oynayacaklar. Hoş iconominin fiat değerlerde yatırımı var ama bunlar kriptocoin yada assetlere yatırım yapmayacaklar anlaşılan.
BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
July 24, 2017, 03:52:33 PM

Doğru bu bir fon ama kripto camiası içerisinde değil, dışardaki başka emtialara yatırım yaparak oynayacaklar. Hoş iconominin fiat değerlerde yatırımı var ama bunlar kriptocoin yada assetlere yatırım yapmayacaklar anlaşılan.

Benim gördüğüm kadarıyla çok fazla Türk var ama işin neresinde bilemiyorum

temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
July 24, 2017, 04:02:29 PM

kalabalık bir ekip ama çok ümit vaadetmediler nedense ısınamadım projeye çok baştan sarma gibi görünüyor.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 24, 2017, 05:00:36 PM

Aslinda fena fikir degil yatirdigimiz paranin karsiligi fiziksel varliklara yatirim olarak yansimis olacak.
Tobi777
Full Member

Activity: 406
Merit: 121

View Profile
July 24, 2017, 05:11:21 PM

ekip sağlamış gibi duruyor, güzel bir projeye benziyor girenlere hayırlı olsun..
emin_brickblock
Full Member

View Profile
July 24, 2017, 05:36:31 PM

Merhaba,

Brickblock, yatirimcilarin kriptoparalar, borsa yatirim fonlari ve gayrimenkul fonlarinin tumune yatirim yapabilecekleri bir platformdur.

emin_brickblock
Full Member

View Profile
July 25, 2017, 02:44:25 PM

ekip sağlamış gibi duruyor, güzel bir projeye benziyor girenlere hayırlı olsun..

Tesekkur ederiz.

Projemiz hakkindaki haberleri yakindan takip edebilmek icin asagidaki linkten resmi telegram grubumuza katilabilirsiniz.

aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 25, 2017, 04:50:58 PM

Emin bey siz ekiptenmisiniz ekipte hic turk goremedim ben resimlerde.Turk projesi deniliyor ama eger turkler varsa yatirim yapmak isterim
emin_brickblock
Full Member

View Profile
July 25, 2017, 05:02:59 PM

Emin bey siz ekiptenmisiniz ekipte hic turk goremedim ben resimlerde.Turk projesi deniliyor ama eger turkler varsa yatirim yapmak isterim

Merhaba,

Evet, ben dahil takimimizda birkac Turk arkadasimiz bulunmakta. Herhangi bir sorunuz olursa herzaman Turkce olarak bize ulasabilirsiniz.

Onun disinda gonderide resmi olmayanlar dahil cokuluslu bir takimiz.

hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 25, 2017, 05:19:33 PM

Proje aklima yatiyordu simdi boyle turkce destek falanda olursa bende yatirim yaoarim.Peki emin hocam ne dersiniz girelim mi projeye ben butun yatirimimi ethere cektim ico lara giriyorum nasil olsa ether dusmus durumda.Agustos sonrasi belki daha da dusecek.Siz tavsiye edermisiniz projeyi
emin_brickblock
Full Member

View Profile
July 25, 2017, 06:10:58 PM

Proje aklima yatiyordu simdi boyle turkce destek falanda olursa bende yatirim yaoarim.Peki emin hocam ne dersiniz girelim mi projeye ben butun yatirimimi ethere cektim ico lara giriyorum nasil olsa ether dusmus durumda.Agustos sonrasi belki daha da dusecek.Siz tavsiye edermisiniz projeyi

Kesinlikle tavsiye ederim. Gonderide de belirttigim gibi ekip olarak biz projeye gercekten inaniyoruz. Portfolyosunda ayni anda kriptoparalara, hisse senedi ve gayrimenkul fonlarina yer vermek isteyen bircok yatirimci oldugunu ve projenin bu nedenle onemli bi ihtiyaca mevcut sistemlerden cok daha uygun maliyetle ve kullanici dostu bir sekilde cevap verecegini dusunuyorum.

ioseta
Full Member

Activity: 190

View Profile
July 25, 2017, 06:27:33 PM

Kesinlikle tavsiye ederim. Gonderide de belirttigim gibi ekip olarak biz projeye gercekten inaniyoruz. Portfolyosunda ayni anda kriptoparalara, hisse senedi ve gayrimenkul fonlarina yer vermek isteyen bircok yatirimci oldugunu ve projenin bu nedenle onemli bi ihtiyaca mevcut sistemlerden cok daha uygun maliyetle ve kullanici dostu bir sekilde cevap verecegini dusunuyorum.

Öncelikle projeniz hayırlı olsun. Mantıklı bir projeye benziyor.
Gelişmeleri ve süreci güncel bir şekilde paylaşmaya devam ederseniz yatırım ve destek alacağınıza inanıyorum.
Umarım başarılı olur.
emin_brickblock
Full Member

View Profile
July 25, 2017, 06:39:03 PM

Öncelikle projeniz hayırlı olsun. Mantıklı bir projeye benziyor.
Gelişmeleri ve süreci güncel bir şekilde paylaşmaya devam ederseniz yatırım ve destek alacağınıza inanıyorum.
Umarım başarılı olur.

Cok tesekkurler!

Projemiz hakkindaki haberleri yakindan takip edebilmek icin asagidaki linkten resmi telegram grubumuza katilabilirsiniz.

Bunun disinda projemizin ingilizce basligi altindaki girdileri, websitemiz/whitepaper'imizi okuyarak proje hakkinda daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu baslik altinda da tabiki guncel haberleri ve projenin gelisim surecini paylasmaya devam edecegiz.

Ingilizce basligimiz;  

Whitepaper;  

emin_brickblock
Full Member

View Profile
July 26, 2017, 10:32:20 AM

Brickblock resmi websitesi Turkce yayina baslamistir.

Sitemize asagidaki linkten ulasabilirsiniz.

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: