Bitcoin Forum
April 19, 2024, 08:04:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: 💰📈💰 GUNBOT (Trading Bot) (Polo, Binance, Bittrex'te Otomatik Kazanç!) 💰📈💰  (Read 33030 times)
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
March 08, 2018, 11:06:26 PM

Bu botlara güvenmeyin arkadaşlar.Bakın en son binance olayı api keyden olduğu söyleniyor.Bu yüzden paylaşmayın api keyleri yazık sonra al sat ile istediklerini yapıyorlar
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
fuathan (OP)
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
March 09, 2018, 01:28:04 AM
Last edit: March 09, 2018, 01:51:56 AM by fuathan

Usakli64 "Gerek olmadigini dusunuyorum" deyip 5 dk sonra tekrar yazman komik olmus.  Sirin sey;D

Madde madde anlatayim sana cunku idrakta sikinti var gibi duruyor sende.

1
Bak kendin ne demissin;

Suan bot kullananlarin hazin sonunu izlemektesiniz.  Binance borsasinda bot kullananlarin hesaplarini patlatmislar.

Ne hazin sonu? GunBot'u kullanan kimseden konuyla ilgili bir sikayet almadim. Olaylarin ic yuzunu bilmeden atip tutana "cahil" denir.

2
... kendi yazmadığınız bota sermaye emanet etmenin doğru olmadığını sende biliyorsun herkes gibi. ...

Bu senin iddian. Acaba gunluk hayatta kullandigin her yazilimi kendin mi yaziyorsun? Kodunu kendin yazmadigin borsalara paralari yatiriyorsun degil mi?

3
... Borsalardan paralar çalınıyor diye bunu normalleştirmenin manası var mı? ...

Konu ne ara borsalarda para calinmaya geldi? Botlardan konusuyorduk?!

4
... Her zaman açık hedef olun diyorsunuz, durumu normalleştirerek. ...

Boyle bir sey soyleyen yok. Duzinelerce GunBot kurulumu yaptim ve hepsinde guvenlikten bahsettim. Gerekli tum onlemleri aldirdim tum satin alan arkadaslara. 8 aydir kimseden guvenlikle ilgili bir sikayet almadim. Alsam burada beni topa tutarlardi zaten.

5
Allahın aşkına madem bu kadar kazandırıyor bu bot, daha ne burada 3 kuruş paranın peşinden koşuyorsun. Çalıştır botu yaslan arkana. Bir gün gelecek artık insanlar bilinçlenecek, sizin gibiler prim yapamaz hale gelecek. O günü sabırsızlıkla bekliyorum.

Iste benim favori kismim burasi. "Modom kozonoyorson nodon sotoyorson!" Bak cahil kardesim bu firma da bitcoin madencilik donanimlari satiyor. Madem madencilik kazandiriyor bu kadar ne diye satiyorlar yahu?
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
March 09, 2018, 05:18:45 AM

Usakli64 "Gerek olmadigini dusunuyorum" deyip 5 dk sonra tekrar yazman komik olmus.  Sirin sey;D

Madde madde anlatayim sana cunku idrakta sikinti var gibi duruyor sende.

1
Bak kendin ne demissin;

Suan bot kullananlarin hazin sonunu izlemektesiniz.  Binance borsasinda bot kullananlarin hesaplarini patlatmislar.

Ne hazin sonu? GunBot'u kullanan kimseden konuyla ilgili bir sikayet almadim. Olaylarin ic yuzunu bilmeden atip tutana "cahil" denir.

2
... kendi yazmadığınız bota sermaye emanet etmenin doğru olmadığını sende biliyorsun herkes gibi. ...

Bu senin iddian. Acaba gunluk hayatta kullandigin her yazilimi kendin mi yaziyorsun? Kodunu kendin yazmadigin borsalara paralari yatiriyorsun degil mi?

3
... Borsalardan paralar çalınıyor diye bunu normalleştirmenin manası var mı? ...

Konu ne ara borsalarda para calinmaya geldi? Botlardan konusuyorduk?!

4
... Her zaman açık hedef olun diyorsunuz, durumu normalleştirerek. ...

Boyle bir sey soyleyen yok. Duzinelerce GunBot kurulumu yaptim ve hepsinde guvenlikten bahsettim. Gerekli tum onlemleri aldirdim tum satin alan arkadaslara. 8 aydir kimseden guvenlikle ilgili bir sikayet almadim. Alsam burada beni topa tutarlardi zaten.

5
Allahın aşkına madem bu kadar kazandırıyor bu bot, daha ne burada 3 kuruş paranın peşinden koşuyorsun. Çalıştır botu yaslan arkana. Bir gün gelecek artık insanlar bilinçlenecek, sizin gibiler prim yapamaz hale gelecek. O günü sabırsızlıkla bekliyorum.

Iste benim favori kismim burasi. "Modom kozonoyorson nodon sotoyorson!" Bak cahil kardesim bu firma da bitcoin madencilik donanimlari satiyor. Madem madencilik kazandiriyor bu kadar ne diye satiyorlar yahu?

Bir de su alayci tavri birakip adam olabilsen...

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
March 09, 2018, 06:14:41 AM

Herhangi bir bot u suçlamıyorum konuşmalarım genel güvenlik endişeleri.

Bu konuyu sadece bir bota indirgemek hata olur sorun şu paranızı yönetmek için tanımadığınız birine güveniyorsunuz. Bu yapılır mı ?? Tabi ki para sizin ama etkilenen sadece siz olmuyorsunuz.

Ne güzel yöntem gerekli api ile daha önce ucuzdan topladığın göreceli olarak işlem hacmi az olan bir koin seç ve tüm clientlara bu altcoini aldır. İlk duyduğumda dehşete düştüm.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
March 09, 2018, 12:09:01 PM

Bir de su alayci tavri birakip adam olabilsen...

Adam olursan adam gibi muamele görürsün. Hem gel başlığımda bilip bilmeden yalan yanlış konuş hem de tepki gosterince alin.

Burada ciddi bir iş yapıyoruz. Bundan sonra elinde hicbir bilgi olmadan her basliga abuk sabuk yazmazsin umarim.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
March 09, 2018, 12:11:46 PM

Bu konuyu sadece bir bota indirgemek hata olur sorun şu paranızı yönetmek için tanımadığınız birine güveniyorsunuz. Bu yapılır mı ?? Tabi ki para sizin ama etkilenen sadece siz olmuyorsunuz.

Ne güzel yöntem gerekli api ile daha önce ucuzdan topladığın göreceli olarak işlem hacmi az olan bir koin seç ve tüm clientlara bu altcoini aldır. İlk duyduğumda dehşete düştüm.

Yahu saka mi yapiyorsun?! Parani yönetmek icin tanimadigin birine guven diye kim diyor sana? Açarsın bir deneme hesaba icine koyarsin ufak bir mebla onunla denersin once boyle seyleri. Parani yatirdigin borsanin vergi levhasi mi var elinde? Onlara nasil guveniyorsun? Asil onlar tehlike altinda degil mi? Ne diye parani oraya yatiriyorsun madem?
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
March 09, 2018, 01:49:46 PM

Yahu saka mi yapiyorsun?! Parani yönetmek icin tanimadigin birine guven diye kim diyor sana? Açarsın bir deneme hesaba icine koyarsin ufak bir mebla onunla denersin once boyle seyleri. Parani yatirdigin borsanin vergi levhasi mi var elinde? Onlara nasil guveniyorsun? Asil onlar tehlike altinda degil mi? Ne diye parani oraya yatiriyorsun madem?
Şu usluba bak,  adam yazmis firkini saka mi falan filan?  Kusura bakma ama sen herkese karsi boylesin,  igneyi kendine batir birazda,  herkes fikrini soyler,  tahammul etmek zorundasin.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
March 09, 2018, 04:37:56 PM

Şu usluba bak,  adam yazmis firkini saka mi falan filan?  Kusura bakma ama sen herkese karsi boylesin,  igneyi kendine batir birazda,  herkes fikrini soyler,  tahammul etmek zorundasin.

"Allah belasini versin bu botlarin" diyen adam bana üslub öğretmeye çalışıyor. Yav he he!..
tasadar
Full Member

Activity: 282
Merit: 100

View Profile
March 09, 2018, 05:22:25 PM

konu sahibi aracı olup bot sattığı onlarca kişiyi destek grubundan kovmuş biridir, burada parasını almadığı kişilere nezaket göstermesini beklemek saflık olur heralde...
sway_21
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
March 09, 2018, 06:05:28 PM

Fuathan bir ara grupla ilgilenmeyi kesmişti,grupta gunbot dışında farklı kazanc stratejileri konuşmaya başladık. Ardından Fuathan geri döndüğünü ve artık gunbot harici bişiy konusulmaması gerektiğini soyledi isteyen başka grup kurabilir dedi. Ardından ipler gerildi  herkes içini döktü istenmeyen konusmalar oldu grupta bazı arkadasları cıkardı. Fuathan aslen kötü yalancı yada ilgisiz biri oldugunu dusunmuyorum ne zaman yazsam cevap verdi hatta dun gunbotu 8.30 a yükselttik ayarımı yaptı. ben gunbottan yeni eklenen stratejilerden oturu umutluyum bakalım deneyip goreceğim.sonucu buraya yazarım
Nightmare4883
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
March 09, 2018, 06:14:52 PM

konu sahibi aracı olup bot sattığı onlarca kişiyi destek grubundan kovmuş biridir, burada parasını almadığı kişilere nezaket göstermesini beklemek saflık olur heralde...
ağzına sağlık.arkadaslar bu uckagatci fuathan denen kişiye kesinlikle itibar gösterip sakin para kaptırmayın günbot a .ha alıp kullanan biriyim 1 haftaya nasıl verildiğinin farkına varıp botu başkasına kazandırmadığını söylememe rağmen verdim kurtuldum.bu uckagatcinin nsl biri olduğunu isteyene özelden tüm ekran görüntülerini paylaşabilirim.kendisinin tek 1 derdi vardır oda alacağı komisyondur satıştan sen kazanmışsın kaybetmişsin önemli değildir.botu alırken yağlar ballar sonra telegram grubuna alır daha sonra yoktan bor sebebden grupdan atarak engeller ki üzerinden atsın uğraşmasın.kendisinin tek bir kelime botla ilgili bilgisi yoktur ki kendisinde zaten kazanmıyor.baksan kullanmıyordur bile Smiley bu yazdıklarımı her türlü ispatlarım havadan konuşmuyorum.bakin simdi 56 kisilik grubuna yazmis beni kotuluyorlar bari 1 2 guzel yorum yazin diye Smiley bu kadar aciz biridir kendisi.bu bota vereceğinize paranızı gidin hayır kurumuna verin o derece .şimdi bakın nasıl saldıracak bu yorumun altına çünkü eğitimsiz ve saygısız bir insanın en fazla yapabileceği şeydir.ergen gibi saydırmak:)
Nightmare4883
Newbie
*

View Profile
March 09, 2018, 06:27:56 PM

Fuathan bir ara grupla ilgilenmeyi kesmişti,grupta gunbot dışında farklı kazanc stratejileri konuşmaya başladık. Ardından Fuathan geri döndüğünü ve artık gunbot harici bişiy konusulmaması gerektiğini soyledi isteyen başka grup kurabilir dedi. Ardından ipler gerildi  herkes içini döktü istenmeyen konusmalar oldu grupta bazı arkadasları cıkardı. Fuathan aslen kötü yalancı yada ilgisiz biri oldugunu dusunmuyorum ne zaman yazsam cevap verdi hatta dun gunbotu 8.30 a yükselttik ayarımı yaptı. ben gunbottan yeni eklenen stratejilerden oturu umutluyum bakalım deneyip goreceğim.sonucu buraya yazarım
hayirdir grubunda yardimcinolun bana saldırıyorlar dedikten sonra hemen damladın buraya övüyorsun:) yeni almışsın belli. Sen kaybetmeye devam et .en son artık kaybetmek sana tak deyince ya fuathan bu niye böle dedin diye seni grupdan atıp engelleyince ve bot u başkasına satamayıp elinde patlayınca  gelip burada ağlarsın
sway_21
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
March 09, 2018, 06:45:16 PM

hayirdir grubunda yardimcinolun bana saldırıyorlar dedikten sonra hemen damladın buraya övüyorsun:) yeni almışsın belli. Sen kaybetmeye devam et .en son artık kaybetmek sana tak deyince ya fuathan bu niye böle dedin diye seni grupdan atıp engelleyince ve bot u başkasına satamayıp elinde patlayınca  gelip burada ağlarsın

botu yeni felan almadım ekimden beri kullanıyorum bir süre umudu kesmistim tekrar umutlar yeserdi kötü piyasadada islem yaptıgını duydum herkesin kendi kararı hocam negatif bakmana gerek yok
Nightmare4883
Newbie
*

View Profile
March 09, 2018, 06:50:03 PM

Fuathan bir ara grupla ilgilenmeyi kesmişti,grupta gunbot dışında farklı kazanc stratejileri konuşmaya başladık. Ardından Fuathan geri döndüğünü ve artık gunbot harici bişiy konusulmaması gerektiğini soyledi isteyen başka grup kurabilir dedi. Ardından ipler gerildi  herkes içini döktü istenmeyen konusmalar oldu grupta bazı arkadasları cıkardı. Fuathan aslen kötü yalancı yada ilgisiz biri oldugunu dusunmuyorum ne zaman yazsam cevap verdi hatta dun gunbotu 8.30 a yükselttik ayarımı yaptı. ben gunbottan yeni eklenen stratejilerden oturu umutluyum bakalım deneyip goreceğim.sonucu buraya yazarım
hayirdir grubunda yardimcinolun bana saldırıyorlar dedikten sonra hemen damladın buraya övüyorsun:) yeni almışsın belli. Sen kaybetmeye devam et .en son artık kaybetmek sana tak deyince ya fuathan bu niye böle dedin diye seni grupdan atıp engelleyince ve bot u başkasına satamayıp elinde patlayınca  gelip burada ağlarsın

botu yeni felan almadım ekimden beri kullanıyorum bir süre umudu kesmistim tekrar umutlar yeserdi kötü piyasadada islem yaptıgını duydum herkesin kendi kararı hocam negatif bakmana gerek yok
tekrar umutlar yeşerdi:)) neden biraz daha allayıp pullamis sistemi ondan mi?? Baktin mi içeriğine?? Sistemsel bazda değişen tek 1 şey yok .malesef bu kadar acemisin kullandığın sisteme .neyse ne dediğimi btc lerin günden güne eriyince anlayacaksın
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
March 09, 2018, 06:54:56 PM

Nightmare4883 kardeş keske kim oldugunu grupta da söyleseydin de oradan da konusabilseydik seninle ayrıntılı.  Huh
yaazcryptos
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 5

View Profile
March 09, 2018, 07:10:04 PM

Böyle şeyler çalışıyor mu hep merak etmişimdir Smiley
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
March 09, 2018, 07:11:05 PM

Smiley Calismasa bu kadar muhabbet döner mi hic?  Cheesy
Nightmare4883
Newbie
*

View Profile
March 09, 2018, 07:33:49 PM

evet %100 soyluyorum kaybettirmek icin çalışıyor.
Nightmare4883
Newbie
*

View Profile
March 09, 2018, 07:35:13 PM

Smiley Calismasa bu kadar muhabbet döner mi hic?  Cheesy
Smiley) seni komik seni Smiley)) ben boşa konuşmuyorum özelden mesaj yazanlara ayrıntılı ekran görüntülerini yolladim onlar versin karari
Nightmare4883
Newbie
*

View Profile
March 09, 2018, 07:36:24 PM

Nightmare4883 kardeş keske kim oldugunu grupta da söyleseydin de oradan da konusabilseydik seninle ayrıntılı.  Huh
ne oldu hayirdir grupdan mi atican herkezi attigin gibi Smiley iyisin
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: