Bitcoin Forum
May 05, 2024, 05:14:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: 💰📈💰 GUNBOT (Trading Bot) (Polo, Binance, Bittrex'te Otomatik Kazanç!) 💰📈💰  (Read 33030 times)
oharac
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
September 25, 2017, 02:36:08 PM

usenmedim 11 sayfanin hepsini okudum. Botu kullanmiyorum o yuzden calisma prensibi ya da karlari ile ilgili yorum yapmayacagim.
11 sayfayi kisa surede okumamdan ibearet olan satici ve kullanicilar hakkindaki yorumlarim bunlar.

Oncelikle satici arkadas cok yardimi dokunabilecek birine benziyor eger onun referansi ile alirsaniz. Eksik kaldigi nokta uslup ve pazarlama. Diger insanlari bilmiyorum ama cok daha profesyonel yaklasabilirdi olaya.

Buraya kullandigini soyleyip yorum yapan arkadaslarin (ozellikle son sayfadikiler) genellikle 1 2 activity pointi olan newbie hesaplari. Bu acikcasi bende buyuk suphe uyandirdi.

Genel anlamda yabanci sayfalarada yuzeysel baktim ve botun kazanc sagladigini gelen geri donuslerden gordum. Birazda yabanci forumda vakit harcayip daha fazla bilgi sahibi olacagim.

Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714929276
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714929276
Reply with quote  #2

1714929276
Report to moderator
Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
September 25, 2017, 02:43:24 PM

newbie derken?
fuathan (OP)
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
September 25, 2017, 02:49:19 PM

usenmedim 11 sayfanin hepsini okudum. Botu kullanmiyorum o yuzden calisma prensibi ya da karlari ile ilgili yorum yapmayacagim.
11 sayfayi kisa surede okumamdan ibearet olan satici ve kullanicilar hakkindaki yorumlarim bunlar.

Oncelikle satici arkadas cok yardimi dokunabilecek birine benziyor eger onun referansi ile alirsaniz. Eksik kaldigi nokta uslup ve pazarlama. Diger insanlari bilmiyorum ama cok daha profesyonel yaklasabilirdi olaya.

Buraya kullandigini soyleyip yorum yapan arkadaslarin (ozellikle son sayfadikiler) genellikle 1 2 activity pointi olan newbie hesaplari. Bu acikcasi bende buyuk suphe uyandirdi.

Genel anlamda yabanci sayfalarada yuzeysel baktim ve botun kazanc sagladigini gelen geri donuslerden gordum. Birazda yabanci forumda vakit harcayip daha fazla bilgi sahibi olacagim.

Yorum icin tesekkurler Smiley

Uslub konusunu pek anlamadim daha spesifik ornekler verirsen ona gore konusabiliriz (tum samimiyetimle soruyorum) Ama burasi LinkedIn ya da kurumsal bir firmanin web sayfasi degil. Kullandigin uslub hedef kitlenle alakalidir ve hedef kitlemdeki insanlar geyigi seven, kripto piyasayla ilgilenen, eglenceli insanlar. zira ben de oyleyim ve neysem ona gore davraniyorum.

Newbie konusunda aklindaki soru isaretlerini belki su gorselle biraz da olsa cevaplayabilirim diye dusunuyorum;

deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
September 25, 2017, 02:52:38 PM

daha eskilere gidersen benimde yorumları görürsün.  üslubunda da bi şey göremedim ben baya sıcak kanlı yardımsever birisi.
oharac
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
September 25, 2017, 06:03:05 PM

Uslub konusunu pek anlamadim daha spesifik ornekler verirsen ona gore konusabiliriz (tum samimiyetimle soruyorum) Ama burasi LinkedIn ya da kurumsal bir firmanin web sayfasi degil. Kullandigin uslub hedef kitlenle alakalidir ve hedef kitlemdeki insanlar geyigi seven, kripto piyasayla ilgilenen, eglenceli insanlar. zira ben de oyleyim ve neysem ona gore davraniyorum.

Newbie konusunda aklindaki soru isaretlerini belki su gorselle biraz da olsa cevaplayabilirim diye dusunuyorum;

uslup yanlis kelime olmus olabilir haklisiniz. Ben satis gecmisi olan bir insanim ama Turkiye'de bu tarz bir tecrubem yok. Her screenshot paylasiminizin altina "arkadaslar en son aldigim veriler bunlar. Umarim karar vermekte isinize yarar" yazsaniz benim icin en azindan cok daha etkileyici olurdu.
Zaten karsi fikirle gelen arkadaslara verdiginiz cevaplar bence yeterli. Ben bile hic kullanmadan botun neler yapabilecegi ve almayi dusunuyorsak neleri goz onunde bulundurmamiz gerektigi konularinda fikir sahibi oldum.
Teknik bilgi ve yatirim bilginizi zaten hic sorgulamadim bile. Yeterli oldugu gun gibi ortada.
Hesaplar konusuna gelince tekrar edeyim, ozellikle son yazanlardan bahsediyorum. Dikkatli her kullanicinin ayni seyi dusunecegini saniyorum. Bir ithamda bulunmaktansa suphe uyandirdigindan bahsettim. Tabiki bu hesaplarin ilk defa bu foruma gelip ilk postlarini bu konuya atmis olma ihtimali var ancak disaridan nasil gorundugu ortada.

fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
September 25, 2017, 06:26:48 PM

https://i.hizliresim.com/EyYP3A.png

uslup yanlis kelime olmus olabilir haklisiniz. Ben satis gecmisi olan bir insanim ama Turkiye'de bu tarz bir tecrubem yok. Her screenshot paylasiminizin altina "arkadaslar en son aldigim veriler bunlar. Umarim karar vermekte isinize yarar" yazsaniz benim icin en azindan cok daha etkileyici olurdu.
Zaten karsi fikirle gelen arkadaslara verdiginiz cevaplar bence yeterli. Ben bile hic kullanmadan botun neler yapabilecegi ve almayi dusunuyorsak neleri goz onunde bulundurmamiz gerektigi konularinda fikir sahibi oldum.
Teknik bilgi ve yatirim bilginizi zaten hic sorgulamadim bile. Yeterli oldugu gun gibi ortada.
Hesaplar konusuna gelince tekrar edeyim, ozellikle son yazanlardan bahsediyorum. Dikkatli her kullanicinin ayni seyi dusunecegini saniyorum. Bir ithamda bulunmaktansa suphe uyandirdigindan bahsettim. Tabiki bu hesaplarin ilk defa bu foruma gelip ilk postlarini bu konuya atmis olma ihtimali var ancak disaridan nasil gorundugu ortada.

Rica ederim. Aslinda elde ettigim sonuclarin altina benzer ifadeler yaziyorum ama tarzlarimiz tutmamis olabilir.  Cheesy

Umarim sen de beni yanlis anlamamissindir. Tum arkadaslarin yorumlari degerli benim icin. Mumkun oldugu kadar herkese cevap yazmaya ve orneklerle kendimi ifade etmeye calisiyorum.

Bu arada teknik bilgi ve yatirim bilgimi gayet de sorgulayabilirsin. Ben de acemi sayilirim forumdaki kurt arkadaslara gore. Zaten GunBot TR grubunda baya hirpaliyoruz birbirimizin teknik bilgisini. Smiley
lowcost
Full Member

Activity: 171
Merit: 100

View Profile WWW
September 25, 2017, 07:58:47 PM

bu gunbotta sabit 2 değer arası çalıştırma olayı var mı?3500 de al 3600 den satınca 3500den al, alınca 3600den sat. sürekli döngü olacak şekilde?

fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
September 25, 2017, 08:03:25 PM

bu gunbotta sabit 2 değer arası çalıştırma olayı var mı?3500 de al 3600 den satınca 3500den al, alınca 3600den sat. sürekli döngü olacak şekilde?

Evet var. Ping-pong stratejisi. Hatta daha kompleks Ping-Pong stratejileri de var eger yapmak istersen.
lowcost
Full Member

Activity: 171

View Profile WWW
September 25, 2017, 08:14:43 PM

Evet var. Ping-pong stratejisi. Hatta daha kompleks Ping-Pong stratejileri de var eger yapmak istersen.
kompleks olanları nasıl açıklayabilir misin?

fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
September 25, 2017, 08:24:20 PM

kompleks olanları nasıl açıklayabilir misin?

Alimi ping-pong'de rakam belirler gibi belirleyip satisi BB, EMA, SMA degerine gore yapmak ya da alimi BB, EMA, SMA gibi stratejilerle yapip satis icin bir deger girmek gibi...
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
September 26, 2017, 03:36:57 AM

Asagidaki gorseller GunBot'ta bu kotu gunlerde bile dogru strateji ve dogru coin secimi ile birlikte guzel kazanclar elde edilebilecegine bir ornek.  Wink

Islemlerde kullanilan toplam BTC miktari = 0,01999609 BTC

Satislardan elde edilen toplam BTC miktari = 0,02259542 BTC

Toplam kazanc yuzdesi ==> %13!!!

Ozellikle onumuzdeki gunlerde piyasanin toparlamaya baslayacagi soylentileri arttigi icin GunBot'u vakit kaybetmeden edinmenizde fayda var.  Wink

Telegram'dan ekleyin konusalim ==> https://t.me/fuathanOfficialGunBotSeller
lgkoyuncu
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
September 26, 2017, 08:07:26 AM

Merhaba,
Dünden bu yana Gunbot u deniyorum. İlk gün için sonuçlar başarılı görülebilir. Toplamda 70 adet Coin seçtim. Dogecoin de yaşattığı sıkıntı dışında hiçbir coinde zararına işlem yapmadı. Dogecoin in değeri 0.00000019-0.00000020 gibi çok düşük değerlerde seyrettiği için programın öngördüğü kazanç malesef yuvarlama ile kayboldu. Hep aynı değerden alım ve satım yapmış. Bu nedenle de komisyona bayağı 0.011 BTC gibi bir para kaybettim. PC başında olmadığım için farketmem uzun sürdü.

Ancak doge dışında yaptığı bir çok işlemde başarılı. Tabi ki alıp satamadığı ve değer kaybeden coinler oldu. Ama totalde kazanç ümit verici.

İlk günde toplam kazanç 0.17 BTC civarı.

Sürekli takip ediyorum bu sayfayı olumlu yada olumsuz bırcok yonlerı var ama sonucta bu da bır yatırım her yatırımda oldugu gıbı kazanc yada kayıplar olacaktır denemekte fayda var dogru strateji ıle guzel kazanclar elde edılebılır..Sormak istedıgım ne kadar lık bır btc hacmıyle gunluk 0.17'lik bir Btc kazancınız oldu? Tesekkurler..

Tekrar merhaba Islerimin yoğunluğundan dolayı gelen sorulara cevap yazamadım.

Öncelikle botu 6 btc gibi bakiye ile kullandım. Ilk 3 gun şaşırtıcı derecede başarılı iken bir anda işler tersine döndü ve kazandırdığınin çoğunu kaybettirdi. Kaybettirmeye devam ediyor. Strateji değiştirdim, versiyonu değiştirdim, ema değerlerini değiştirdim ama çözüm olmadı.

Ilk 3 günde 0.54 btc bakiyem artmışken şu anda 5 gun bitti ve 0.10 btc artıdayım. 2 günde kazandırdığını kaybettirdi.

Botu almadan iyice araştırın. Sürekli iniş çıkış yapan paralarda başarılı. Ancak ani yükselen coinlerde neredeyse en yüksekten alma gibi bir huyu var. Buna çözüm getiremedim. Bu da sizi ciddi anlamda sıkıntıya sokuyor.

Ben denemeye devam ediyorum. Eğer 2 gun daha bu şekilde bakiyem eksilirse botu kullanmama kararı alacağım.

lgkoyuncu
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
September 26, 2017, 02:11:19 PM

Merhaba,
Dünden bu yana Gunbot u deniyorum. İlk gün için sonuçlar başarılı görülebilir. Toplamda 70 adet Coin seçtim. Dogecoin de yaşattığı sıkıntı dışında hiçbir coinde zararına işlem yapmadı. Dogecoin in değeri 0.00000019-0.00000020 gibi çok düşük değerlerde seyrettiği için programın öngördüğü kazanç malesef yuvarlama ile kayboldu. Hep aynı değerden alım ve satım yapmış. Bu nedenle de komisyona bayağı 0.011 BTC gibi bir para kaybettim. PC başında olmadığım için farketmem uzun sürdü.

Ancak doge dışında yaptığı bir çok işlemde başarılı. Tabi ki alıp satamadığı ve değer kaybeden coinler oldu. Ama totalde kazanç ümit verici.

İlk günde toplam kazanç 0.17 BTC civarı.

Sürekli takip ediyorum bu sayfayı olumlu yada olumsuz bırcok yonlerı var ama sonucta bu da bır yatırım her yatırımda oldugu gıbı kazanc yada kayıplar olacaktır denemekte fayda var dogru strateji ıle guzel kazanclar elde edılebılır..Sormak istedıgım ne kadar lık bır btc hacmıyle gunluk 0.17'lik bir Btc kazancınız oldu? Tesekkurler..

Tekrar merhaba Islerimin yoğunluğundan dolayı gelen sorulara cevap yazamadım.

Öncelikle botu 6 btc gibi bakiye ile kullandım. Ilk 3 gun şaşırtıcı derecede başarılı iken bir anda işler tersine döndü ve kazandırdığınin çoğunu kaybettirdi. Kaybettirmeye devam ediyor. Strateji değiştirdim, versiyonu değiştirdim, ema değerlerini değiştirdim ama çözüm olmadı.

Ilk 3 günde 0.54 btc bakiyem artmışken şu anda 5 gun bitti ve 0.10 btc artıdayım. 2 günde kazandırdığını kaybettirdi.

Botu almadan iyice araştırın. Sürekli iniş çıkış yapan paralarda başarılı. Ancak ani yükselen coinlerde neredeyse en yüksekten alma gibi bir huyu var. Buna çözüm getiremedim. Bu da sizi ciddi anlamda sıkıntıya sokuyor.

Ben denemeye devam ediyorum. Eğer 2 gun daha bu şekilde bakiyem eksilirse botu kullanmama kararı alacağım.

Bugün öğleden sonra programın lisansını satın aldığım Fuathan ile ayarlara tekrar baktık. Ben bazı paremetrelerde değişiklik yapmıştım. İlk 2-3 gün programı hiç tanımadığım için Fuathan ın yaptığı başlangıç ayarlarıyla program güzel iş yapmıştı. Daha sonra ben mantığını anlamak adına değiştirince kayıplar ortaya çıkmış olabilir.

Biraz önce ayarları tekrar standart hale getirdik. Kazancın ve kaybın nedeni bu gece en geç yarına ortaya çıkar. Umarım tekrar kazanç hanesi artmaya başlar ve bende buradan Fuathan'a tekrar teşekkür ederim.
tasadar
Full Member

Activity: 282

View Profile
September 26, 2017, 03:18:22 PM

bottan sürekli kazanç beklemek mantıksız, sürekli düşen bir piyasada kazanmak çok zor.
ben botu alalı 1 aydan fazla oldu ve son 1 haftadır kapalı bot.
ilk 1 hafta süper geçti bot 8-9bin sermaye ile hergün 200-300 tl kar getirdi.
sonra malum çin olayları çıktı ve botu kapatana kadar doğru dürüst gün yüzü göremedik.

zaten ilk toplu düşüşte bot listesindeki bütün coinlerden alım yapmış ve çoğunu tepeden almış, haliyle hala o alımları elden çıkaramadım ve btc sermayesi kalmadığı içinde botu kapattım. o dönemde yaptığım manuel alım satımlarda ufak karlar elde ettim ama asıl iyi para gömdüğüm manuel alımlar sağlam düştü ve onlarda elimde duruyor hala.

benim anladığım stabil bir piyasada bot güzel iş çıkarıyor ama sonra ani bir toplu düşüşte elinizde patlayabiliyor o yüzden iyi takip edip sürekli stratejilerini güncellemek gerekiyor yoksa kur çalıştır iş bitsin şeklinde olmuyor bu iş.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
September 26, 2017, 03:50:53 PM

bottan sürekli kazanç beklemek mantıksız, sürekli düşen bir piyasada kazanmak çok zor.
ben botu alalı 1 aydan fazla oldu ve son 1 haftadır kapalı bot.
ilk 1 hafta süper geçti bot 8-9bin sermaye ile hergün 200-300 tl kar getirdi.
sonra malum çin olayları çıktı ve botu kapatana kadar doğru dürüst gün yüzü göremedik.

zaten ilk toplu düşüşte bot listesindeki bütün coinlerden alım yapmış ve çoğunu tepeden almış, haliyle hala o alımları elden çıkaramadım ve btc sermayesi kalmadığı içinde botu kapattım. o dönemde yaptığım manuel alım satımlarda ufak karlar elde ettim ama asıl iyi para gömdüğüm manuel alımlar sağlam düştü ve onlarda elimde duruyor hala.

benim anladığım stabil bir piyasada bot güzel iş çıkarıyor ama sonra ani bir toplu düşüşte elinizde patlayabiliyor o yüzden iyi takip edip sürekli stratejilerini güncellemek gerekiyor yoksa kur çalıştır iş bitsin şeklinde olmuyor bu iş.

Merhaba,

Ben botun kapatilmasini onermiyorum cunku GunBot ne olursa olsun bir sekilde elindeki tum coinleri satarak isletiyor. Dusen piyasalarda dedigin zaten cok dogru fakat bu piyasalarin su anda cok kotu durumda (en azindan 4-5 ay oncesine gore) oldugunu manuel tradingcilerin (hatta ustalarinin bile) burada actiklari basliklardan goruyoruz. Eger bot kapanirsa alinan coinler icin sonrasinda firsatlar olsa bile sen bunu manuel olarak cok zor takip edebilecegin (belki de takip edemeyecegin) icin kaciracaksin.

GunBot'u hic kapatmadim ve ilk basta hedefledigim gunluk %1-2 karlilik oranlarina uzun vadede ulasabildim -ki piyasanin ne halde oldugu ortada-.

Piyasa Mayis seviyelerine geldiginde kazancin ne olacagini tahmin bile edemiyorum tabi...  Wink
alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
September 26, 2017, 06:52:30 PM

Bende bir kaç güne alacağım kendısınden  hem kendını kanıtlamış bır bot doru coınlerle ve stratejılerle gayet başarılı olacagını dusunuyorum diğer yazılım onerenler gıbı degıl botun tamamına hakimm destek ıcın ekstra ucret ıstemıyor ayrıca kendı oluşturdugu grupda var yakında katılacağım. Smiley Wink Grin Grin
isaak87
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
September 27, 2017, 01:16:38 PM

Merhabalar

Botu almaya düşünüyorum da yardımcı olacak arkadaş bana ulaşırsa sevinirim 1-2 tane sorum var da

rgards
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
September 27, 2017, 03:41:58 PM

Merhabalar

Botu almaya düşünüyorum da yardımcı olacak arkadaş bana ulaşırsa sevinirim 1-2 tane sorum var da

rgards

Telegram linkimi ilettim. Oradan cok daha rahat konusuruz.

https://t.me/fuathanOfficialGunBotSeller
coinforart
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
September 27, 2017, 04:53:03 PM

Merhabalar;
Tamamını okumaya çalıştım soru sormadan. iki sorum olacak
1. Bu bot işlem ücretini (fee) hesaba katıp kar planlamasını yapıyor değil mi, yani girdiğimiz aralıkta al sat yapacaksa fee yi hesaplayıp ona göre işlem yaptırmıyordur diye düşünüyürum

2.Diyelim ki API key resetledik nolur?

Teşekkürler.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
September 27, 2017, 05:07:51 PM

Merhabalar;
Tamamını okumaya çalıştım soru sormadan. iki sorum olacak
1. Bu bot işlem ücretini (fee) hesaba katıp kar planlamasını yapıyor değil mi, yani girdiğimiz aralıkta al sat yapacaksa fee yi hesaplayıp ona göre işlem yaptırmıyordur diye düşünüyürum

2.Diyelim ki API key resetledik nolur?

Teşekkürler.

Selamlar,

Sorular icin tesekkurler.

1- GunBot'a aralik/rakam girmezsiniz. Siz bir strateji belirlersiniz EMA, BB, vs. uzerinden o da altcoinin trendine gore uygun zamanda alir ve satar. Biz fee'leri hesaba katacak sekilde stratejimizi belirliyoruz. Boylelikle her islemde artida kapatmasini sagliyoruz.

2- API'nin resetlenmesi durumu cok ender karsilasilan durum ama bi sekilde cozuyoruz alan arkadasa herhangi bir mali yuk getirmeden.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: