Bitcoin Forum
May 08, 2024, 06:22:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Yanlış Transfer Lütfen Yardım Edin  (Read 2045 times)
jmalkovich
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
July 29, 2017, 03:21:46 PM

Eğer sec btc clone olsaydı adamlar uğraşıp ortaya çıkarabiliyorlardı bildiğim kadarıyla ama farklı bir alt yapısı var ise o paranın üstüne bir soğuk su bardak içeceksiniz zaten clone olsa bile borsa parayı vermez.

Gerçi koinim transfer yapabildiğine göre dediğim gibi olmuş oluyor aksi takdirde gitmez değil mi?

retail.global

◣  FACEBOOK
◣  TWITTER
◣  TELEGRAM
◣  MEDIUM
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715192579
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715192579
Reply with quote  #2

1715192579
Report to moderator
1715192579
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715192579
Reply with quote  #2

1715192579
Report to moderator
erkansevinc (OP)
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
August 07, 2017, 11:10:58 AM

@jrmalkovich markyminer @SUPERSAIAN @DrMsEr @Dr.Cocktail @TheCarm @cabsav @BitcoinVSfiat @Osmanli42
@PrintMule

herkese çok teşekkürler. Dün gece hemde pazar gecesi bir mucize oldu ve 0,35 coinim yani 1.120 dolarım Bittrex üzerinde BTC üzerine iade oldu. Adamlara helal olsun resmen gitti gözüyle bakıyordum.
Yaklaşık 2 hafta sürdü.

yaklaşık %20 karım var btc artışından dolayı. Ben transferi Safex olarak yapmıştım eğer gerçekleşmiş olsaydı 1.100 dolar yerine şuan 4.550 dolarım olacaktı ama hiç üzülmüyorum. bir sıfırdan büyüktür. Allaha şükür.
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
August 07, 2017, 02:44:15 PM

@jrmalkovich markyminer @SUPERSAIAN @DrMsEr @Dr.Cocktail @TheCarm @cabsav @BitcoinVSfiat @Osmanli42
@PrintMule

herkese çok teşekkürler. Dün gece hemde pazar gecesi bir mucize oldu ve 0,35 coinim yani 1.120 dolarım Bittrex üzerinde BTC üzerine iade oldu. Adamlara helal olsun resmen gitti gözüyle bakıyordum.
Yaklaşık 2 hafta sürdü.

yaklaşık %20 karım var btc artışından dolayı. Ben transferi Safex olarak yapmıştım eğer gerçekleşmiş olsaydı 1.100 dolar yerine şuan 4.550 dolarım olacaktı ama hiç üzülmüyorum. bir sıfırdan büyüktür. Allaha şükür.

valla cok iyi olmuş hayirlisi olsun ne diyelim Smiley şansli bir arkadaşmişsiniz dicem de  diğer tarafta kaçan 4550 dolar da biraz can sıkıcı ama kaybetmediginiz hatta %20 ile gelen  btc bence de daha değerli elde olan nakit para, olmayan gelecek  - beklenilen den her zaman daha değerlidir miktari ne olursa olsun. tekrar geçmiş olsun daha dikkatli olmak dileğiyle.
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
August 07, 2017, 02:53:33 PM

gözünüz aydın, beklemiyordum açıkçası böyle bir düzeltmeyi, bitrex te olmasıda şansınıza olmuş, poloda olsaydı çözülebileceğini düşünmüyorum.

bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 07, 2017, 03:56:14 PM

Geçmiş olsun arkadaşım, stresli ama neyse ki sonu iyi biten bir kötü tecrübe atlatmışsınız, az para değil.
Bu arada, her benzer başlığa atlayıp gevrek gevrek "üstüne su iç" diyen, moral vereceğine sinir bozan empati yetmezliğinden muzdarip bir grup var forumda ama ne hikmetse bu ve benzer konuların çoğunda insanlar hatalı gönderdiklerine tekrar erişiyorlar. Grin

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
August 08, 2017, 07:23:16 PM

@PrintMule

Yaklaşık 2 hafta sürdü.

Geçmiş olsun. Birikiminizi kurtarabildiğinize sevindim. Bazı arkadaşlar yardımcı olmak iyi niyetiyle araştırma yapmadan "unutmanızı tavsiye ediyor" ancak üzerine gidildiğinde işlemi kurtarabilmenin mümkün olduğunu siz de ispatladınız.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: