Bitcoin Forum
May 23, 2024, 10:13:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: 💎💎[ANN][NEBL][ÖN SATIŞ 6-20 Ağu.] Neblio - 🏙 Ticari Blockchain Çözümleri  (Read 3438 times)
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
October 18, 2017, 04:37:43 PM

ah neblio vah neblio seni nasıl farkedemedik gözümüzden kaçırdık.fly to moon değil fly to mars oldu maşallah ve daha da gidecek gibi duruyor.bu seviyelerden artık girmeye cesaret edemiyorum keşke zamanında icoya katılsaymışım yada bounty e girseymişiz en azından.hoş bounty de gelse ilk pumpta satardım heralde. neyse başka fırsatlara bakacağız artık yine kaçırdık bir treni daha.ICO dan veya bounty den alıpa hala elinde tutmayı becerenler varsa tebrik ediyorum valla
Hocam moral bozayım mı biraz  Grin ortalama bi jr member 2500 civarı almış siz legendary 12500 13000 civarı alırdınız bu da tl bazında ev parası 2 haftada şuan  Grin

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
membis
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
October 18, 2017, 04:43:08 PM

Yani orası öyle de onu elde tutabilmek önemli olan. Ico fiyatı 20 cent olan coini 1 doları görünce satardı çoğu kimse, 1 dolarda satmayan 2 doları görünce satardı. Psikolojik olarak elde tutmak zor.
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
October 18, 2017, 05:04:24 PM

ah neblio vah neblio seni nasıl farkedemedik gözümüzden kaçırdık.fly to moon değil fly to mars oldu maşallah ve daha da gidecek gibi duruyor.bu seviyelerden artık girmeye cesaret edemiyorum keşke zamanında icoya katılsaymışım yada bounty e girseymişiz en azından.hoş bounty de gelse ilk pumpta satardım heralde. neyse başka fırsatlara bakacağız artık yine kaçırdık bir treni daha.ICO dan veya bounty den alıpa hala elinde tutmayı becerenler varsa tebrik ediyorum valla
Hocam moral bozayım mı biraz  Grin ortalama bi jr member 2500 civarı almış siz legendary 12500 13000 civarı alırdınız bu da tl bazında ev parası 2 haftada şuan  Grin

yeterince bozdunuz hocam , içmeye gidiyorum ben  Cheesy
GreenCoin22
Hero Member

Activity: 547
Merit: 500

View Profile
October 19, 2017, 11:28:59 PM

Sat-al yaparak biraz artırdım elimdeki nebl sayısını. Hitbtc'ye eklenecek yakın zamanda. 6 dolara ulaşması uzun sürmez yıl sonu belki 10 dolar bile olabilir.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1067

View Profile
October 19, 2017, 11:59:12 PM

Yani orası öyle de onu elde tutabilmek önemli olan. Ico fiyatı 20 cent olan coini 1 doları görünce satardı çoğu kimse, 1 dolarda satmayan 2 doları görünce satardı. Psikolojik olarak elde tutmak zor.

Hocam bizim bir arkadas grubumuzdan degerli 2 abimiz vardi bu nebl icosunda 20 bintaneye yakin aldi ve ne dedi biliyor musun daha icodayken token burn oldu bu adam dedi ki bu proje benim tahminime gore subat ayinda 12-18 $ gorur bende 20 yi gordugunde satarim hani diyorsunuz ya 2 yi gorup satan diye adamda suan 20 bin tane cepte var stake yapiyor cuzdanda ve suan satmadi adamin hedefi 20 $ Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
October 20, 2017, 12:25:07 AM

Hocam bizim bir arkadas grubumuzdan degerli 2 abimiz vardi bu nebl icosunda 20 bintaneye yakin aldi ve ne dedi biliyor musun daha icodayken token burn oldu bu adam dedi ki bu proje benim tahminime gore subat ayinda 12-18 $ gorur bende 20 yi gordugunde satarim hani diyorsunuz ya 2 yi gorup satan diye adamda suan 20 bin tane cepte var stake yapiyor cuzdanda ve suan satmadi adamin hedefi 20 $ Smiley

Ağustosta bitcoin 4k dolar civarındaydı yani aşağı yukarı 1 btclik yatırım yapmış icoda. Fazla ses getirmemişti icosu riski almış şimdi kaymağını yiyor tebrikler.
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
October 20, 2017, 05:51:08 AM

vay arkadaş ne fırsat kaçmış böyle yahu. öngörüpte giren arkadaşları kısakanmamamk imrenmemek elde değil valla helal olsun.bizde hala monetha ıvır zıvırla uğraşalım amk böyle projelerin kıymetini bilemiyoruz daha doğrusu keşfedip kestiremiyoruz nerelere gidebileceğini.sadece çok duyulanlara ilgi gösteriyoruz ama asıl cevherler burda yatıyor.bundan sonra icoya girerken daha değişik stratejiler izleyeceğim
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
October 21, 2017, 04:07:05 AM

bu kadar artacagini kestirmek zor. bende inceledim bu projeyi arkadasla sonra girmedik takim yetersiz gibi bir nedenle sanirim. biraz kismet o kadar projeye girersin bir tanesi tutar boyle seni kurtarir diger butun zararlari kapatir. katilanlar kaymagini yesin o kadar tutturmuslar sonucta giremeyenlerde yeni firstalari takibe devam ama bu siralar biraz dikkatli olmak lazim
Druvax
Full Member

Activity: 364

View Profile
October 21, 2017, 06:19:02 AM

nebl e bak sen. ilk ciktigi an gormustum ama tek gelistiricinin forumda projeyi anlatma cabasi. kampanyayi baslatip cuzdani daha sonra yayinlayacagim demesi ile dikkate almamistim. ve hepimizi yaniltti goruldugu gibi. artik tutamaz kimse bu coini. sinirli sayida coin var ve degerlenecektir daha da
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
October 21, 2017, 11:36:31 AM

Token burn olduğunu nasıl anlıyoruz? İmha edilen tokenlerin veya kitli tutulduğunu farketmenin bi yolu var mı?

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
hanonun
Member
**

Activity: 80
Merit: 10

View Profile
October 22, 2017, 08:34:03 PM

arkadaşlar buralardan girilmezmi düşünceniz nedir?

USScrypto
Hero Member

Activity: 602
Merit: 500

View Profile
October 22, 2017, 10:04:01 PM

arkadaşlar buralardan girilmezmi düşünceniz nedir?

Girilmez diye bir şey yok yıl sonuna 8-10 dolar öngörenler var bilemeyiz tam olarak kendi araştırmanızı yapmanız lazım.
Mimar
Sr. Member

Activity: 288

View Profile
October 23, 2017, 02:12:08 AM

sadece Cryptopia da işlem gören bu coine bence pek güvenmeyin arkadaşlar. Eylül 2017de borsada işlem görmeye başlamış. 1,5aylık coin
riske girmek isteyen ciddi ciddi düşünsün. elinize vermesinler. ben pek beğenmedim. saygılar.
slmn
Sr. Member

Merit: 259

View Profile
October 23, 2017, 03:10:24 AM

sadece Cryptopia da işlem gören bu coine bence pek güvenmeyin arkadaşlar. Eylül 2017de borsada işlem görmeye başlamış. 1,5aylık coin
riske girmek isteyen ciddi ciddi düşünsün. elinize vermesinler. ben pek beğenmedim. saygılar.

https://twitter.com/NeblioTeam/status/921022829512003584
membis
Full Member

View Profile
November 02, 2017, 11:19:30 PM

2 gün sonra Kucoin borsasına 1 haftaya da hitbtc'ye giriyor. Doğal olarak hacim artacaktır şu an fiyat düştü fena değil. Ayrıca Binance'de oylamada yer alıyor destek verebilirsiniz.
arlington
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
November 03, 2017, 01:10:52 AM

Gün içinde 2.5 dolara kadar indiği olmuş fırsatı yakalayan olduysa şu an yüzde 50'den fazla karda 4 dolara çıktı. Sanırım yeni borsa haberleri artırdı.
Druvax
Full Member

Activity: 364

View Profile
November 03, 2017, 08:16:09 AM

Nebli yakindan takip ediyorum. dusus firsati kolluyordum alim icin ama yine yakalayamadim. gercekten olumlu haberler var nebl icin ve fiyati daha da artacaktir. yeni borsa demek hacim demek demek.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
November 03, 2017, 01:16:23 PM

Neblio için yüksek hacmin fiyatı düşüreceğini düşünüyorum ben. Tek borsada o da crpytopia ne kadar güvenilir tartışılır. Onlar da piyasasını belirliyor olabilir. Fiyatın suni olarak arttığını düşünüyorum binance falan girerse düşeceğini düşünüyorum

neite99
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
November 07, 2017, 04:08:16 AM

Kucoin borsasına girdi ancak fazla hacimli bir borsa olmadığı için çok volume oluşmadı belki Hitbtc'ye girince hacim artabilir bakalım.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
November 07, 2017, 11:44:25 AM

Az ilgi gören icolar her zaman daha çok kazandırıyor. Benim tezim bu. Pundixe giricektim mesela çok çok üstüne düşen var o yüzden vazgeçtim. Zamanında yatırım yapanları tebrik ederim.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: