Bitcoin Forum
May 04, 2024, 03:42:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: 💰📈💰 GUNBOT (Trading Bot) (Polo, Binance, Bittrex'te Otomatik Kazanç!) 💰📈💰  (Read 33030 times)
fuathan (OP)
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
September 07, 2017, 03:08:16 PM

GunBot icin siradan bir gun...  Cool

Yukaridaki grafikte de gordugunuz uzere GunBot GAM adli coini sicrama oncesi alt nokta olan 0.00200188'den aliyor ve tepe noktasinda stabil hale geldigi rakam olan 0.00239999'den satisini gerceklestiriyor.

Kar 8 saatlik islem sonunda ==> %20!!!

1714837375
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714837375
Reply with quote  #2

1714837375
Report to moderator
1714837375
Hero Member
*

Ignore
1714837375
Reply with quote  #2

1714837375
Report to moderator
1714837375
Hero Member
*

Ignore
1714837375
Reply with quote  #2

1714837375
Report to moderator
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714837375
Hero Member
*

Ignore
1714837375
Reply with quote  #2

1714837375
Report to moderator
1714837375
Hero Member
*

Ignore
1714837375
Reply with quote  #2

1714837375
Report to moderator
tylercoin
Newbie
*

Activity: 47
Merit: 0

View Profile
September 08, 2017, 03:21:44 PM

yüzdelik karı nasıl hesaplıyoruz dostum ?
ihsantufan91
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
September 09, 2017, 01:00:56 AM

Fuathan arkadas ile gorusme saglayip programi indirimli temin ettim. Arkadas kurulum konusunda ve diger konularda yardimci. Program duzgun bir sekilde calisiyor kullanimi zor degil.
musevvid
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
September 09, 2017, 06:19:03 PM

8 sayfa boyunca atılan tüm işlemler aşırı derecede küçük rakamlarla kısa sürede yapılan kârları gösteriyor. Lütfen biraz gerçekçi olun dişe dokunur bir parayla kârıyla zararıyla uzun bir süre içinde yaptığını işlemleri ve toplam kârı gösterin. Her bot kısa vadede büyük kâr da büyük zarar da yapabilir. Ama botun zarar yaptığı işlemlerin ekran görüntüsünü koymamışsınız. Borsayı iyi bilen birisi olduğunuza göre eminim sadece bu görüntülere bakarak bot alım yapmanın ne kadar mantıksız olduğunu en iyi siz biliyorsunuzdur. Bana en azından 1 aylık tüm işlemlerinizi ve net kârınızı atmadığınız ve botun yaptığı zararları nasıl telafi ettiğini görmediğimiz sürece bu botu nasıl satın almamızı bekleyebilirsiniz? Hiç değilse birkaç BTC'lik sermaye ile yapılan işlemlerin görüntüsünü, bu sermaye ile uzun vadede yapılan kârı ve zararı net bir şekilde görelim. Küçük paralarla yapılan kısa vadeli işlemlere bakarak büyük paralarla oynayan uzun vadeli yatırımcılar tatmin olmaz.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
September 10, 2017, 02:42:18 AM

8 sayfa boyunca atılan tüm işlemler aşırı derecede küçük rakamlarla kısa sürede yapılan kârları gösteriyor. Lütfen biraz gerçekçi olun dişe dokunur bir parayla kârıyla zararıyla uzun bir süre içinde yaptığını işlemleri ve toplam kârı gösterin. Her bot kısa vadede büyük kâr da büyük zarar da yapabilir. Ama botun zarar yaptığı işlemlerin ekran görüntüsünü koymamışsınız. Borsayı iyi bilen birisi olduğunuza göre eminim sadece bu görüntülere bakarak bot alım yapmanın ne kadar mantıksız olduğunu en iyi siz biliyorsunuzdur. Bana en azından 1 aylık tüm işlemlerinizi ve net kârınızı atmadığınız ve botun yaptığı zararları nasıl telafi ettiğini görmediğimiz sürece bu botu nasıl satın almamızı bekleyebilirsiniz? Hiç değilse birkaç BTC'lik sermaye ile yapılan işlemlerin görüntüsünü, bu sermaye ile uzun vadede yapılan kârı ve zararı net bir şekilde görelim. Küçük paralarla yapılan kısa vadeli işlemlere bakarak büyük paralarla oynayan uzun vadeli yatırımcılar tatmin olmaz.

Bot teknik olarak ayarlarda cok absurd bir sey yapmadiginiz surece zararina satis yapamaz.

Borsada yıllarca işlem yapmış deneyimli traderlar bu işlerin manuel olarak cok da mumkun olmadigini bilirler. Bunun nedeni risk dagitimi anlaminda her coine sabahtan akşama kadar bakacak zaman ve yetenekleri olmadiginin farkinda olmalaridir. Coklu islem icin mutlaka bot'un yeteneklerini kullanmaniz gerekir cunku kimse ayni anda 120 coini takip edemez. Ama dilerseniz siz manuel trading de yapabilirsiniz ayni anda.

Yapilan islemlere kucuk demeniz komik cunku islem basina yaklasik 18-19 dolarlik 200+ islem gerceklesiyor GunBot'la. Ama daha onemlisi alis satislarinda minimim %2 civarinda kar ile hareket ediyor. Islemlerin büyüklüğünden cok orana bakmaniz daha mantikli degil mi? Siz istiyorsaniz 4000 BTC ile oynarsiniz baskasi 0.004 BTC ile ise baslar. Bunda garip olan ne anlamadim? Yatirimin büyüğü küçüğü olmaz zannimca. 2010'da 100 USD'lik bir yatirim kimine komik gelebilirdi ama 10 centten 1000 tane BTC aldiginizi hayal edebiliyor musunuz?

Kisa vadeli islemler kismini da anlamadigimi belirtmek isterim. Burada kisa sureli islemleri gostermemin nedeni GunBot'un belirli bir surede (1 gun, 12 saat, 2 dk. vs.) ne kadar cok islem yapabildigi ya da ne kadar cok (yuzdesel anlamda) kazandirdigi ile ilgili paylasimlar. Bu paylasimlarin esas nedenini anlamadan yapilan bir yorum olmus sanirim.

Aylik kazanca gelirsek, ben uzun vadeye vurursak ortalama gunluk %1-2 kazandim. Ki bu donemin icinde son 40 gunluk lanet bir donem de var. Bitcoinin ve diger piyasalarin gerçekten dusus ağırlıklı hareket ettigi donem bu 40 gun, bilenler bilir. (Kazancla ilgili bir paylasimda da yakinda bulunacagim bu arada.)

Bu arada ben cok cevapladim dilerseniz siz de su sorumu cevaplayin; su anda GunBot'u aktif bir şekilde 3500 kişi kullaniyor ve sayi hizla artiyor. Sizce bu kadar kisi kazanmasa GunBot (yaklasik 1 yillik bir urun) neden halen alinmaya devam ediyor? Foyasi coktan ortaya cikmaz miydi? Kullanici grubunda trading piyasasinin bildigi bazi 500 BTC+ ile hareket eden balinalar da var bu arada, global grupta olanlar onlarin isimlerini bileceklerdir. Wink
theXcode
Member
**

Activity: 137
Merit: 29

View Profile
September 10, 2017, 11:11:52 AM

Fuathan doğru söylüyor.Bende botu bayağı bir kullandım.Hatta ilk işlemimde 0.5BTC'ye 17 dk içerisinde 0.65BTC bırakarak sadece ilk işlemden bot parasını çıkardı.Ha zarar ediyor mu?Tabiki ediyor ama siz global ve tr deki telegram kanalını takip ederek coinleri de takip ederek güzel kazançlar elde edebilirsiniz.Bunlar olmadan doğru yatırım stratejisi olmadan kazanmanız zor.Bu konuda da dediğim gibi telegram kanalları ve fuathan hocam devreye giriyor.

Bu arada ben kendi botumu satıyorum.Almak isteyen olursa PM atsın fiyat 0.08BTC. Satma sebebim hem tradingi öğrendiğim için manuel işlem yapıyorum hemde belirli bir süre ara vereceğim.İlgilenenler PM atabilir...
LionhearT58
Newbie
*

Activity: 57

View Profile
September 10, 2017, 04:04:25 PM

botu alan diğer arkadaşlarda ekran görüntüsüyle birlikte konuya dahil olurlarsa gayet güzel olacak
FlyOn35
Full Member

Activity: 146
Merit: 100

View Profile
September 10, 2017, 09:06:48 PM

Mantıklı yorumlar geliyor arasıra. Botun satışını yapan arkadaş parça parça edilen karları gösterip insanları gaza getirmek yerine toplam bakiyenizdeki hareketliliği gösterseniz objektif bir bilgi olur. Şimdi X coininden 10 saniyede yüzde bilmem kaç kar ettim deyip screenshotları koyarsanız aynı süreçte kaç coinde terste kaldınız, çantada kaç gündür bekliyorlar diye de sorarlar adama.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
September 11, 2017, 01:12:22 AM

Mantıklı yorumlar geliyor arasıra. Botun satışını yapan arkadaş parça parça edilen karları gösterip insanları gaza getirmek yerine toplam bakiyenizdeki hareketliliği gösterseniz objektif bir bilgi olur. Şimdi X coininden 10 saniyede yüzde bilmem kaç kar ettim deyip screenshotları koyarsanız aynı süreçte kaç coinde terste kaldınız, çantada kaç gündür bekliyorlar diye de sorarlar adama.

Kardes istersen hesap sifremi vereyim sen oradan bak? Smiley

Asagida gormus oldugunuz resim Bittrex'teki bir hesabimin (Birden fazla hesap kullaniyorum) son durumu.

Buradan ne kadarlik bir transfer yaptigimi ve sonrasinda ne kadar kazanc elde ettigimi gorebilirsiniz. Bu son 40 gunun nasil gectigini manuel traderlar cok iyi bilir zira rezalet bir zamandi. Cogu gunlerde altcoinler dususteydi ve hatta bazen altcoinlerin tumunun kirmizi oldugu zamanlari bile gorduk. Fakat buna ragmen GunBot ortalama gunluk %1 civarinda bir kazanc elde edebildi. Bu arada forumda ozellikle Turkce Altcoinler sayfasinda acilan "Bu altcoinlerin hali ne?!", "Olduk, bittik!" konulu basliklari acan ve oraya post atarak ayni duygulari paylasanlarin %95'inin manuel trading magduru oldugunu belirtmeme de gerek yok tabi. Smiley

Bitcoin olarak bakildiginda GunBot %34.9'luk kazanc elde etmis. (0.73426628 (su anki deger) / 0.54432654 (toplam deposit miktari) = 1.349)

-Bazi arkadaslar buna itiraz etse bile (Bence kazanc hesaplamak icin uygun bir yontem- Bitcoin'in gel-gitleriyle dusunuldugunde ise USDT olarak ne kadar kazandirdigina da bakabiliriz. Ben BTC'yi yatirdigim tarihte (28 Temmuz) BTC degeri 2819 USD idi. Yatirimin degeri ise; 1534 USD idi. Su andaki yatirimimin degeri resimde de goruldugu uzere  (BTC: 4219 USD iken) 3097 USD'dir. USD olarak bakildiginda da iki katindan daha fazla bir kazanc soz konusu oldu. (Bu aciklama BTC'yi elimizde tutsak daha cok kazanirdik diyenlere gelsin cunku BTC maalesef o tarihten bu tarihe 2 kati deger kazanamadi.)

Bu degerler esliginde GunBot'un vaadettigi kazanci trading icin zor gunler bile gecirsek tutturdugunu gorebiliriz.

Herkese bol kazancli gunler!  Grin

Onemli not: 1 Agustos'ta hesabima su andaki degeri ile 0.07 satoshilik BCH eklendi fakat maalesef Bittrex sagolsun XBB, NAUT, HKG gibi coinleri tradingden cikardigi icin bu 0.07 BTC, o coinlerle buhar oldu. :/ (Hesabimda yaklasik olarak toplamda 0.08 degerinde bu coinlerden vardi. Su anda o coinlerin degeri 0'i gosteriyor.)
sinerjji
Member
**

Activity: 122
Merit: 10

View Profile
September 11, 2017, 10:56:24 AM

abc tarihinde 10x btc değerinde ki botu aldığınızda şu anda 100x olduysa bu botun karı değildir. Bende bu botu uzun süre kullandım ve sonra satışını gerçekleştirdim. Alacak arkadaşlar bu konuyu açan kişinin gazına gelerek değil araştırma yaparak alsınlar, çünkü bu botu satarak referans komisyonu almak için hiçbir zaman kötü yanlarını söylemeyecektir. Dilerseniz gunthar ile konuşup kendinizde referans satışı yapabilirsiniz^^ (En son 0.01 btc gibi bi rakam veriyordu yanlış hatırlamıyorsam.)
Alacak arkadaşlara ben kendi tecrüberimi paylaşayım ve temel soruları yanıtlayayım.
-Hiç bir şey bilmeden bu bottan para kazanabilir misiniz? Evet. Kendi verilen ayarlarda gayet düzgün çalışıyor bot şayet seçeceğiniz coinler sürekli dump'a yakalanırsa o zaman işiniz iş ama...
-Ne kadar kazandırır/kaybettirir? Bu seçeceğiniz ayarlara ve coine bağlı olarak değişiklik gösterir. Bir coinden 20 günde x tutar kar edip sonra dump'a yakalandığı ve o sırada işlem yapmadığı için tüm kazancın gittiği de oldu.
-Botla ilgili sıkıntılar oluyor mu? Fiyatı düşen bir coin için işlem yapmıyordu, en büyük sıkıntısı buydu botun. Yapmadığı süre boyunca elinde o coini tekrar yükselene kadar tutuyor ve o süreç boyunca pasif kalmasından dolayı da zarar ediyorsunuz. Manuel olarak satış emri oluşturmanız ya da elinizden çıkarmanız gerekiyordu. Ayrıca sürekli poloneix ile aralarında bağlantı hatası yaşanıyordu gelen son güncellemeyle, düzelttiler mi bilmiyorum şu anda...
-Ekstra maliyet var mı? Ayrıca bir server kiralamanız gerekecek botun 7/24 açık durması için. Açacağınız pair miktarına göre de vereceğiniz fiyat artacak. Aylık 5$'a kiralayacağınız linux serverda 6 taneden sonra sıkıntılar yaşanıyordu. Daha fazla coin alım satımı yapabilmek için daha fazla. Kendi evinizdeki bilgisayarda çalıştıracaksanız elektrik maliyetini unutmayın. Kimine göre rakamlar düşük gelebilir kimine göre yüksek. Ama üç beş btc ile işlem yapıp onu da server kiralama maliyetine verecek ya da gereksiz yere bilgisayarınızı açık bırakacaksanız sizin bileceğiniz iş Smiley
-Ben niye sattım? Poloneix ile yaşanılan server hatası, kazanç/risk olarak harcadığın sermaye ve emeğe değmemesi(bana göre, belki başka arkadaşlar başka ayarlar ile günde binlerce lira kazanıyordur). Para kazandım mı evet, tekrar alır mıyım hayır^^

fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
September 11, 2017, 12:41:44 PM

abc tarihinde 10x btc değerinde ki botu aldığınızda şu anda 100x olduysa bu botun karı değildir. Bende bu botu uzun süre kullandım ve sonra satışını gerçekleştirdim. Alacak arkadaşlar bu konuyu açan kişinin gazına gelerek değil araştırma yaparak alsınlar, çünkü bu botu satarak referans komisyonu almak için hiçbir zaman kötü yanlarını söylemeyecektir. Dilerseniz gunthar ile konuşup kendinizde referans satışı yapabilirsiniz^^ (En son 0.01 btc gibi bi rakam veriyordu yanlış hatırlamıyorsam.)
Alacak arkadaşlara ben kendi tecrüberimi paylaşayım ve temel soruları yanıtlayayım.
-Hiç bir şey bilmeden bu bottan para kazanabilir misiniz? Evet. Kendi verilen ayarlarda gayet düzgün çalışıyor bot şayet seçeceğiniz coinler sürekli dump'a yakalanırsa o zaman işiniz iş ama...
-Ne kadar kazandırır/kaybettirir? Bu seçeceğiniz ayarlara ve coine bağlı olarak değişiklik gösterir. Bir coinden 20 günde x tutar kar edip sonra dump'a yakalandığı ve o sırada işlem yapmadığı için tüm kazancın gittiği de oldu.
-Botla ilgili sıkıntılar oluyor mu? Fiyatı düşen bir coin için işlem yapmıyordu, en büyük sıkıntısı buydu botun. Yapmadığı süre boyunca elinde o coini tekrar yükselene kadar tutuyor ve o süreç boyunca pasif kalmasından dolayı da zarar ediyorsunuz. Manuel olarak satış emri oluşturmanız ya da elinizden çıkarmanız gerekiyordu. Ayrıca sürekli poloneix ile aralarında bağlantı hatası yaşanıyordu gelen son güncellemeyle, düzelttiler mi bilmiyorum şu anda...
-Ekstra maliyet var mı? Ayrıca bir server kiralamanız gerekecek botun 7/24 açık durması için. Açacağınız pair miktarına göre de vereceğiniz fiyat artacak. Aylık 5$'a kiralayacağınız linux serverda 6 taneden sonra sıkıntılar yaşanıyordu. Daha fazla coin alım satımı yapabilmek için daha fazla. Kendi evinizdeki bilgisayarda çalıştıracaksanız elektrik maliyetini unutmayın. Kimine göre rakamlar düşük gelebilir kimine göre yüksek. Ama üç beş btc ile işlem yapıp onu da server kiralama maliyetine verecek ya da gereksiz yere bilgisayarınızı açık bırakacaksanız sizin bileceğiniz iş Smiley
-Ben niye sattım? Poloneix ile yaşanılan server hatası, kazanç/risk olarak harcadığın sermaye ve emeğe değmemesi(bana göre, belki başka arkadaşlar başka ayarlar ile günde binlerce lira kazanıyordur). Para kazandım mı evet, tekrar alır mıyım hayır^^

Bazı konularda sınırlı bilgiyle hareket edip buraya milleti gaza getirecek yorumlar yapmak doğru mu sizce?

Coin dump yediğinde botun terste kalma olasılığı sizin manuel trading yaparken terste kalma olasılığınızdan çok çok daha düşük. O zaman risk almamak için sizin mantığınıza göre manuel tradingi de bırakalım?

Siz eski versiyonu kullanıp yorumlar yapmışsınız. Keske cok eski bir versiyonu kullandiginizi da objektif bir sekilde soyleseydiniz. Botun şu anda herhangi bir zamanlama hatası yok. Ayrıca yine bilgi eksikliği söz konusu çünkü eski versiyonda da Poloda süreyi 120 saniye yaptığınızda herhangi bir sıkıntı olmayacaktır. Maalesef talihsiz yorum olmus Smiley

Server kismina gelelim. Botu kullanan arkadaslar kendi pclerinde açık tutabiliyorlar. Kimisi laptopta 7/24 çalıştırıyor kimisi sadece günde 16 saat (kendi pcyi kullanırken) çalıştırıyor. Server kullanan da var ama bot için bu zorunlu değil. Bir laptop acaba ayda ne kadar elektrik harciyordur? Cheesy (Meraklilar icin 5$ civari Wink )

Botu becereksizce kimseden yardım almadan, 1 gun sonunda aldigi coinler hafif bir dusus gosterdiginde "Bak gordunmu iste zarar etti ben bu uygulamayi satiyorum!" diye kullanirsaniz zarar edersiniz tabii ki. Bu yuzden ben GunBot'u alanlara teknik ve strateji kisminda yardimci oluyorum. Bu yuzden Telegram'daki grubumuzda surekli strateji tartisiyoruz. Bu yuzden benden bot'u alan arkadaslar bu isi bilsin ya da bilmesin ben kendilerine surekli ve sinirsiz olarak her konuda yardim ediyorum. GunBot da tipki manuel trading gibi ciddi bir istir!

Buradaki yazilari okuyan insanlar dikkat ederse ben hep rakamsal kanitlarla, ekran goruntulu ispatlarla yorum yaparken kimileri sadece hissi ve havada kalan yorumlar yapiyorlar. Urunu kullanmayi bilmedigi her satirindan belli olan kisilerin yorumlari ne kadar gercekci olur bilemiyorum tabi. Karar sizin.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
September 11, 2017, 01:39:25 PM

evet gunbotu herkes satabilir.
ama bu arkadas diyor ki benim affiliate kodumla alırsanız ben her konuda yardımcı olurum.
ve gordugum kadarıyla gerçekten yardımcı oluyorda.
acıkcası ben dusunmuyorum almayı ama alcak olsam kesinlikle bu arkadaştan alırdım.
sonucta ekstra bir kulfet yok ama surekli destek var.
Edw1ki
Newbie
*

Activity: 58

View Profile
September 11, 2017, 02:01:19 PM

Burada Lift'e bakmanız lazım.Yani bot kullanarak manuel trade'e göre kaç kat daha iyi performe ediyor bu önemli.

Bot vs Manuel Trading.

Üstteki hesaplamaya göre ,

Bot'un btc'ye göre kazancı %34'müş. Aynı süre aralığında manuel ile trade ederek btc'ye göre kazancı %Y olsun.  34% / %Y botun lift'ini verir. 1 'den küçükse bot kötü çalışmıştır. 1'den büyükse bot faydalıdır. (Örneğin Y değeri %17 çıksaydı , bot kullanmak manuel trade'e göre 2 kat daha etkili diyebilirsiniz)

Elimizde %Y bilgisi yok fakat satıcı Lift >1 olduğunu iddaa ediyor. Zaten bunu da söylemek zorunda yoksa niye satsın.

Bende bu hafta %50 kar yazdım. Bu benim bot'dan daha iyi trade ettiğimi göstermez. Önemli olan yatırım yapmaya başladığından beri kaç kat daha iyi performans göstermissin. İstatistikten anlayan buna bakar geçer.

Guntar'da belki böyle bir bilgi /analiz vardır.

Ben de almayı düşünüyorum bu arada. Analiz ettiğimde sonuçları buraya yazarım.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
September 11, 2017, 02:12:05 PM

Burada Lift'e bakmanız lazım.Yani bot kullanarak manuel trade'e göre kaç kat daha iyi performe ediyor bu önemli.

Bot vs Manuel Trading.

Üstteki hesaplamaya göre ,

Bot'un btc'ye göre kazancı %34'müş. Aynı süre aralığında manuel ile trade ederek btc'ye göre kazancı %Y olsun.  34% / %Y botun lift'ini verir. 1 'den küçükse bot kötü çalışmıştır. 1'den büyükse bot faydalıdır. (Örneğin Y değeri %17 çıksaydı , bot kullanmak manuel trade'e göre 2 kat daha etkili diyebilirsiniz)

Elimizde %Y bilgisi yok fakat satıcı Lift >1 olduğunu iddaa ediyor. Zaten bunu da söylemek zorunda yoksa niye satsın.

Bende bu hafta %50 kar yazdım. Bu benim bot'dan daha iyi trade ettiğimi göstermez. Önemli olan yatırım yapmaya başladığından beri kaç kat daha iyi performans göstermissin. İstatistikten anlayan buna bakar geçer.

Guntar'da belki böyle bir bilgi /analiz vardır.

Ben de almayı düşünüyorum bu arada. Analiz ettiğimde sonuçları buraya yazarım.

Boyle bilimsel yorumlar gormek cok guzel. Ben de bir matematikci olarak olaya boyle bakiyorum. Bu gibi birden fazla degiskeni (Manuel Trading vs GunBot, piyasa durumu, kullanilan strateji vs.) birden degerlendirmek sizin GunBot'u alip almamak konusunda karar vermenize daha fazla yardimci olacaktir.

Yorum icin tesekkurler!  Smiley
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
September 12, 2017, 01:24:00 PM
Last edit: September 13, 2017, 02:26:57 AM by fuathan

Bu da bugunku durum  Grin

Bir gun onceki deger 0.73426628

Mevcut deger 0.75154577

1 gunluk kazanc yuzdesi ==> %2.35
Npanga
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
September 12, 2017, 02:02:50 PM

Ben de satın aldım,

fuathan yardımcı oldu telegramdan sagolsun  Smiley

İnşallah güzel sonuclar alırım da burada da paylaşırım...  Cool
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
September 12, 2017, 02:42:03 PM

GunBot'un son versiyonu olan 5.0.1 iki gun once cikti ve muthis calisiyor!  Cool

Asagida konuyla ilgili taze bir sekilde yakaladigim ornegi gorebilirsiniz.

GunBot EMA, SMA ve BB degerlerini kontrol ederek XVC adli coini EMA degerinin (mavi cizgi) hemen altinda yani 13098 degerinden aliyor. Sonrasinda EMA degerinin cok ustunde olan 15003 degerinden satiyor. (Bu arada bu alim manuel trading yapmayi dusunenler icin de ders niteligindedir.)

Sonuc ==> %14 Karlilik!!!

Onemli not: Bu islem esnasinda hicbir deger girilmemis sadece strateji belirlenmistir. Ayrica islem sirasinda hicbir kediye zarar verilmemistir.  Grin

Siz de GunBot'la uygun stratejiler esliginde kazanmak istiyorsaniz beni telegramdan ekleyebilirsiniz.

Arranger
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
September 12, 2017, 09:31:30 PM

Bende bugün fuathan'dan botu satın aldım. Kurulum ve strateji konusunda çok yardımcı oldu. Yardımlarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

https://i.hizliresim.com/7y2plm.jpg

Bot işini iyi yapıyor. Gayet verimli ve stabil, şiddetle tavsiye ederim.  Smiley
LionhearT58
Newbie
*

Activity: 57

View Profile
September 13, 2017, 04:57:52 AM

ben hala buradan botu alıp kullanan arkadaşların yorum ve ekran görüntülerini bekliyorum ama devlet sırrı galiba kimse birşey dememek için yemin etmiş galiba Smiley
Captain Corporate
Hero Member

Activity: 1974
Merit: 575

View Profile WWW
September 13, 2017, 06:17:01 AM

Senden önce ki mesaj fuathandan alıp onun stratejileriyle daha ilk gününde alım satım yaparak kara geçmiş bir arkadaş ve onun ekran görüntüsü. Hani bari bişi isteyeceksen bir önce ki mesajı okusaymışsın.

▄▄███████████████████▄▄
▄█████████▀█████████████▄
███████████▄▐▀▄██████████
███████▀▀███████▀▀███████
██████▀███▄▄████████████
█████████▐█████████▐█████
█████████▐█████████▐█████
██████████▀███▀███▄██████
████████████████▄▄███████
███████████▄▄▄███████████
█████████████████████████
▀█████▄▄████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: