Bitcoin Forum
May 10, 2024, 05:48:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 [All]
  Print  
Author Topic: 💰📈💰 GUNBOT İLE UYURKEN BİLE KAZAN! -RESMİ SATICI BAŞLIĞI- 💰📈💰  (Read 4154 times)
fuathan (OP)
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
August 02, 2017, 06:32:22 PM
Last edit: March 18, 2018, 04:04:52 AM by fuathan

Merhaba,

Poloniex, Kraken, ve Bittrex'te çalışan otomatik trading bot GunBot'un resmi satıcısıyım.

Gunbot'u kullanmak için gereken bir lisans bedeli 0.1 BTC. Eğer benim aracılığımla almak isterseniz %10 indirim ile (0.09 BTC) botun sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca bend referanslı alan arkadaşlara kurulumunda ve ayarlarında Telegram hesabımdan yardımcı oluyorum.

Ürünü kendim de kullanıyorum ve gayet memnunum. Market koşullarının en kötü olduğu durumlarda bile kazanç sağlanıyor. Kazancınız, sizin belirleyeceğiniz stratejiye göre değişiyor fakat ortalama günde %1 ila %5 arasında bir kazanç getiriyor diyebilirim. Bir kere kurup çalıştırdığınız zaman bot sizin için gece gündüz çalışarak getiri sağlıyor. Altcoinlerin diplerde olduğu şu zamanda çok kazanç sağlayacaktır diye düşünüyorum.

İlgilinenler bana PM atabilirler ya da dileyenler beni Telegram'dan ekleyebilirler. https://t.me/fuathanOfficialGunBotSeller

Teşekkürler!

Bot ile ilgili bazı sonuçlar;

Botun akşamdan sabaha kadar 12 saatlik işlem listesi:

https://i.hizliresim.com/3qn21O.png

https://i.hizliresim.com/RPlEbG.png

Bu da başka bir gun yine akşamdan sabaha 10 saatlik işlem listesi:

https://hizliresim.com/G0Obk6

Yine başka bir gün için 12-19 saatleri arası bot hareketlerine de asağıdan ulaşabilirsiniz. Gün boyu kendi işinde calışıp trading ile ilgilenemeyen arkadaşlar icin bot hatırı sayılır bir miner gibi çalişiyor Cheesy;

https://hizliresim.com/4MvYbL

https://hizliresim.com/JlydnY
1715363325
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715363325
Reply with quote  #2

1715363325
Report to moderator
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715363325
Hero Member
*

Ignore
1715363325
Reply with quote  #2

1715363325
Report to moderator
1715363325
Hero Member
*

Ignore
1715363325
Reply with quote  #2

1715363325
Report to moderator
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
August 03, 2017, 09:16:37 PM

hocam ana konuya bir mesaj attırasnız iyi olur resmi satıcı olduğunuza dair insanlar size nasıl güvenecek bilemiyorum Smiley umarım yanlış anlamazsınız herkesin güvenilir bir şekilde ticaret yapabilmesi için atıyorum bu mesajı.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 09, 2017, 08:19:28 PM

hocam ana konuya bir mesaj attırasnız iyi olur resmi satıcı olduğunuza dair insanlar size nasıl güvenecek bilemiyorum Smiley umarım yanlış anlamazsınız herkesin güvenilir bir şekilde ticaret yapabilmesi için atıyorum bu mesajı.

Selamlar,

Mesajini yeni gordum. Smiley

Gunthar (GunBot'un yazilimcisi) bu aralar cok mesgul. Boyle bir mesaji ne zaman atar bilemiyorum ama kendisini iletecegim. Fakat eger gercekten kafasinda suphe olan arkadas varsa ben zaten dogrudan aliciyi Gunthar'a yonlendiriyorum ve alici dogrudan Gunthar'in hesabina ucreti iletiyor. Ben sadece sonrasinda teknik destek veriyorum.

Guven konusunun boyle asilacagini dusunuyorum zira Gunthar beni tanimasa urunu indirimli satmaz.  Grin
Cyper_BLC
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 270

Reverse Engineer

View Profile
August 10, 2017, 01:02:01 AM
Last edit: August 10, 2017, 01:30:40 AM by Cyper_BLC

açık kaynak kodlu ve bedava değilmi bu bot?

https://github.com/GuntharDeNiro/BTCT/releases

Not: adamın senin api keyi alıp işlem yapmaması konusunda iç rahatlatıcı olmuş bu açık kaynak olayı. al kendin paketle...
..az önce baktım kaynak kodundan eser yok, adam github ı fileupload sitesi gibi kullanmış... güzel yazılım ama tehlikeli...

For donations : 1CYPERv5yZ4c9FRzPyCz5u8vhttyKmVkto
Emeğe Saygı Göstermeyenler, BECERIKSIZ kişilerdir.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 10, 2017, 01:31:53 AM

Not: adamın senin api keyi alıp işlem yapmaması konusunda iç rahatlatıcı olmuş bu açık kaynak olayı. al kendin paketle...

Adam senin API keyi alsa ne olur sen sadece trading icin yetki verdigin surece? Isterse secreti bilsin ne farkeder?

Botu yuklemek bedava ama calistirabilmek icin API'ni uygulamanin sahibine onaylatman gerekiyor. Bu onay da ondan alirsan 0.1 BTC, resmi saticidan alirsan 0.09 BTC. Wink
Cyper_BLC
Sr. Member

Reverse Engineer

View Profile
August 10, 2017, 01:41:14 AM

Adam senin API keyi alsa ne olur sen sadece trading icin yetki verdigin surece? Isterse secreti bilsin ne farkeder?

Botu yuklemek bedava ama calistirabilmek icin API'ni uygulamanin sahibine onaylatman gerekiyor. Bu onay da ondan alirsan 0.1 BTC, resmi saticidan alirsan 0.09 BTC. Wink

biz biliyoruz da, millet blockchain.info apisini cep telefonuna yüklediği trade-easy transfer programlarından kaptırıp bi dünya kayıp yaşadı. öyle çok güvenliymiş gibi konuşmamak lazım.
sonuçta exchange sitelerine bir exploit yaparlar, senin masum izlemek-takas için kullandığın api keyin bi bakmışsın transfer etmiş tüm parayı. ya da kullanıcı cehaletinden dolayı tüm yetkileri vermiş şaban nerden biliceksin. Cheesy

LionhearT58
Newbie
*

Activity: 57
Merit: 0

View Profile
August 10, 2017, 07:47:20 AM

Hocam peki günlük %1-5 arasındaki kazanç garantimi?
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 10, 2017, 11:45:59 AM

Hocam peki günlük %1-5 arasındaki kazanç garantimi?

Piyasanin durumuna gore cok degisken bir durum. Bugun bot'un bir gunde yaptigi islemleri paylasacagim. Takipte kalin. Wink
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 10, 2017, 01:26:06 PM

biz biliyoruz da, millet blockchain.info apisini cep telefonuna yüklediği trade-easy transfer programlarından kaptırıp bi dünya kayıp yaşadı. öyle çok güvenliymiş gibi konuşmamak lazım.
sonuçta exchange sitelerine bir exploit yaparlar, senin masum izlemek-takas için kullandığın api keyin bi bakmışsın transfer etmiş tüm parayı. ya da kullanıcı cehaletinden dolayı tüm yetkileri vermiş şaban nerden biliceksin. Cheesy

API Key'den exploit bulmalari ne demek sen farkinda misin? Kapatsinlar dukkani o zaman herkes her istedigini yapar. Olmaz degil tabi ama seninkisi baya "Google'i hack ettik abi gecen gun" modunda bir ihtimal olmus. Sonuca Siber Guvenlik'te ilk kural "Kesinlikle kimse guvenli degildir" olur. Telefon servislerinden bile 2fa'yi hackleyebileni gorduk senin dedigin de olur ama bu durumun konu ile alakasi yok Smiley. Yani API hacklenirse zaten bosver her seyi bir dag evine yerles.
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
August 10, 2017, 02:08:46 PM

botu satın aldım. arkadaş sağolsun kurulumda yardımcı oldu. şimdi çalıştırıyorum. 1 hafta sonra sonuçları paylaşırım.
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
August 10, 2017, 03:04:22 PM

botu satın aldım. arkadaş sağolsun kurulumda yardımcı oldu. şimdi çalıştırıyorum. 1 hafta sonra sonuçları paylaşırım.
Sonuçları bekliyorum hocam. Umarım kara geçersiniz.
Cyper_BLC
Sr. Member

Reverse Engineer

View Profile
August 10, 2017, 08:12:34 PM

API Key'den exploit bulmalari ne demek sen farkinda misin? Kapatsinlar dukkani o zaman herkes her istedigini yapar. Olmaz degil tabi ama seninkisi baya "Google'i hack ettik abi gecen gun" modunda bir ihtimal olmus. Sonuca Siber Guvenlik'te ilk kural "Kesinlikle kimse guvenli degildir" olur. Telefon servislerinden bile 2fa'yi hackleyebileni gorduk senin dedigin de olur ama bu durumun konu ile alakasi yok Smiley. Yani API hacklenirse zaten bosver her seyi bir dag evine yerles.

hahahah   Cheesy (google hacklemek değil, man in the middle ile ya da kullanıcı cehaletiyle kaptırılan apilerden bahsettim ben - exploit siteyi offline a düşürüp reverse dns ile kullanıcı yazılımından api öğrenmek için)

ihtiyar bir mühendis olarak şöyle noktayı koyalım o zaman : bu dünyada olmaz diye birşey yoktur, imkansız zaman alır. normal ya da uç olumsuzluklar, teknolojik gelişiminin yakıtıdır.

bu arada ben de bu nane güzel bişiyse kullanmak niyetindeyim, sevgili arkadaşımız bu konuya has güzel bir başlık açıp, bir tanıtım-anlatım yapar ve kullanıcılar da kazançları üstünkörü paylaşabilirlerse çok sevinirim.

fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 10, 2017, 08:24:01 PM

hahahah   Cheesy (google hacklemek değil, man in the middle ile ya da kullanıcı cehaletiyle kaptırılan apilerden bahsettim ben - exploit siteyi offline a düşürüp reverse dns ile kullanıcı yazılımından api öğrenmek için)

ihtiyar bir mühendis olarak şöyle noktayı koyalım o zaman : bu dünyada olmaz diye birşey yoktur, imkansız zaman alır. normal ya da uç olumsuzluklar, teknolojik gelişiminin yakıtıdır.

bu arada ben de bu nane güzel bişiyse kullanmak niyetindeyim, sevgili arkadaşımız bu konuya has güzel bir başlık açıp, bir tanıtım-anlatım yapar ve kullanıcılar da kazançları üstünkörü paylaşabilirlerse çok sevinirim.

Ben tamamen yanlis anladim o zaman kusura bakma. Bi tanitim vidyosu yapabilirim ama uygulama son kullanici icin cok da komplike degil. Ha genel trading kurallari cercevesinde bir anlatim da olabilir bunun icin. Bakalim ileride neden olmasin.

Ben kazanclarimi paylasiyorum bu baslikta. Alan arkadaslar da ekler umarim.

Yeni versiyon 6-7 saat icerisinde cikacak bu arada. Daha zeki ve yetenekli bir GunBot bizleri bekliyor. 14 Agustos oncesi guzel bir guncelleme olur umarim. Smiley
erari69
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
August 11, 2017, 02:18:38 AM

Ben tamamen yanlis anladim o zaman kusura bakma. Bi tanitim vidyosu yapabilirim ama uygulama son kullanici icin cok da komplike degil. Ha genel trading kurallari cercevesinde bir anlatim da olabilir bunun icin. Bakalim ileride neden olmasin.

Ben kazanclarimi paylasiyorum bu baslikta. Alan arkadaslar da ekler umarim.

Yeni versiyon 6-7 saat icerisinde cikacak bu arada. Daha zeki ve yetenekli bir GunBot bizleri bekliyor. 14 Agustos oncesi guzel bir guncelleme olur umarim. Smiley

Arkadaşlar Fuathan aracılığıyla ben de satın aldım bir lisans ve 2- 3 gündür kullanıyorum. İlk bir iki acemilikten sonra işi öğrenince 0.085 btc ile başladığım serüvende uygulamayı sağlıklı olarak kullanabildiğim son 18 saattir 0.094 BTC noktasına geldim. Umarım böyle devam eder...
LionhearT58
Newbie
*

View Profile
August 11, 2017, 05:07:59 AM

Uzun zamandır ana konuyu takip ettim ama cesaret edipte alamadım şimdi burada türk arkadaşların deneyim ve tecrübelerine göre alım yapmaya karar verecegim
Werner
Member
**

Activity: 107
Merit: 10

View Profile
August 11, 2017, 10:15:37 AM

Kanıt koyarsanız daha inandırıcı olur bunun dışında bu forumda satış yapmanız mümkün değil, kimin ne olduğu belli değil.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 11, 2017, 12:20:12 PM

Kanıt koyarsanız daha inandırıcı olur bunun dışında bu forumda satış yapmanız mümkün değil, kimin ne olduğu belli değil.

Baslikta resimleri incelediniz mi?
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 11, 2017, 12:38:25 PM

Herkese merhaba,

Dun gece ben uyurken Smiley yapilan islemleri linkteki resimde gorebilirsiniz. Hacim nispeten dusuk. Ben bot'taki tek islem hacmini 0.002 BTC'ye cektim. Dileyen daha yuksek hacimlerde de alim satim yapabilir.  Cool

http://imgur.com/a/LB8Cj
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
August 14, 2017, 11:11:46 PM

Şu anda 0.15 gibi bi kârım var. Sadece 4 coin çalıştırıyorum ( eth etc waves Neo). Böyle bir ortamda çok sağlam bi kar bence.
2cV5S3zAuz
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
August 16, 2017, 01:03:33 PM

Şu anda 0.15 gibi bi kârım var. Sadece 4 coin çalıştırıyorum ( eth etc waves Neo). Böyle bir ortamda çok sağlam bi kar bence.

Slmlar,
su kar dediginiz yerin resmini alabilir miyiz rica etsek? Önceki örnek resimlerde sadece islem hacimlarine ait bilgiler var.
Bot bu kadar aldi, su fiyattandi, sonra bu kadarini satti, su fiyattandi. Tamam gayet güzel hosta, neyin ne ye göre kari? Ne üzerinden hesaplaniyor bu kar arkadas? Tesekkürler simdiden.
AD
Yusufmet
Newbie
*

Activity: 35

View Profile
August 16, 2017, 01:30:47 PM

Ne kadarlık bir bütçe 0.15 kar bıraktı? Son bir haftadır ben ciddi zarardayım. Hangi strateji bu karı sağladı merak ettim.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 16, 2017, 01:48:01 PM

Slmlar,
su kar dediginiz yerin resmini alabilir miyiz rica etsek? Önceki örnek resimlerde sadece islem hacimlarine ait bilgiler var.
Bot bu kadar aldi, su fiyattandi, sonra bu kadarini satti, su fiyattandi. Tamam gayet güzel hosta, neyin ne ye göre kari? Ne üzerinden hesaplaniyor bu kar arkadas? Tesekkürler simdiden.
AD

Merhaba,

Su baslikta konu hakkinda detayli bilgi mevcut.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2061250.40
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 16, 2017, 01:48:55 PM

Ne kadarlık bir bütçe 0.15 kar bıraktı? Son bir haftadır ben ciddi zarardayım. Hangi strateji bu karı sağladı merak ettim.

Selamlar,

Deepocean 3.2 BTC ile 4 coin uzerinden bot'u calistirdi. Stratejileri botu alan arkadaslarla olusturdugumuz kanalda tartisiyoruz.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 21, 2017, 04:09:50 AM

Deepocean adli arkadasimizin bot macerasi tum hiziyla ve bol kazanclarla devam ediyor.

3.2 BTC ile baslandi. 1 haftalik sonuc.

gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
August 21, 2017, 06:13:12 PM

Botu aldım kurdum arkadas cok yardımcı oldu saolsun. 0,47 btc yle deneme yapıyorum sonucları yarın bu saatte yazacagım
AtaraXi
Newbie
*

Activity: 43

View Profile
August 23, 2017, 08:26:45 AM

Botu aldım kurdum arkadas cok yardımcı oldu saolsun. 0,47 btc yle deneme yapıyorum sonucları yarın bu saatte yazacagım

sonuçları merak ediyoruz görkem bey.
igotek
Hero Member

Activity: 2058
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
August 23, 2017, 10:44:04 PM

sonuçları bekliyorum.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
phmkar
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
August 24, 2017, 09:52:04 PM

İşlemler dökümanını ve getiri/götürü hesaplarını bekliyoruz.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
August 25, 2017, 09:27:58 AM

konuyu takip ediyorum, sonuclar nasil acaba gorebilir miyiz?

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
LionhearT58
Newbie
*

View Profile
August 26, 2017, 07:18:27 AM

Arkadaş yazmaktan vazgeçti galiba
stan0ne
Newbie
*

Activity: 64

View Profile
August 26, 2017, 11:25:44 AM

takip
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
August 26, 2017, 12:31:20 PM

ne kadarlık bi zarardasınız hocam ? nasıl oldu bu zarar ?

ktemur
Newbie
*

Activity: 26

View Profile
August 26, 2017, 05:56:02 PM

Hocam zarardaysanız bile yazsanız da bizde doğru bilgilenmiş olsak en azından, merak eden birçok arkadaş var...
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 27, 2017, 12:10:14 AM

Hocam zarardaysanız bile yazsanız da bizde doğru bilgilenmiş olsak en azından, merak eden birçok arkadaş var...

Merhaba,

Sanirim arkadasin hesabi hacklenmis.  Undecided

Kendisine ben de ulasamiyorum. Umarim hacklenmemistir ya da tekrar hesabini elde eder ve buraya yorumlarini yazar.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
August 29, 2017, 09:27:21 PM

vazgecmedım ama elımdekı btcyle bı coıne girdım onu beklıyorum malasef.o iş bıttıkten sonr abotu kullancam 2 gun kullandım sade ondada elımde baya coın kalmıstı satrmıydı sımdı ye kadar bılmem tabıkıde Smiley
stan0ne
Newbie
*

View Profile
September 11, 2017, 06:54:58 PM

gunbot kullananlar yalan oldu sanırım
phmkar
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
September 15, 2017, 08:00:10 AM

Halen daha bir gelişme olmadı mı ki kimse bir şey yazmıyor. Satandan da, alandan da ses yok.
Kutup Ayisi
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
September 15, 2017, 12:32:37 PM

Sonuçları bekliyoruz ama kimse bir şey paylaşmamış ne oldu acaba Sad

MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
September 15, 2017, 10:19:42 PM

Deep nedir durumlar? Bot gibi mi kullanıyorsun, müdehale ediyor musun?
stan0ne
Newbie
*

View Profile
September 18, 2017, 07:21:04 PM

bende bir bot kullanıyorum. al sat % si ni giriyorsun kaç dakikadaki farka göre alması gerektiğini belirtiyorsun stop-loss var falan 1haftadır.
burdan gelecek yorumlar ıbeklersek milletin paranın gözüne vurdu. ondan yazna yok.
ben 1haftadır başka bir bot kullanıyorum arakdaşımın php den geliştirdiği bir bot. müthiişş
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
September 22, 2017, 07:12:54 PM

Merhaba arkadaslar,

Sanirim benim hatam hem buraya hem de Altcoinler ana basligina baslik acmak olmus. Zira arkadaslar sonuclarini Altcoin ana basliginda paylasiyorlar.

Sonuclari incelemek icin buradan buyurun  Grin;

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2061250.msg22115400#msg22115400
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
September 22, 2017, 07:13:42 PM

bende bir bot kullanıyorum. al sat % si ni giriyorsun kaç dakikadaki farka göre alması gerektiğini belirtiyorsun stop-loss var falan 1haftadır.
burdan gelecek yorumlar ıbeklersek milletin paranın gözüne vurdu. ondan yazna yok.
ben 1haftadır başka bir bot kullanıyorum arakdaşımın php den geliştirdiği bir bot. müthiişş

% ile al sat yapmak cok da mantikli degil cunku piyasa temelde EMA, BB, SMA gibi degerlere gore hareket ediyor.  Wink
stan0ne
Newbie
*

View Profile
September 23, 2017, 09:31:38 AM

% ile al sat yapmak cok da mantikli degil cunku piyasa temelde EMA, BB, SMA gibi degerlere gore hareket ediyor.  Wink

piyasanın neye göre hareket ettiği benim için önemli değil.
botun amacı nedir, senin yerine 24 saat boyunca belirttiğin kriterlerde alım ve satım yapmasını sağlamaktır. şuanki fiyatının %1 kadar arttığında alım emri veriyorum. aldığı fiyatın %3 kadar arttığında satış emri veriyorum. bu zaten benim normalde de günlşük al-satlarda uyguladığım biryöntem en basit haliyle alış-satıoş daha ne olsun hocam.
Piso
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
September 25, 2017, 12:42:58 PM

Selamlar,

Başka bir arkadaşta satış yapıyor, aranızdaki fark nedir ?

Ona birkaç soru sordum güzel ve hızlı cevapladı sizede soru sormak isterim.

Bu alım satım yaparken satışlardan belli masraf alınıyor işlem hacmine göre, sizin paylaştığınız resimlerdeki işlemlerde bu tutar düşülmüşmü ? düşülecek mi ?

Birde ödeme ve sonrası ile ilgili sorum var, programın sahibi desteği keserse ne olacak ?

Siz belli bir ayarlamayı yapabiliyorsunuz tamam fakat daha sonrasında ne olacak ?

Bahsedilen para, kazanılacak paralara göre çok değil, program kendini amorti ediyor ama buna güvenip uzun vadede sorun yaşamama garantisi veriyormusunuz ?
Lütfen bana şu kadar kişi kullanıyor bu kadar zamandır çalışıyor demesseniz sevinirim.

İstanbul içi program kurulumu ve ödeme elden alma durumu varmıdır ?
rspect
Newbie
*

Activity: 35

View Profile
September 25, 2017, 02:10:38 PM

Merhaba,

Bazı sorularım olacak. Cevaplayabilirseniz memnun olurum.

1- Sistem nasıl bağlanıyor ve hesaplar arasında nasıl çalışıyor ?

2- Strateji dediğiniz nedir ? Arbitraj yapıyor mu? Hacme mi bakıyor ya da SMA vs. gibi basit stratejiler üzerinden mi gidiyor ?

3- Kodları görebiliyor muyuz ?

4- Strateji ekleyebiliyor muyuz ?

Bir de bu alanda bot konusuna ilk defa denk geliyorum. Borsa ya da FX'de eğer kodlarda bir backdoor yoksa kimse işlemleri görmez. Zaten hesaptan para çıkışı yapamaz. Ama burada bu botların cüzdana ulaşma olanağı var mı ? Ya da direk sorayım bu bot ya da bu botun bir kodu coin'lerin buharlaşmasına neden olabilir mi ?

Selamlar.
Hasan Dumbak
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
October 03, 2017, 01:39:38 AM

GUNBOT HERKESE BEN ALDIM HEREKESE TAVSİYE EDİYOM
pasayusuf
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
October 07, 2017, 08:49:58 AM

2 aydır kullanıyorum. 2 ayda parasını cıkardı bundan sonrası nasıl olacak bakalım
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
October 12, 2017, 10:40:53 PM

Merhaba,

Bazı sorularım olacak. Cevaplayabilirseniz memnun olurum.

1- Sistem nasıl bağlanıyor ve hesaplar arasında nasıl çalışıyor ?

2- Strateji dediğiniz nedir ? Arbitraj yapıyor mu? Hacme mi bakıyor ya da SMA vs. gibi basit stratejiler üzerinden mi gidiyor ?

3- Kodları görebiliyor muyuz ?

4- Strateji ekleyebiliyor muyuz ?

Bir de bu alanda bot konusuna ilk defa denk geliyorum. Borsa ya da FX'de eğer kodlarda bir backdoor yoksa kimse işlemleri görmez. Zaten hesaptan para çıkışı yapamaz. Ama burada bu botların cüzdana ulaşma olanağı var mı ? Ya da direk sorayım bu bot ya da bu botun bir kodu coin'lerin buharlaşmasına neden olabilir mi ?

Selamlar.

1- Bot sisteme API araciligiyla baglaniyor. API teknolojisine ve yetkilendirme sistemine hakimseniz ne kadar guvenli oldugunu anlarsiniz.
2- Bot EMA, BB, SMA gibi degerlere bakarak hareket ediyor ama bu degerlere gore stratejiyi sizin belirmeniz gerek.
3- Acik kaynak kod degil.
4- Istediginiz kadar farkli stratejiye istediginiz coine ekleyebiliyorsunuz.

1. cevapta da gordugunuz uzere API ile yetkilendirmede zaten Withdraw'i kapatiyorsunuz. Bu nedenle hesaptan BTC ucma bir durum soz konusu degil. Bu konuda herhangi bir sikayet alinmadi.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
October 12, 2017, 10:45:20 PM

Selamlar,

Başka bir arkadaşta satış yapıyor, aranızdaki fark nedir ?

Ona birkaç soru sordum güzel ve hızlı cevapladı sizede soru sormak isterim.

Bu alım satım yaparken satışlardan belli masraf alınıyor işlem hacmine göre, sizin paylaştığınız resimlerdeki işlemlerde bu tutar düşülmüşmü ? düşülecek mi ?

Birde ödeme ve sonrası ile ilgili sorum var, programın sahibi desteği keserse ne olacak ?

Siz belli bir ayarlamayı yapabiliyorsunuz tamam fakat daha sonrasında ne olacak ?

Bahsedilen para, kazanılacak paralara göre çok değil, program kendini amorti ediyor ama buna güvenip uzun vadede sorun yaşamama garantisi veriyormusunuz ?
Lütfen bana şu kadar kişi kullanıyor bu kadar zamandır çalışıyor demesseniz sevinirim.

İstanbul içi program kurulumu ve ödeme elden alma durumu varmıdır ?

Diger satis yapan arkadasla aramizdaki fark belirledigimiz stratejiler ve yontemler. Ben etik olarak bir tarafin daha iyi ya da kotu oldugunu soyleyemem.

Islemlerde tutarlar dusulmedi.

Programin sahibi destegini kesse bile siz GunBot'u kullanmaya devam edebilirsiniz. Ama programin destegini kesecek gibi gorunmuyor cunku surekli yeni ozellikler ekleniyor ve siz bir kere satin aldiktan sonra sinirsiz olarak yeni her surumu kullanabiliyorsunuz.

Ben her konuda destek veriyorum ve GunBot TR adli Telegram grubuna alan arkadaslari uye yapiyorum. Sonrasinda zaten GunBot'u ogrenip kendileri de strateji gelistiriyorlar.

Ne gibi bir garanti istediginizi anlamadim ama garanti vermiyorum. Garanti verene de inanmayin zaten.

Program kurulumu basit. Odemeyi elden alma durumuna neden gerek var anlamadim. Dilerseniz escrow kullanabiliriz ama su ana kadar onlarca kisiye sattim ve hicbir skinti yasamadim.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
January 06, 2018, 02:01:25 PM

GunBot'ta Yılbaşı İndirimi!
Sadece 31 Aralık'a Kadar
Ilk defa GunBot alacaklar için;
- Gunbot XT Edition core + Gunthy GUI+1 exchange : 0.05BTC
- Gunbot XT Edition core + Gunthy GUI+Tüm Borsalar+TRADINGVIEW : 0.1BTC

GunBotiuna yeni borsa eklemek isteyenler için;
- 1 borsa: 0.025BTC
- Tüm Borsalar+TRADINGVIEW : 0.05BTC

Desteklenen Borsalar:                                                            
  • Poloniex: 0.025BTC
  • Bittrex: 0.025BTC
  • Kraken: 0.025BTC
  • Cryptopia: 0.025BTC
  • Bitfinex: 0.025BTC
  • Binance: 0.025BTC
  • TradingView Alerts Plugin: 0.025BTC
Yogun istek uzerine indirim 6 Ocak'a kadar uzatildi!

Bugun son gun!
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
January 13, 2018, 04:11:24 AM

GunBot yepyeni bir ek uygulamasi ile karsinizda!

Artik CryptoSight ile GunBot'un tum hareketlerini, karlilik durumlarini, al-sat gecmisinizi Telegram'dan takip edebilirsiniz!

Yeni ucretlendirme ise soyle;

Yeni musteriler icin CS Paketi
- Gunbot XT Edition core + Gunthy GUI+1 Borsa+ Cryptosight : 0.056BTC
- Gunbot XT Edition core + Gunthy GUI+ALL EXCHANGES+TRADINGVIEW + Cryptosight : 0.106BTC
- Gunbot Lite Edition core + Gunthy GUI+1 Borsa+Cryptosight : 0.026BTC

Mevcut musteriler icin CS Paketi
- 1 Borsa+Cryptosight : 0.028BTC
- ALL EXCHANGES+TRADINGVIEW+Cryptosight : 0.053BTC

Normal ucretlendirme;

-Gunbot+GUI+1 Borsa: 0.1BTC
-Poloniex: 0.025BTC
-Bittrex: 0.025BTC
-Kraken: 0.025BTC (no Cryptosight)
-Cryptopia: 0.025BTC (no Cryptosight)
-Bitfinex: 0.025BTC (no Cryptosight)
-Binance: 0.025BTC
-TradingView Alerts Plugin: 0.025BTC (Kendi stratejisini TradinvView.com'da uygulamaniz icin)

-Cryptosight: 0.006BTC

Ayrintilar icin Telegram'dan ekleyin konusalim!
gyrocu
Newbie
*

Activity: 109

View Profile
February 27, 2018, 12:30:55 PM

bot kazandırmıyor arkadaşlar çok fazla satılmayan coin kalıyor elinizde. ben kullandım pişman oldum bulaşmayın.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
March 17, 2018, 12:06:00 AM

Merhaba!

GunBot'taki yeni yapilanmayla birlikte artik her resmi satici kendisine 2 adet satis sorumlusu alabiliyor.

Satis sorumlulari GunBot satisi ve sonrasi urunu alan arkadaslara teknik destek ve yardimda bulunmak gibi gorevlere sahip olacak. Eger aranizda bu isi yapmak isteyenler olursa benimle iletisime gecebilir. GunBot ve trading konusunda her turlu teknik destek ve egitim verilecektir.

Istenen sartlar;

- Daha once GunBot ya da benzeri bir trading bot'unu kullanmis olmak.
- Trading ve kriptoparalar konusunda deneyimli/bilgi sahibi olmak.
- Satis yapabilecek uygun bir kanala (Forum basligi, Youtube kanali, Facebook sayfasi, kriptopara ile ilgilenen genis bir sosyal cevre vs.) sahip olmak.
- Satis oncesinde ve sonrasinda her turlu teknik destegi verebilecek olmak.
- Trading ve GunBot'u ogrenme istegine sahip olmak. (Bu ne kadar fazla olursa o kadar iyi.   Grin)
- Iyi derecede ingilizce biliyor olmak.
- Olursa iyi olur diyebilecegimiz bir ozellik; Web sitesi tasarlayabiliyor olmak (Wordpress, Wix, vb.)

Ilgilenen arkadaslar bana -neden bu isi yapabilecegine dair bir yazi ile birlikte- mesaj atabilir.

Ucret dolgundur!  Grin

Gorusmek uzere!
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
March 22, 2018, 11:58:02 PM

Merhaba!

GunBot'taki yeni yapilanmayla birlikte artik her resmi satici kendisine 2 adet satis sorumlusu alabiliyor.

Satis sorumlulari GunBot satisi ve sonrasi urunu alan arkadaslara teknik destek ve yardimda bulunmak gibi gorevlere sahip olacak. Eger aranizda bu isi yapmak isteyenler olursa benimle iletisime gecebilir. GunBot ve trading konusunda her turlu teknik destek ve egitim verilecektir.

Istenen sartlar;

- Satis yapabilecek uygun bir kanala (Forum basligi, Youtube kanali, Facebook sayfasi, kriptopara ile ilgilenen genis bir sosyal cevre vs.) sahip olmak.
- Trading ve GunBot'u ogrenme istegine sahip olmak. (Bu ne kadar fazla olursa o kadar iyi.   Grin)
- Olursa iyi olur diyebilecegimiz bir ozellik; Web sitesi tasarlayabiliyor olmak (Wordpress, Wix, vb.)

Ilgilenen arkadaslar bana -neden bu isi yapabilecegine dair bir yazi ile birlikte- mesaj atabilir.

Ucret dolgundur!  Grin

Gorusmek uzere!

Arayisimiz halen devam etmekte!
dolagani
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
March 24, 2018, 12:06:24 AM

bot kullanmadım ama denemeyi düşünüyorum. gunbot iyi gibi görünüyor.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
March 27, 2018, 01:04:56 AM

bot kullanmadım ama denemeyi düşünüyorum. gunbot iyi gibi görünüyor.

Her zaman bekleriz ===> Telegram   Grin
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
April 06, 2018, 03:03:32 AM

Merhaba!

Istenen sartlar;

Ucret dolgundur!  Grin

Gorusmek uzere!

Arayisimiz halen devam etmekte!

Arayislara devam ediyoruz! Ilgilenen arkadaslar buradan lutfen ==> Telegram
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
April 06, 2018, 04:19:28 AM

2 adet newbie hesabın gelip ben kullandım memnunum demesi biraz çirkin durmuş hocam birisinin sadece bir postu var oda bu. Belki sabote etmek isteyen bir insan yapmıştır bilemeyiz ama ya öyle ya böyle 2 tane fake hesap açılıp yorum yazılmış sonuç olarak
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
April 06, 2018, 11:20:13 AM

2 adet newbie hesabın gelip ben kullandım memnunum demesi biraz çirkin durmuş hocam birisinin sadece bir postu var oda bu. Belki sabote etmek isteyen bir insan yapmıştır bilemeyiz ama ya öyle ya böyle 2 tane fake hesap açılıp yorum yazılmış sonuç olarak

Hadi newbie tamam da fake olduklarını nereden biliyorsun? Hesapları mi inceledin?

Herkeste bir "çamur at izi kalsın" mantığı var. Yazıyor iste öylesine. Desem ki sen de Jr. hesapsin sen de fakesin laf eder... Cheesy

GunBot'un global başlığına bak. Orada da birçok newbie arkadas yorum yazmış. Fakat hero ve legendary uyelerin yorumlarını da incele. Wink
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
April 06, 2018, 01:09:51 PM

Hadi newbie tamam da fake olduklarını nereden biliyorsun? Hesapları mi inceledin?

Herkeste bir "çamur at izi kalsın" mantığı var. Yazıyor iste öylesine. Desem ki sen de Jr. hesapsin sen de fakesin laf eder... Cheesy

GunBot'un global başlığına bak. Orada da birçok newbie arkadas yorum yazmış. Fakat hero ve legendary uyelerin yorumlarını da incele. Wink

Hesabın birinin tek postunun bu olması gayet açık benimle bir değil yani sizde farkındasınız ama kabul etmek istemiyorsunuz sanırım herneyse iyi satışlar
KriptoGuruTR
Member
**

Activity: 564
Merit: 19

View Profile
April 06, 2018, 09:17:05 PM

Kusursuz para kazandıran botun olmadığını ve iyi bir botu sahibinin asla satmayacağını ne zaman anlayacaksınız?
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
April 07, 2018, 02:20:46 AM

Kusursuz para kazandıran botun olmadığını ve iyi bir botu sahibinin asla satmayacağını ne zaman anlayacaksınız?

GunBot tabii ki kusursuz degil ama iyi bir botu sahibi neden satmasin onu anlamadim? Gunthar (GunBot'u gelistiren yazilimci) GunBot'u 5binden fazla kisiye satti. 300 BTC'den fazla para kazandi. Kazandigi paralarla surekli buyuyen bir yazilim ekibi kurdu, GunBot'u daha da gelistirdi ve surekli de gelistiriyor.

Senin mantiginla yola cikarsak Tradinview'de insanlar herkese para kazandiran trading scriptleri de paylasmasin. O scriptleri uygulayanlar da cok kazaniyor ve cok iyi scriptler soz konusu?

Duz mantikla olaylara yaklasmaya bayiliyorsunuz.

GunBot'u duzgun kullanir dogru altcoinlerde kullanirsaniz kazanirsiniz. Ama kurdum botu bir sene sonra ancak bakarim ilgilenmem vs. derseniz, kazanamazsiniz. Ne kadar ugras, bilgi birikimi, o kadar kazanc. Bu kadar basit.
KriptoGuruTR
Member
**

View Profile
April 07, 2018, 08:40:28 AM

Kazandığım paraya ortak yapmam...
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
April 07, 2018, 02:35:53 PM

Kazandığım paraya ortak yapmam...

Kazandığın paraya neden ortak yapasın ki?

Sen bence bi arastir bu olaylari önce, sonra gel burada konuşalım... Wink
diderdrogba
Member
**

Activity: 406
Merit: 47

View Profile
April 07, 2018, 03:48:44 PM

Kullanan arkadaşlar hiç iyi şeyler söylemedi. Tavsiye etmediler

KriptoGuruTR
Member
**

View Profile
April 07, 2018, 04:19:56 PM

Kendi yazdığım bot var. Sittin sene satmam...
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
April 07, 2018, 06:18:15 PM

Kullanan arkadaşlar hiç iyi şeyler söylemedi. Tavsiye etmediler

Kimmis onlar?  Grin
Pages: 1 2 3 4 [All]
  Print  

Jump to: