Bitcoin Forum
May 04, 2024, 09:46:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Amerikan Hükümetinin BTC-E’ye El Koyması!  (Read 1711 times)
gustavroy (OP)
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
July 31, 2017, 03:50:48 PM

Poloniexinde basına gelmesin?Biliyosunuz amerikanın anonimlestirmesini istemeyerek bolgeden çekileceğini duyurdu Undecided 

haberimerak eden arkadaşlar için

https://koinbulteni.com/amerikan-hukumeti-btc-eye-el-koydu-1537.html
1714859200
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714859200
Reply with quote  #2

1714859200
Report to moderator
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
July 31, 2017, 04:43:57 PM

1- Amerika kripto paralara el koyup gelir sağlayabilir.
2- Amerika kripto paraları insanlara geri vererek, özgürlükleri savunan bir ülke olduğunu(güya) dünyaya gösterebilir.

Amerika'nın Bitcoin'e el koyması her türlü olumludur, reklamın iyisi kötüsü olmaz. Devletlerin Bitcoin ve türevlerine karşı olduğunu düşünmüyorum belki yatırımları ya da geliştirme aşamasında oldukları projeler bile olabilir. Bu Bitcoin'e karşı olma olayı bana tamamen kurgu geliyor, Amerika karşı olsa tek bir borsa, borsalara transfer yapabilen tek bir banka hesabı kalmaz.
6Asmodeus6
Full Member

Activity: 140
Merit: 100

View Profile
July 31, 2017, 04:47:13 PM

Nasıl planlar dönüyor bilmiyorum ama daha bugün Rusça olarak yeniden aktif hale geleceklerinin açıklamasını yaptılar ve söylentiye göre kullanıcılara BTC'lerini geri ödeyecekler.Eğer ki doğruysa Amerikan hükümeti bunlara BTC'leri geri mi verdiler?Öyleyse neden el koydular?Cevaplanması gereken çok soru var ancak yapılan resmi bir açıklama yok.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
July 31, 2017, 10:58:20 PM

Nasıl planlar dönüyor bilmiyorum ama daha bugün Rusça olarak yeniden aktif hale geleceklerinin açıklamasını yaptılar ve söylentiye göre kullanıcılara BTC'lerini geri ödeyecekler.Eğer ki doğruysa Amerikan hükümeti bunlara BTC'leri geri mi verdiler?Öyleyse neden el koydular?Cevaplanması gereken çok soru var ancak yapılan resmi bir açıklama yok.

amerika domaın e el koymus sıteye yanı. bu adamlarda gerızekalı degıl btc lerı fılan sıte uzerındekı sıstemde tutacaklar. walletlarına el koyamaz kımse. gerı gelırler gelmesıne ama daha da kımse kullanmaz btc-e yı dıye dusunuyorum. ayrıca kımsenınde kullanmaması lazım. mtox hack olayındakı btc lerın erıtılmesıne bır sekılde isteyerek yardım etmısler sonucta.
arlington
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
August 01, 2017, 03:20:55 AM

Bende diyorum arkadaş paralara çöktüler herhalde Trump'ın olduğu yerde her şey olur. Neyse siteye el koymaları bir anlam ifade etmiyor adamlar btcleri kaçırdıktan sonra.
krhnrhn
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 306

View Profile
August 01, 2017, 06:19:17 AM

Bende diyorum arkadaş paralara çöktüler herhalde Trump'ın olduğu yerde her şey olur. Neyse siteye el koymaları bir anlam ifade etmiyor adamlar btcleri kaçırdıktan sonra.

Atı alan üsküdarı geçmiş.. Boş bir adres neye yarar Smiley
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
August 01, 2017, 10:15:13 AM

Doğru mu değil mi bilmiyorum.
Dün, yine bu forumda okuduğum bir haberde, sadece siteye değil, tüm sunuculara el konduğu yazıyordu.
Twitter dan bu anlamda haberler yapılmış. Bizzat BTC-E yöneticileri tarafından.
Ve hatta, Yunanistan'da yakalanan adamın BTC-E de yöneticilik yapmadığı filan söylenmiş.
Biraz da bilgi kirliliği var sanırım...
Bayyn
Full Member

Activity: 210

Web Developer

View Profile
August 02, 2017, 07:22:17 PM

Btc nin sadece kara para aklama değilde her işe yaradığını kağıt paradan farksız olduğunu çok iyi biliyorlar fakat bilerek herşeyi kendilerinin yönetmesini istiyorlar. Bunlar kendini ne sanıyorsa artık.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
August 02, 2017, 11:35:32 PM

Poloniex'in kapanmasının arkasında yaptığı açıklamalar mı var acaba. Zamanlamanın tesadüf olduğuna inanmıyorum, henüz açılmamasına rağmen geçici bir kapanma gibi görülebilir fakat bir bağlantı olduğuna inanıyorum. Kimseye hiçbir yere güven kalmadı rest çektik bölgeden çekiliyoruz derler üç gün kaçma planları yaptıktan sonra temelli kapanırlar, hiç güvenemiyorum.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 03, 2017, 07:46:54 AM

Aptal Amerika bırakın uzaklaştırsın ülkesinden borsaları. Rusya sahiplenir. Putin akıllı adam ve açık desteğini açıkladı zaten piyasayla ilgili. Vitalik yakında bakan olursa şaşmayın Rusya'da Smiley
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
August 03, 2017, 09:21:02 PM

Usulsuzluk olmuştur Btc-e ye el konulmuştur bu normal ama yatırımcıların suçu nedir .

gogo1903
Full Member

Activity: 210

View Profile
August 05, 2017, 08:21:16 AM

el koymasi demek yatirimcilarin haklarina da el koyacagi anlamina gelmez. bir sonuclansin bakalim

ikm
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
August 05, 2017, 09:55:57 AM

bence kampanya yapalım amerika karşıysa demek bizim için iyi amerika dünya için iyi olan birşeye herzman karşı durur diye ,:D israilde destekliyordedik mi tamamdır.
hatta bununla savaşmak için fon oluştuyoruz para gönderin diye bir ponzi iteledin mi vay aq ,:D para yağar
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 05, 2017, 11:37:21 AM

Devletler kripto paraları elinin tersiyle itmekten ziyade sahiplenmeli. Coğrafi konumu ve geleneklerine göre de değişir ülkelerin ama tekrar söylüyorum: Rusya bu konuda akıllı davranıyor ve yakın zamanda ekonomisine değer katacak kripto ekosistemini benimseyerek.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
August 10, 2017, 10:51:45 PM

Amerika nın haberi olmadan dünyada kuş uçmaz diye biliyorum. BTC nin yaratılışında da bunlar vardır gizlice bence. BTC ye karşı olduklarını hiç sanmıyorum.Sadece tamamını kendileri yönetmek isterler her konuda olduğu gibi.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
August 10, 2017, 11:54:20 PM

BTC leri manüpülatif kullanmasalar bari
mhurkan
Newbie
*

Activity: 43
Merit: 0

View Profile
August 18, 2017, 09:08:17 PM

BTC-e'ye FBI tarafından el konulması tam bir skandal. Ancak el konulan BTC'lerin %60'lık bir kısmının geri ödeneceğini açıkladılar sosyal medyadan.

Bu durumun, en azından bu kadar geniş ölçüde, tekrarlanması zor. Diğer bütün büyük borsalar Amerika dışında pozisyon alıyorlar.
Yukarıda bir arkadaş iyi demiş; Amerikanın (Trump Hükümetinin) bu baskıcı tutumu BTC'nin elini kuvvetlendirecektir. Bu durum Amerikanın, BTC'nin gücünden korktuğu şeklinde satın alındı çünkü.
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
August 19, 2017, 12:53:56 PM

Arkadaşlar BTC-E'nin domainine mi el koydular sadece yoksa BTC-E'nin tüm mal varlıklarıyla birlikte mi el konuldu. Benim bildiğim kadarıyla BTC-E zaten Rusya kökenli bir firmaydı. Beklediğimiz gibi bir şey olmayabilir. Spekülasyon yaratıyor olabilirler.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: