Bitcoin Forum
May 13, 2024, 10:37:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] COSS Token Takası  (Read 15919 times)
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
October 03, 2017, 03:52:03 PM

Hacim olmayınca gönderdikleri bountylerinde bir anlamı kalmıyor, borsa olarak işlem hacimleri yeni bir borsa açısından çok kötü değil ancak bunu biraz da tokene yansıtsalar baya iyi olur.

Tokenlerin değeri baya düşük şuan, ICO fiyatının baya baya altında gözüküyor gördüğüm kadarıyla
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715596674
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715596674
Reply with quote  #2

1715596674
Report to moderator
1715596674
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715596674
Reply with quote  #2

1715596674
Report to moderator
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
October 03, 2017, 04:52:22 PM

993 adette bana gelmiş Smiley herhangi bir ödülüne katıldım mı acaba diye düşünüyordum demekki slack telegram falan bir yerlerden gelmiş Smiley Bunu MEW'e nasıl ekleyeceğiz ?
Tokens diye bir bölüm var ona tıklayın orda COSS'un adresi var.Add custom token kısmında adress kısmına onu yazın.Sembol e COSS,  Decimals a da 18 yazın gözükür o zaman.

Teşekkür ederim ekledim şimdi Smiley

Hacim olmayınca gönderdikleri bountylerinde bir anlamı kalmıyor, borsa olarak işlem hacimleri yeni bir borsa açısından çok kötü değil ancak bunu biraz da tokene yansıtsalar baya iyi olur.

Tokenlerin değeri baya düşük şuan, ICO fiyatının baya baya altında gözüküyor gördüğüm kadarıyla

Buda ilerde Binance borsası ve coini gibi olabilir. Tabi uzun bir zaman alabilir. Hacim arttıkca COSS coin değeride buna bağlı olarak artacaktır. COSS borsasıda ilerde oylama ile coin ekleyip COSS coin değerini artıracaktır.
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
October 03, 2017, 05:08:57 PM

900 küsür de bana gelmiş, valla bıountylerden başımız döndü, scam muhabbeti vardı bular için twitterına girmiştim ama pekte takip etmemiştim, allah bereket versin, durusn kenarda
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
October 03, 2017, 05:22:54 PM

yakında güney koreden bir borsada işlemlere başlıyacak( 3 büyük dışındaki bir borsa) gönül isterdiki binanceta hemen işlemlere başlasın ama ordan henüz bir haber yok.burda ödül dışında büyük yatırımı olanlar varsa bu pazar günü ilk gelir paylaşımı yapılacak.

eger cosslarınızı coss un kendi sitesinde tutuyorsanız ekstra bir şey yapmanıza gerek yok eger mewde tutuyorsanız şöyle bir tutorial var:
https://coss.io/coss-token-revenue-share-tutorial

dedigim gibi eger elinizde sadece ödüllerden gelen 1-2 etherumluk coss varsa pek bir beklentiye girmeye gerek yok.100K uzerinde COSSa sahipseniz belki azda olsa biraz tatmin edici olabilir.şu an için coss un sitesinde ne yazikki beklenilen büyük işlemler gerçekleşmiyor günlük 50 BTClik bir hacim söz konusu burdan aldıkları komisyonun yatırımcılarıyla paylaşılması ilk gelir dagıtımını kuş kadar bırakacak.

Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 03, 2017, 05:36:37 PM

Benimde tokenlerimi gondermisler imzadan falanda cikmistim stake alamadim diye ama sonradan gondermisler genede eksik sayilmis sanirim herkesin aldigina bakinda benim tokenlerim baya dusuk. Saklicam artik yapacak bise yok Smiley
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
October 03, 2017, 05:41:53 PM

Coss bence ileride buyuk is yapacaktir. Bu kadar karamsar olmayin. Su anda bountyler dagitildigi icin boyle. Yavas yavas kendini duzeltir. Etherdelta ve hitbtc yi kiyasladigimda hitbtc de islemlee daha iyi ilerliyor sanki.
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
October 04, 2017, 06:21:51 AM

twitterinin son haftalarına denk gelmiştim azda olsa bir miktar coss gelmiş.sanırım şuanda ico fiyatının altında işlem görüyor.

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Alosa
Full Member

Activity: 238
Merit: 104

Alaattin

View Profile
October 04, 2017, 06:28:17 AM

Güzel token.Twitter kampanyasına katıldım,ödülümü aldım.

█▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔█
█  🔒
SAFECRYPT.IO CRYPTOEXCHANGE   • WHITEPAPERTHREADWEBSITE 🚀 ICO IS LIVE  🔥JOIN NOW!🔥   █
█▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂█
Neo--
Sr. Member

View Profile
October 04, 2017, 12:47:24 PM

$0.092389 (48.18%)  bugun %50 degerle basladi bir miktar geri cekilme var bitcoin fiyatlarindada ayni sekilde oyuzden cokta takmamak lazim. guzel gidiyor bu umarim coindash gibi soradan dusmez Smiley
kimkibu
Sr. Member

View Profile
October 04, 2017, 01:26:00 PM

$0.092389 (48.18%)  bugun %50 degerle basladi bir miktar geri cekilme var bitcoin fiyatlarindada ayni sekilde oyuzden cokta takmamak lazim. guzel gidiyor bu umarim coindash gibi soradan dusmez Smiley

pazar günü ilk gelir dagıtımı yapılacak insanlar yeni farkına varıyor ama her hafta bu gelir dagıtımını yapacak adamlar.sitesindeki her işlemden alınan komisyonun yarısı coss tutanlara paylaştırılacak. eger coss taki işlem hacimleri artarsa erken yatırım yapanlar bir zaman sonra çok güzel paralar kazanabilir.

izlemediyseniz şu videoda sade ama detaylı bir şekilde anlatılmış olay:

https://www.youtube.com/watch?v=Kanh0vHueOw&t=17s
kimkibu
Sr. Member

View Profile
October 04, 2017, 01:50:32 PM

dükkanlardan gelecek komisyonlardan pek ümitli degilim ama coss borsasındaki şu hacim 1-2 ay içinde kendisini 3e 5 e katlarsa işte o zaman haftalık dagıtılacak olan gelir paylaşımlarını 4 gözle bekleyecektir coss tutan kişiler.

işin bir diger güzel yanı da taas taki gibi 3 ay da bir yerine haftada bir yapılacak bu işlem,taasta gelir dagıtımına yakın artan fiyat dagıtım sonrasında  koin fiyatının düşmesine sebeb oluyordu. burdaki yapılacak olan haftalık dagıtımlar koin fiyatında daha stabil hareketler görmemize neden olacak diye düşünüyorum.

Neo--
Sr. Member

View Profile
October 04, 2017, 03:00:12 PM

dükkanlardan gelecek komisyonlardan pek ümitli degilim ama coss borsasındaki şu hacim 1-2 ay içinde kendisini 3e 5 e katlarsa işte o zaman haftalık dagıtılacak olan gelir paylaşımlarını 4 gözle bekleyecektir coss tutan kişiler.

işin bir diger güzel yanı da taas taki gibi 3 ay da bir yerine haftada bir yapılacak bu işlem,taasta gelir dagıtımına yakın artan fiyat dagıtım sonrasında  koin fiyatının düşmesine sebeb oluyordu. burdaki yapılacak olan haftalık dagıtımlar koin fiyatında daha stabil hareketler görmemize neden olacak diye düşünüyorum.

7

Bountyden gelen tokenlerde dagitima dahilmi? yoksa ico yatirimcilarinami verilecek bu kar payi?
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
October 04, 2017, 04:25:35 PM

pazar günü ilk gelir dagıtımı yapılacak insanlar yeni farkına varıyor ama her hafta bu gelir dagıtımını yapacak adamlar.sitesindeki her işlemden alınan komisyonun yarısı coss tutanlara paylaştırılacak. eger coss taki işlem hacimleri artarsa erken yatırım yapanlar bir zaman sonra çok güzel paralar kazanabilir.

merhaba bu cossları nerede saklamak lazım ben etherdeltada 10 bın coss tutuyorum yuksek bır  yere satış olarak yazdım duruyorlar oyle kuzu kuzu
bunları cuzdanamı çekmek lazım
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 04, 2017, 04:39:46 PM

Bugün bir ara fiyat etherdelta'da 10 centi gördü. Blockfolio'dan gördüğümde gözlerime inanamadım be! Smiley

Sonrasında sert dump yedi ama bir şekilde 85 bin dolarlık 24 saatlik hacim ile ico fiyatından %40 prim yaptığını görmek sevindiriciydi. Ben Coss.io' nun günümüzden 2-3 sene sonrasında çok başarılı bir borsaya dönüşeceğine gönülden inanıyorum. 1 aylık bir süre zarfında günlük 80-90 bin dolar olan hacimlerini 400 bin dolara çıkarttılar. Bir borsa için bu rakam minicik bir rakam evet ama bu hızla çalışmaya devam ederlerse 3 ay sonra 4-5 milyon dolar günlük hacim çevirmeyi başaracaklar. Bu gerçekleştiği zaman geçerli miktarda coss token satın almış yatırımcının yüzü gülecek bu kesin ve açık gerçektir.

Bu düşüncelerle toplam arzda bulunan tokenlerin Binde 1' i kadarını ico' dan satın aldım. Çok astronomik bir pump olmadığı sürece de hiç bir şekilde satmam. -ytd-

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
October 04, 2017, 05:15:29 PM

Bugün bir ara fiyat etherdelta'da 10 centi gördü. Blockfolio'dan gördüğümde gözlerime inanamadım be! Smiley

Sonrasında sert dump yedi ama bir şekilde 85 bin dolarlık 24 saatlik hacim ile ico fiyatından %40 prim yaptığını görmek sevindiriciydi. Ben Coss.io' nun günümüzden 2-3 sene sonrasında çok başarılı bir borsaya dönüşeceğine gönülden inanıyorum. 1 aylık bir süre zarfında günlük 80-90 bin dolar olan hacimlerini 400 bin dolara çıkarttılar. Bir borsa için bu rakam minicik bir rakam evet ama bu hızla çalışmaya devam ederlerse 3 ay sonra 4-5 milyon dolar günlük hacim çevirmeyi başaracaklar. Bu gerçekleştiği zaman geçerli miktarda coss token satın almış yatırımcının yüzü gülecek bu kesin ve açık gerçektir.

Bu düşüncelerle toplam arzda bulunan tokenlerin Binde 1' i kadarını ico' dan satın aldım. Çok astronomik bir pump olmadığı sürece de hiç bir şekilde satmam. -ytd-

Ben de borsadan bakmıyorum tokenlere biraz evvel şunu görünce şaşırdım.

imzadan gelen 9873 coss 1200 doar göründü. Uygun yerden girip alsam mı acep az daha..
https://ethplorer.io/address/0x6b57b1328e332b36e2273a31142ef989bfbec11d#pageSize=100
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
October 04, 2017, 05:17:24 PM

Şuan fiyatı HitBTC' de $ 0.139695 oldu.   
vincetcm
Hero Member

View Profile
October 04, 2017, 05:23:25 PM

Şuan fiyatı HitBTC' de $ 0.139695 oldu.   

Hitbtc de deposit kapalı, kapalı devre işlem yapıyorlar. Gerçekçi fiyat değil o...
husdemba
Full Member

Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
October 04, 2017, 05:37:08 PM

Ödül programından kazandığım tutarı dün fırsat bulsam satacaktım ama bugün bu yükselişi görmek ve sizden gelen umut dolu mesajlarla bu kararımı sanırım gözden geçirmeliyim  Grin

Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
October 04, 2017, 05:43:38 PM

merhaba hydrominerda yazdıklarınızdan sonra sizi takibe almıştım. çok güzel bilgiler paylaşıyorsunuz öncelikle bunun için kendi adıma çok teşekkür ederim.haftalık gelir dagıtımından  gelecek koinler için sanırım extra bir şey yapmamıza gerek yok, koinleri hesabımızda tutmamız yeterli oluyor degil mi? şu anki fiyatının artış nedeni bu pazar günü dagıtılacak olan gelir dagıtımındanmı kaynaklanıyor sizce?

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
vincetcm
Hero Member

View Profile
October 04, 2017, 05:51:54 PM

merhaba hydrominerda yazdıklarınızdan sonra sizi takibe almıştım. çok güzel bilgiler paylaşıyorsunuz öncelikle bunun için kendi adıma çok teşekkür ederim.haftalık gelir dagıtımından  gelecek koinler için sanırım extra bir şey yapmamıza gerek yok, koinleri hesabımızda tutmamız yeterli oluyor degil mi? şu anki fiyatının artış nedeni bu pazar günü dagıtılacak olan gelir dagıtımındanmı kaynaklanıyor sizce?

Kendi sitelerinde ise coinler ilave bir şey yapmaya gerek yok.
MEW de ise onun için bir ayar yapmalısınız.

https://coss.io/coss-token-revenue-share-tutorial

ayrıca evet bu pazar bir dağıtım söz konusu bu nedenle artıyor olabilir.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  

Jump to: