Bitcoin Forum
May 06, 2024, 03:58:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]  All
  Print  
Author Topic: Poloneix kapanıyor  (Read 10678 times)
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
September 21, 2017, 11:30:26 PM

Benimde ilk göz ağrım ama yinede bir çökmedi gitti. İlk trading yapmaya başladığımda polodan başka borsa kullanmazdım. Diğer borsaların arayüzleri bile tiksinip kaçmama yeterdi. Meğersem ben piyasayı bilmiyormuşum. Küçük büyük birçok borsayı aktif kullandım. Polo arayüz ve hız olarak en kötüleri arasında yer alıyor. Yüksek hacımli zamanlarda laptop hayata küsüyor işlem yapacam diye. İyi yanları ise margin ve şu ana kadar hiç hacklenmemesi Smiley
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714967915
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714967915
Reply with quote  #2

1714967915
Report to moderator
1714967915
Hero Member
*

Ignore
1714967915
Reply with quote  #2

1714967915
Report to moderator
1714967915
Hero Member
*

Ignore
1714967915
Reply with quote  #2

1714967915
Report to moderator
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
September 22, 2017, 07:36:45 AM

margin denilen olay poloda super birşey, hep zarar ettırdı bana ama kazanan gerçekten güzel kazanıyor.
karmenali
Hero Member

View Profile
September 22, 2017, 10:38:55 AM

margin denilen olay poloda super birşey, hep zarar ettırdı bana ama kazanan gerçekten güzel kazanıyor.
Bir ara çok kullanıyordum, en güvendiğim tahminlerimi marginde değerlendirmeye çalıştım sonuç hep hüsran. Bitshares ve monero da coinlerimin tamamını yuttular. Hemde tek gecede, sabah açıp bakıyordum anlık dump veya pump ta işlem kapanmış. Poloniex'in güvensizliği ve o zamanki dalgalanmaları yarattığı risk ile bir daha hiç bulaşmadım. Ama ekonominin olmazsa olmazı olduğu için gerekli bir araç.
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
September 22, 2017, 12:01:27 PM

Poloniex kapanmıyor tamam ama hizmetleri çok aksak durumda şuan yeni coinler eklemeye başlamışlar.Uzun süredir kullanmıyorum ticketlara cevap vermeye başladılar mı merak ediyorum Huh
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
September 22, 2017, 12:19:59 PM

Poloniex asla kapanmaz. Hizmet kalitesi gun gectikce dusuyor ama kendini toparlayacaktir. Polonun kapanmasi demek bu piyasanin alt ust olmasi demek olur.
karmenali
Hero Member

View Profile
September 22, 2017, 04:54:49 PM

Poloniex asla kapanmaz. Hizmet kalitesi gun gectikce dusuyor ama kendini toparlayacaktir. Polonun kapanmasi demek bu piyasanin alt ust olmasi demek olur.
Hiçbir cacık olmaz, btc leri alıp kaçarlarsa birkaç ay dibe vurur fiyat. Bitfinex hacklenmeden önce btc usd hacminin en yüksek olduğu exhange sitesiydi, etkisi 1 ay sürdü. Aslında etki bile etmez ama balinalar her türlü spekülatif haberi değerlendirip dump yapmaya çalışıyor. İnsanları korkutmaya çalışıyorlar. Kripto dünyasını bir exchange sitesi mi alt üst edecek Smiley
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
September 22, 2017, 06:35:43 PM

Poloniex benim için kapandı açıkcası bundan sonrası beni ilgilendirmez.Bittrexde mutlu mesut işlem yapıyorum bir sorun yaşadığımda ticketlarıma hızlı bir geri dönüş yapıyorlar para çekimi için 1.5 ay beklemek zorunda kalmıyorsun biraz komisyon ücretleri yüksek onlarıda azaltırlarsa süper olur.
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
September 22, 2017, 06:44:29 PM

Poloniex benim için kapandı açıkcası bundan sonrası beni ilgilendirmez.Bittrexde mutlu mesut işlem yapıyorum bir sorun yaşadığımda ticketlarıma hızlı bir geri dönüş yapıyorlar para çekimi için 1.5 ay beklemek zorunda kalmıyorsun biraz komisyon ücretleri yüksek onlarıda azaltırlarsa süper olur.

Poloniex kapanıyor derken bir de bittrex kapanıyormuş Smiley O zaman hepimiz güm Smiley Allah korusun. Bittrex in server larını , walletlarını kem gözlerden ırak eylesin.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
September 23, 2017, 12:19:25 AM

Poloniex kapanıyor derken bir de bittrex kapanıyormuş Smiley O zaman hepimiz güm Smiley Allah korusun. Bittrex in server larını , walletlarını kem gözlerden ırak eylesin.

Aman hocam aman bittrex batmak icin cok cok buyuk..
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
September 23, 2017, 12:51:59 AM

bittrex gercektende batmak icin buyuk ama Amerika sirketli olmasi batsa bile peslerini birakmayacaklari konsunda icimi rahatlatiyor.

pleght
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
September 23, 2017, 01:36:04 AM

Poloneixin kapandigi falan yok baslik tekrar gozden gecirilmeli sorun yasayan arkadaslar dogru bazen sikinti yasaniyor fakat kapanacagini gostermez

presidentcoin
Full Member

Activity: 224

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
September 23, 2017, 01:41:29 AM

Bu sayfa ne zaman  yeni mesajlarla  ön sıralara çıkıp gözüme çarpsa yüreğim ağzıma geliyor yine ne oldu diye, ha sorsanız benim  poloda param mı var,  param yok ama hiç biri kapanmasın borsaların, kimsenin canı yanmasın zaten piyasa sıkıntılı.

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
September 23, 2017, 01:47:11 AM

Bu sayfa ne zaman  yeni mesajlarla  ön sıralara çıkıp gözüme çarpsa yüreğim ağzıma geliyor yine ne oldu diye, ha sorsanız benim  poloda param mı var,  param yok ama hiç biri kapanmasın borsaların, kimsenin canı yanmasın zaten piyasa sıkıntılı.

Haklısınız hocam ama böyle planlı bir kapanma olduğunda heralde içeride kimsenin parası kalmaz.Maalesef son yaşanan btc-e olayında içeride parası kalan çok fazla sayıda kullanıcı oldu bizim yerel forumdanda birkaç arkadaşımız maalesef vardı.
fuathan
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
September 23, 2017, 01:57:34 AM

Poloniex umarim altcoin sayisindaki artisla tekrar eski gunlerini yakalar. Hizmet kalitesi gercekten cok dustu bu aralar.

Trollbox'i kapatip butun calisanlarini musteri hizmetlerine cekmelerine ragmen (tabi bu dogruysa) bellerini bi turlu dogrultamadilar. :/
TrolWolf
Full Member

View Profile
September 23, 2017, 01:14:33 PM

başlığı açan arkadaş çok güzel clickbait yapmış biz de topanıp girmişiz kapanma falan söz konusu değil

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
presidentcoin
Full Member

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
September 24, 2017, 06:26:39 AM

Haklısınız hocam ama böyle planlı bir kapanma olduğunda heralde içeride kimsenin parası kalmaz.Maalesef son yaşanan btc-e olayında içeride parası kalan çok fazla sayıda kullanıcı oldu bizim yerel forumdanda birkaç arkadaşımız maalesef vardı.

Planlı duyurulu kapanmalara sözümüz yok tabii ki olabilir, isteyen coinini satar, isteyen başka yere aktarır. Batma anlamında korkumuz.
Btc-e de siz çevrenizde canlı yaşamışsınız zaten, çok geçmiş olsun ne diyelim. Kalan paraları alabilme gibi bir şanşları var mı arkadaşlarınızın.

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
September 24, 2017, 07:01:03 AM

poloneix kapanmaz diye bir şey yoktur
kapanabilir.
kapansa da piyasa biraz sallanır, polonun yerini farklı bir borsa alır.
değişen pek bir şey olmaz.
poloneixde eski hacim yok, daha güvenilir borsalara coinlerin aktarımı birkaç aydır devam ediyor.
benim fikrim coinleri hackerler aldı, bunlar da durumu toparlamaya çalışıyor.

doğru düzgün sorun çıkarmayacak borsalar varken halen polo da işlem yapan da sorun var bence.

M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
September 27, 2017, 05:44:03 AM

Şu başlığı hortlatıp durmayın arkadaş zorla kapattıracaksınız bu gidişle Cheesy
macaron
Hero Member

Activity: 580
Merit: 500

View Profile
September 27, 2017, 06:27:30 AM

Bu başlığı her gördüğümde içim cızz ediyor. Konu başlığı değişsin lütfen Smiley. Tamam herkes bir takım sıkıntılar yaşıyor poloneixde ama bu kapanacağı anlamına gelmez. Valla en sonunda kapanacak kapanacak diye kapatacaksınız.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]  All
  Print  

Jump to: