Bitcoin Forum
May 04, 2024, 08:52:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ben Türk Dijital para haber siteleri arıyorum??  (Read 1552 times)
soopark113 (OP)
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
July 25, 2017, 03:40:01 AM

Merhaba!

Ben dijital para konusunda daha fazla bilgi edinmek ilgileniyorum acemi değilim.

Ben Türk Dijital para (Bitcoin, Ethereum, Blockchain) haber siteleri arıyorum.

Ayrıca, forum siteleri ben topluluğu ile topluma kazandırabilmek. Birisi bana yardımcı olabilir misiniz?
1714855934
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714855934
Reply with quote  #2

1714855934
Report to moderator
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714855934
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714855934
Reply with quote  #2

1714855934
Report to moderator
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
July 25, 2017, 05:38:04 AM

Merhaba!

Ben dijital para konusunda daha fazla bilgi edinmek ilgileniyorum acemi değilim.

Ayrıca, forum siteleri ben topluluğu ile topluma kazandırabilmek. Birisi bana yardımcı olabilir misiniz?

Yaşın kaç bilmiyorum ama "Google" diye bir teknoloji var duymuşsundur kesin. Orada arama kutucuğuna aramak istediğin konuyu yazıyorsun anında istemediğin kadar bilgiyi ayağına getiriyor. Bulamayacağın bilgi yok Google ile. Google da yok yok anlayacağın. Ayrıca bu forumda da arama kutusu mevcuttur. Sağ üst köşede "search" yazan kutu.

Yazının sonunda forum siteleri hakkında yazdığın şeyi tam anlayamadım o nedenle cevap yazamacağım.

Google site için: http://google.com

İyi şanslar sana kardeşim. Umarım aradığını tez zamanda bulursun.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
marvelllouss
Member
**

Activity: 76
Merit: 10

View Profile
July 25, 2017, 07:15:23 AM

Merhaba!

Yaşın kaç bilmiyorum ama "Google" diye bir teknoloji var duymuşsundur kesin. Orada arama kutucuğuna aramak istediğin konuyu yazıyorsun anında istemediğin kadar bilgiyi ayağına getiriyor. Bulamayacağın bilgi yok Google ile. Google da yok yok anlayacağın. Ayrıca bu forumda da arama kutusu mevcuttur. Sağ üst köşede "search" yazan kutu.

Yazının sonunda forum siteleri hakkında yazdığın şeyi tam anlayamadım o nedenle cevap yazamacağım.

Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
July 25, 2017, 08:18:45 AM

Yabancısınız galiba. Mesajınızı bozuk bir Türkçeyle yazmışsınız. Ben şahsen kripto paralarla ilgili haberleri takip etmek için coin-turk.com sitesini kullanıyorum.

marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
July 25, 2017, 10:24:07 AM

Arkadaşın google ı bilmediğini sanmıyorum. Muhtemelen google çeviriyle yazılmış bir yazı Smiley
soopark113 (OP)
Newbie
*

View Profile
July 26, 2017, 08:06:52 AM

Arkadaşın google ı bilmediğini sanmıyorum. Muhtemelen google çeviriyle yazılmış bir yazı Smiley

Merhaba ben Koreliyim, ozur dilerim ama ben Turkce bilmiyorum, size konusabilmem icin Google translatei kulaniyorum bunun icin ozur dilerim. Bana yardimci olursaniz cok sevinirim, Türkiye'de insanların Bitcoin haberlerini nereden buldıklarını bilmek isterim lutfen beni yonlendirirmisiniz.
mysacrifice
Full Member

Activity: 364
Merit: 104

View Profile
July 26, 2017, 08:13:03 AM

Merhaba ben Koreliyim, ozur dilerim ama ben Turkce bilmiyorum, size konusabilmem icin Google translatei kulaniyorum bunun icin ozur dilerim. Bana yardimci olursaniz cok sevinirim, Türkiye'de insanların Bitcoin haberlerini nereden buldıklarını bilmek isterim lutfen beni yonlendirirmisiniz.

coin-turk.com kullanabilirsiniz.
jamieebotwin
Legendary
*

Activity: 809
Merit: 1000

View Profile
July 26, 2017, 12:19:22 PM

Merhaba!

http://coin-turk.com/
http://kriptoparahaber.com/
http://cointakip.com/
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
July 26, 2017, 01:11:08 PM

Başlığa buyrun:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1980359.0
soopark113 (OP)
Newbie
*

View Profile
July 27, 2017, 01:58:07 AM

Merhaba!

Hepinize yardımlarınız için teşekkür ederiz! Daha fazlasını görürseniz lütfen bana bildirin  Smiley
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
July 27, 2017, 06:10:46 AM

Merhaba!

아녕하세요. 전 창원에 산고있어요. 한구말은 잘모하지만 도와드리거 싶어요.  이 사이트가 가장 인기잇어요.
coin-turk.com
koinler.com
cointakip.com
kriptoparahaber.com
koinbulteni.com

하지만 왜 터키비트코인 사이트를 원하요?
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
July 28, 2017, 08:39:30 AM

Merhaba!

Hepinize yardımlarınız için teşekkür ederiz! Daha fazlasını görürseniz lütfen bana bildirin  Smiley

Sebep??  Cool

Korede yeterince kaynak mı yok. Hadi onu geçtim neden türkçe siteler. Amacınız nedir tam olarak?
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 05, 2017, 03:11:42 AM

https://koinbulteni.com

Seviyorum bu siteyi, güzel çalışıyorlar. Haberlerin kalitesi de iyi gibi görünüyor. Düzenli takip ederim.
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
August 05, 2017, 07:39:39 AM

https://koinbulteni.com

Seviyorum bu siteyi, güzel çalışıyorlar. Haberlerin kalitesi de iyi gibi görünüyor. Düzenli takip ederim.

bazı cevirileri sanırım aceleye getiriyolar cok yavan oluyor genede takib ediyorum umarım ileride daha coz ozen gosterirler.
fexploit
Newbie
*

Activity: 41

View Profile
August 12, 2017, 05:48:45 PM

www.kriptopara.com.tr
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
August 12, 2017, 05:53:20 PM

Kuzey kore güney kore ? Grin
Neden Türk sitelerini arıyorsunuz merak ettik.
kriptomadness
Member
**

Activity: 360
Merit: 18

View Profile
September 17, 2017, 11:35:05 PM

kriptokoin.in

Senior / Full
akturk
Newbie
*

Activity: 47

View Profile
October 27, 2017, 09:49:42 AM

yakında coinmerkezi.com geliyor hazırlık aşamasında.
dragoz11
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 252

View Profile
October 28, 2017, 01:47:54 AM

Eleman alacağını almış çıkmış arkadaşlar kaç aydır uğramıyor Smiley Boşa kendi sitelerinizin reklamını yapmayın.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 28, 2017, 09:43:08 AM

Forumda tuhaflıklar bitmiyor birisi gelir translate ile konuşur birisi ingilizce yazar birisi Türk'tür ama konuşmasını bilmez anamızdan girer babamızdan çıkar. Nedir yani bizim günahımız.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: