Bitcoin Forum
May 11, 2024, 09:00:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin'de mi Kalacaksını BTC Cash'e Geçiş mi Yapacaksınız?  (Read 1629 times)
sergen34 (OP)
Sr. Member

Activity: 449
Merit: 250

View Profile
August 02, 2017, 11:29:34 AM

Malum piyasa bir ikileme düştü. Soru basit, Bitcoin mi BTC Cash'de mi yatırımlarınızı tutmayı planlıyorsunuz?

Size göre avantaj ve dezavantajları neler?
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715461229
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715461229
Reply with quote  #2

1715461229
Report to moderator
1715461229
Hero Member
*

Ignore
1715461229
Reply with quote  #2

1715461229
Report to moderator
1715461229
Hero Member
*

Ignore
1715461229
Reply with quote  #2

1715461229
Report to moderator
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
August 02, 2017, 11:46:00 AM

Avantajini bilmiyorum ama bcc ye belesten konmadiktan sonra para verip bu saatten sonra bcc ye gecis yapmam.Fiyatida ucuyor zaten
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
August 02, 2017, 11:56:18 AM

Bu zamana kadar yükseliş trendine giren coinlere yatırım yaptığımda hep zarar ettim. Buna da girmeyi hiç ama hiç düşünmüyorum. Her an düşebilir. Paranızı kısa sürede eritebilirsiniz beyler. Aman ha çok dikkatli olun.

furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
August 02, 2017, 11:56:55 AM

Ben komple altcoindeyim ama dönüş yapsam btc olur bcc almayı düşünmem nedeni ise çoğu borsa vermedi bcc ve kendileri topladılar bu sayede ellerinde hatrı sayılır miktarda bcc var buda çakılması sebep olur bcc nin onun için btc candır  Grin
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
August 02, 2017, 11:57:38 AM

Hocam şu foruma hiç bakmadan mı açıyosunuz şu konuları 50 tane BCC konusu oldu birine gir oku hepsini aklında kalan bişey olursa oraya yaz. Neden konu açılıyo sürekli?

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
August 02, 2017, 12:00:05 PM

Btc varken şu an için Bcc geçmek mantıklı bir sebeb değil ama al-sat olayı kısa süreli yapılabilir ama oda uzun soluklu olmaz.
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
August 02, 2017, 12:16:58 PM

Milletin kafasini karistiriyorlar su anda bcc fiyatlariyla. Yahu sacmalamayin. Btc den vazgecip bcc ye geciyorum diyen bu piyasanin yabancisidir. 2 hafta icinde sular durulur. Bu kadar abartmayin bccyi.
sergen34 (OP)
Sr. Member

View Profile
August 02, 2017, 12:47:05 PM

Hocam şu foruma hiç bakmadan mı açıyosunuz şu konuları 50 tane BCC konusu oldu birine gir oku hepsini aklında kalan bişey olursa oraya yaz. Neden konu açılıyo sürekli?

Sizin gibilerde bi bitmiyor, size ne yapacağız?
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
August 02, 2017, 12:49:42 PM

valla geçmek mantıklı değil diye yazdım artık utanıyorum yazdığımdan 600 dolara kadar ben haklıydım ama 1200 dolar geçti yani normalde zararın satanlar bile yüzde yüzden fazla kar ettiler . ve daha ne yapıcak belli değil düşürmi çıkarmı saçmaladı

ayrıca adam doğru söylüyor. ota boka konu açmayın açınca fazla msj bonusu vermiyo
 Legendary olmak için mi kasıyon boşver kasma zaten 2 sene burda olmazsın
Rick S
Member
**

Activity: 90
Merit: 10

View Profile
August 02, 2017, 12:50:46 PM

yahu isteyen istediği kadar konu açar birader neyin tantanasını yapıyorsunuz siz bu kadar? cevaplayan cevaplar, susan susar, kurallara aykırıysa moderator müdahale eder. bi bitmediniz, sizi de bitiremedik ya.

Malum piyasa bir ikileme düştü. Soru basit, Bitcoin mi BTC Cash'de mi yatırımlarınızı tutmayı planlıyorsunuz?

ben btc'de kalmayı düşünüyorum. bitcoin cash şu an 1.000 dolar duvarını yıktı fakat ileride ne olur kestiremiyorum. pek mantıklı gelmiyor bana ama tabi bu lafımdan pişman olma ihtimalim de var.
sergen34 (OP)
Sr. Member

View Profile
August 02, 2017, 12:56:57 PM

valla geçmek mantıklı değil diye yazdım artık utanıyorum yazdığımdan 600 dolara kadar ben haklıydım ama 1200 dolar geçti yani normalde zararın satanlar bile yüzde yüzden fazla kar ettiler . ve daha ne yapıcak belli değil düşürmi çıkarmı saçmaladı

ayrıca adam doğru söylüyor. ota boka konu açmayın açınca fazla msj bonusu vermiyo

Kusura bakmayın, konu açmadan önce size mi danışmamız gerekiyordu? Çok pardon, nesiniz, buranın başkanı falan mı?
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
August 02, 2017, 12:59:33 PM

Kusura bakmayın, konu açmadan önce size mi danışmamız gerekiyordu? Çok pardon, nesiniz, buranın başkanı falan mı?

kimbilir belkide yeni mod yan charıyımdır Cheesy burlarda olağan durumlar. ama zaten amaç hakaret değil... sadece gereksiz konu açmak yerine normal birinin konusun altına msj atınca. piş aşşağlık benim konuma msj atacak adam mısın demez kimse. yada ben çok eziğim birilerinin konusun altına atmam kendimi konu açıp bişey sanıcam diye düşünüyorda olabilir sin hepsine saygım var ama gerek yok o manada
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
August 02, 2017, 01:49:27 PM

Başka bir başlıkta yine yazdım, Zchash iklk çıktığında 3000 BTC den çıktı 1 hafta 76 bandından kaldı sonlara doğru 4,2 ye düştü ve nihayetinde bu değerlere geldi.
Bu bahsettiğim değerlerden alışta oldu satışta, satanlar kazandı alanlar tam anlamıyla battılar.
Gaza gelmeyin derim ben.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
scarface-T
Full Member

Activity: 211
Merit: 100

View Profile
August 02, 2017, 02:09:40 PM

Tabiki BTC de kalmak gerekiyor BCC de balinalar fiyatı bilerek yükseltiyorlar BCC içi boş bir coin borsalar deposit yapmaya başladığında çakılacak, başta BTC olmak üzere diğer altcoin değerleri artacak.
iktisatci
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
August 02, 2017, 05:56:04 PM

tabiki BTC.  Bitcoin Cash ı zıplatıp sattılar, hele tüm borsalara açılsın kırmızı dildolar yolda demektir. %10 luk kesimin desteklediği birşey nasıl çok değerli olabilir. verdiler birilerinin eline gönderdiler yine.

in cryptography we trust
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
August 02, 2017, 06:00:10 PM

BTC = Gelecek

BCC = Kumar

Kesinlikle btc de kalın ama onunda şu madenci tayfasından kurtulması lazım !

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
private investor
Newbie
*

Activity: 60
Merit: 0

View Profile
August 02, 2017, 06:06:21 PM

Hiçbir zaman altcoinlerde kalmayın. Bitcoin her zaman en güvenilir limandır.
Bakmayın öyle şu kadar özelliği var, bu kadar yeniliği var vs dediklerine.
BCC'den para kaldırın geçin.

Altcoinler sadece birer test zinciridir. Eth'de yeterince test edilen smart kontratlar, bitcoin'e de gelecek ileride. Şu an beta aşamsında onlarca sorun yaşıyor, kaç tane büyük hack yaşadı...
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
August 02, 2017, 10:16:59 PM

bitcoin cash'lerin yarısını okutabilirsem iyi olacak. geri kalanları da bir süreliğine bekletmekten çok zarar gelmez. eğer aşırı bir çakılma mevzusu olursa sattıklarımı geri alabilirim. planım kısaca bu.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
August 02, 2017, 10:32:06 PM

Gerçeği varken kopyasını kullanmanın bir anlamı bulunmuyor. Bitcoincash sönüp gidecek bir altcoindir, sönüp gittikten sonra altcoinlerde olacak hareketliliği bekliyorum.
CoinSpeculator
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
August 02, 2017, 10:39:23 PM

Başka bir başlıkta yine yazdım, Zchash iklk çıktığında 3000 BTC den çıktı 1 hafta 76 bandından kaldı sonlara doğru 4,2 ye düştü ve nihayetinde bu değerlere geldi.
Bu bahsettiğim değerlerden alışta oldu satışta, satanlar kazandı alanlar tam anlamıyla battılar.
Gaza gelmeyin derim ben.
işin tuhafı bitcoincashide aynı adam destekliyor. zcash ile.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: