Bitcoin Forum
May 13, 2024, 02:15:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] INDORSE - O Retea Profesionala Descentralizata pe Blockchain  (Read 480 times)
ltcrstrbrt (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1568
Merit: 1057



View Profile
July 28, 2017, 02:03:24 AM
 #1






Indorse

Retea Profesionala Descentralizata Bazata pe Ethereum

Spre deosebire de platformele traditionale, Indorse isi propune sa redea utilizatorilor proprietatea datelor, si sa le permita sa profite de pe urma distribuirii aptitudinilor si activitatilor pe platforma.

Indorse utilizeaza un sistem intern de recompense pentru a stimula utilizatorii sa-si adauge aptitudinile si sa le sustina la altii.




Prezentare Generala



Proprietatea datelor — Inapoi la utilizatori




                   
Aptitudini Economie



                   Tehnologia ne-a permis sa distribuim informatiile mult mai usor intre noi, insa aceasta utilizare si accesibilitate facila  este ca o sabie cu doua taisuri. Problemele legate de confidentialiatea  datelor cu caracter personal, de protectie a lor si proprietate asupra informatiilor, au aparut pe buna dreptate, din cauza fluxului mare de informatii. Aceste aspecte legate de proprietatea informatiilor personale si comercializarea acestora, trebuiesc oprite o data pentru todeauna. Acesta este scopul nostru principal.
                                       Consideram ca o calificare denota reprezentrea aptitudinilor dobandite. In aceasta perioada a unui influx constant de informatii si cunostinte, singura constanta o reprezinta schimbarea. Aptitudinile  ne permit sa facem schimbari. Competentele ne permit sa ne adaptam rapid si flexibil la schimbarile informationale si situationale. Acest lucru reprezinta mijloacele noastre de a naviga in aceasta lume tot mai complexa. Se pare ca, profesorii si guvernele nu sunt prea departe cu pretentiile lor - economia noastra este o economie a competentelor.






Token-ul Indorse IND


Token-ul  IND este token-ul care va fi emis pe parcursul Strangerii de Fonduri. Token-urile IND vor fi listate pe exchange-uri  si vor fi folosite de agentiile de publicitate pentru a cumpara calupuri de reclama pe platforma. Cumparatorii de token-uri  IND  vor primi token-uri  Indorse Score (SCR) aditional cu token-urile  IND. Acest lucru le va permite sa sustina postarea profilelor utilizatorilor de pe platforma. Astfel,  detinatorii de token-uri IND au un interes  in participarea pe platforma si sustinerea cererilor viabile.
IND va fi un Token  ERC20.












Aveti intrebari? Contactati-ne







Echipa Indorse





Consilieri Indorse





Consilieri Indorse





Ramaneti Conectati




Note: Thread-ul  anterior Indorse ANN a fost blocat din cauza unor probleme. Am efectuat modificarile necesare pentru a ne asigura ca nicio regula a forumului nu este incalcata. Noul Thread Indorse poate fi citit aici: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2047503.0

Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715566524
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715566524

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715566524
Reply with quote  #2

1715566524
Report to moderator
ltcrstrbrt (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1568
Merit: 1057



View Profile
July 28, 2017, 02:03:41 AM
 #2

rezervat
Averim
Member
**
Offline Offline

Activity: 515
Merit: 12


View Profile
July 30, 2017, 11:37:12 PM
 #3

1 ethereum pentru 1000 de monede IND imi pare un pret putin cam mare, pentru puterile mele financiare din prezent. Nu am gasit detalii despre bonusuri, daca exista asa ceva.
bluedeep
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 977
Merit: 1011



View Profile
July 30, 2017, 11:57:52 PM
 #4

1 ethereum pentru 1000 de monede IND imi pare un pret putin cam mare, pentru puterile mele financiare din prezent. Nu am gasit detalii despre bonusuri, daca exista asa ceva.
 Ehh, acum depinde cum privesti lucrurile, daca vrei sa cumperi  o cantitate mare, pare un pret cam marisor, daca te multumesti cu mai putin, pretul pare acceptabil. Pe de alta parte, optiuni sunt cu gramada, mai ales in aceasta perioada.

||
IDO PARTNER
▄▄▄▀▀▀██▄▄
████▀▀░▀███
███▌████▐███
███▌████████▌
███▌█████████
███▌█████████
███▌████▐███▌
▄▄▄▄▄█▀░███▀
▀▀██▀▄██▀▀
.
DAOStarter
IEO PARTNER
▄███▄
▄██▀▀▀▀██▄
██░░░░░░▀▀
██░░▀██▄▄░░
▀██▄▄▀▀██▄
░░▀▀██▄░░██
▄▄░░░░░░██
▀██▄▄▄▄██▀
▀███▀
.
Coinstore
LISTING
██▀▀▀▀████▄▄
███▄▄▄▄▄▄▄█▀█
██▄▄▄▄▄▄▄▄░▐▐▌
█████▄▄▄▄▄▄▌█
███▄▄▄▄▄▄▄▄▀█▄
███▄▄▄▄▄▀▀▄▀█▐▌
██▄▄▄▄░▄▄▄░░▐██
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█▄▀
░▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀


▄███▄░▄███▄
▄██████████▄
▄█████████████▄
▄███████████████▄
▀███████████████▀
BitMart
MEXC
DEX PARTNERS

░▀▄░█▀▀▄▄▄
░▀▄▀████▀███▄
██▀██████▄▄▄▄▀
███░░▀████▀▀██▄
▄█████████░█▄░▀
█▀█▄███▀▀█████
▀▀▀░▀█▀▀▄████
██████▀░▀▄


█████▄▄▄▄▀
██▄▀█████▀░░▄▄
░▀█▄████▀███▄▀▀
▀█▄▀▀█▀█▀▄░▀████▀
█▄██▄░▀▄▀▄▀██▀▀
██▀▀
UNISWAP
LobsterSwap
ltcrstrbrt (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1568
Merit: 1057



View Profile
August 08, 2017, 03:16:10 PM
 #5

Strangerea de fonduri Indorse a inceput! Pana in acest moment au fost colectati 19910 ETH.

Strangerea de fonduri se desfasoara pe platforma https://indorse.io
ltcrstrbrt (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1568
Merit: 1057



View Profile
August 27, 2017, 05:59:18 PM
 #6

Actualizare  Strangere de Fonduri Indorse - https://indorse.io/

Fonduri colectate pana in acest moment:  30,434.162 ETH

Strangerea de fonduri se va incheia in data de 7 Septembrie 2017
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!