Bitcoin Forum
June 26, 2024, 12:58:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Büyük Çöküş Kehaneti  (Read 6531 times)
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
August 19, 2017, 11:29:20 AM

Hocam gerçekleşmeyecek bir kehanet bu. Tam tersi daha da yükselecek. O seviyelere ineceğini hiç düşünmüyorum.
hhk1045 (OP)
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
August 19, 2017, 04:02:21 PM
Last edit: August 19, 2017, 04:39:16 PM by hhk1045

Hocam gerçekleşmeyecek bir kehanet bu. Tam tersi daha da yükselecek. O seviyelere ineceğini hiç düşünmüyorum.

Ben illa gerçeleşecek demiyorum adı üstünde kehanet öngörü veya adına ne derseniz deyin. Ben bu başlığı açtığımda bitcoin 2600 dolardaydı, beklediğimden hızlı oldu ben ekimde bekliyordum bu hareketleri, neyse bedava dağıtılan Bitcoin cash 1000 dolara yakın şuan bedava yahu bedava nasıl akıl işi değil. Bunun nedeni ne al-tut sratejisi herkes alıp beklentileri fiyatlıyor, çünkü herkes yükseleceğini düşünüyor. Şuan kime sorsanız yükselecek diyor. Balinanın biri of sıkıldım ben satıyorum dediğinde ethereum anlık olarak 3 dolara kadar düşmüştü sonra tekrardan fırladı.  Bu piyasa balon değil de nedir seçim sizin arkadaşlar. Ben çıkalı çok oluyor. Birileri silkelendiğinde ezilenler 4-5 bin den bitcoin alıp 350 dolardan eth toplayanlar olacaktır. Altcoinler dahil her şeyi kardan zararına sattım hepinize kolay gelsin. Bu başlık tutsa da tutmasa da Bitcoin gelecekte çok değerli olacaktır. Orası ayrı... Lakin şuan balonlar kabarcıklar piyasayı kapladı.

Herkese bol kazançlar. YTD.
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
August 19, 2017, 04:58:52 PM

Bitcoin Cash'in patlayacağı belliydi ama ben çok erken çıktım ben çıktıktan sonra baya yükseldi değeri neyse yüksekten satın almaktan iyidir.
Tobi777
Full Member

Activity: 406
Merit: 121

View Profile
August 19, 2017, 07:03:44 PM

Konu başlığının adını değiştirelim bence 'büyük çıkış kehaneti' oldu.Btc aldı başını gidiyor.
presidentcoin
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
August 20, 2017, 12:04:13 PM

Bu başlıktaki bütün olay bence de kehanet kelimesinde. Hayatımda böyle bir ürkütücü kelime daha görmedim, duymadım. kehanet eşittir, bir olayın gerçekleşeceğini önceden bilmek.  Yanındaki ''çöküş'' te tuz biber ekmiş  Grin
Halbuki ''Öngörü'' kelimesini kullansak, bu kadar dikkat çekmez. Sonuçta  herkes Bitcoin hakkında  fikirlerini yazıyor. Sıkıntı yok bence.

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
ordnaryman2
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
August 20, 2017, 05:14:22 PM

Ben illa gerçeleşecek demiyorum adı üstünde kehanet öngörü veya adına ne derseniz deyin. Ben bu başlığı açtığımda bitcoin 2600 dolardaydı, beklediğimden hızlı oldu ben ekimde bekliyordum bu hareketleri, neyse bedava dağıtılan Bitcoin cash 1000 dolara yakın şuan bedava yahu bedava nasıl akıl işi değil. Bunun nedeni ne al-tut sratejisi herkes alıp beklentileri fiyatlıyor, çünkü herkes yükseleceğini düşünüyor. Şuan kime sorsanız yükselecek diyor. Balinanın biri of sıkıldım ben satıyorum dediğinde ethereum anlık olarak 3 dolara kadar düşmüştü sonra tekrardan fırladı.  Bu piyasa balon değil de nedir seçim sizin arkadaşlar. Ben çıkalı çok oluyor. Birileri silkelendiğinde ezilenler 4-5 bin den bitcoin alıp 350 dolardan eth toplayanlar olacaktır. Altcoinler dahil her şeyi kardan zararına sattım hepinize kolay gelsin. Bu başlık tutsa da tutmasa da Bitcoin gelecekte çok değerli olacaktır. Orası ayrı... Lakin şuan balonlar kabarcıklar piyasayı kapladı.

Herkese bol kazançlar. YTD.
Ne balonu yahu daha bitcoin adını duymamış bir çok insan var.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714

View Profile
August 28, 2017, 11:49:15 PM

kısa ve orta vadede bence çöküş falan yok. Çok parası olan btc krala, Az parası olanlar ICO lara yönelsin. Monetha nın Ico su var 2 gün sonra katılın kazançlı olacağını düşünüyorum.
heropzy
Member
**

Activity: 83
Merit: 10

View Profile
August 29, 2017, 04:02:47 PM

Çöküş möküş olmadı, konuyu açan arkadaşın kaynağı nedir bilmiyorum ama bu bilgiyi söyleyenler büyük bir şaşkınlık içerisindedir eminim şuan.

Bitcoin şuan 4500 dolar seviyesini bile geçti.
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
August 30, 2017, 07:02:29 AM

şu konuya şöyle bir yorum yapmak istiyorum

mal mal mal mal

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
September 06, 2017, 04:47:29 PM

Bu çöküş olayından ben de çok korkuyorum açıkçası. Böyle bir çöküşün olacağını ben de düşünüyorum. Ama yakın zamanda olmaz muhtemelen. Birkaç yıl daha devam eder sistem bu şekilde. Ama bir gün her şey yerle bir olacak bence.
nexusfixus
Newbie
*

Activity: 34

View Profile
September 13, 2017, 10:49:43 PM

2000-1750 dollar olacak iki uc hafta icinde.
Eth btc ile farki ocak ta asiri azaltacak.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
September 13, 2017, 10:55:22 PM

Bende 1 aya 3000 doların altını görmesini bekliyorum fakat yıl sonu kendini toparlayarak 7k üstü hayal değil. Çin ayağına milleti iyi korkuttular benimde işime gelir usdtde bekliyorum şuan YTD.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
September 13, 2017, 11:08:21 PM

2000-1750 dollar olacak iki uc hafta icinde.
Eth btc ile farki ocak ta asiri azaltacak.
cok beklersını z 2000 dolarları sızler Cheesy
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
September 13, 2017, 11:35:29 PM

2.000 dolarlarda Bitcoin görsek biraz daha alırduk  bizlerde, ama en fazla 3.400 dolar 3.600 dolar görür benim tahminim. Görmese daha iyi olur gerçi altcoinlerin daha fazla düşmesine gönlüm razı olmaz bir sürü yatırımcı terste kaldı.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
September 13, 2017, 11:57:46 PM

sadece çökmemesi için geçerli bir sebep yazabilseniz daha mantıklı olur aslında.
sonuçta değerini korumasını sağlayan bir mb yok.
sadece kulaktan kulağa yayılan bilgi ile ve insanların hırsı ile yükselip alçalıyor.
bu günkü sarsıntıdan dolayı parası değer kaybedenler jp morgan kim diye ortada dolaşıyorsa öyle çok da güvenli ,kesin kral olacak
milyon dolar olacak demeden önce biraz düşünmek lazım bu yükselişin sebebi ne hangi sebeple fiyat düşebilir diye.

bir kişi konuşuyor fiyat oynuyor e hani merkezsizdi etkilenmezdi kimseden.
kimse de spekülasyon yapıyorsun arkadaşım sus diyemiyor.
sadece bu adam biraz daha konuşsa ortaya az belge falan atsa 1000 dolar inecek işte neyin iddiasıdır ki bu.
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
September 14, 2017, 08:22:50 AM

Haberlerin öncesi ve sonrasına bakıldığında şöyle birşey görüyoruz;

Haberlerin BTC üzerinde doğrudan etkisi, BTC ile direkt bir bağlantısı olmasa bile, herhangi bir haber mutlaka etki ile sonuçlanıyor! Yanisi şu ki, merkeziyetsiz ama Balinasız değil!

Elindeki BTCyi üstten satıp alttan toplamak için en ufak bir haberi değerlendirmeyi ihmal etmiyorlar. Sen bu haber, ciddi bir haber mi derken sağdan soldan bilgi almaya çalışırken 4400$ dan 3800$ a düşüyor, sonra bakıyorsun yine 4000-4400$ veya üstü seviyelerde!

Elbette düştüğü yerde kalmaması ya da çıktığı yerde rahat durmaması her daim mümkün!
luppecuppe
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

View Profile
September 14, 2017, 11:14:07 AM

btcleri satmayın daha güçlü gelecek.. ve geldiğinde belki 0.001 btc almaya güç yetmeyecek
mhurkan
Newbie
*

Activity: 43

View Profile
September 14, 2017, 11:48:41 AM

Dev destek 3000$'da. Oraya kadar gelecek gibi gözüküyor. Oradan seker muhtemelen (inşallah) Ama orayı kırarsa BTC RIP!!! 3000 altı çöküş demektir ki en az 6-8 ay 4000$ seviyelerine geleceğini düşünmüyorum. Prestij olarak çok yara alır.

BTC'nin önündeki en büyük engel hep söylediğim gibi, "Kullanılabilir" hale gelememiş olması. Sokaktaki adam BTC'yi kullanabilir olduğunda BTC uçar. Ben o nedenle BTC konusunda kötümserim. Son dönemde gördüklerim de beni haklı çıkarttı ki 4500$ civarında çıktım.

Dönerse bizimdir, dönmezse hiç bizim olmamıştır zaten.
hhk1045 (OP)
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
September 14, 2017, 01:19:17 PM

Jp morgandan gelen aciklama ve çinden gelen yasaklar kehanete tuz biber ekti. Ben kehaneti hala savunuyorum zaten vizyon sahibi bir cok insan bitcoinini 10.000 tl civari satıp emekliligini ilan etmistir. Bu seviyelerden bitcoin alıp bu baslik altinda kin kusanları elbet empati yaparak anlamak lazım. Size guzel hayal kurmalar dilerim beyler. Atı alan üsküdarı gecti.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
September 14, 2017, 03:19:58 PM

Adamlar manipulasyon derdinde ufaktan alttan alma çabaları şimdi yüksek olduğu için yediremediler bence o zaman görecez. Yalnız belirli bir seviyede kalırsa altların çıkmasını bekliyorum daha fazla dibe düşmez zaten düştü dibleri görüyoruz.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: