Bitcoin Forum
June 27, 2024, 06:38:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: altcoin düşüşü  (Read 1824 times)
kenafirherif (OP)
Member
**

Activity: 118
Merit: 10

View Profile
July 25, 2017, 01:00:29 PM

bugün tüm altcoinler düşüşe geçti. acaba 1 ağustosa kadar daha da düşer mi? yoksa anlık düşüş müdür? yani tekrardan eski değerlerine bikaç gün içinde gelir mi? bu konuları iyi bilen arkadaşlar var mı acaba yada tahmini genelde doğru çıkan arkadaşlar sizin düşünceniz nedir?
ve de bu düşüşlerde en çok hangi altcoin alsak 3-4 aylık vadede çok kazandırır. şimdiden cevap için teşekkürler.

SHPING | | A cryptocurrency for shopper marketing and rewards
Token Sale | | Bitcointalk ANN | | Bounty Program | | Telegram
PRESALE: SOLD OUT | | CROWDSALE: 22 Feb - 23 Mar
marvelllouss
Member
**

Activity: 76

View Profile
July 25, 2017, 01:06:15 PM

bugün tüm altcoinler düşüşe geçti. acaba 1 ağustosa kadar daha da düşer mi? yoksa anlık düşüş müdür? yani tekrardan eski değerlerine bikaç gün içinde gelir mi? bu konuları iyi bilen arkadaşlar var mı acaba yada tahmini genelde doğru çıkan arkadaşlar sizin düşünceniz nedir?
ve de bu düşüşlerde en çok hangi altcoin alsak 3-4 aylık vadede çok kazandırır. şimdiden cevap için teşekkürler.

Bitcoin cash haberleri var.Yakın zamanda bir hard fork ihtimali gündeme geldi.Bitcoin ve alt coinlerin düşüsünü buna bağlıyorum.

Bitcoin cash haberi:
https://medium.com/@jimmysong/bitcoin-cash-what-you-need-to-know-c25df28995cf

Hangi coine yatırım yapılmalı konusu herkes kendi karar vermeli.Biri sana şu uçaçak vs al derse burda  manipulasyon pump isteği olduğu içindir.O yüzden iyice araştır coinleri ona göre karar ver.
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
July 25, 2017, 01:17:47 PM

yaw arkadas hard fork ortadan kalkmadı mı ? nerden cıktı gene bu masus yapıyor pezewenkler kucuk yatırımcıların btc lerını toplamak ıcın
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
July 25, 2017, 01:20:53 PM

Tam hard fork ihtimali ortadan kalktı diyoruz piyasa biraz rahatladı diyoruz yine önümüze aynı senaryoyu koyuyorlar bakalım piyasalar bu haberlere karşı nasıl bir tepki verecek bugün gerçekleşen altcoin düşüşleri bu haberle mi ilgili acaba?
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
July 25, 2017, 01:29:44 PM

Amk Çinlileri yüzünden çıkıyor hep bu haberler.

scarface-T
Full Member

Activity: 211

View Profile
July 25, 2017, 01:34:37 PM

Madenci bip91 demediler mi? hala fork olma ihtimali var mı?
marvelllouss
Member
**

Activity: 76

View Profile
July 25, 2017, 03:37:43 PM

Bip91 içinde zaten kasım ayı  hard fork u barındırıyordu. Hard fork herhangi bir zamandada gerçekleşebilir.Ben bu forunda gecen hafta baya bir konu içerisinde belirtmiştim.Yanlış eksik haberler sebebiyle konu  biraz yanlış anlaşıldı
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 25, 2017, 04:47:34 PM

Su olay netlessin artik yemin ederim biktim,trade yapmiyoruz kaybediyoruz.Ico ya girelim etherler dustu diyoruz kaybediyoruz.Sogudum artik bi islerden
Leonbtc
Full Member

Merit: 190

View Profile
July 25, 2017, 05:08:19 PM

Arkadaslar sadece turkce forum degil hicbiryerde tutarli aciklama yok sanirim buda kripto paralarin merkezsiz yapisindan kaynaklaniyor yani bilmemne a.s degilki ciksin aciklama yapsin herhangi bir pool bitcoini spekule edebiliyor benim fikrim fork olmadanda bu durum ortadan kalkmicak, fork olmamasida bazilarinin isine geliyor bu sekilde spekulatif haberlerle fiyatlarda ciddi oynama yapabiliyorlar mesela sadece bugun aksamustu %7 bitcoinde deger degisimi var gecen hafta 1800dolarsan 2800 dolara cikis var (saatlernicerisinde) oyuzden agustosta degil ama kasimda bitcoin unlimited gorebiliri, ama belki goremeyizde iste butun mesele bu  Huh Grin

hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 25, 2017, 05:17:03 PM

Su olay netlessin artik yemin ederim biktim,trade yapmiyoruz kaybediyoruz.Ico ya girelim etherler dustu diyoruz kaybediyoruz.Sogudum artik bi islerden
Aynen sayin hocam bende artik kasada para tutmuyorum herseyi dun ethere cevirdim bol bol icolara giriyorum ha herro ya merro diyorum.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
July 25, 2017, 05:29:10 PM

Resmen tuzağa düşen güvercin gibi hissediyorum. Adamlar gelip oraya tuzağı kurmuşlar, tam diyorum ki; dibi gördü biraz alayım, ben alır almaz kapan kapanıyor. Sonra hop yerine yeni bir tuzak, yeter arkadaş, bırakın da biraz da biz avlanalım.
Underworld244
Full Member

Activity: 154

View Profile
July 25, 2017, 05:41:18 PM

Ohh kasalar yine doldu bazıları burda 1 agustos diye yırtındı daha halen 2800 den btc alanlar var. Düşecegi belliydi zaten sell yapıp bekleyecektiniz.

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

hirozaki faraday
Sr. Member

Merit: 279

View Profile
July 25, 2017, 05:42:56 PM

Bu tip haberler çıktığı zaman direk USDT'ye geçmek en mantıklısı fiyatlar aşağı gittikçe sizde alttan daha fazla coin toplarsınız. Buda sizin varlığınızı korumanıza ve yükselişte daha çok kâr sağlar. Ayrıca BTC transferleri durdurulacağı için altcoinlere geçen kişi yok yada çok az altcoinler de çok düştü. Düşüş tamamen algı yönetimi yine aşağılardan kademeli bir şekilde yüklü topluyorlar bu tip durumlarda çok sevdiğim bir söz var: "Zengin zarar etmez". Belirsizlik gidene kadar bekleyin balinalarla aynı şekilde düşünmeye çalışın bu tip düşüşleri felaket değil de yeni bir alım fırsatı olarak görün aceleci davranmayın. Bu spekülatif haberler, ani çıkışlar BTC'nin fiyatını 2100$ seviyelerine kadar esnetebilir. Belirsizlik geçince yukarı yönlü yükseliş yine devam eder.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
July 25, 2017, 05:55:07 PM

Ohh kasalar yine doldu bazıları burda 1 agustos diye yırtındı daha halen 2800 den btc alanlar var. Düşecegi belliydi zaten sell yapıp bekleyecektiniz.
Etc den bir sıcrama bekliyorum hala giriş fırsatı var
jmalkovich
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
July 25, 2017, 06:02:20 PM

valla iyice mokunu çıkardılar adam gibi trade yapamıyoruz sürü halinde gidiyor ne güzel durgun zamanlar vardı.

retail.global

◣  FACEBOOK
◣  TWITTER
◣  TELEGRAM
◣  MEDIUM
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
July 25, 2017, 06:07:56 PM

Nasıl bir zamandayız anlayamadım...Bir gün %20 artış yapıyor coin, diğer -%50.Bir gün artış bir gün düşüş mü olur.Bi sabit olamadı şu coinler.
CoinCini
Full Member

Activity: 448

View Profile
July 25, 2017, 06:36:22 PM

bu düşüş normal bence son günlere girdik düşün trendi devam edecektir diye tahmin ediyorum yatırımlarınızı ona göre yapın büyük yatırım yapacaksanız 4-5 gün daha beklemenizde fayda var.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
July 25, 2017, 07:14:07 PM

Düşecek diyenlerin tam tersine btc artacak diyorum bunlar son düşüşler, ardından rekor gelebilir önümüzdeki birkaç günde. O yüzden kısa vurgunlar yapılıp çıkılıyor altcoinlerden ama elbet altcoinlere de sıra gelecek...kişisel düşüncelerdir ytd.

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
July 25, 2017, 07:30:38 PM

Aslında her coinler düştüğünde böyle konular açmamak lazım. Bir haber çıkıyor düşüyor, sonra kısa süre içinde yükseliyor tekrardan. Sadece biraz sabır etmek lazım. Bundan 10 gün önce daha da kötüydü piyasa. Düzeldi sonra yine bi fork hortladı. 1 ağustostan sonra düzelicek yani.

kenafirherif (OP)
Member
**

Activity: 118

View Profile
July 25, 2017, 08:04:44 PM

Aslında her coinler düştüğünde böyle konular açmamak lazım. Bir haber çıkıyor düşüyor, sonra kısa süre içinde yükseliyor tekrardan. Sadece biraz sabır etmek lazım. Bundan 10 gün önce daha da kötüydü piyasa. Düzeldi sonra yine bi fork hortladı. 1 ağustostan sonra düzelicek yani.
tamam da önümüzde 1 hafta var . acaba dip devam eder mi yoksa beklemeli mi diye konu açtım. mesela şimdi düştü acaba 2 gün sonra artar mı? çünkü şuan alsam 2 gün sonra artarsa satarım 1 ağostos öncesi daha fazla altcoin almama olanak sağlar

SHPING | | A cryptocurrency for shopper marketing and rewards
Token Sale | | Bitcointalk ANN | | Bounty Program | | Telegram
PRESALE: SOLD OUT | | CROWDSALE: 22 Feb - 23 Mar
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: