Bitcoin Forum
July 05, 2024, 09:30:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: ANS ( neo )  (Read 4039 times)
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
August 10, 2017, 10:44:18 PM

Az önce 30$ dan 40$ fırladı 😀
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
August 11, 2017, 12:07:33 AM

Ne oluyor bu coine bir haftada piyasalarınalt üst etti koreliler etc ve eth den çıkıp buna girdi herhalde
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
August 11, 2017, 07:22:38 AM

Kesinlikle hedef oncelikle 54 dolar seviyesi ve orada saglam durmak sonrasi yavas yavas 💣 ve yuksekteyken yakalayip az alsamda beklenti buyuk.
Werner
Member
**

Activity: 107
Merit: 10

View Profile
August 11, 2017, 10:39:22 AM

Çok iyi pump yedi son aylarda tutanlar 6x gibi bir rakama ulaştı şu anda fakat daha fazla bu seviyelerde kalması mümkün değil.
furylmz
Sr. Member

View Profile
August 11, 2017, 01:20:43 PM

Çok yükseldi dahada yükselir koreliler çinliler ciddiye alıp alıyorlar habiri eth seviyesine getirecekler herhalde
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
August 11, 2017, 01:26:09 PM

adamlar milletçi olarakmı giriyor coinlere anlamıyorum ki kore çin paraları normalden daha  çok yükseldi qtum 6.80 aldım 17 dolardan sattım  süper kar oldu temiz.
neo girem bari bakalım zaten 1-2  ay beklerim ordanda bir pump daha yakalarsak yolverir geçerim
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
August 11, 2017, 01:32:36 PM

cuzdanlarda neo tutanlara GAS dıy ebır coın verıyorlar onunda degerı 20 dolar falan sanırsam gas ıcın cok alan oluyor buyuk ıhtımalen
Cleverjunta
Full Member

View Profile
August 11, 2017, 03:19:51 PM

çok ilginç şekilde düştü ve bu beni çok üzdü
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
August 11, 2017, 05:40:30 PM

Ans(neo) bir miktar düştü ama yükselişe başladığı yere göre hala çok yüksek bir noktada.Yukarıdaki yoruma katılıyorum,uzakdoğudaki insanlar genelde milliyetçi bir şekilde yerel coinlere yöneliyor.
Rick S
Member
**

Activity: 90
Merit: 10

View Profile
August 11, 2017, 06:33:08 PM

çinlilerin gözdesi. geleceğini harbiden merak ediyorum.  Smiley
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 12, 2017, 09:06:06 AM

ethereum'a rakip olarak görülüyor.Potansiyel olarak uzakdoğu yatırımını neo'ya kaydırırsa fiyat yukarılara çıkacaktır.Bu büyüme bolun mu yoksa gerçekten devamlı büyüme taşıyan bir yeni coinin piyasaya girişimi göreceğiz.Biraz yatırım yaptım.Şu an 100 dolar civarı bir fiyat beklentisi var.Bugün ne yapacak şu an biraz  düşüşte ama geleceği parlak gibi gözüküyor.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658

View Profile
August 12, 2017, 09:14:59 AM

ethereum'a rakip olarak görülüyor.Potansiyel olarak uzakdoğu yatırımını neo'ya kaydırırsa fiyat yukarılara çıkacaktır.Bu büyüme bolun mu yoksa gerçekten devamlı büyüme taşıyan bir yeni coinin piyasaya girişimi göreceğiz.Biraz yatırım yaptım.Şu an 100 dolar civarı bir fiyat beklentisi var.Bugün ne yapacak şu an biraz  düşüşte ama geleceği parlak gibi gözüküyor.

bende azcık böceklendim konuyla alakalı olarak çin eth olarak baya bir gözde olamya başladı zaten gözde idi ama sürekli geliştirilmesi etki çekmeye başladı eth 20 dolardan 400 gittiği zamanki gibi hareketler bulunuyor .
pos sistemini inceleliyorum şuanda
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
August 12, 2017, 09:19:21 AM

Mezar taşını dikti bence. Dikkatli olun.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 12, 2017, 09:28:47 AM

bende azcık böceklendim konuyla alakalı olarak çin eth olarak baya bir gözde olamya başladı zaten gözde idi ama sürekli geliştirilmesi etki çekmeye başladı eth 20 dolardan 400 gittiği zamanki gibi hareketler bulunuyor .
inceleyip burada paylaşırsanız çok iyi olur.Gas olayı varmış ne olduğunu tam anlayamadım.Bir iki yazı okudum hakkında olumlu görüşler var ama bizim forum olarak eksikliğimiz bir coini çıkmadan yakalayamamak.Çıktıktan sonra ah vah diyoruz.şimdi bu 100-200 dolara çıkarsa 3-5 ayda yine nasıl kaçırdık diyeceğiz.Potansiyel olarak güçlü japonya,kore,çin bu coini uçurabilirler.Neo'da güzel projeler geliştirirse önünde kimse duramaz.Tabi önce artılarını ve eksilerini görmemiz lazım.Sonra herkes kendi kararını verir yatırım yapıp yapmama hakkında.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658

View Profile
August 12, 2017, 09:56:34 AM

inceleyip burada paylaşırsanız çok iyi olur.Gas olayı varmış ne olduğunu tam anlayamadım.Bir iki yazı okudum hakkında olumlu görüşler var ama bizim forum olarak eksikliğimiz bir coini çıkmadan yakalayamamak.Çıktıktan sonra ah vah diyoruz.şimdi bu 100-200 dolara çıkarsa 3-5 ayda yine nasıl kaçırdık diyeceğiz.Potansiyel olarak güçlü japonya,kore,çin bu coini uçurabilirler.Neo'da güzel projeler geliştirirse önünde kimse duramaz.Tabi önce artılarını ve eksilerini görmemiz lazım.Sonra herkes kendi kararını verir yatırım yapıp yapmama hakkında.

valla cüzdan oalyını çözmedim blokları güncelledim cüzdanı açtım adrese 1 neo gönder (Bittrex 0,1 fee oç) olmadı cüzdan adresine gitmedi.
yeni adres oluşturdum onada 1 gönderdim o da aynı anlamadımcüzdana gönderemiyorum yada yanlış gönderidm 70 doların anasını ağlattım  Angry Angry Angry
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
August 12, 2017, 11:41:20 AM

Yaklasik 3 ay once dikkatimi ceken Antshares o zaman 1 dolarin altindaydi... degerlenecegini tahmin etmistim. Bir sure kulak arkasi ettim. Pek takip edemedim. Simdi gordugum kadariyla x40 yapmis durumda. Adini da degistirdiler. Guncellemeler falan yaptilar. E haliyle çinliler ethereum kullanacagimiza bunu kullanalim dediler ve saldirdilar. Fiyat uctu da uctu... bu artis daha da devam edecektir... bir de yavru gelir sagladi. GAS diye... yeme de yaninda yat...

furylmz
Sr. Member

View Profile
August 12, 2017, 11:52:30 AM

Arkadaşlar ben bu uzak doğunun coin işinde devlet desteği olduğunu düşünüyorum.Nasıl mobide dev olmak için devletleri bunları yığınla para hibe ederken aynı olay şuan coin dünyasında da geçerli sessiz sedasız hem Güney Kore hem de Çin önemli bir paya sahip olmak istiyorlar.Bunun içinde en az 1-2 coinlerini ilk 10 ana sokmak için yeterli desteği veriyor hükümet kanadı.Benim düşüncem bu şekilde zamanında Çin nasıl altın ve dolar rezerv ediyorsa şuan çılgınlar gibi sanal para rezerv ediyorlar.Uzak doğu kanadında alım çok yüksek ama satım çok az.Ben 1-2 uzak doğu coini daha geleceğini düşünüyorum bu seviyelere
Cleverjunta
Full Member

View Profile
August 12, 2017, 01:17:53 PM

Arkadaşlar ben bu uzak doğunun coin işinde devlet desteği olduğunu düşünüyorum.Nasıl mobide dev olmak için devletleri bunları yığınla para hibe ederken aynı olay şuan coin dünyasında da geçerli sessiz sedasız hem Güney Kore hem de Çin önemli bir paya sahip olmak istiyorlar.Bunun içinde en az 1-2 coinlerini ilk 10 ana sokmak için yeterli desteği veriyor hükümet kanadı.Benim düşüncem bu şekilde zamanında Çin nasıl altın ve dolar rezerv ediyorsa şuan çılgınlar gibi sanal para rezerv ediyorlar.Uzak doğu kanadında alım çok yüksek ama satım çok az.Ben 1-2 uzak doğu coini daha geleceğini düşünüyorum bu seviyelere
Ayni seyi dusunuyorum yeni cikan asya coinleri hep tavan peki yeni cikacak yada cikmis ne var.bunlari takip eden birisi varmi bir baslik acsa bizi oraya yonlendirse.
FlyOn35
Full Member

Activity: 146
Merit: 100

View Profile
August 13, 2017, 08:40:06 AM

NEO Bitcoinin yükselişinde direnen sayılı coinden birisi şu an. Kritik olan pazartesi ne olacağı. Genelde haftasonu BTC haftaiçi altlara kayıyorlar. Yarın güzel şeyler olabilir ama şu BTC'nin biraz durulması gerek artık.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
August 13, 2017, 09:00:04 AM

işin  içinde çinli koreli varsa oturup iki kere düşünün. başta yakaladıysanız ne ala. ama yukarda gırme konusunda dıkkatlı olun. o gerzekler 48 dolardan etc 600 dolardan eth alıp sattı.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: