Bitcoin Forum
June 22, 2024, 06:52:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bittrex de hile var...  (Read 1925 times)
igotek (OP)
Hero Member

Activity: 2072
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
August 02, 2017, 08:32:18 AM
Last edit: August 16, 2017, 11:12:25 AM by igotek

Bittrex'de başıma gelen bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum....

Bugün kontrol ettiğimde CANN coinin her geldiğinde otomatik satıldığını gördüm ki bunu da ben yapmadım. Bugün CANN coinin karlılığı çok yükseldi. Baikal minerler ile kazdığım coinleri yüksek fiyattan satacaktım ki bunu farkettim. Bu coini 4-5 gündür kazıyorum ve daha önce bu coin ile hiçbir işlem yapmadım. Otomatik satış aktif olması çok tuhaf. Otomatik satış aktif edilmediği sürece işleme girmiyor. Diğer coinlerimin hepsi cüzdanlarda dururken karlılığı böyle yükselen bir coinin karlılık düşükken hepsinin satılması çok tuhaf geldi. Bence bittrex de birşeyler dönüyor.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
August 02, 2017, 08:37:51 AM

İyi günler;

Lab menüsünde otomatik satış özelliği var. Bu özellik aktif halde olabilir, Lab menüsünde ki Auto-Sell özelliğine bakabilir misiniz?
igotek (OP)
Hero Member

View Profile WWW
August 02, 2017, 09:07:47 AM

İyi günler;

Lab menüsünde otomatik satış özelliği var. Bu özellik aktif halde olabilir, Lab menüsünde ki Auto-Sell özelliğine bakabilir misiniz?

Zaten ona baktım da farkettim. Aktifti ve ben onu aktiflememiştim. Kendiliğinden aktif olması imkansız.

utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
August 02, 2017, 09:38:07 AM

İyi günler;

Zaten ona baktım da farkettim. Aktifti ve ben onu aktiflememiştim. Kendiliğinden aktif olması imkansız.

Bittrex bu konuda çok aç gözlü davranıyor. Senin coinlere özellikle bir şey yaptılar mı bilmem ama mümkün diye düşünüyorum. Clam de 0.001 normal olan fee ücretini önce 0.01 e çıkardılar sonra 0.2 ye oha! dedim bu kadar aç gözlülük.
Bir de eobot ta canlı olarak pump zamanında bir coin de şöyle bir şeye rastladım benim coinler artacağına azalıyordu. bir daha uğramadım sonra oraya. Smiley

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
ideal35
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
August 02, 2017, 10:13:32 AM

Bittrex'de başıma gelen bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum....

Bugün kontrol ettiğimde CANN coinin her geldiğinde otomatik satıldığını gördüm ki bunu da ben yapmadım. Bugün CANN coinin karlılığı çok yükseldi. Baikal minerler ile kazdığım coinleri yüksek fiyattan satacaktım ki bunu farkettim. Bu coini 4-5 gündür kazıyorum ve daha önce bu coin ile hiçbir işlem yapmadım. Otomatik satış aktif olması çok tuhaf. Otomatik satış aktif edilmediği sürece işleme girmiyor. Diğer coinlerimin hepsi cüzdanlarda dururken karlılığı böyle yükselen bir coinin karlılık düşükken hepsinin satılması çok tuhaf geldi. Bence bittrex de birşeyler dönüyor.

Bilgi için teşekkürler hocam. Kontrol ettim benim hesabımda kapalı durumda.
Argon18
Sr. Member

Activity: 442
Merit: 250

View Profile
August 02, 2017, 11:45:27 AM

İyi günler;

Zannetmiyorum özellikle böyle bir şey yapacaklarını fakat yapmış olsalar bile elinizde bunu kanıtlayacak bir şey sonuçta oto sell acıkmış. Kimse anlış anlamasın ama bittrex zaten cüzdan değil ki orada biriktiresiniz kendi cüzdanınızda olsaydı sadece satacağınız zaman çekseydiniz bunlar olmazdı. Neyse geçmiş olsun umarım bir daha yaşamazsınız.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
E R N
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
TOKEN SALE
AIRDROP
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
  ▬▬   GET IN TOUCH   ▬▬ 
TELEGRAM  FACEBOOK  TWITTER
YOUTUBE   INSTAGRAM
gustavroy
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
August 02, 2017, 08:10:58 PM

Bittrexin bunla uğraşacağını düşünmüyorum.
CoinSpeculator
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
August 02, 2017, 09:20:56 PM

adamlar her türlü geçiriyor daha da nasıl geçiririzin hesabını yapıyor. hayret edilecek bir durum.
FgGladio
Member
**

Activity: 74
Merit: 10

View Profile WWW
August 02, 2017, 10:03:02 PM

Borsaların Hali Ne Olacak Bilemedim BTC-E Gitti, Poloniex Şüphelendiriyor, Bittrex Hile Yapıyor Bu İşe Başlarken Söylenecek Tek Kelime Nasip Olsa Gerek Smiley

Bayyn
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

Web Developer

View Profile
August 02, 2017, 10:35:35 PM

Bende yeni bir hesap açtim ve kontrol ettiğimde auto sell kapali oldugunu gördüm. Eğer siz açmadiysaniz ciddi ciddi bittrex tekil kişilerlede uğraşiyor gibi gozukmekde.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
August 02, 2017, 10:44:11 PM

Borsaların hiç birisine güven kalmadı waves platform gibi merkezi olmayan platformlar kullanmaya başlamamız gerekiyor. Merkezi borsalara hiç güven olmaz ve sorunların arkası hiç kesilmeyecek. Şu an için bittrex en sağlam olanları arasında ama böyle yazmak istemiyorum nazar değmemesi için.
igotek (OP)
Hero Member

View Profile WWW
August 02, 2017, 10:54:27 PM

Auto sell özelliği her coin için ayrı ayrı açılıyor. Bu özelliği daha önce START için açmıştım. Ama START coin dışında hiçbiri için açmadım. Kendiliğinden açılması da mümkün değil. Başına başka gelen olursa buraya yazarsa en azından öğrenmiş oluruz.

neite99
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
August 02, 2017, 11:21:28 PM

Bittrex hakkında şikayetlerde artmaya başladı yakında poloyla aynı kefeye koyacaz gibi. Arkadaşında dediği gibi merkezsiz borsalara yönelmek lazım. Tabi onlarında hacim ve coin çeşitliliğinin artması lazım.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
August 03, 2017, 08:13:34 AM

O değil de fee'ler hakikaten şaşırmış. Kendim normalde cüzdanları arası 0.00001 decred ödediğim fee'ye bittrex 0.03 istiyor.
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
August 03, 2017, 08:51:30 AM

Bittrexin böyle basit bir hile yapacağını sanmıyorum. Büyük ihtimalle sizin hataniz vardır.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 03, 2017, 08:51:50 AM

Bittrex hakkında şikayetlerde artmaya başladı yakında poloyla aynı kefeye koyacaz gibi. Arkadaşında dediği gibi merkezsiz borsalara yönelmek lazım. Tabi onlarında hacim ve coin çeşitliliğinin artması lazım.

Borsaların hiç birisine güven kalmadı waves platform gibi merkezi olmayan platformlar kullanmaya başlamamız gerekiyor. Merkezi borsalara hiç güven olmaz ve sorunların arkası hiç kesilmeyecek. Şu an için bittrex en sağlam olanları arasında ama böyle yazmak istemiyorum nazar değmemesi için.

İşte tam da bu belirttiğiniz sebeplerden ötürü Waves geleceğin projesidir. Sasha Ivanov ve ekibi yeni Waves DEX içi çalışıyorlar. İşleri içlerine sindiğinde release ederler ve o aşamadan sonra çok fazla kullanılacaktır. Yakın gelecekte dünyanın en çok tercih edilen borsası haline gelmesi olası.
U20
Full Member

Activity: 546
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile
August 03, 2017, 07:20:47 PM

İşte tam da bu belirttiğiniz sebeplerden ötürü Waves geleceğin projesidir. Sasha Ivanov ve ekibi yeni Waves DEX içi çalışıyorlar. İşleri içlerine sindiğinde release ederler ve o aşamadan sonra çok fazla kullanılacaktır. Yakın gelecekte dünyanın en çok tercih edilen borsası haline gelmesi olası.

İçlerine sinmesini bekleyelim ozaman

vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
August 04, 2017, 11:06:44 PM

İyi günler;

Waves in ilk çıktığı aylarda bende o ayar öyle kalmıştı, bir yıl sonra waves aldım baktım eriyor.

Ben de adamlara saydım ama sonradan aklıma geldi ondan mış.
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
August 11, 2017, 02:40:41 PM

Merhaba;

Ben bir bug oluşmuş olabileceğini tahmin ediyorum. Bittrex başlığında birinin daha böyle bir şikayeti vardı diye hatırlıyorum. Sitede arada garip şeyler olmuyor değil, mesela 8/7/2017 tarihinde 2-3 ay önce delist olan Myriad coinde arladaşın 14K'da satışı vardı, sabah bir baktık Myriad coin sembolu MYR iken XMY olmuş ve arkadaşın satış emiri iptal olmuş ve coin ath yapmış, 100 küsür satoshiden 16.304 satoshi olmuş. 10,5 BTC'lik kardan oldu arkadaş ama gel gör ki bunu nasıl ispatlarsın nasıl derdini anlatırsın.

Buna rağmen sorun çözme konusunda Polo'ya havada beş çekerler. Slack kanalı çok aktif, enter'a basınca cevap geliyor neredeyse. Bu arda "USDT" sekmesindeki asetlerin isimleri ile görünmediklerini sadece "USDT" sembolü göründüğünün farkında bile değillermiş, geçen hafta ben sorunca fark ettiler. Değişik bir mecra.

İyi dileklerimle
MSZCoin
Sr. Member

Activity: 345

Revolution

View Profile
August 11, 2017, 05:20:06 PM

Bittrex ve Poloniex
uzak durun kökü hile tüm paranızı hortumlayacaklar

BTG KING
Pages: [1] 2 »  All