Bitcoin Forum
April 26, 2024, 09:08:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: 💰📈💰 GUNBOT (Trading Bot) (Polo, Binance, Bittrex'te Otomatik Kazanç!) 💰📈💰  (Read 33030 times)
fuathan (OP)
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
August 02, 2017, 07:32:21 PM
Last edit: April 12, 2018, 02:25:52 AM by fuathan

Merhaba,

Binance, Poloniex, Kraken, Bitfinex, Cryptopia, Cex.io ve Bittrex'te çalışan otomatik trading bot GunBot'un resmi satıcısıyım.

Gunbot'u kullanmak için gereken bir lisans bedeli 0.056 BTC. Tum borsalarda kullanmak isterseniz ise 0.106 BTC

Ayrıca ben referanslı alan arkadaşlara kurulumunda ve ayarlarında Telegram hesabımdan yardımcı oluyorum.

Ürünü kendim de kullanıyorum ve gayet memnunum. Market koşullarının en kötü olduğu durumlarda bile kazanç sağlanıyor. Kazancınız, sizin belirleyeceğiniz stratejiye göre değişiyor fakat benim kisisel tecrubeme dayanarak -uzun vadede- ortalama günde %1 ila %2 arasında bir kazanç getirdi diyebilirim. Bir kere kurup çalıştırdığınız zaman bot sizin için gece gündüz çalışarak getiri sağlıyor. Altcoinlerin diplerde olduğu şu zamanda çok kazanç sağlayacaktır diye düşünüyorum.

İlgilinenler bana PM atabilirler ya da dileyenler beni Telegram'dan ekleyebilirler. https://t.me/fuathanOfficialGunBotSeller

GunBot'un ne olduguna ve nasil calistigina dair video icin;
https://www.youtube.com/watch?v=8PSqUC-L3ek

GunBot'un en guclu ozelliklerinden biri olan "DoubleUp" ozelliginin nasil isledigine dair video icin;
https://www.youtube.com/watch?v=h_8De8H0niY&t

Bot ile ilgili bazı sonuçlar;

Botun akşamdan sabaha kadar 12 saatlik işlem listesi:

Bu da başka bir gun yine akşamdan sabaha 10 saatlik işlem listesi:

Yine başka bir gün için bot hareketlerine de asağıdan ulaşabilirsiniz. Gün boyu kendi işinde calışıp trading ile ilgilenemeyen arkadaşlar icin bot hatırı sayılır bir miner gibi çalişiyor Cheesy;

1714122490
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714122490
Reply with quote  #2

1714122490
Report to moderator
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 03, 2017, 06:54:08 AM

Satış sonrası teknik destek ve eğitim veriyor musunuz ? Çoğu botun kurulumu ölüm. Çoğusu stabil çalışmıyor. Stabil çalışma, kurulum ve kullanım desteği verecekseniz düşünebilirim.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
August 03, 2017, 07:25:26 AM

Botun calisma mantigi hakkinda makale tadinda ekran goruntulu turkce bir yazi yazarsaniz ben ve benim gibi bi bot da neymis diyenlere aciklayici olur.Daha once duydum ama bu botlar yuzunden cok zarar edildiginide duydum.
nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
August 03, 2017, 07:52:46 AM

Konuyu pazar alanında açmanız daha iyi olacaktır. Hayırlı satışlar.

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 03, 2017, 09:35:42 AM

zamanında rby bot hatası yuzunden %1000 artmıştı 1 saatlıgıne,bunun gıbı 1 tane daha duymuştum ama unuttum o yuzden botlara guvenerek işlem yapmayı düşünmem açıkcası
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 03, 2017, 11:17:08 AM

Satış sonrası teknik destek ve eğitim veriyor musunuz ? Çoğu botun kurulumu ölüm. Çoğusu stabil çalışmıyor. Stabil çalışma, kurulum ve kullanım desteği verecekseniz düşünebilirim.

Merhaba,

Satistan once zaten Telegram'dan beni ekliyorsunuz. Kurulum, strateji ayari vs. destegini ben hep veriyorum.

Omur boyu destek sart cunku piyasa kosullarina gore taktikleri anlik olmasa da gunluk ya da haftalik yenilemek gerekiyor. Ben kendim de uzun yillar borsa ile ugrastigim icin elimden geldigince herkese yardimci olmaya calisiyorum ve strateji tarafinda degisik fikirleri de degerlendiriyorum.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 03, 2017, 11:20:22 AM

Botun calisma mantigi hakkinda makale tadinda ekran goruntulu turkce bir yazi yazarsaniz ben ve benim gibi bi bot da neymis diyenlere aciklayici olur.Daha once duydum ama bu botlar yuzunden cok zarar edildiginide duydum.

Evet faydali olabilir fakat botun calisma prensibi temelde son kullaniciya cok basit. Karmasik olan ve botu basarili kilan icindeki algoritmasi. Bu algoritma 3 kisilik gelistirici ekip tarafindan surekli yenileniyor ve iyilestiriliyor.

fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 03, 2017, 11:21:14 AM

zamanında rby bot hatası yuzunden %1000 artmıştı 1 saatlıgıne,bunun gıbı 1 tane daha duymuştum ama unuttum o yuzden botlara guvenerek işlem yapmayı düşünmem açıkcası

Botu ilk gelistiren developer kisi surekli yeni versiyon cikariyor. Hatalari yaklasik 2000 kisilik kullanici grubu surekli test edip raporluyor ve bir sonraki versiyon daha az hatali bir sekilde cikiyor.

Bir kere lisans alindi mi omur boyu yazilim destegi veriliyor. Her yeni versiyona para odemek zorunda kalmiyorsunuz.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
August 03, 2017, 01:03:32 PM

Botu ilk gelistiren developer kisi surekli yeni versiyon cikariyor. Hatalari yaklasik 2000 kisilik kullanici grubu surekli test edip raporluyor ve bir sonraki versiyon daha az hatali bir sekilde cikiyor.

Bir kere lisans alindi mi omur boyu yazilim destegi veriliyor. Her yeni versiyona para odemek zorunda kalmiyorsunuz.
0.1 btc ye omur boyumu lisans alniyor yoksa belirli bir sure updateleri alamama gibi bir durum oluyormu.Bot surekli kendini guncelliyormu yoksa manuel bizmi update yapiyoruz.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 03, 2017, 03:34:24 PM

0.1 btc ye omur boyumu lisans alniyor yoksa belirli bir sure updateleri alamama gibi bir durum oluyormu.Bot surekli kendini guncelliyormu yoksa manuel bizmi update yapiyoruz.

0.1 (Aslinda benden almaniz halinde 0.09 Smiley) omur boyu lisans aliyorsunuz ve her guncellemeyi kullanabiliyorsunuz. Aldiginiz lisans sadece bir exchange sitesi (Poloniex, Kraken, Bittrex - Digerleri de ileride gelecek) icin. Lisansi aldiginizda developer arkadas API Key'inizi sisteme kaydediyor ve omur boyu bu lisansi soz konusu exhange sitesi icin kullaniyorsunuz.

Hem Polo hem Kraken olsun istiyorsaniz iki ayri lisans almaniz gerekiyor.

Bot belirlediginiz stratejiye gore hareket ediyor. Diyelim ki %2 dusugunden al %3 yukseginden sat dediniz, bot bunu uyguluyor. Ne var bunda bunu ben de yapabilirim demeyin. Smiley Burada uc avantaj soz konusu;

• Bot pumplari ve dumplari farkedebiliyor kullandigi algoritma geregi. Pump varsa yuksek risk barindirdigi icin uzak duruyor.
  • Eger islem goren kripto para organik ve duzenli bir sekilde buyuyorsa verdiginiz rakamlarin ustunde de satis yaparak size daha yuksek kazanclar saglayabiliyor. Buna defalarca sahit oldum.
  • En guzeli de tum bu islemleri gece gunduz siz uyurken bile yapabiliyor. Smiley
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
August 03, 2017, 04:52:37 PM

Bu botun exe dosyasi var mi nette crack cikartip kullanmayi dusunuyorum Smiley
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 03, 2017, 04:57:37 PM

API Key'i developera kaydettirmen gerekiyor kullanabilmek icin. Dosya zaten internette mevcut ama API KEY'i kaydettirmeden kullanamazsin.

Baska liseli sorusu olan?
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
August 03, 2017, 05:16:22 PM

API Key'i developera kaydettirmen gerekiyor kullanabilmek icin. Dosya zaten internette mevcut ama API KEY'i kaydettirmeden kullanamazsin.

Bende sana api key kontrol mekanizmasini kirip her girilen keyi onaylamasini saglayabilirim diyorum da bu bot icin ugrasmaya onun icin harcadigim zamana deger mi bilmiyorum. Assembly bilene butun programlar acik kaynak kodludur Smiley Bir programa 1000 tl vermektense 500 tl birine cracking icin versen o da yapip verir hatta bazilari keyfine yapiyor. Ztrader guzel bir apk ama aylik yillik uyelikle calisiyor sinirsiz yaptim ucuz olsaydi alirdim.

Sekilli ornek Cheesy
Bazi botlar icin birde teknik paylasayim baktiniz piyasada durgunluk var 3-5 onun onune coin koyun o sizin onunuze gececek sonra tekrar tekrar fiyati tirmandirin en son coinin duseceginden eminseniz daha arttirmiyorsa o noktada satin.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 03, 2017, 05:19:45 PM

Bende sana api key kontrol mekanizmasini kirip her girilen keyi onaylamasini saglayabilirim diyorum da bu bot icin ugrasmaya onun icin harcadigim zamana deger mi bilmiyorum. Assembly bilene butun programlar acik kaynak kodludur Smiley Bir programa 1000 tl vermektense 500 tl birine cracking icin versen o da yapip verir hatta bazilari keyfine yapiyor.

Sekilli ornek Cheesy

Vallaha denemesi bedava. Botun ismini biliyorsun. Yapar burada yayinlarsin. Hatta el altindan insanlara daha ucuza satarsin.

Daha botun ismini bana soran adam sistemi hack edecek. Cheesy

Yahu he he!
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 04, 2017, 11:18:52 AM

Telegram hesabi aciklamaya eklendi. Dileyen bana oradan ulasabilir.  Grin
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 09, 2017, 08:13:07 PM

Herkese Merhaba!

Cok sayida arkadastan Gunbot'un gercekten calisip calismadigina dair mesajlar aliyorum. Bugun sadece 2 saatlik bir surede Gunbot'un nasil islem yaptigina dair bir ekran goruntusunu sizlerle paylasacagim. Piyasalar bildiginiz uzere cok durgun ve yatay.

http://imgur.com/a/h4lZ1

Karari siz verin.  Wink

pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
August 09, 2017, 08:15:56 PM

Herkese Merhaba!

Cok sayida arkadastan Gunbot'un gercekten calisip calismadigina dair mesajlar aliyorum. Bugun sadece 2 saatlik bir surede Gunbot'un nasil islem yaptigina dair bir ekran goruntusunu sizlerle paylasacagim. Piyasalar bildiginiz uzere cok durgun ve yatay.

Kararini siz verin.  Wink

merhaba ; size daha önce de mesaj atmıştım hocam. ödeme konusunda aklımda soru var benim . kişisel alınacak bir şey değil bu. bir kaç forumda deneme süresinden sonra lisans alınabildiğini gördüm . böyle bir seçenek sizde de mevcut mudur ? yoksa direkt btc yi mi gönderiyoruz ? ödeme konusunu nasıl hallediyoruz özetle ?

fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 09, 2017, 08:23:07 PM

Herkese Merhaba!

merhaba ; size daha önce de mesaj atmıştım hocam. ödeme konusunda aklımda soru var benim . kişisel alınacak bir şey değil bu. bir kaç forumda deneme süresinden sonra lisans alınabildiğini gördüm . böyle bir seçenek sizde de mevcut mudur ? yoksa direkt btc yi mi gönderiyoruz ? ödeme konusunu nasıl hallediyoruz özetle ?

Deneme suresi maalesef yok.

Odemeyi dilersen bana dilersen dogrudan botun sahibi yazilimci arkadasa yapabilirsin. Ben sonrasinda teknik destegi veriyor olacagim. Butun yazismalara Telegram hesabindan yapabiliriz.

Bot'un sahibi arkadas bugune kadar 2000'den fazla kisiye botu satti. Bu 2000 kisi Telegram'da bir grupta (Ingilizce) kayitli ve su anda fikir alis verisi yapiyorlar. Eger tek bir sorunla karsilasilsaydi oradan cikardi kokusu. Smiley Yazilimci arkadas son derece durust sozunun eri biri.
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
August 09, 2017, 08:33:21 PM

Herkese Merhaba!

Deneme suresi maalesef yok.

Odemeyi dilersen bana dilersen dogrudan botun sahibi yazilimci arkadasa yapabilirsin. Ben sonrasinda teknik destegi veriyor olacagim. Butun yazismalara Telegram hesabindan yapabiliriz.

Bot'un sahibi arkadas bugune kadar 2000'den fazla kisiye botu satti. Bu 2000 kisi Telegram'da bir grupta (Ingilizce) kayitli ve su anda fikir alis verisi yapiyorlar. Eger tek bir sorunla karsilasilsaydi oradan cikardi kokusu. Smiley Yazilimci arkadas son derece durust sozunun eri biri.

teşekkürler hocam ; geçen sefer söylediğinizde telegramı indirmiştim. ama telefon numarası gerektiren bir şeymiş.telefonum da iptal şu sıralar o yüzden kaydettirip giremedim kaldı öyle.
 bot meselesi aklımı kurcalıyo sürekli ; sağdan soldan da bakıyorum. bir iki güne gelir telefonum o zaman tekrar iletişme geçeceğim sizinle. kolay gelsin

FlyOn35
Full Member

Activity: 146
Merit: 100

View Profile
August 09, 2017, 09:45:18 PM

Botun ortalama ROI süresi nedir acaba?
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: