Bitcoin Forum
May 10, 2024, 09:35:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7]  All
  Print  
Author Topic: btc alımı SAMURAY34 İTİNE 80 LİRA KAPTIRDIM HIRSIZ ONUR BERKTAŞ  (Read 7541 times)
daisyliker
Newbie
*

Activity: 43
Merit: 0

View Profile
October 17, 2017, 07:06:41 AM

Bile bile lades olmuşsun birader konuda yazdık bu adam müdür yardımcısı olamaz, bir müdür yardımcısı insanlara küfür etmez, memur biri bu kadar rahat davranamaz, dolandırıcı olmayan adam kanıtları koyar dedik. Su iç artık birde git dilekçeni verde senin gibi başkalarının canınıda yakmasın.

Öncelikle suç duyurusunda bulunulmalı.Adam suçsuzluğunu değil, suçu isnat eden suçu ispatlamalı.Müdür yardımcısı arkadaş ben suçsuz değilim diye neden ispatlasın, suçlayanın kanıtlarıyla ispatlaması,ibreti alem içinde T.C kanunları önünde cezalandırılmasını sağlaması gerek.Ya suçlayan kişi adamın okulunda bir öğretmen veya öğretmenin yakınıysa?Çamur at izi kalsın, adamı itibarsızlaştırmaya çalışıyorsa?Kanıt olmadan suç olmaz.Ben doğruyu söylerim, dolandırıcı ile suçlanan arkadaşı tanımam,korumuyorum da....
1715376930
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715376930
Reply with quote  #2

1715376930
Report to moderator
1715376930
Hero Member
*

Ignore
1715376930
Reply with quote  #2

1715376930
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715376930
Hero Member
*

Ignore
1715376930
Reply with quote  #2

1715376930
Report to moderator
1715376930
Hero Member
*

Ignore
1715376930
Reply with quote  #2

1715376930
Report to moderator
1715376930
Hero Member
*

Ignore
1715376930
Reply with quote  #2

1715376930
Report to moderator
BLACKASUS
Sr. Member

Activity: 505
Merit: 252

View Profile
October 17, 2017, 07:31:30 AM

Bile bile lades olmuşsun birader konuda yazdık bu adam müdür yardımcısı olamaz, bir müdür yardımcısı insanlara küfür etmez, memur biri bu kadar rahat davranamaz, dolandırıcı olmayan adam kanıtları koyar dedik. Su iç artık birde git dilekçeni verde senin gibi başkalarının canınıda yakmasın.

Öncelikle suç duyurusunda bulunulmalı.Adam suçsuzluğunu değil, suçu isnat eden suçu ispatlamalı.Müdür yardımcısı arkadaş ben suçsuz değilim diye neden ispatlasın, suçlayanın kanıtlarıyla ispatlaması,ibreti alem içinde T.C kanunları önünde cezalandırılmasını sağlaması gerek.Ya suçlayan kişi adamın okulunda bir öğretmen veya öğretmenin yakınıysa?Çamur at izi kalsın, adamı itibarsızlaştırmaya çalışıyorsa?Kanıt olmadan suç olmaz.Ben doğruyu söylerim, dolandırıcı ile suçlanan arkadaşı tanımam,korumuyorum da....

forumun iyice boku çıktı yeni üye olan arkadaşlar lütfen eski konuları yeniymiş gibi yorum yapıp hortlatmayın
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
October 18, 2017, 01:41:22 PM

Yeni veya eski konu olması ne fark eder? Her an herkesin başına gelebiiiyor böyle şeyler. Konu eski olsa da bugün bu adam olmasa bir başkası yine benzer şekilde 3-5 kuruş için bile edep ahlak, terbiye seviyesini böyle yerin dibine sokarak kaç parayı iteleyebilirse iteleyecek insanlara. 80 lira için şurada dönen muhabbete yazık. 3 kuruş için bu rezil tavrı takınanlar yarın 5 kuruş için neler yapar belli değil. Yukarıdaki bir arkadaşa da katılıyorum, bence de kardeşim adamın uslup şekli trust'ını da gayet belli etmiş zaten. Rezalet.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
BLACKASUS
Sr. Member

Activity: 505
Merit: 252

View Profile
October 18, 2017, 02:25:29 PM

Yeni veya eski konu olması ne fark eder? Her an herkesin başına gelebiiiyor böyle şeyler. Konu eski olsa da bugün bu adam olmasa bir başkası yine benzer şekilde 3-5 kuruş için bile edep ahlak, terbiye seviyesini böyle yerin dibine sokarak kaç parayı iteleyebilirse iteleyecek insanlara. 80 lira için şurada dönen muhabbete yazık. 3 kuruş için bu rezil tavrı takınanlar yarın 5 kuruş için neler yapar belli değil. Yukarıdaki bir arkadaşa da katılıyorum, bence de kardeşim adamın uslup şekli trust'ını da gayet belli etmiş zaten. Rezalet.

neredeyse 3 ay olacak konu açılalı 6 sayfa yorum yazılmış zaten gerekli yorumlar yazılmış konu eskimiş bu saatten sonra öyle böyle yap diye yorum yazmanın anlamı ne yeni gelenler okusun aynı olayları yaşamamak için ama eski konulara da yeni yaşanmış gibi yorum atmak gereksiz
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
October 19, 2017, 04:00:50 AM

bu ne lan

başlığa bi giriyorum 'verici' nikli birini 'samuray' diye biri çarpmış , peşine biri gelmiş 'soda şişesi sokup ormana bıraktım adres ver' diyo

amk delileri

LaZa68
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
October 19, 2017, 10:17:29 AM

geçmiş olsun dikkatli olmak lazım
verici (OP)
Member
**

Activity: 61
Merit: 10

View Profile
October 20, 2017, 10:04:13 PM

samuray34 yani dolandırıcı onur berktaş bana 7-10 gün önce bir mesaj atmış: siz konuyu silin, bende 80 tl yi ödeyim diyor.
tamam öde 80 tl yi dedim, arazi oldu Grin
benim şimdi 80 tl ye ihtiyacım yok. o paranın yüzlerce katı var.
ama **onur berktaş dolandırıcı** BU HEP KALACAK. YARIN BİR GÜN AİLENDE GÖRECEK  Grin Grin
erikliwater
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

The future is your Genome

View Profile
October 20, 2017, 11:50:08 PM

samuray34 yani dolandırıcı onur berktaş bana 7-10 gün önce bir mesaj atmış: siz konuyu silin, bende 80 tl yi ödeyim diyor.
tamam öde 80 tl yi dedim, arazi oldu Grin
benim şimdi 80 tl ye ihtiyacım yok. o paranın yüzlerce katı var.
ama **onur berktaş dolandırıcı** BU HEP KALACAK. YARIN BİR GÜN AİLENDE GÖRECEK  Grin Grin

Bir insan 80 lira için adının böyle bir konu ile anılmasına nasıl katlanabilir akıl alır gibi değil  Grin Neyse hocam geçmiş olsun diyorum tekrardan o adamın numarasını kullanılmaz hale getirirdim sizin yerinizde olsam siz yine iyi dayanmışsınız  Smiley

ytkingo
Member
**

Activity: 68

View Profile
October 22, 2017, 01:37:49 AM

Geçmis olsun diyelim
lazcemal
Member
**

Activity: 126

View Profile
October 22, 2017, 10:52:21 AM

ula 80 lira için dolandırıcılık mı yapılır götüne koduğum.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
October 23, 2017, 01:49:21 AM

Hepsini okumadım ama anlamadığım bi nokta var. Şimdi benim işlem ücretim 80 TL demiş sende göndermişsin. Peki işlem olarak ne yaptı? Kamerada soyunma falan?  Huh
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
October 23, 2017, 04:16:57 AM

bu nasıl bir yüzsüzlük,gamsızlık arkadaş.bütün forum adama sövmüş hala kendince haklı oldugunu ıspatlamaya çalışıyor.

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀