Bitcoin Forum
May 07, 2024, 12:41:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: btc alımı SAMURAY34 İTİNE 80 LİRA KAPTIRDIM HIRSIZ ONUR BERKTAŞ  (Read 7541 times)
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
July 29, 2017, 03:19:56 PM

Güzel ülkemin karaktersiz insanları zorunuZa giden şey nedir ? Benim işlem ücretim bu kadar
Ben bana pra gönder demedim
Ben 80 tl lik satış yapıyorum da demedim
Minimum 300 tl dediğimide söyledim atsın whatsap kayıtlarını

Sen adama önceden belirttin mi işlem ücreti olarak 80 türk lirası ücret aldığını  Huh Madem bu kadar haklısın konuşma kayıtlarını sen at foruma diyelim biz de samuray34 haklıymış diye sen de kurtul bu ithamlardan.
1715042487
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715042487
Reply with quote  #2

1715042487
Report to moderator
1715042487
Hero Member
*

Ignore
1715042487
Reply with quote  #2

1715042487
Report to moderator
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715042487
Hero Member
*

Ignore
1715042487
Reply with quote  #2

1715042487
Report to moderator
1715042487
Hero Member
*

Ignore
1715042487
Reply with quote  #2

1715042487
Report to moderator
samuray34
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

BitCoin Satılır - Alınır

View Profile
July 29, 2017, 05:22:18 PM

Güzel ülkemin karaktersiz insanları zorunuZa giden şey nedir ? Benim işlem ücretim bu kadar

Sen adama önceden belirttin mi işlem ücreti olarak 80 türk lirası ücret aldığını  Huh Madem bu kadar haklısın konuşma kayıtlarını sen at foruma diyelim biz de samuray34 haklıymış diye sen de kurtul bu ithamlardan.

şikayeti olan adam kanıtını ekler şikayetim bu der benim bir derdim yok !
kendisine defalarca söyledim parça parça satışım yok minimum işlem tutarı 300tl diye
kendisi zaten btc tutarını belirtmedi borsadan karımı alıp gönderecem
e bunun neresi yanlış sen 20 liraya yaparsın ben 80e yapıyorum sanane ?

BitCoin Satılır -  Alınır
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
July 29, 2017, 05:41:14 PM

Ya samuray34 güzel kardeşim diyelim sen bir bakkala gittin dolaptan su aldın ödeme yapmadan içtin adama su için parayı sordun adam bin lira dedi böyle iş olur mu Huh Bu iş etik değil ve seni temin ederim yasalda değil.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
July 29, 2017, 06:28:49 PM

şikayeti olan adam kanıtını ekler şikayetim bu der benim bir derdim yok !
kendisine defalarca söyledim parça parça satışım yok minimum işlem tutarı 300tl diye
kendisi zaten btc tutarını belirtmedi borsadan karımı alıp gönderecem
e bunun neresi yanlış sen 20 liraya yaparsın ben 80e yapıyorum sanane ?

güzel kardeşim versene öğretmen oldugun okulun adını bir güzel zıplatalım seni , az biraz delikanlı olsana
DrMsEr
Hero Member

View Profile
July 29, 2017, 07:14:58 PM

Gerçekten öğretmen olduğuna inanıyor musunuz siz bu arkadaşın Huh Çok iyimser bir düşünce olur bu arkadaşın eğitimci olduğunu düşünmek eğer gerçekten eğitimciyse gerçekten daha kötü.
varanvaran
Legendary
*

Activity: 1065
Merit: 1013

Bitcoin Trader

View Profile
July 29, 2017, 07:27:48 PM

Ben bu arkadaşın öğretmen olduğuna inanıyorum neden derseniz güzel bir ders veriyor insanlara daha nasıl inanacaksınız allah aşkına

ne yapsın size başka öğretmen olduğunu kanıtlaması için

Bak Konu sahibi arkadaş aldı dersini bu öğretmen arkadaşımızda verdi dersini ders ücretinin parasınıda aldı

hala sorgulama yapmayın bu adama sorsanızda değişmez.

Baştan bişi söylemediği için dersi alan arkadaş 80 TL ye ders almış oldu

Bu öğretmen denilen arkadaş ise ders bitiminde al sana 80 TL ye ders verdim demiş.

şikayetçi isen ben sana söylemediğimi kanıtla diyor.

Konu sahibi arkadaşda atsın yazışmayı

Kısacası

Konu sahibi arkadaş en güzeli gidicek elindeki dekont ile konuşma kayıtlarıyla birlikte şikayetci olacak.

samuray34
Member
**

BitCoin Satılır - Alınır

View Profile
July 29, 2017, 11:02:13 PM

Ben bu arkadaşın öğretmen olduğuna inanıyorum neden derseniz güzel bir ders veriyor insanlara daha nasıl inanacaksınız allah aşkına

Bak Konu sahibi arkadaş aldı dersini bu öğretmen arkadaşımızda verdi dersini ders ücretinin parasınıda aldı

Bu öğretmen denilen arkadaş ise ders bitiminde al sana 80 TL ye ders verdim demiş.

Kısacası

Konu sahibi arkadaş en güzeli gidicek elindeki dekont ile konuşma kayıtlarıyla birlikte şikayetci olacak.

evet bende onu diyorum işte olsun olsun ki haklı çıksın

ben demişmiyim bana para gönder?
ben demişmiyim 80tl lik satışım var
ben defalarca dedimki parça satışım yok ! yok ! yok !

Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
July 29, 2017, 11:14:22 PM

Kısacası

Komisyon alış veriş gerçekleştiğinde alınan bir aracılık ücretidir. Sen bir alış veriş gerçekleştirmemişsin.
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
July 29, 2017, 11:20:29 PM

Kısacası

Komisyon alış veriş gerçekleştiğinde alınan bir aracılık ücretidir. Sen bir alış veriş gerçekleştirmemişsin.

Cheesy beynini yaktın.ahahaha .

aynen lan samuray 34 müdür yardımcısı öğretmen onur bilmem ne . alişveriş yok ortada neyin komisyonunu aliyosun.

bu arada konunun başinda ki üçkağitçi oldugumu  kanitlayin kimi dolandirmişim vs diyordun ya ona cevaben verdiğim linkteki arkadaşin ödemesini de yapmamişsin. neden kabul etmiyorsun  dolandirici oldugunu.üçkağıtçı şerefsiz bir insan oldugunu. aç bir köpek oldugunu neden diyemiyosun ki ?  milleti çarparken iyi paralari yerken iyi bunlari da söyle bence.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
July 30, 2017, 07:57:10 AM

Okullar açılsa da kurtulsak bu veletlerden. Siber Suçlara gidin bir dilekçe suç duyurusu tamamdır.Ondan sonra bu dolandırıcı uğraşsın dursun. Bir de pişkinlik yapıyor komisyon 80 TL diye. Bu adam senin banka hesabına yollamadı mı ? Geri yollarsin olur biter .

Gerizekalınjn evladı ben mi yolla dedim bana para ben yek bir konuşmada bana gönder demiş iyim bilip bilmeden neyi konusuyorsun sen parça prça satış yapmadıgımı söyledim adam kafasına göre 80 lira gönderiyor benimde komisyon işlem ücretim 80 tl varsa itirazın siktir olup gidersin şikayetini edersin kafasına silahmı dayadım it olu it seni ben mi gönder demişim

Yaptığın hakaretleri aynen iade ediyorum.
80 TL lik bir komisyonu neye göre alıyorsunuz. Adama birşey vermemişsiniz ki .

Sadece örnek vererek anlatayım siz adama 1 btc satacaksınız diyelim. 10000 lira istiyorsunuz adam size  yanlışlıkla 800 lira yolladı. Bu benim komisyonum deyip 800 liranın üstüne mi yatmaniz lazım.
Ticaret ahlakı denen birşey var.Ama sizde ne ahlak ne de ticaret ahlakı olmadığı kesin.

Bu arada konuyu açan arkadaş parayı hangi banka hesabına yolladiysa bir söylesinde Şu müdür yardımcısıyla(!)  bir hesaplaşalım.Böyle bir müdür yardımcısı olduğunu da sanmıyorum ama bir bimere bakar.

Bitcointalkta hakaret serbest banlamıyorlar diye
küfürler havada uçuşuyor.

Ben hala bir velet olduğunu düşünüyorum.Bu arada konuyu açan arkadaşta suçsuz değil sen niye adamla ne kadar btc alacağını konuşmadan hemen parayı yolluyorsun.

yobit.net is banned from signatures
risinqsun
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 273

-

View Profile
July 30, 2017, 08:24:55 AM

Bu formda bilmiyorum neden ama ticaret yapmak Gö* istiyor hele tanımadığınız bilmediğiniz bir üye ile ticaret yapmak akıl karı değil. R10 da bile kaç kez dolandırılma vakası oldu yani inanmayın böyle kişilere.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
July 30, 2017, 09:36:14 AM

Bu formda bilmiyorum neden ama ticaret yapmak Gö* istiyor hele tanımadığınız bilmediğiniz bir üye ile ticaret yapmak akıl karı değil. R10 da bile kaç kez dolandırılma vakası oldu yani inanmayın böyle kişilere.

R10 buradan daha beter bir platform. R10 da bile dolandırma oldu demişsiniz bu forum ne çektiyse r10 profili linki atanlardan çekti zaten  Cheesy Ama bu kişilere inanmamak lazım bu konuda katılıyorum size
apollonx
Member
**

Activity: 82

View Profile
July 30, 2017, 10:24:12 AM

Dolandırıcının olmadığı site malesef yok. Paranın döndüğü yerde mutlaka böyle parazitler muhakkak vardır. Çok fazla dolandırılıcık bir site de var ise yönetimin de zaafiyeti var demektir.
samuray34
Member
**

BitCoin Satılır - Alınır

View Profile
July 30, 2017, 10:26:26 AM

kesin traşı komisyon ücretim 80 tldir
btc fiyatını felan konusmadık
parça satışım yok dedim
minimum 300tl satıyorum dedim
adam kafasına göre 80tl gönderdi hadi btc mi ver dedi öyle birşey yok
benim işlem ücretim 80tl + btc alacaksanız kur fiyatı üzerinden ödemesini yaparsınız adam bana işlem ücretimi gönderdi
ha diyeceksin ki geri gönder niye göndereyim ?  zorlamı gönderttim göndertirken birşey mi vaat ettim zaten demişim 300 tl altı satış yok diye

olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
July 30, 2017, 01:08:32 PM

parça satışım yok dedim
benim işlem ücretim 80tl + btc alacaksanız kur fiyatı üzerinden ödemesini yaparsınız adam bana işlem ücretimi gönderdi
ha diyeceksin ki geri gönder niye göndereyim ?  zorlamı gönderttim göndertirken birşey mi vaat ettim zaten demişim 300 tl altı satış yok diye

Hay amınıza koyayım yurdumun fırsatçı fakir eğitimsiz çomarları. Hakikaten şaşırıyorum bu piyasayı kulllanabildiğinize.
DrMsEr
Hero Member

View Profile
July 30, 2017, 01:41:29 PM

Kardeşim o adam parayı yanlışlıkla atsa bile senin geri göndermen lazım sebepsiz zenginleşme hükümlerine göre ben daha fazla yazmıycam biz ne kadar yazarsak yazalım sonuç değişmeyecek arkadaşın dava açması tek yol açarsa davayı kazanır.
KartalGrup
Full Member

Activity: 191
Merit: 101

View Profile WWW
July 30, 2017, 02:13:21 PM

ya sen nasıl bir orospu evladısın ya.zeytinyağı gibi üste çıkıyor. karekterinin amına koyim senin. hırsız orospu çocuğu

parça satışım yok dedim

1oZANGqb96jhKjTGVWFZsyALCeRw5mpZQ
35jahWAD4MupYdmVQFQtVMbfmSrBB78qt9
1ASszmsG61s1AEbqpayGmERoAqst5oiu4u
samuray34
Member
**

BitCoin Satılır - Alınır

View Profile
July 30, 2017, 03:18:19 PM

ya sen nasıl bir orospu evladısın ya.zeytinyağı gibi üste çıkıyor. karekterinin amına koyim senin. hırsız orospu çocuğu

parça satışım yok dedim

Senin ananı bacını ölmüş sülaleni sikersem ozaman o küfürleri sana yediririm orosbu cocugu seni zoruna giden ne bugün fatih terihim istifası 20 milyon tl benim işlem ücretim 80 tl zoruna giden ne orosbunun çocuğu seni

ebeko
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
July 30, 2017, 07:54:29 PM

oncelikle kullandigim kelimeler icin herkesten ozur dilerim..ancak bu kendini bi bok zanneden ucuz serserinin anladigi dilden konusmam gerekiyor.ulan samuray denen orospu cocugu,ne islemi yaptinda 80 lira komisyon aliyorsun..adam 80 lira gondermiste , 300 tl alti islem yapmiyormusta,zorla mi istedimde..lan picin evladi adamin 80 lirasini ne hakla iade etmiyorsun..ne hakkin var senin bu parada..burada ona buna kufur edip duruyorsun..buradaki insanlar senin yerini bilse boyle konusabilirmisin lan ibnenin oglu..biri gelir senin agzini gozunu,baska yerlerini sisirip eline verir..simdi istedigin kufurleri say bakalim orospu cocugu klavye delikanlisi,nasil olsa meydani bos buldun..bu son sozum..senin gibi orospu cocuguyla bir daha muhattap olacak degilim..
KartalGrup
Full Member

Activity: 191
Merit: 101

View Profile WWW
July 30, 2017, 08:01:02 PM

vizite ücreti 80 lira heralde bunun. çok orospu çocuğu gördümde bunun gibi yüzsüz arsız bir orospu çocuğu ilk defa görüyorum.

oncelikle kullandigim kelimeler icin herkesten ozur dilerim..ancak bu kendini bi bok zanneden ucuz serserinin anladigi dilden konusmam gerekiyor.ulan samuray denen orospu cocugu,ne islemi yaptinda 80 lira komisyon aliyorsun..adam 80 lira gondermiste , 300 tl alti islem yapmiyormusta,zorla mi istedimde..lan picin evladi adamin 80 lirasini ne hakla iade etmiyorsun..ne hakkin var senin bu parada..burada ona buna kufur edip duruyorsun..buradaki insanlar senin yerini bilse boyle konusabilirmisin lan ibnenin oglu..biri gelir senin agzini gozunu,baska yerlerini sisirip eline verir..simdi istedigin kufurleri say bakalim orospu cocugu klavye delikanlisi,nasil olsa meydani bos buldun..bu son sozum..senin gibi orospu cocuguyla bir daha muhattap olacak degilim..

1oZANGqb96jhKjTGVWFZsyALCeRw5mpZQ
35jahWAD4MupYdmVQFQtVMbfmSrBB78qt9
1ASszmsG61s1AEbqpayGmERoAqst5oiu4u
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: