Bitcoin Forum
May 11, 2024, 09:00:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: An itibari ile piyasa düşmeye başlıyor!  (Read 2710 times)
GeniusX (OP)
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
July 25, 2017, 11:47:28 AM

Tahminimce bu düşüş 1-2 gün daha sürecektir. İyi dip yapanlardan toplamak lazım , piyasa çok dalgalı. strat almayı düşünüyorum, sizin düşünceleriniz neler
1715461243
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715461243
Reply with quote  #2

1715461243
Report to moderator
TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
July 25, 2017, 11:54:42 AM

Tahminimce bu düşüş 1-2 gün daha sürecektir. İyi dip yapanlardan toplamak lazım , piyasa çok dalgalı. strat almayı düşünüyorum, sizin düşünceleriniz neler

Düşüş sonrası ne aldığının çok fazla önemi yok aslında. Altcoin birçoğu beraber yükselişe geçiyorlar. Zor olan ise düşüş dalgasının sona erdiğinden emin olmak.
GeniusX (OP)
Full Member

View Profile
July 25, 2017, 12:22:17 PM

Katılıyorum 2 ay önce 4 dolar seviyelerinden girdim elimde 1800 tane var,bir pump daha yakalayayım direk satacağım beklemeden.Çok dalgalanıyor bari para kazanalım.Dex çıkana kadar böyle gider bence waves, öte yandan strat çok düştü bence
mhurkan
Newbie
*

Activity: 43
Merit: 0

View Profile
July 25, 2017, 12:29:06 PM

Son bir risk satın alınması oluyor. Birileri gene çok ciddi kar edecekler. 2200-2300$ seviyelerine kadar gerileyebilir. Daha aşağısını düşünmüyorum. Bu gerileme de en fazla ağustosun ilk haftası biter. SOnra yukarı tırmanacaktır, eğer son dakika bir süpriz olmazsa Segwit tarafında. Ancak teknik verile olmayacakmış gibi gözüküyor.

Bu aralar Btc transferi yapmak riskli yanlız haberiniz olsun.  Smiley
GeniusX (OP)
Full Member

View Profile
July 25, 2017, 12:31:26 PM

Fikirlerimiz hem. Yalnız gaza gelip hemen girilmesin bence bu düşüş devam eder.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
July 25, 2017, 12:55:23 PM

bence ethere falan geçilebilir düşüşte genelde altcoinlere kayma oluyor biraz kar edilebilir ytd yinede .d
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
July 25, 2017, 01:10:27 PM

2 gun sonrada artmaya baslar sorun degıl de acayip dalgalı olmaya basladı kurtursak su hallerden yetcekte.
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
July 25, 2017, 06:41:17 PM

2500 u kırınca 3000 lerden soz ediyodu buyuk bir cogunluk ki buna bende dahildim. bcc olayından dolayı sanırım bi anda ivme tersine dondu.daha 14 saat once coinone butun uyelerine mail atip  bitcoin 3.000 lere gidiyor diye yonlendirdi.ardından  dusus basladı. kore forumlarında herkes coinone a sikayet mailleri vs atıyor haber mi aldılar nedir volume 10000 i gecti mailden sonra, kendi ayaklarına sıktılar bi cok kişi bithumb a geciriyor varlıklarını.o eski gunluk 20.000 lere varan btc volume u bundan sonra olacakmı bakalım.
Bayyn
Full Member

Activity: 210

Web Developer

View Profile
July 25, 2017, 07:34:05 PM

son güne kadar bekleyip yüklü miktar ltc almayı düşünüyorum inşallah biraz fazla düşer  Grin
teramit
Legendary
*

Activity: 1870
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
July 25, 2017, 07:39:46 PM

arkadaşları altcoin forumuna alalım  Kiss
BLACKASUS
Sr. Member

Activity: 505
Merit: 252

View Profile
July 25, 2017, 07:58:06 PM

sert bir düşüş var bakalım kaçtan toparlayacak bu sefer
ikm
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
July 25, 2017, 08:18:04 PM

düşerde çıkarda şuara hızlı hareket edenler kaznıyor  yani bot kullanıcıları hatta aq dene bilir.
ama bu düşüşler alım fırsatı olarak görmemek lazım çünkü bir önceki düşüş gibi değildi o gerçekten fırsattı ben istediğim fiyata inmediğinden alamadım ama bu düşüş çok suni geldi bana bir yavşaklık seziyorum
korku politası vermeye çalışılıyor sanki. tutmayacaktır ama küçük yatırımcı rahatsız oluyor çok belli
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
July 25, 2017, 09:00:08 PM

Coinmarketcapa  bakiyorum her gün. Ya her taraf yeşil oluyor ya da her taraf kırmızı. Piyasaya yön veren tek şey sanırım BTC. Btc 'nin yönünü kestirebiliyorsaniz piyasada renk yeşil de olsa kırmızı da olsa kazanabilirsiniz.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
July 25, 2017, 11:06:07 PM

Bu beklenti bitcoin 950 doları geçtiğinden beri var. Ne beklentiymiş. 3000 etrafında 4 tur attı hala düşecek diye bekliyoruz...
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
July 26, 2017, 12:19:07 AM

İyi toparladı yine. 2400 dolar küsürlerden 2600 dolara yaklaştı. Önemli olan düşüşün bugün de devam edip etmeyeceği. Bugün de olumsuz hava devam ederse yine 2200 dolarlara kadar inmemesi için hiç bir sebep yok. Umarım bu spekülatif olumsuz hava çabuk geçer de piyasa rahata kavuşur. 1 ağustostan önce olması zor gibi ama.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
July 26, 2017, 07:34:05 AM

borsa hacklenme  olayından kaynaklanıyor olabilir biri paylaşmış BTC-e hacklenmiş mi ki açıklamada vermemişler sanırım. gerçi yavşaklar kendi çıkarları için bile bilerek açıklama yapıyorlardır düşşende toplayayım sonra yok öyle bişey falan diyelim diye (bu en olum senaryo benim için) yada gerçekten hackendi bu da imajın iyice kötüleşmesine sebep oluyor.
sistemlerin günveliğini alamları için artık farklı yöntemler bunlamın vakti geliyor çünkü artık çok fazla duyulmaya başladığından artık hackerlar sürekli sadırı için boşluk arıyorlar
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
July 26, 2017, 07:37:16 AM

borsa hacklenme  olayından kaynaklanıyor olabilir biri paylaşmış BTC-e hacklenmiş mi ki açıklamada vermemişler sanırım. gerçi yavşaklar kendi çıkarları için bile bilerek açıklama yapıyorlardır düşşende toplayayım sonra yok öyle bişey falan diyelim diye (bu en olum senaryo benim için) yada gerçekten hackendi bu da imajın iyice kötüleşmesine sebep oluyor.
sistemlerin günveliğini alamları için artık farklı yöntemler bunlamın vakti geliyor çünkü artık çok fazla duyulmaya başladığından artık hackerlar sürekli sadırı için boşluk arıyorlar

Bitcoini düşürmek için binbir türlü söylenti yayıyorlar piyasaya.Şimdi tekrar çatallanma gelecekmiş iş bitmemiş diye bir haber okudum.Hackerlar sizin söylediğiniz gibi gözünü borsalara dikmişlerdir bitcoinin değeri arttı çünkü.
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
July 26, 2017, 07:42:21 AM

bu söylentiler ile yaratılan panik ve doğan panik satışları sadece büyük balıkları doyururur.sakin olup güvendiğiniz birkaç limanda durarak bu günlerin geçmesini beklemek en sağlıklısı.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
July 26, 2017, 07:50:30 AM

Bu haberler hikaye. Mis gibi de segwit spekulasyonuyla fiyati 2800 hatta 2900 e dayadilar. Milletin eline yuksek fiyattan verdiler simdide haber salip fiyati asagiya cekiyorlar... Bu durumlara alismak lazim artik...
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
July 26, 2017, 07:55:03 AM

Bu haberler hikaye. Mis gibi de segwit spekulasyonuyla fiyati 2800 hatta 2900 e dayadilar. Milletin eline yuksek fiyattan verdiler simdide haber salip fiyati asagiya cekiyorlar... Bu durumlara alismak lazim artik...

2800'den 2400'e düştü de Türkiye'de 9600'den 9100'e düştü. Var mı yükseķ kazanç sağlayan bu işten? Özellikle Türkiye piyasasında. Yok. O zaman ne anlarım ben bu düşüşten. 😠

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: