Bitcoin Forum
May 26, 2024, 06:23:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 »
  Print  
Author Topic: 🌟🌟🚀📈[ANN-ICO BAŞLADI] ATLANT Dünya'nın Blokzinciri Emlak Platformu📈🚀  (Read 16256 times)
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
December 15, 2017, 06:16:33 PM

Ödül dağıtım olayı da iyice sarpa sarmaya başladı artık forumda. Bunu bi gelir kapısı olarak görmemek gerekiyor, zaten forumda zaman geçiriyorsanız belki bişeyler gelir mantığıyla yaklaşmak en mantıklısı.
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
December 15, 2017, 07:57:05 PM

İçimde hala ufakta olsa bir umut var bakalım iki haftada bir yavaş yavaş listeleri yayınlıyorlar amaçları heralde gerekli bir hacim oluşmasını sağlamak,keşke kademeli kademeli dağıtsalardı başından beri böyle bir sorun yaşanmazdı.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
December 16, 2017, 03:30:07 AM

Ne oldu arkadaşlar bu atlant icosu ayrı olay imzası ayrı olay ve uzun sürdü şimdi ödülleri ayrı bir olay olmuş ayda bir liste mi ne yayınlıyorlarmış  ne çok ilginç
geforce94
Member
**

Activity: 111
Merit: 10

View Profile
December 16, 2017, 03:31:52 AM

Bu emlak projelerinden doğru düzgün iş yapan daha görülmedi millet icoda nasıl yatırım yapıyor enteresan.
ziyaaa
Member
**

Activity: 532
Merit: 18

View Profile
December 16, 2017, 08:48:50 PM

Atlant projesinin aldığı yatırım miktarına dolar cinsinden bakacak olursak (ethereum'unda ciddi anlamda artış göstermesiyle birlikte) ekip güzel bir yatırım topladı diyebiliriz.Lakin bountycilere yaptıkları davranış benim projeye olan güvenimi tamamen sarstı.

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
December 18, 2017, 07:33:24 AM

Ico suna katılanlar ne yapsın, son dönemdeki bir çok ico gibi zarar yazıyor. Büyük bir borsa yada coin yakma gibi bir olay olmazsa işimiz zor.

J.Moriarty
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
December 18, 2017, 05:42:06 PM

Şu an icoda verdiğim paranın yarısını bile çıkaramadılar, uzaktan takip ediyorum ben de.
Hatta yolladığım eth un şu an ki değerine göre kıyaslayınca bunlar yüzünden baya zarara girmiş de oluyorum.
Takibe devam edelim bakalım.

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
RastaBaba
Member
**

Activity: 126

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
December 18, 2017, 07:40:30 PM

Genellikle bir proje olumsuz bir şekilde sonuçlandığında herkes imzacıların gözünden olaya bakıyor ama imzacılardan daha çok mağdur olan kesim cüzdanında bulunan ethereum'u yollayıp token alan yatırımcılar. Smiley

Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
December 18, 2017, 07:52:31 PM

Genellikle bir proje olumsuz bir şekilde sonuçlandığında herkes imzacıların gözünden olaya bakıyor ama imzacılardan daha çok mağdur olan kesim cüzdanında bulunan ethereum'u yollayıp token alan yatırımcılar. Smiley

evet yatırım yapan kişiler maddi olarak daha fazla zarar görüyor belki ama burada imza ile belirli beklentileri olan kişilerde var ve ciddi anlamda bir emek var ortada. 1-2 ay boyunca imzayı taşıyıp mesaj yazmak çokta kolay değil. cüzdanından para gönderen için çokta emek yok yani.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
December 18, 2017, 08:01:38 PM

Tamam imza kampanyasına katılan arkadaşların ortaya koyduğu bir emek var lakin,cebinden parasını gönderen kişinin emeği yok demek nasıl bir mantıktır akıl alır gibi değil Huh O adam sence parayı havadan mı topladıda yatırım yaptı Huh

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
December 19, 2017, 01:17:17 PM

22'sinde blog bounty spreadsheet güncellenecekmiş, 2 haftada bir hepsi güncellenecek. tüm spreadsheetler bitince de dağıtım olacak demişler ancak ne kadar sonra olacak, belirtmemiş frogman. Smiley
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
December 19, 2017, 01:25:22 PM

Tamam imza kampanyasına katılan arkadaşların ortaya koyduğu bir emek var lakin,cebinden parasını gönderen kişinin emeği yok demek nasıl bir mantıktır akıl alır gibi değil Huh O adam sence parayı havadan mı topladıda yatırım yaptı Huh

boşver eleman tamamen zırvalamış. yazdığı şeyin ciddiye alıncak bir durumu yok. yatırımcı yatırım yapmasa, bounty diye bir şey olmaz.
primeer
Sr. Member

Activity: 883

View Profile
December 19, 2017, 01:26:56 PM

yatırımcılar mağdur oldular kesinlikle. ama bu bir eğitim süreci. yatırım yapan arkadaşların bundan ders çıkarmaları lazım bundan sonra benzer hataları yapmamaları için.
erikliwater
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

The future is your Genome

View Profile
December 19, 2017, 01:44:10 PM

22'sinde blog bounty spreadsheet güncellenecekmiş, 2 haftada bir hepsi güncellenecek. tüm spreadsheetler bitince de dağıtım olacak demişler ancak ne kadar sonra olacak, belirtmemiş frogman. Smiley

Frogman tam bir tarih versede o adama çok güven olmaz hocam.İlk verdiği sözü tutsaydı şimdiye çoktan bounty tokenları dağıtılmış olurdu.Bir de konuya sürekli biz sözümüzde durduk diye zırvalıyor. Grin

cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
December 19, 2017, 02:14:38 PM

Frogman tam bir tarih versede o adama çok güven olmaz hocam.İlk verdiği sözü tutsaydı şimdiye çoktan bounty tokenları dağıtılmış olurdu.Bir de konuya sürekli biz sözümüzde durduk diye zırvalıyor. Grin

Bunlara bende pek güvenmiyorum ama ısrarla dağıtacağız diyorlar.belkide bi oyalama taktiğidir yakında tozolupta gidbebilirler hiç belli olmaz
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
December 19, 2017, 02:48:45 PM

Ben ekibin aldığı yatırımı gördükten sonra ödül miktarını düzenlememesinden sonra bu ödülü dağıtamayacaklarını düşünüp imza kampanyalarından ayrılmıştım.Şuana kadar haklı çıkmışım gibi gözüküyor umarım eninde sonunda kampanyaya katılan arkadaşlar haklarını alabilir.
carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
December 20, 2017, 02:41:05 PM

Gerçekten proje bence yüzde 90 scam ancak nedense ufak bir umutta olsa ödülü dağıtacaklarına dair bir inancım beklentim var. Yazık oluyor geçen zamana emlak projelerinin adı artık iyice kötü çıktı.
Nasit uygun
Member
**

Activity: 140

View Profile
December 20, 2017, 05:05:12 PM

Ben forumda katılımcılarıyla bu kadar dalga geçen başka bir bounty ekibi görmedim.Hem yalan yanlış açıklamalar yapıyorlar daha sonra utanmadan biz herhangi bir şartı değiştirmedik.Diye yazıp duruyorlar.
crazy1204
Full Member

Activity: 322

View Profile
December 22, 2017, 08:34:43 PM

Bu atlant kadar mal bir ico görmedim milletle dalga geçtiler bountycilerle yatırım yapanlarla hepsiyle teker teker dalga geçiyorlar adamlar yahu yazık valla

ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
December 23, 2017, 08:08:37 PM

Bu atlant kadar mal bir ico görmedim milletle dalga geçtiler bountycilerle yatırım yapanlarla hepsiyle teker teker dalga geçiyorlar adamlar yahu yazık valla

Aslında ekip mal filan değil bir güzel paraları topladı.Milyon dolarlık vurgun yapan bir çeteye mal demek biraz çeteye haksızlık olur. Grin Ama amaçları parayı alıp kaçmak değilse sizin dediğiniz gibi ekibe ''mal'' demekte bir sakınca görmem.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 »
  Print  

Jump to: