Bitcoin Forum
May 04, 2024, 08:50:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Büyük Çöküş Kehaneti  (Read 6529 times)
Babush
Full Member

Activity: 128
Merit: 100

Uzman Veteriner Hekim

View Profile
August 05, 2017, 01:03:26 PM

Adamın maşallah dediği 2 gün yaşamıyor  Grin  Grin
Btc  $ 3.000+  Grin

Mustafa Kemal Atatürk
1714855847
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714855847
Reply with quote  #2

1714855847
Report to moderator
1714855847
Hero Member
*

Ignore
1714855847
Reply with quote  #2

1714855847
Report to moderator
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714855847
Hero Member
*

Ignore
1714855847
Reply with quote  #2

1714855847
Report to moderator
1714855847
Hero Member
*

Ignore
1714855847
Reply with quote  #2

1714855847
Report to moderator
1714855847
Hero Member
*

Ignore
1714855847
Reply with quote  #2

1714855847
Report to moderator
Balmain
Hero Member

Activity: 2100
Merit: 682

View Profile
August 05, 2017, 03:49:08 PM

Btc  $ 3.000+  Grin

OP'yi okumadan yazdın herhalde? Orada net olarak "4-5 Ay içinde Bitcoin 3850 - 4100 doları gördükten sonra" demiş yani önce yükseleceğini düşünüyor. Bitcoin şu anda yükseliyor yani yazdığında tutarsız bir şey yok. Bu üyeyi bir daha savundurmayın bana lütfen.
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
August 05, 2017, 04:05:09 PM

Btc  $ 3.000+  Grin

OP'yi okumadan yazdın herhalde? Orada net olarak "4-5 Ay içinde Bitcoin 3850 - 4100 doları gördükten sonra" demiş yani önce yükseleceğini düşünüyor. Bitcoin şu anda yükseliyor yani yazdığında tutarsız bir şey yok. Bu üyeyi bir daha savundurmayın bana lütfen.

nedeninide yazsaymıstı detaylı olarak bi fikir yurutulebilirdi.ama boyle yazdım gitti olunca havada kalıyor butun sozcukler.
Balmain
Hero Member

Activity: 2100
Merit: 682

View Profile
August 05, 2017, 04:10:05 PM

nedeninide yazsaymıstı detaylı olarak bi fikir yurutulebilirdi.ama boyle yazdım gitti olunca havada kalıyor butun sozcukler.

O arkadaşın tarzı öyle, bir yerlerinden bir şeyler sallıyor sonra kendi bile inanmıyor tam tersini söylemeye başlıyor. Biz onu öyle kabul ettik artık bu yaştan sonra değiştiremeyiz. Siz de olduğu gibi kabul edin arkadaşı. Bitcoin ya yükselecek ya düşecek zaten bu konuda uzman olmaya gerek yok %50 şansı var. Bir konuda yükselecek der diğerinde düşecek der her türlü bilir yani. Smiley
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
August 05, 2017, 04:46:24 PM

Eğer bir çöküş olacaksa şuanki 40-50 milyar $ ile yetinmezler merak etmeyin Smiley Çöküş elbette ki olabilir fakat ben en tehlikeli dönemin 7000'lerde olacağını düşünüyorum.Belki de gerçekten geleceğin para birimi olacak bilemeyiz..

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
hhk1045 (OP)
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
August 05, 2017, 09:47:40 PM
Last edit: August 05, 2017, 09:58:52 PM by hhk1045

Öncelikle buradaki analizimin bitcoin fiyatına 1 kuruş bile etki etmeyeceğini sizde bende biliyorum. Burada anlamsızca eleştirenlerin de umrumda değil açıkçası bu kişisel fikrimdi söyledim.

Sonra: Dediğimim anlamlı olması için;

1- Bitcoin tüm zamanlar grafiğine bakabilirsiniz.
2- Dünyada bir şey gösterin ki her sene x2 x4 yapsın. Hiç bir şey sürekli yükselmez senelik periyotlarda ilerler bazen 10 senelik periyotlar yapar kendine. Her sene x3 x4 yapar diye olaya bakarsanız avucunuzu yalatırlar. Market cap olmuş 120 milyar dolar ortada 120 milyar dolar var ise eyvallah.
3- 2 senelik yükseliş yerini 2 senelik düşüşe bırakmalı ki kerizler silkelensin. Grafikte güzel bir çöküş boşluğu oluşmuş durumda 2 sene önce 150 dolardan bitcoin alanlara lafım yok zaten onlar kral. 3000 den bitcoin alıp 10.000 olacak diyenler dikkat etsin diye açtım başlığı.
4- Bitcoin 10.000 dolar olur mu Bence olacak ama şimdi değil.
5- Benim son analizlerim bu yönde oldu: 3800 ler gelir ve üstüne de çıkabilir daha sonra aşağı yönlü kırılma yaşarsa full boşluk var zaten. 700 dolara kadar sarkma ihtimali var. Bu düşüş 2019 yılına kadar sürebilir. Ardından 2 senelik yükseliş dalgası ile 12.000-15.000 dolara değebilir. Bu yükseliş dalgasıda 2020-2021 yıllarına tekabül ediyor.
6- Sizin seçiminiz sizin yatırımınız -Yatırım Tavsiyesi Değildir-

Son bir not : Bu dediklerimin hiç biri olmayıp bitcoin sene sonu 6-7 bin dolar da olabilir. Ancak yukarıda ki analizimin daha tutarlı olduğunu düşünüyorum.
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
August 05, 2017, 10:49:35 PM

Başta görüşlerinizi böyle açıklasaydınız çok daha iyi olurdu ayrıca açtığınız başlıkta kehanet yerine analiz kelimesi daha uygun olurdu bence.
TroubleMaker
Sr. Member

Activity: 355

blockchaintr.net

View Profile WWW
August 07, 2017, 10:55:01 PM

Öncelikle buradaki analizimin bitcoin fiyatına 1 kuruş bile etki etmeyeceğini sizde bende biliyorum. Burada anlamsızca eleştirenlerin de umrumda değil açıkçası bu kişisel fikrimdi söyledim.

2- Dünyada bir şey gösterin ki her sene x2 x4 yapsın. Hiç bir şey sürekli yükselmez senelik periyotlarda ilerler bazen 10 senelik periyotlar yapar kendine. Her sene x3 x4 yapar diye olaya bakarsanız avucunuzu yalatırlar. Market cap olmuş 120 milyar dolar ortada 120 milyar dolar var ise eyvallah.
3- 2 senelik yükseliş yerini 2 senelik düşüşe bırakmalı ki kerizler silkelensin. Grafikte güzel bir çöküş boşluğu oluşmuş durumda 2 sene önce 150 dolardan bitcoin alanlara lafım yok zaten onlar kral. 3000 den bitcoin alıp 10.000 olacak diyenler dikkat etsin diye açtım başlığı.
5- Benim son analizlerim bu yönde oldu: 3800 ler gelir ve üstüne de çıkabilir daha sonra aşağı yönlü kırılma yaşarsa full boşluk var zaten. 700 dolara kadar sarkma ihtimali var. Bu düşüş 2019 yılına kadar sürebilir. Ardından 2 senelik yükseliş dalgası ile 12.000-15.000 dolara değebilir. Bu yükseliş dalgasıda 2020-2021 yıllarına tekabül ediyor.

Son bir not : Bu dediklerimin hiç biri olmayıp bitcoin sene sonu 6-7 bin dolar da olabilir. Ancak yukarıda ki analizimin daha tutarlı olduğunu düşünüyorum.

Öncelikle emeğine sağlık. Elinden geleni yapmışsın gibi duruyor. Yaptığın analizlerin zerre kadar bilimsel değeri olduğunu düşünmemekle beraber, çok fazla bilgi eksikliği barındırdığını düşünmekteyim dostum.
1. Düzenli olarak bakarım.. Baktığın grafiği hangi bilimsel verilere göre yorumluyosun?
2. Total market cap olayını sanırım yanlış anlamışsın. Forumda bilgilendirici paylaşımlar yapılmış bi incele.
3. Timeline yorumun inanılmaz gerçekten. Keriz diye adlandırdığın insanlar bilgisizlikten paniğe kapılıp işlem yapan insanlar sanırım? Whale olmuş olmalısın o halde bu zamana kadar? Düşüş olacak olmasının sebebi tabi ki daralan market karlılık çapını artırmak. Bu bütün ekonomik yapılarda aşağı yukarı aynı mantıkla işler. 2 senelik periyod tahminine gerçekten şapka çıkartılır.
4. Göreceli yorumlar bilgi barındırmadığında pek bir anlamsız.
5. Yaptığın analiz umarım yatırım tavisyesi olmaz birilerine. Yorumlayabildiğini düşündüğün grafiklerin ortalama talep verileri olduğunu anlaman gerek. Yani o grafiğin herhangi bir zirvesinden ve aynı şekilde taban işleminden çizgi çekmek sana sağlıklı bir analiz yaptırmış olmaz. Sell veya buy order ların çokluğu da bu kadar agresif manipulasyon yapılan piyasa da sana sağlıklı veri olamaz. Hani diosun ya 3800 den döner diye; 45.000 den doner diyen adamdan bir gram bilgi fazlan yok zannımca.

Tutarlı olduğunu düşündüğün analizciklerinin sana başarı getirmesini dilerim..
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
August 08, 2017, 08:48:29 AM

Yanlış anlamayın ancak ben buradaki analizlerinizin tamamının tutarsız olduğunu düşünüyorum. Hatta öyle ki, güncel konularınızdan biri BTC 5000 olur mu üzerineyken diğeri büyük çöküş kehaneti üzerine.
darkworld
Member
**

Activity: 223
Merit: 23

Life one ! Live it...

View Profile
August 08, 2017, 12:05:49 PM

öncelikle bu kadar sert tartışmalar eşiğinde bile 1800 $ kadar düştüğünü hatırlatmak isterim. tabiki sürekli 2x 4x şeklinde katlayarak gitmeyecektir zamanla azalacaktır ancak o kadar düşüş olacağını kesinlikle düşünmüyorum.
presidentcoin
Full Member

Activity: 224

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
August 11, 2017, 09:53:00 PM

Bu kehanet gerçekleşirse şahsi olarak  çok hoşuma gider. Bol bol Bitcoin alım fırsatımız olur. 700 usd den Bitcoini kim almaz istemez ki. Huh

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
August 13, 2017, 06:04:02 PM

Tabi ki sürekli artmayacak illa ki düşecektir de o kadar sert düşüş olur mu meçhul. Kehanet olayını analiz yaparak açıklamanız güzel ve mantıklı. O seviyelere düşse bile daha sonra kesinlikle şu anki halinden daha çok artacaktır.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
August 13, 2017, 07:19:32 PM

Altlar büyük çöktü, kehanet bu mudu :/
hhk1045 (OP)
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
August 13, 2017, 10:38:24 PM
Last edit: August 13, 2017, 10:48:45 PM by hhk1045

Tabi ki sürekli artmayacak illa ki düşecektir de o kadar sert düşüş olur mu meçhul. Kehanet olayını analiz yaparak açıklamanız güzel ve mantıklı. O seviyelere düşse bile daha sonra kesinlikle şu anki halinden daha çok artacaktır.

Bende onu diyorum ama kime ne anlatacaksin. Millet hep yukselsin istiyor hep x2 x3 yapsin her aldiginin ustune ciksin. Dusus senaryosu yazana da hemen kiziyorlar Smiley ne diyelim herkes bildigi gibi yapsin.

Son olarak 700 dolara takilan cok olmus. 700 dolar olabilecek en kotu fiyattir. Belkide 1400 dolar bandina kadar cekilir. Belkide hic cekilmez. Her seyden once kahin olmasamda ortaya bir kehanet sundum. Sundugum kehanet grafikten alinan hissiyattir. Kimseye yatirim yapin diye acilmis bir baslik degildir. Burada yazilanlar da bitcoin fiyatina 1 dolar bile etki etmez. Basligi trollemeyin.
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
August 13, 2017, 11:54:59 PM

Bende onu diyorum ama kime ne anlatacaksin. Millet hep yukselsin istiyor hep x2 x3 yapsin her aldiginin ustune ciksin. Dusus senaryosu yazana da hemen kiziyorlar Smiley ne diyelim herkes bildigi gibi yapsin.

Son olarak 700 dolara takilan cok olmus. 700 dolar olabilecek en kotu fiyattir. Belkide 1400 dolar bandina kadar cekilir. Belkide hic cekilmez. Her seyden once kahin olmasamda ortaya bir kehanet sundum. Sundugum kehanet grafikten alinan hissiyattir. Kimseye yatirim yapin diye acilmis bir baslik degildir. Burada yazilanlar da bitcoin fiyatina 1 dolar bile etki etmez. Basligi trollemeyin.

Bitcoin fiyatını etkileyecek gücü olmadığının farkındayım bu konunun sadece tartışmak için güzel bir konu.Her zaman yükselmez tabiki bu mantık dışı olurdu ama 700 dolar demek çok sert bir düşüş demek bunun olması bence çok ama çok zor.
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
August 14, 2017, 02:32:49 PM

Bakın arkadaşlar diğer bir konuya biraz önce de  yazdım. Bilinirlik ile doğru orantılı olacak bitcoin deki fiyat artış hızı. Ancak ne kadar sert yükselişler yaşıyorsak bilinirlikle bu artacağı gibi sert düşüşler dalgalanmalar da bu yönde daha sert olacaktır. Lakin kısa süre de ki ani değişimlere  hızlı tepki vermek te kayıplara neden olabilir. Daha çok dikkat edilmesi gereken bir döneme girdik. Hayırlı olsun o zaman. YTD:)

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
halleykum
Newbie
*

Activity: 159
Merit: 0

View Profile
August 17, 2017, 12:21:47 AM

Btc nin bu artışı ürkütüyor açıkcası eriyip gitmeyecek belki ama uçup gidebilir  Grin
carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
August 18, 2017, 01:26:27 PM

Çöküş yaşanır mı bilmiyorum ancak daha çok artış göreceğiz bu aşikar
jameshugo17
Full Member

Activity: 721

View Profile
August 18, 2017, 03:46:33 PM

btc tekrar 800 leri göremez istesede göremez bence ne adar çok kişi de btc var olursa hold o kadar kolay olacaktır. yaygınlaşması demek zaten fiyatın saglamlasması gerek bence
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
August 19, 2017, 07:51:37 AM

Her düşüş alım fırsatı olarak görüldüğü sürece korkacak hiçbir şey olmaz. Dünya piyasalarındaki durgunluk da devam ettikçe Bitcoin'in sırtı yere gelmez.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: