Bitcoin Forum
May 09, 2024, 09:29:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: 💰📈💰 GUNBOT (Trading Bot) (Polo, Binance, Bittrex'te Otomatik Kazanç!) 💰📈💰  (Read 33032 times)
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
March 09, 2018, 07:38:26 PM

merak ediyorum bu son binance olayında botlardan dolayımı meydana geldi acaba şu api muhabbeti var onunla alakalı bir durummuydu.
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715246997
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715246997
Reply with quote  #2

1715246997
Report to moderator
fuathan (OP)
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
March 09, 2018, 07:39:43 PM

Nightmare4883 kardeş keske kim oldugunu grupta da söyleseydin de oradan da konusabilseydik seninle ayrıntılı.  Huh
ne oldu hayirdir grupdan mi atican herkezi attigin gibi Smiley iyisin

Grin Nightmare4883 adli arkadas kimligini yazmadi ama ben onu biliyor gibiyim.  Cheesy Zaten onceki mesajlarindan da anlaşılacağı üzere arkadaş kendi botunu piyasa sürmeye hazirlanan biri. Bu kadar satasmasi normal yani. Smiley
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
March 09, 2018, 07:40:48 PM

merak ediyorum bu son binance olayında botlardan dolayımı meydana geldi acaba şu api muhabbeti var onunla alakalı bir durummuydu.

Sitenin kendisinden ve web tabanli botlardan kaynaklanan bir durum Binance olayi. Halen arastiriliyor tabi neden olduğu.
cesezer
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
March 09, 2018, 07:44:40 PM

Ben bu kadar tartışmayı şu an hiç anlamıyorum. Öğrenme aşamasındayım, ufak bir miktar btc'm var. Benim görmediğim, çalışırken yapamayacağım işlemleri yakalayabiliyor. Benim amacıma hizmet eden bir yazılım. Ufak miktar, ufak kazanç ama piyasanın şu an ki durumuna bakılırsa bana göre başarılı gidiyor. Ayarlarından diye tahmin ettiğim 2 zararına işlem oldu, paylaştığım anda destek geldi. Zaten büyük yatırım yapmak isteyen düşündüğü coin' leri yüklü alır offline cüzdana çeker yatırır. Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum. Az önce kontrol ettim 1 aydan bu yana bu kadar taklalara gelen piyasada sadece "0,0006572" btc zararım var. Beklediğim sadece düzgün bir ortamda ne işlemler yapacağı. Yaşayarak öğreniyorum ve inanıyorum ki iyi işler yapacak. Tamamen ticari amaçlı olduğu için Fuathan tabi ki daha çok satmak isteyecek, daha çok prim kazanmak isteyecek. Bundan doğal ne var ? Şahsi fikrim benim gibi çok borsayla çok ilgilenemeyenler için ideal bir yazılım ve bence tek eksik şu an teknik bilgiler veren eğitim videosu. Fuathan' ı benim gibi sürekli rahatsız etmemek için faydalı olacağını düşünüyorum.
Nightmare4883
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
March 09, 2018, 07:59:19 PM

Nightmare4883 kardeş keske kim oldugunu grupta da söyleseydin de oradan da konusabilseydik seninle ayrıntılı.  Huh

Grin Nightmare4883 adli arkadas kimligini yazmadi ama ben onu biliyor gibiyim.  Cheesy Zaten onceki mesajlarindan da anlaşılacağı üzere arkadaş kendi botunu piyasa sürmeye hazirlanan biri. Bu kadar satasmasi normal yani. Smiley
lafı degıstırme soyledıklerıme cvb veremıyorsun dımı cunku ben bosa konusmuyorum. delıllerıyle hersey net ve ortada .guzel arastırma yapmıssın ama daha yolun var calıs bıraz daha . evet kendı bot u mu pıyasaya sunacagım ama benım bot um gunbot gıbı basıt ve en onemlısı kaybettırmek ıcın (onunda sayfalarca delılı vardır) yazılmıs bır sıstem degıldır fıyatından anlayacaksın zaten merak etme ve benım sıstemım senın gıbı basıt ınsanların agzına bıle agır gelır Smiley
Nightmare4883
Newbie
*

View Profile
March 09, 2018, 08:05:31 PM

Ben bu kadar tartışmayı şu an hiç anlamıyorum. Öğrenme aşamasındayım, ufak bir miktar btc'm var. Benim görmediğim, çalışırken yapamayacağım işlemleri yakalayabiliyor. Benim amacıma hizmet eden bir yazılım. Ufak miktar, ufak kazanç ama piyasanın şu an ki durumuna bakılırsa bana göre başarılı gidiyor. Ayarlarından diye tahmin ettiğim 2 zararına işlem oldu, paylaştığım anda destek geldi. Zaten büyük yatırım yapmak isteyen düşündüğü coin' leri yüklü alır offline cüzdana çeker yatırır. Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum. Az önce kontrol ettim 1 aydan bu yana bu kadar taklalara gelen piyasada sadece "0,0006572" btc zararım var. Beklediğim sadece düzgün bir ortamda ne işlemler yapacağı. Yaşayarak öğreniyorum ve inanıyorum ki iyi işler yapacak. Tamamen ticari amaçlı olduğu için Fuathan tabi ki daha çok satmak isteyecek, daha çok prim kazanmak isteyecek. Bundan doğal ne var ? Şahsi fikrim benim gibi çok borsayla çok ilgilenemeyenler için ideal bir yazılım ve bence tek eksik şu an teknik bilgiler veren eğitim videosu. Fuathan' ı benim gibi sürekli rahatsız etmemek için faydalı olacağını düşünüyorum.
fuathan nın 56 kısılık kucuk grubundan bır arkadas daha Smiley sanada mı yazdı yardımcı ol destek at bana dıye .ufak zararn var dmı neden oldugunu bılıyormusun 0,000001 ıle ısleme gırersen gunbot ıle o kadar zararın olacak tabıkı .neden yukselmıyorsun lot u guvenın yok mu gunbot a guvenın yok mu yancın fuathaha a Smiley bır suru fukara edebıyatı yapmıssın .ben soylıyeyım gunbot un o zmararlarını ve hıcbır ıhtımalde kazandırmayacagını bldıgın ıcın o lot u omur boyu 0,000000000001 ıle kullanırsın Smiley
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
March 09, 2018, 08:05:55 PM

Nightmare4883 kardeş keske kim oldugunu grupta da söyleseydin de oradan da konusabilseydik seninle ayrıntılı.  Huh

lafı degıstırme soyledıklerıme cvb veremıyorsun dımı cunku ben bosa konusmuyorum. delıllerıyle hersey net ve ortada .guzel arastırma yapmıssın ama daha yolun var calıs bıraz daha . evet kendı bot u mu pıyasaya sunacagım ama benım bot um gunbot gıbı basıt bır sıstem degıldır fıyatından anlayacaksın zaten merak etme ve benım sıstemım senın gıbı basıt ınsanların agzına bıle agır gelır Smiley

Lafi neden degistireyim yahu? Senin amacıni ve hirsinin nedenini anladık işte. Smiley

Benim cevap veremeyecegim bir durum yok ortada. Neden gruptaki bazi arkadaslari cikardigimi da yukari da ben degil olaya taniklik eden baska bir arkadas soyledi.

Grupta bir suru arkadas var. Onlari cikarmadim da neden 4-5 kisiyi cikardim sen bana onu soyle? Dur ben soyleyeyim. Bazi arkadaslar bitconnect vs. gibi ponzi sistemlerin ref linkini paylasmaya basladilar. Ben de bunu istemedigimi sadece GunBot stratejilerinin paylasilmasi ve botun islemlerinin tartisilmasi gerektigini soyledim. Buna itiraz eden arkadaslara da kendi grubunuzu kurabilirsiniz dedim. Bunlar yalan mi onu soyle bakalim sen kendi botunu 6000 usd den satmaya calisacak arkadas Smiley
Nightmare4883
Newbie
*

View Profile
March 09, 2018, 08:11:33 PM

lafı degıstırme soyledıklerıme cvb veremıyorsun dımı cunku ben bosa konusmuyorum. delıllerıyle hersey net ve ortada .guzel arastırma yapmıssın ama daha yolun var calıs bıraz daha . evet kendı bot u mu pıyasaya sunacagım ama benım bot um gunbot gıbı basıt bır sıstem degıldır fıyatından anlayacaksın zaten merak etme ve benım sıstemım senın gıbı basıt ınsanların agzına bıle agır gelır Smiley

Lafi neden degistireyim yahu? Senin amacıni ve hirsinin nedenini anladık işte. Smiley

Benim cevap veremeyecegim bir durum yok ortada. Neden gruptaki bazi arkadaslari cikardigimi da yukari da ben degil olaya taniklik eden baska bir arkadas soyledi.

Grupta bir suru arkadas var. Onlari cikarmadim da neden 4-5 kisiyi cikardim sen bana onu soyle? Dur ben soyleyeyim. Bazi arkadaslar bitconnect vs. gibi ponzi sistemlerin ref linkini paylasmaya basladilar. Ben de bunu istemedigimi sadece GunBot stratejilerinin paylasilmasi ve botun islemlerinin tartisilmasi gerektigini soyledim. Buna itiraz eden arkadaslara da kendi grubunuzu kurabilirsiniz dedim. Bunlar yalan mi onu soyle bakalim sen kendi botunu 6000 usd den satmaya calisacak arkadas Smiley
iyi okumamıssın actıgım sayfayı fuathahaha ben 6000 usd ve uzerı yazdm net bı rakam yok uzerı olcak cunku basıt bı yazılım degıl  gunbot mu sandın sen onu.sayfama bakarken gun sonu sonuclarınada bak senın gunbotun hayatında gormeyecegı kazancı 1 gunde alıyor. hahaha ınan cok guldum ya 3 5  kısıymıs var eleman var bende hepsının erkan goruntusu hala senn ufak kuccucuk 56 kısılık grubundayım bosa knusmuyorum ben burada .yok ref lınkı fılan paylasılmıs.duzgun calıs sattıgın malın arkasında durda 2 ay gunbot u mıllete kakalayarak kazandıgın paraları yemege gıtme grubunun sattıgın malın arkasında dursaydın eleman
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
March 09, 2018, 08:32:33 PM

iyi okumamıssın actıgım sayfayı fuathahaha ben 6000 usd ve uzerı yazdm net bı rakam yok uzerı olcak cunku basıt bı yazılım degıl  gunbot mu sandın sen onu.sayfama bakarken gun sonu sonuclarınada bak senın gunbotun hayatında gormeyecegı kazancı 1 gunde alıyor. hahaha ınan cok guldum ya 3 5  kısıymıs var eleman var bende hepsının erkan goruntusu hala senn ufak kuccucuk 56 kısılık grubundayım bosa knusmuyorum ben burada .yok ref lınkı fılan paylasılmıs.duzgun calıs sattıgın malın arkasında durda 2 ay gunbot u mıllete kakalayarak kazandıgın paraları yemege gıtme grubunun sattıgın malın arkasında dursaydın eleman

Tamam yahu. Sen hazirla uygulamani da sat 6000 usd ve uzerine Cheesy

Soz ben de burada reklamini yapacağım.  Wink

Ama arada diğer botlara da laf atmayi unutma kendi reklamını daha iyi yapmış olursun.
Nightmare4883
Newbie
*

View Profile
March 09, 2018, 08:40:15 PM

iyi okumamıssın actıgım sayfayı fuathahaha ben 6000 usd ve uzerı yazdm net bı rakam yok uzerı olcak cunku basıt bı yazılım degıl  gunbot mu sandın sen onu.sayfama bakarken gun sonu sonuclarınada bak senın gunbotun hayatında gormeyecegı kazancı 1 gunde alıyor. hahaha ınan cok guldum ya 3 5  kısıymıs var eleman var bende hepsının erkan goruntusu hala senn ufak kuccucuk 56 kısılık grubundayım bosa knusmuyorum ben burada .yok ref lınkı fılan paylasılmıs.duzgun calıs sattıgın malın arkasında durda 2 ay gunbot u mıllete kakalayarak kazandıgın paraları yemege gıtme grubunun sattıgın malın arkasında dursaydın eleman

Tamam yahu. Sen hazirla uygulamani da sat 6000 usd ve uzerine Cheesy

Soz ben de burada reklamini yapacağım.  Wink

Ama arada diğer botlara da laf atmayi unutma kendi reklamını daha iyi yapmış olursun.
Canım benım. benım reklama ıhtıyacım yok cunku benım sıstemım kazandırıyorçkazandıran kısının reklama ıhtıyacı yoktur.ama senın bu gunbot la bu sekılde kaybettırmeye devam ederken cok saglam reklama ıhtıyacın var ve farkındaysan sordugum hıcbır seye tutarlı tek bır cvb ın yok olamazda cunku ben dogruları delıllerıyle sunabılen bırıyım .neyse fuatcım sana tavsıye hayat 250 euro luk kazancın ıcın mılletı ufurmek degıldır .hadı sağlıcakla kal bu saatten sonra zaten yazdıklarına bıle cvb verme tenezzulunde bulunmam .
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
March 09, 2018, 08:45:01 PM

Uyarıları dikkate almışsın bakıyorum da Türkçe biraz düzelmiş. Almanya'da yaşayıp Türkçe'yi korumak zor tabi Wink Haydi kal sağlıcakla Wink
Nightmare4883
Newbie
*

View Profile
March 09, 2018, 08:49:03 PM
Last edit: March 09, 2018, 09:01:25 PM by Nightmare4883

Uyarıları dikkate almışsın bakıyorum da Türkçe biraz düzelmiş. Almanya'da yaşayıp Türkçe'yi korumak zor tabi Wink Haydi kal sağlıcakla Wink
ya tenezzul etmıcekdım ama ıp ye bakıp almanyada yasayıp dıyor .ahh ahh canım benim bu tur yerlere gırerken devamlı apı degıstırıp guvenlı sunucudan baglanmayı zmanla ogreneceksın.bılıyorsun ya her gun onlarca gunbot kuruyorsun ya sıstem bılgın var ya )) hey allahım sen nelere can verıyorsin
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
March 09, 2018, 08:50:51 PM

ya tenezzul etmıcekdım ama apı ye bakıp almanyada yasayıp dıyor .ahh ahh canım benim bu tur yerlere gırerken devamlı apı degıstırıp guvenlı sunucudan baglanmayı zmanla ogreneceksın.bılıyorsun ya her gun onlarca gunbot kuruyorsun ya sıstem bılgın var ya )) hey allahım sen nelere can verıyorsin

Api degil o yahu IP Smiley

İste bu adam bot yaziyor siz düşünün o botu Smiley
Nightmare4883
Newbie
*

View Profile
March 09, 2018, 08:53:56 PM
Last edit: March 09, 2018, 09:15:36 PM by Nightmare4883

ya tenezzul etmıcekdım ama apı ye bakıp almanyada yasayıp dıyor .ahh ahh canım benim bu tur yerlere gırerken devamlı apı degıstırıp guvenlı sunucudan baglanmayı zmanla ogreneceksın.bılıyorsun ya her gun onlarca gunbot kuruyorsun ya sıstem bılgın var ya )) hey allahım sen nelere can verıyorsin

Api degil o yahu IP Smiley

İste bu adam bot yaziyor siz düşünün o botu Smiley
canım benım verecek cvb olmayan cahilin bos muhabbet ve laf kalabalılıgı ee ne olacak 250 euro luk kısıden (adam demıyorum dikkat edersen ) neyse arkadaslar bu bos kısının lafını cok yaptık ksr bakmayın.aman dıyorum gunbt alırken dıkkat.ısteyen olursada gunbot gerceklerını paylasabılırım.kalın saglıcakla 
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
March 09, 2018, 09:20:18 PM

Bir de yazdıklarını düzeltmiş  Grin
Nightmare4883
Newbie
*

View Profile
March 09, 2018, 09:33:26 PM
Last edit: March 09, 2018, 11:37:08 PM by Nightmare4883

Bir de yazdıklarını düzeltmiş  Grin
canım benım, verecek cvb olmayan cahilin bos muhabbet ve laf kalabalılıgı. ee ne olacak 250 euro luk kısıden (adam demıyorum dikkat edersen ) ne beklıyorduk kı. neyse arkadaslar bu bos kısının lafını cok yaptık ksr bakmayın.aman dıyorum gunbot alırken dıkkat.ısteyen olursada gunbot gerceklerını paylasabılırım.kalın saglıcakla
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
March 10, 2018, 04:15:18 AM

Herkese iyi haftasonlari!  Smiley

GunBot'taki yeni yapilanmayla birlikte artik her resmi satici kendisine 2 adet satis sorumlusu alabiliyor.

Satis sorumlulari GunBot satisi oncesi ve sonrasi urunu alan arkadaslara teknik destek ve yardimda bulunmak gibi gorevlere sahip olacak. Eger aranizda bu isi yapmak isteyenler olursa benimle iletisime gecebilir. GunBot ve trading konusunda her turlu teknik destek ve egitim verilecektir.

Istenen sartlar;

- Daha once GunBot ya da benzeri bir trading bot'unu kullanmis olmak.
- Trading ve kriptoparalar konusunda deneyimli/bilgi sahibi olmak.
- Satis yapabilecek uygun bir kanala (Forum basligi, Youtube kanali, Facebook sayfasi, kriptopara ile ilgilenen genis bir sosyal cevre vs.) sahip olmak.
- Satis oncesinde ve sonrasinda her turlu teknik destegi verebilecek olmak.
- Trading ve GunBot'u ogrenme istegine sahip olmak. (Bu ne kadar fazla olursa o kadar iyi.   Grin)
- Iyi derecede ingilizce biliyor olmak.
- Olursa iyi olur diyebilecegimiz bir ozellik; Web sitesi tasarlayabiliyor olmak (Wordpress, Wix, vb.)

Ilgilenen arkadaslar bana -neden bu isi yapabilecegine dair bir yazi ile birlikte- mesaj atabilir.
titulng
Sr. Member

Activity: 484
Merit: 250

HubrisOne

View Profile
March 10, 2018, 04:22:53 AM

Botların pek para kazandırdığını düşündürmüyorum genel olarak stabil piyasada iş yapıyorlar ama GunBot gibi herkes tarafından bilinen bir yazılım devi varken yeni bir üyenin kendi botunu pazarlamak için burada GunBot'a sataşıp kendi botunu övmesi inanılmaz doğrusu.. Eğer alacak olsaydım GunBot'u alırdım fakat prensip olarak database oluşturulduğunu düşündüğüm için bot ve türevi yazılımlara karşıyım.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
Nightmare4883
Newbie
*

View Profile
March 10, 2018, 09:34:52 AM

Botların pek para kazandırdığını düşündürmüyorum genel olarak stabil piyasada iş yapıyorlar ama GunBot gibi herkes tarafından bilinen bir yazılım devi varken yeni bir üyenin kendi botunu pazarlamak için burada GunBot'a sataşıp kendi botunu övmesi inanılmaz doğrusu.. Eğer alacak olsaydım GunBot'u alırdım fakat prensip olarak database oluşturulduğunu düşündüğüm için bot ve türevi yazılımlara karşıyım.
slm mrb .sanırım tam olarak farkedemediniz.ben kendi botumu övmek için bir yaz i paylasmadim.kendisi yazdı bende hakettigi cvb verdim.insanin doğru bildiği şeyi soylemek ne zman övgü oluyor? Demek kendini dünyaya kanıtlamış bir bot.peki bu kadar dünyaya kanıtlamış bot ise neden sorduğumda 1 günün bile islem gecmisini paylasamiyor? Bakin ben 4 ayi 7/24 durmadan calisan ve kapanan islemleri paylasabilirim.demek ki var bor problem değil mi .lütfen bir şeyi överken ve savunurken ici boş kelimeler kullanmayalım.saygilar
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
March 10, 2018, 12:09:40 PM

Daha ne kadar gunluk islem paylasayim bilmiyorum zira baslik gunluk islem goruntuleriyle dolu. Cheesy

Aslinda bir arkadasimin bana dun bu olay yuzunden dedigi "Don't feed the troll" durumu soz konusu ama kendimi Ajdar'la tartisan sanatcilar gibi hissediyorum.  Grin

Bu Nightmare4883 denen arkadasin Telegram nick name'i Artemis Fowl. Kendisi zamaninda benim GunBot grubunda Bitconnect Ponzi sisteminin referral linkini paylasan ve gruptan atilan biri. Smiley GunBot grubunda kac kisi bu sisteme uye olup para kaybetti bilmiyorum maalesef. Ayni arkadas ilk baslarda sagdan soldan buldugu sinyal grafiklerini de yine GunBot'ta paylasip "ben kendim sinyalciyim cok iyi grafik okurum" diye Sener Sen gibi dolasan biridir. (Bu gibi bir nedenden dolayi grupta tartisma da yasanmis ve kendisi gruptan cikmistir. Sonra ben rica minnet gruba almistim kendisini) Tabii bu konularin hepsinin Telegram ekran goruntuleri soz konusu. Isteyenler bana yazarsa mesajla paylasabilirim. Nightmare4883 nam-i diger Artemis Fowl biraz daha trolluge devam ederse buradan da paylasmak zorunda kalacagim.

Kendi actigi su basliktada kendi uslubunu ve gelen tepkileri gorebilirsiniz. Adam bi yandan bize laf ederken kendi yeni cikacak botunun pazarligi pesinde.  Cheesy

Tabii ben bunlari aciklarken yine trolu besliyorum ama olsun en azindan burada ne gibi tiplerin dolastigini anlayin arkadaslar. Smiley
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: