Bitcoin Forum
April 26, 2024, 12:54:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoini uzun (çok fazla uzun) vadeli düşünmeyin !  (Read 7959 times)
Et Hereum
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile
November 10, 2017, 12:58:05 AM

Bizim düşünmemize gerek yok zaten bitcoin kırdığı rekorlarla uzun vadeli bir  yatırım olduğunu ispatladı, pahalı deyip almayan pişmanlık yaşıyor kafasına vuruyor.
1714092867
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714092867
Reply with quote  #2

1714092867
Report to moderator
1714092867
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714092867
Reply with quote  #2

1714092867
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
November 10, 2017, 02:47:30 AM

Risk muhakkak var ancak,Btc uzun vadeli yani en az 2-3 sene de bence x10 x20 yapabilecek durumdadır.Bu ne yazıkki artık inkar edilemez bir durum..3 ay önce 1800 dolara almadığımız Btc forklarıyla ve kendi değeriyle neredeyse 10.000 dolarlık değere ulaştı..
Risk alıp 3-5 tane 2-3 yıl vadeli bekletmek bence iyi olur.

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
blablablabla
Member
**

Activity: 154

View Profile WWW
November 10, 2017, 03:10:03 AM

Dijital paralar günün modası  bir yatırım  piyasası ve coinler çığ gibi çoğalsalarda içlerinde Bitcoin ve Ethereum  benim için ayrıcalıklı her ikisine de yatırım yapar ve bunları uzun vadeli düşünürüm. Herkes kendi bilir tabi.
Koioss
Member
**

Activity: 364

View Profile
November 10, 2017, 06:39:56 PM

uzun vadeli bir yatırım olduğunu düşünenlerdenim. kısa süre zarfında değişime uğruyor iniyor çıkıyor ancak uzun vadede bu dengenin artıda kalacağını düşünüyorum.

●   KEEP CALM & HODL   ●
 ❰❰❰❰❰❰  KCH  ❱❱❱❱❱❱ 
● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●●●    ●  token  ●    ●●● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
November 11, 2017, 04:25:07 PM

Ben de Bitcoini uzun vadeli düşünmekte ısrarcıyım yatırımcı olarak fakat Bitcoin rakipleri ellerinden geleni ardına koymuyor görünen o ki, BitcoinCash deki bu hareketleri çözümleyebilen var mı aramızda, aldı başını gidiyor, o kadar küçümsedik şimdi bu nedir.
pleght
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
November 11, 2017, 05:06:22 PM

uzun vadeli bir yatırım olduğunu düşünenlerdenim. kısa süre zarfında değişime uğruyor iniyor çıkıyor ancak uzun vadede bu dengenin artıda kalacağını düşünüyorum.
Ben de kesinlikle katılıyorum tabiki değişimler yaşanacaktır.Ama güven konusunda en güvenilir yatırım bence de bitcoindir ve muhtemelen öyle de kalacaktır.

Neverminds17
Full Member

Activity: 192

View Profile
November 11, 2017, 06:13:18 PM

Bitcoin şu saatten sonra kendini kanıtlamış ve bu pazarın yapı taşıdır, Bitcoin olmazsa hiçbir şey olmaz. Bitcoin'e rakip olarak bir tek Ethereum'u görüyorum onların arasında da hoca-çırak ilişkisi mevcut.
KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
November 11, 2017, 07:48:26 PM

Popülaritesi sürekli artan, talebi sürekli artan, değerli, dünyanın hemen hemen bütün ülkelerinde yatırımcıları olan Bitcoin'i uzun vade de düşünmemek için
hangi sebepleri göz önünde bulunduralım.. Pekala uzun vade de iyi paralar kazandırabileceğini düşünen biriyim. Çoğu mining yapan ve yatırım yapanların
da böyle düşündüğünü düşünüyorum.. Elbette her türlü yatırım aracının riski vardır. Sıfır risk diye bir şey  yoktur zaten.

Marginatus
Member
**

Activity: 152
Merit: 11

View Profile
November 21, 2017, 01:53:09 AM

aynen btc yatırım aracı değilki
kripto para sonucta
yazılım değişmeli ama isim aynı kalmalı
oyle fork larla olacak iş değil benim kanaatimce
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
November 22, 2017, 12:21:24 PM

Borsalarda herkes kendi parasını kendi bildiği şekilde değerlendirir, aslında kimsenin duyduğu tavsiyelere uyduğu filan da yok. Bana göre asıl bitcoin kısa vadeli düşünülecek bir şey değil, olabildiğince bir kenarda bekletmeyi tercih ederim. Ha tabi parasını gerçekten kaybetme endişesiyle dolup taşan arkadaşlar her saniye düştü mü çıktı mı diye takibini yapabilir. Bana göre bitcoin bir şans, kazananların nasıl güzel kazandığını da kendimiz gördük. Ben de aynı mantık ile şansımı denemek isteyenlerdenim. İlerde daha iyisi gelir, borsa yön değiştirir gibi durumlar olursa dış etkenler zaten bizim kontrolümüzde değil. Bitcoine parayı basan bence o parayı unutmalı bir süre boyunca.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
lazcemal
Member
**

Activity: 126

View Profile
November 22, 2017, 12:43:39 PM

bu ferhatın dediklerinin tersini yapan zengin oldu amk.
ferhat1242 (OP)
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
November 22, 2017, 01:49:15 PM

bu ferhatın dediklerinin tersini yapan zengin oldu amk.
Dediğimi yapan zengin olmuştur ben ozman kâr görünce satın düşünce alın demek istemiştim.Kısa vade takılın , alıp üzerine yatmayın Smiley Yapabilen olmuşsa helal ben kendimde yapamadım

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
aleya yavuze
Member
**

Merit: 12

View Profile WWW
November 22, 2017, 03:27:05 PM

Yatırımda çok kısa vadede kar yada zarar yapmak biraz şans işi bence uzun vade yada orta vadede bitcoin kazandırmaya devam edecektir.

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
bitkoinci
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile
November 22, 2017, 09:47:04 PM

Al bitcoini unut
3 5 sene sonra
Gir hesabina ev araba biseler alirsin iste
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
December 01, 2017, 09:31:47 PM

Sepetimi bundan sonra %50-70 btc geri kalanı altcoin şeklinde yapmaya karar verdim. Çünkü btc'yi uzun vadeli bir yatırım olarak düşünüyorum. Bence en mantıklısı bu çünkü en güvenebileceğimiz liman btc sonuçta  Undecided
integrap
Member
**

Activity: 182

View Profile
December 02, 2017, 03:37:44 PM

Bitcoini al sat yaptığıma mı üzüleyim yoksa dip noktalardan devamlı alıp satmadığıma mı. Bitcoini uzun dönem düşünün arkadaşlar. Fazla başınız ağrımaz en azından. Ben kardan zarar ettim düzeltme yapacak haberleri yüzünden.

TrolWolf
Full Member

View Profile
December 02, 2017, 04:23:41 PM

Bitcoin böyle giderse uzun vadede tahmin edilemeyecek rakamlara ulaşacak.Bence sıkıntı yok artışlar devam ettikçe de uzun vadede kendine daha güçlü bir yer tutar.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
December 21, 2017, 03:08:27 PM

uzun vadeden kasıt nedir? 30 yıl mı? 3 yıl mı? eğer bir işçiysen 30 günlük düşünürsün. ay sonu parayı almaya bakarsın. işçiden işçiye değişir inşaattaki adamlar 8-10 saat sonra tahsil eder bu parayı. günlük yevmiyeli işçi denir.
skala bu şekilde değişkenlik gösterir. yapılan işe bakalım, dönen paralara bakalım, oran orantı zaman dengesini gözden geçirelim ve öyle bir karara varip harekete geçelim.

ihtiyaçlar hedefler kısa vadeye ihtiyaç duyabilir. bu ayrı. ama genel hedef belirler vadenin uzunluğunu kısalığını. benim görüşüm budur.

uzun vade de yanlış değil, kısa vadede düşünmek de yanlış değil.
kolinasnum
Newbie
*

Merit: 0

View Profile
December 21, 2017, 05:56:53 PM

Bitcoini al sat yaptığıma mı üzüleyim yoksa dip noktalardan devamlı alıp satmadığıma mı. Bitcoini uzun dönem düşünün arkadaşlar. Fazla başınız ağrımaz en azından. Ben kardan zarar ettim düzeltme yapacak haberleri yüzünden.

sanırım herkesin başına bu geliyor. ne noktada çıkılması gerektiğini kimse tutturamıyor Smiley
blablablabla
Member
**

View Profile WWW
December 21, 2017, 07:12:18 PM

Genelde iniş çıkış  süreçleri  iki ayda bir oluyor. Medyada artacak söylemleri fazlalaşır ise hemen satın. Olumlu olumsuz haber takibi gerekiyor. Borcu ödemesi olan coin almasın. Parasını kopekbalıklarına kaptırır. Ben bitcoini en son 1200 dolardan aldım, en yüksek  price neyse oradan satacagim.  Benim gibi az sermaye ile yatırım yapana tavsiyem al, unut bekle.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 »  All
  Print  

Jump to: