Bitcoin Forum
May 05, 2024, 03:50:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ANN] RootProject - Kapitalizm Yeniden Düzenleniyor  (Read 804 times)
mirallas (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
July 30, 2017, 03:36:41 PM
Last edit: July 30, 2017, 06:18:57 PM by mirallas

VIDEO

Slack Kanalından Bize Ulaşabilirsiniz
Dr. Nicholas Adams Judge: @nicholasjudge
Chris Place: @chrisplace
Dr. Ashley Hooper: @avhoop
Anton Kraminkin: @anton
Alex Bazhanau: @a.bazhanau

★ WEBSITE ★     BOUNTY     SLACK     TWITTER     FACEBOOK      REDDIT

RootProject Resmi Duyuru Konusu

Pre-ICO Tarihi: 10 Temmuz 12:00 TSİ –  28 Temmuz - 50% indirim

ICO Tarihi: 5 Eylül – 26 Eylül
ICO fiyatı -  bir ROOTS =  0.0001 ETH
pre-ICO fiyatı - bir ROOTS = 0.00006(6) ETH

Website: http://rootproject.co
Teknik Rapor: http://tinyurl.com/RootProjectWhitePaper
One-Pager: http://tinyurl.com/RootProjectOnePager
Bounty konusu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2049487.0
Twitter: https://twitter.com/rootprojectco
Facebook: https://www.facebook.com/rootprojectco/
Reddit: https://reddit.com/r/rootproject

Slack: KATILIN (ilk 1000 katılımcı ücretsiz 1333 ROOTS token kazanır.)

Hakkımızda
Medium I
Medium II
=https://medium.com/@nickadamsjudge/announcing-rootprojects-first-hire-and-an-incredible-first-week-266b5502abe4Medium III

CoinTelegraph
The Merkle
NewsBTC
CryptoCoinsNews

Sıkça Sorulan Sorular: Çok yakında gelecek.

Herhangi bir sorunuz varsa bu konuya yorum yazabilir ya da slack kanalımıza katılabilirsiniz. Ekibimiz tüm sorularınızı yanıtlayacak.

Bizi izlemeye devam edin! Bu başlık düzenli olarak güncellenecektir.

Saygılarımızla,
Rootproject Takımı

Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714924229
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714924229
Reply with quote  #2

1714924229
Report to moderator
1714924229
Hero Member
*

Ignore
1714924229
Reply with quote  #2

1714924229
Report to moderator
1714924229
Hero Member
*

Ignore
1714924229
Reply with quote  #2

1714924229
Report to moderator
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2982
Merit: 1485

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
July 30, 2017, 03:43:14 PM

Şu scam projeleri çevirmeyi ne zaman bırakacaksınız? Kapitalizmi düzenliyormuş da aşırı yoksulluğu bitiriyormuş da oldu başka? Şunları çevirerek bu kolay yoldan para kazanmaya çalışan dolandırıcıların ekmeğine yağ sürmeyin.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
July 30, 2017, 04:04:16 PM

bu işin gercekten boku cıktı yemınlee
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
July 30, 2017, 04:09:04 PM

Eskiden kaliteli icolardan bile haberimiz olmazdı şimdi maşallah tüm scam projeler çevriliyor.  Cheesy Kapitalizm'i bir icoyla mı yıkıcaklar şimdi gerçekten allah akıl fikir versin bu projeye katılanlara.
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
July 30, 2017, 04:09:51 PM

Amaçları aftikadaki aç toplumlara yardım etmekmi? "Aşırı yoksulluga sona eriyor" cok cok iddalı.
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
July 30, 2017, 05:29:19 PM
Last edit: July 30, 2017, 06:18:25 PM by mirallas

Önceki tercümanla sorun yaşamışlar, slack gruplarından teklif gelince inceleme fırsatı bulamadan; pre-ico'da %260 satış yapmalarına, slackte 1000 kişilik topluluğa sahip olmalarına ve ana konudaki 26-27 sayfalık yoruma bakarak kabul etmiş bulundum. Herkes gelsin yatırım yapsın diye bir beklentiyle açılmadı konu sadece böyle bir projenin varlığından haberdar olmanız amacıyla paylaşım yaptım. Konuyu açtım diye tabii ki de kapitalizmin böyle yıkılacağını düşünmüyorum.

Arkasında durduğum, ilgilendiğim projelerle ve yöneticileriyle sık sık konuşuyorum ve forumda da sık sık bilgilendirmeye çalışıyorum. Tercüme ettikten sonra zaten ben de pre-ico'da nasıl 1300 ether toplamışlar anlam veremedim, kampanya yöneticisinin özel çabası işe yaramış sanırım
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
July 30, 2017, 05:58:01 PM
Last edit: August 02, 2017, 11:09:55 AM by lordzc

Bounty linki patlamış düzeltebilirmisiniz ? Çok gerçekci bulamadım projeyi.
SpringfieldM1A
Hero Member

Activity: 966
Merit: 550

View Profile
July 30, 2017, 07:25:10 PM

sadece böyle bir projenin varlığından haberdar olmanız amacıyla paylaşım yaptım.

En çok güldüğüm de şöyle bi tavır içine girmeniz sanki parası için değilde hayrına çeviriyosunuz anasını satıyım bounty konusu açılınca altına 5sn sonra reserved for my name yazmayı biliyosunuz buraya gelince de yok haberdar olun diye şey ettim falan filan Cheesy Biraz dürüst olun kızanın başına ben vurucam
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
July 30, 2017, 07:30:53 PM

Valla başlarda bende çok kızıyordum çöp projelere, artık alıştım,
Bounty var mı diye kabaca göz atıp geçiyorum, bence sizde öyle yapın, sektör oldu artık çevirisi , sosyali imzası, ne kazanırsak kardır,
İcoya katılmak mı aylar oldu o işi bırakalı Cheesy
tlcash
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 256

View Profile
July 30, 2017, 07:41:25 PM

Başlığı okuyunca Sömürgecilik yeniden düzenleniyor anladım ben Smiley iş gücüne ihtiyaç  olmadan kapitalcilik olmaz bence.çünkü birilerinin rahat etmesi için bir diğerinin eşek gibi çalışması lazım ki kapitalizm olsun.

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
July 30, 2017, 08:14:31 PM
Last edit: July 30, 2017, 09:23:38 PM by mirallas

Valla başlarda bende çok kızıyordum çöp projelere, artık alıştım,
Bounty var mı diye kabaca göz atıp geçiyorum, bence sizde öyle yapın, sektör oldu artık çevirisi , sosyali imzası, ne kazanırsak kardır,
İcoya katılmak mı aylar oldu o işi bırakalı Cheesy

Bütün olay tam olarak bu aslında bunda büyütecek bir şey yoktu; sosyal medya, reddit, slack kampanyası vs. takip edeni çok. Burada önemsenmeyen projenin kampanyasına bi yığın adam başvurmuş

Bounty linki patlamış düzeltebilirmisiniz ?

Dikkatiniz için teşekkür ederim hocam, linki düzelttim.

En çok güldüğüm de şöyle bi tavır içine girmeniz sanki parası için değilde hayrına çeviriyosunuz anasını satıyım bounty konusu açılınca altına 5sn sonra reserved for my name yazmayı biliyosunuz buraya gelince de yok haberdar olun diye şey ettim falan filan Cheesy Biraz dürüst olun kızanın başına ben vurucam

Komik olan bir şey göremiyorum hocam kusura bakmayın. Tabiki de amme hizmeti vermiyoruz her işin bir karşılığı var, burada herkes çevirilerin belli bir ücret kaşılığı yapıldığının farkında illa özel olarak belirtmemiz mi gerekiyor? Yatırım yapın şöyle tutacak böyle tutacak gibi şeyler de yazmıyorsam kimseyi teşvik etmiyorsam duyuru amaçlı açılmış bir konudur. Ayrıca biraz göz atarsanız reserved yazmadığımı görebilirsiniz.

Ve burada komik olan bir şey varsa bountylere katılmak için satın aldığınız hesapla (kaç yıldır 1 tane türkçe yorum bile atılmamış olan hesapla) ilk yorumunuzu benim açtığım konuya böyle bir eleştiri yaparak başlamanızdır. Her şey ortada böyle şeyler yaparak küçük duruma düşmenize gerek yoktu.  Keşke kendi üyeliğinizle yapsaydınız yorumunuzu ben de kızanın kafasına vuraydım Smiley Görmek istemeyen yorum atmaz ve konu altlarda yerini alır arkadaşlar, hoşgörüyle yaklaşmak bu kadar zor değil
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
July 30, 2017, 08:29:11 PM

haha adamı bi dövmediğiniz kalmış, ne bu şiddet bu celal anlamıyorum hoşunuza gitmediyse yorum yapmak zorunda değilsiniz böylece konu üstlere taşınmaz kaybolur gider kimsede görmez. çöp bile olsa adam uğraşmış çevirmiş haberdar etmiş belki bountysinden faydalanırsınız veya post kasmak için kasım kasım kasılırken size yorum yapacak bişeyler çıkar daha ne istiyorsunuz. eline sağlık kardeş milleti kafaya takma
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
July 30, 2017, 11:13:39 PM

Burada çoğu insan para kazanmak amacıyla yazmıyor mu zaten? Neden birbirimize kızıyoruz ? Şu konuya cevap verenlere tek tek bakın. İmzasız biri var mı ? Yok.

Şu işi lütfen artık forumun iyiliğine yoralım artık! Ödül programları olmasa kim yazar? Bu forum sizce bu kadar aktif olabilir mi ? Hayır. Çoğu imza kampanyası stake sayımını hafta sonu yapar. BlockLancer'den önce Cumartesi Pazar günleri konulara baktığınızda yeni cevap görebiliyor muydunuz ? Tabiki hayır.

mirallas' da hepimiz gibi ekmeğinde olduğu için çeviriyi yapmış. Bunun bu kadar yadırganacak, aşağılanacak bir yanı yok bana göre. Çöp möp, parası ödenmiştir, çevirmiştir.

Eğer biri çıkıp imza kampanyasına dahil olup, burada saçma sapan şeyler yazarsa haklısınız. Saçmalayan görmedim şu ana dek pek, hemen hemen hepsi akıllı insanlar.

Üzmeyelim birbirimizi derim...
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
July 31, 2017, 12:06:11 AM

Ya bu anası sikik yan hesaplar ne zaman insanların kafasını sikmeden de post kasılabileceğini öğrenecek. Scam projelerin saçmalığına katlanıp o whitepaperi çevirmek ne kadar zor bir bilsen amk tabiki parasını alacak
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 31, 2017, 10:44:45 AM

Benim anlamadığım milleti pos kasmakla suçlayan yavşak oğlu yavşakların hepsi imzada ve imzaların istediği haftalık 10-15 mesajı yada aylık 50 mesajı doldurmak için pos yazıyorlar,geçersiz olurlar diye en az 5-8 arası daha atıyorlar yani bu yavşaklar kabilesi neden sürekli birilerine sataşma ihtiyacı duyuyorlar acaba,kendileri sanki imzanın kurallarını yerine getirmeye çalışmıyorlar
kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
July 31, 2017, 10:51:28 AM

Bu projeyi görünce benimde aklıma NoRootProject çıkarmak geldi . Kominizm Yeniden Düzenleniyor .  Grin
polat90
Sr. Member

Merit: 280

View Profile WWW
July 31, 2017, 11:24:48 AM

Ya bu anası sikik yan hesaplar ne zaman insanların kafasını sikmeden de post kasılabileceğini öğrenecek. Scam projelerin saçmalığına katlanıp o whitepaperi çevirmek ne kadar zor bir bilsen amk tabiki parasını alacak

haha ben ağzımı bozmak istemedim küfür etmeye, siz etmişsiniz ağzınıza sağlık hocam  Smiley mesele yan hesap değil al yan hesabı efendi gibi takıl kimseye çatmadan. forumda birbirini çekemeyenler var açık açık söylüyorum daha önce başka arkadaşlar için aynısı yapıldı hala yapılıyor şu anda bu mirallas ve bana yapılıyor ,devamıda gelecek bu çirkefler tarafından eminim. yapanları az çok tahmin edebiliyorum.biz önümüze bakıyoruz bakmaya devam edeceğiz isteyen istediği konuya yazsın benim veya başkasının konusuna kimse yazmak zorunda değil.

Saygılar
Dr.Cocktail
Sr. Member

Merit: 262

View Profile
July 31, 2017, 11:30:06 AM

Ben kendi yorumuma bir açıklık getirmek istedim burda dönen muhabbetler neticesinde,ben arkadaşı eleştirmedim sadece artık tüm scam icoların dahi çevrildiğini belirttim.Yoksa tabiki herkes kendi parasına bakıcak kimse bu konu çevrildi diye yatırım yapmak zorunda değil
Pages: [1]
  Print  

Jump to: