Bitcoin Forum
May 05, 2024, 01:40:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: 💰📈💰 GUNBOT (Trading Bot) (Polo, Binance, Bittrex'te Otomatik Kazanç!) 💰📈💰  (Read 33030 times)
Nightmare4883
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
March 10, 2018, 01:12:28 PM

Daha ne kadar gunluk islem paylasayim bilmiyorum zira baslik gunluk islem goruntuleriyle dolu. Cheesy

Aslinda bir arkadasimin bana dun bu olay yuzunden dedigi "Don't feed the troll" durumu soz konusu ama kendimi Ajdar'la tartisan sanatcilar gibi hissediyorum.  Grin

Bu Nightmare4883 denen arkadasin Telegram nick name'i Artemis Fowl. Kendisi zamaninda benim GunBot grubunda Bitconnect Ponzi sisteminin referral linkini paylasan ve gruptan atilan biri. Smiley GunBot grubunda kac kisi bu sisteme uye olup para kaybetti bilmiyorum maalesef. Ayni arkadas ilk baslarda sagdan soldan buldugu sinyal grafiklerini de yine GunBot'ta paylasip "ben kendim sinyalciyim cok iyi grafik okurum" diye Sener Sen gibi dolasan biridir. (Bu gibi bir nedenden dolayi grupta tartisma da yasanmis ve kendisi gruptan cikmistir. Sonra ben rica minnet gruba almistim kendisini) Tabii bu konularin hepsinin Telegram ekran goruntuleri soz konusu. Isteyenler bana yazarsa mesajla paylasabilirim. Nightmare4883 nam-i diger Artemis Fowl biraz daha trolluge devam ederse buradan da paylasmak zorunda kalacagim.

Kendi actigi su basliktada kendi uslubunu ve gelen tepkileri gorebilirsiniz. Adam bi yandan bize laf ederken kendi yeni cikacak botunun pazarligi pesinde.  Cheesy

Tabii ben bunlari aciklarken yine trolu besliyorum ama olsun en azindan burada ne gibi tiplerin dolastigini anlayin arkadaslar. Smiley
sen hayatında neyı ıspat edebıldın kı bunu ıspat edıceksın sayfanın basında ıslem gecmısı varmıs da bakıcaklarmıs gıbı akıl zoru bır cvb.ya eleman 1 yıl oncekı 1 sayfalık ıslemın mı arkasında duruyorsun sen ? emın ol kımse senın gbı 250 euroluk kadar kucuk ınsan degıldır .ama suna sevınıyorum .dunden berı onlarca kısı bana ozelden yazıp senın ve gunbotun gerceklerını ekran goruntulerı ıle gormus oldu.canım benım, verecek cvb olmayan cahilin bos muhabbet ve laf kalabalılıgı. ee ne olacak 250 euro luk kısıden (adam demıyorum dikkat edersen ) ne beklıyorduk kı. neyse arkadaslar bu bos kısının lafını cok yaptık ksr bakmayın.aman dıyorum gunbot alırken dıkkat.ısteyen olursada gunbot gerceklerını paylasabılırım.kalın saglıcakla
1714873237
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714873237
Reply with quote  #2

1714873237
Report to moderator
1714873237
Hero Member
*

Ignore
1714873237
Reply with quote  #2

1714873237
Report to moderator
1714873237
Hero Member
*

Ignore
1714873237
Reply with quote  #2

1714873237
Report to moderator
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714873237
Hero Member
*

Ignore
1714873237
Reply with quote  #2

1714873237
Report to moderator
1714873237
Hero Member
*

Ignore
1714873237
Reply with quote  #2

1714873237
Report to moderator
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
March 10, 2018, 01:29:36 PM

Şimdiye kadar botlardan çok büyük vurgun olan 2 tane oolay biliyorum ve kesinlikle bot işine girmeyeceğim. Ne kadar kazançlı olursa olsun. Binance olayı da insanlara ders olmuştur umarım. Gün içinde 50 tane işlem yapmak zaten kolay bir iş değil bu fırsatlar da her zaman çıkmaz karşınıza. Botlara çokta fazla güvenmeyin derim ben. Ha yazılımda çok iyisinizdir, kendi botunuzu kendiniz yazmışsınızdır o ayrı.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Nightmare4883
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
March 10, 2018, 01:30:53 PM

herneyse senı buraya gomup sıstemınle alakalı tek bır kelıme yapamayıp bos laf kalabalıgla yaparak 1 gunluk guncel ıslem lıstenı bıle paylasamamı gormek ve ınsanların buna sahıt olması nı  gormek yeterlıdır sanırım.sen mılletı 250 euro komısyon alabılmek ıcın tokatlamaya devam .kal saglıcakla fuhathanhan eleman Smiley
fuathan (OP)
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
March 11, 2018, 03:33:38 AM

GunBot stratejileri size az mi geldi?

O zaman TradingView'de bulabileceginiz binlerce stratejiden birini GunBot'a uygulatarak islem yapabilirsiniz!  Grin

Konu ile ilgili aciklayici video ingilizce olarak asagidaki linkte mevcut;

https://www.youtube.com/watch?v=A91QwpOhUNg&t

Daha fazla bilgi icin ==> Telegram  Wink
emre81tr
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
March 11, 2018, 11:02:06 AM

Gunbot pişmanlıktır , maalesef . paranızı boşa harcamayın.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
March 11, 2018, 05:34:14 PM

GunBot camiasinin trading disinda katki sagladigi projeler de soz konusu. Bunlardan bir tanesi 100% yenilenebilir enerji ile bitcoin madencilik sistemi kuran bir projeye destek olmak.  Smiley

https://i.imgur.com/P89Jpud.jpg

Ayrintili bilgi icin;

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1783328.msg17786687#msg17786687
mstfimi
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
March 11, 2018, 08:30:46 PM

Merhaba, öncelikle kendimi tanıtayım. 28.08.2017 tarihinde Gunbot isimli botu şu anki fiyatının iki katı fiyatına almış bir kullanıcıyım. Gunbot TR isimli telegram grubuna giren 10. veya 11. kişiydim. Yani, benden önce botu kullanmaya başlayan yaklaşık 10 kişi vardı sadece. Ben ilk kullandığım sırada BB ve Stepgain harici adam akıllı strateji yoktu. Onlar da bug dolu olduğu için gerek TR grubunda gerekse Global grupta strateji ararken zarara giren birçok kişi oldu bunu ilk benden duymuş olun. En son 2 ay önce bir versiyonunu denemiştim ve strateji açısından geliştiği aşikar. Programı yapan, satan, geliştiren adamlara ve reklamlarına hiçbir lafım yok. Adamların işi bu. Ha sorarsanız bu çaba ve emek 0.1BTC mi diye, bir hayli gülerim o yüzden cevap açık. Ve başka bir konuya geçmeden bu konuda söyleyeceğim son şey: Sadece Gunbot için değil, bu kadar fazla kişinin kullandığı hiçbir botun başarılı olma şansı yok. Millet ile alıyorsunuz, millet ile satıyorsunuz. Mantıklı düşünürsek alım duvarını da satım duvarını da kendi kendinize oluşturuyorsunuz.

Şimdi bot hakkındaki tecrübelerimi aktarayım size. Bu botu kullanan çoğu kişi en azından Gunbot TR'de 0.001 veya 0.002 BTC ile işlem yapar ve Teknik Danışman'ının önerisi ve isteği ile 200 coin çalıştırır, 300 coin çalıştırır. İşlem başına ortalama %1-2 kar eder. Yani 0.00001-0.00002 arası işlem başına kar eder. Bu da demek oluyor ki Gunbot'u 0.1BTC civarına almış birisinin 9000-10000 başarılı işlem yapması gerek ki bota yatırdığı parayı çıkarsın. Şimdi soruyorum size, grupta tüm paylaşılan işlemleri toplayın ve karlarını hesaplayın. 10000 işlem ne demek bir düşünün. Satamadığı ve bir daha hiçbir zaman aldığı fiyata gelmeyen coinleri de düşünün tabii.

Bot hakkındaki genel tecrübe ve düşüncelerim ile Gunbot'u tanıtmak istiyorum. Bunlar botu kullananların %80-90'ının dilinde olan sözlerdir.

1. Gunbot: Professional Bag Picker
Global grupta sorduğum "What do you mean with 'bags'?" sorusu ile bu terimle tanıştım. Bag nedir bilmezdim ama Gunbot öğretti. Çünkü nasıl yaptığını inanın bilmiyorum ama tüm coinleri en tepeden alma başarısını gösteriyor. Bu konuda konu sahibinini Gunbot TR'de sinirleri bozulur ve kızar. Nedeni ise "Tepe diye bir şey yoktur." düşüncesi. Gördüğü değeri bir daha görmez diye bir şey yoktur, çünkü sonsuza dek artar tüm coinler. Bu düşünceyi kabul etmiyorsanız uzak durun veya bagleriniz ile alışın. Diğer türlü all time high seviyesinden aldığınız coinleri jeton olarak kullanmanın zevkini çıkarın. Anlık fiyatı 0.00081 olan MCO'yu tarihi zirvesi olan 0.0055BTC'den almak ve bunu elbet Gunbot satar diye bir kabullenmeye girmek... Evet 7 kat fiyatına, kimbilir kim sattı da aldı en tepeden. Bunun kanıtını bu linkten (https://i.imgur.com/tiobt4s.png) paylaşayım, diğer konularda kanıt isteyene ise PM'den tüm kanıtları sunayım.

2. Gunbot: Kimsenin bilmediği ama herkesin biliyor gibi konuştuğu stratejilere sahip bot
İlle de kullancam diyen arkadaşlara tavsiye, oturun strateji çalışın. BB öğrenin, EMA, SMA ve periodları öğrenin. Ve tamamen öğrendikten sonra da Gunbot'un bu işi nasıl yanlış yaptığını canlı canlı izleyerek görün. En zevkli kısmı ve olayları anladığınız kısım burası.

Diğer konu ise konu sahibi arkadaş. Bu arkadaş ürünün distribütörü imiş. Ve aldığı komisyonu da botun geliştiricisi GuntharDeNiro'ya telegram üzerinden sorduğumda ancak öğrenebildim. Çünkü kendisi bu işi tamamen iyi niyetle ve karşılıksız yaptığını söylemiş, Türk arkadaşlara iyilik amacıyla küçük bir indirim yaparak teknik destek vereceğinin sözünü vermiş birisidir. Botu ilk aldığınız zaman benim gibi teknik analiz konusunda hiçbir bilginiz yok ise geçmiş olsun. Çünkü Teknik Destekçi diye tanıtan arkadaşın dediklerini yapmaktan başka çareniz yok. Ama eğer ki boş zamanınız var ise, 1-2 ay içinde öğreniyorsunuz ve Teknik Destekçi olan konu sahibi arkadaşa bazı stratejileri Gunbot'un nasıl kullandığını anlatıyorsunuz. Çünkü kendisi kabul etmese de aynı gün içinde iki farklı beyanda bulunur, biliyor gözükür ama işin aslını sizin daha çok bildiğini gördüğünüzde üzülürsünüz. Botun developer'ı arkadaşa verdik hadi o kadar parayı da, bu arkadaşa da gerçekten para verdim ya bravo bana der halde bulursunuz kendinizi. Bu arkadaş komisyon alarak botu satıyor. Mantıklı düşünecek olursak bir mal satıyor ve bunun desteğini vereceğini taahhüt ediyor. Ama piyasalar berbat ve coinler düşüyorken gruptan 2 ay uzaklaşıp, geldiği zaman da yeni üye ekleyip "hoşgeldin aramıZa X arkadaş" yazıp hadi bana müsaade tavrına giriyor. Bir şey satıyorsa bir kişi, bunun arkasında durabilmeli. Mesela burada ne güzel açıklamalar yapmış, Gunbot kazandırıyor bir sürü memnun kişi var, destek her zaman veriyoruz, geliştiriciler çalışıyor vs vs. Peki öyleyse bu aynı kişi memnun olmayan herkese neden "Arkadaşlar burada boş muhabbet yapmayın, beğenmeyen varsa kullanmasın 5te biri fiyatına satabilir." gibi bir yaklaşımda bulunur? Bu etik midir? Suçlu kendisi olmasa bile kendisinin para kazandığı bir şeyden (Bot ile değil, komisyon ile) başkası mağdur olup zarar ediyorken insan biraz mahcup hissetmez mi? Hadi hissetmedin, zararda olan insanlara "kullanmayın o zaman" tavrına girebilecek kadar nasıl kötü niyetli olabilir? Bunları dile getirmemeye de alışın. Susun. Bot ne yaparsa kabul edin, zararda diye sorun etmeyin. Ha dediklerimi yapmazsanız ne mi olur? Grupta strateji tartışmayan herkes atıldı diye bir anda atılırsınız. Eee bizim giden BTC ler, bota verdiğimiz ücretler ve Teknik Danışman arkadaşın benden kazandığı komisyon ne olacak? Bkz: Soğuk su.

Başka konu ise Gunbot TR'de "abi hep zararda ya bu bot ne olacak böyle denemediğim strateji kalmadı" diyen herkese "abi sakin olun sadece bekleyin zengin olcaz ben matematik mezunuyum bu bot kaybetsin diplomamı yırtarım abi imkansız yani" diyip milleti susturmak ile huzur ortamının sağlanılacağının düşünülmesi. Bu gerçekten samimi değil. Kazanırsa gunbot kazanıyor, kaybederse siz suçlusunuz. Bunun bilincinde olun, bunu kabul ederseniz gidin alın. Dediklerim harici bir şey olursa tebrikler milyonda birinci kişisiniz.

Son olarak konu sahibi arkadaş ile mümkün olduğunca tartışmaya girmeden bot hakkındaki ve Gunbot TR grubunu hakkındaki görüşlerimi yazmak istedim. Konu sahibi arkadaş da olur da kişisel bir saldırıya geçecek olursa öncelikle şu soruları düşünüp cevabı ilk akla gelen harici bir şey olursa yazmasını rica ediyorum.

1. Stratejileri bilmez yorumumla ilgili cevap yazacaksan, "SELLLVL = 2" yapmanın ne anlama geldiğini kimden öğrendin? Ben mesajını görüp seni düzeltip, tartışıp anca ikna edene kadar insanları yanlış yönlendirmedin mi? Bunu sana ilettiğimde asabileşmedin mi? Asabileştiğini sana anlatmaya çalışan 2-3 kişiye de atar yapmadın mı?

2. Bu işlerden para kazanmıyorum, ben sadece yardımcı oluyorum komisyon falan yok dedin mi demedin mi? Bunda ayıp bir şey olmamasına rağmen neden insanlara doğruyu söylemedin, neden aynı gemideyiz mesajı verdin? Ben sana tahminimi söyleyim. Aynı gemide değiliz. Yukarda dediğim gibi Gunbot maliyetini çıkarmak için 8000-10000 işlem yapmak mı kolay, 10 kişiye Gunbot satmak mı? Gerçekçi ol, sen parayı Gunbot ile kazandın evet ama yöntemin farklıydı.

3. Bu piyasada hiç kimsenin garanti veremeceğini, senin de vermemen gerektiğini söylememe rağmen neden ısrarla "2-3 aya çıkar maliyet, sonrasında gelsin paralar" mesajı verdin? Sırf satış yapmak için bunu yapma, ucunda para var çünkü insanlar mağdur olursa nasıl huzurlu hissetceksin dediğimde neden atar yaptın? Bu botu uzun süre kullanıp zarar eden olsun, matematik mezunuyum diplomamı yırtarım lafını nasıl dedin? Hiç mi suçlu hissetmiyorsun? Madem bu kadar güvendin bu botun getirisine, kullanıp kazandığın mı fazla yoksa aldığın komisyonlar mı bunu bir düşün. Ayrıca madem bot muazzam çalışıyor, insanlara bu kadar güven veriyorsun da dediklerin olmayınca diyeceğin söz sence ne? "Kusura bakmayın böyle böyle dedim ama düşündüğüm gibi olmadı mı?" yoksa "Daha geçen gün bittrex lisansını neden polo'ya geçirdin?" demek mi? Sen satıcısın. Bozuk ve sadece 1-2 kanal gösteren televizyonu izlemeye çalışan adama "Niye izliyorsun, kötüyse 5'te bir fiyatına satsana" diye açıklama yapmak kadar saçma senin yaklaşımın.

4. Gunbot TR'de sen yokken biz vardık. 2 ay ortadan kaybolmadık. Geldiğinde yazdığın "grupta strateji konuşmayan atılır bundan sonra böyle" mesajına itiraz etmeyen bir insan var mıydı? Grupta strateji satan adam vardı, 500 dolara strateji satın almış onu da insanlara satmaya çalışan arkadaş. Nedense seni rahatsız eden şey bu değildi, grupta gerçekleri söyleyen kişilerdi.

Son olarak da bu botu bedava verseler kullanayım ya bir şeyler bulurum belki diye denemek isterdim ama bu fiyatlardan bir sürü kişiyi zengin edip tek zarar eden kişi olmak asla istemezdim. Bunca şeyden sonra ille de alcam diyen olursa son tavsiye: Kendi stratejinizi bulun ve paylaşmayın kimseyle. Diğer türlü üstte de dediğim gibi binlerce kişi aynı stratejiyi kullanıyor ve kendi kendinize duvar oluşturuyorsunuz sadece.

Mümkün olduğunca saygı çerçevesinde yorum yaptım ama konu sahibi arkadaşın ağzını biraz olsun bildiğim için, beğenmediğim üslup olduğunda cevap vermeyeceğimi de söylemek isterim. İnsanlar değerlendirsin geri kalanını.
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
March 11, 2018, 09:50:42 PM
Merited by _javi_ (23)

Epey uzun bir yazı olmuş tamamını okudum. Bot kullanımın çokluğu piyasayı tıkadı buna katılıyorum. Belki tek yönlü düşünen  biriyim, bot programı para kazandırıyor olsa zaten kodunu yaza kişi kendi kullanır ve zengin olur ona buna bot programı satarak para kazanmya çalışan kişi bence doğru bir insan değil. yatırım önerisi yapan twitter uzmanlarıda aynı şekilde, para kazanan kazanır ve oturur oturduğu yerde. Ben şahsen öyle yapardım.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
March 11, 2018, 10:37:33 PM

Epey uzun bir yazı olmuş tamamını okudum. Bot kullanımın çokluğu piyasayı tıkadı buna katılıyorum. Belki tek yönlü düşünen  biriyim, bot programı para kazandırıyor olsa zaten kodunu yaza kişi kendi kullanır ve zengin olur ona buna bot programı satarak para kazanmya çalışan kişi bence doğru bir insan değil. yatırım önerisi yapan twitter uzmanlarıda aynı şekilde, para kazanan kazanır ve oturur oturduğu yerde. Ben şahsen öyle yapardım.

Onceki sayfalarda bende bundan bahsetmistim,  ozellikle ayni stratejiyi kullanan bircok insan oldugu icin piyasayintikama kismina katilmamak mumkun degil.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
March 11, 2018, 10:49:52 PM
Last edit: April 12, 2018, 02:19:22 AM by fuathan

Mustafa selamlar  Smiley,

Sen her ne kadar bana cok da dogru olmayan ithamlarda bulunsan da GunBot'u aktif bir sekilde kullanmaya calisan, bazi durumlarda benden daha iyi bildigini zaten benim dile getirdigim bir GunBot kullanicisiydin. Bircok seyi birlikte ogrendik ve aslinda sen dahil gruptaki kimseyle surtusme yasamak istemedigimi ve herkese elimden geldigi kadar yardimci oldugumu biliyorsun. Fakat maalesef sartlar ve karsilikli yanlis anlasilmalar nedeniyle olaylar buraya kadar geldi.

Simdi gelelim senin soyledigin konulara;

Ve başka bir konuya geçmeden bu konuda söyleyeceğim son şey: Sadece Gunbot için değil, bu kadar fazla kişinin kullandığı hiçbir botun başarılı olma şansı yok. Millet ile alıyorsunuz, millet ile satıyorsunuz. Mantıklı düşünürsek alım duvarını da satım duvarını da kendi kendinize oluşturuyorsunuz.

Teknik olarak maalesef bu bakis acisi yanlis.
GunBot calisma prensibi olarak her kullanicinin belirledigi strateji ve parametrelere gore bir alis ve satis rakamini anlik belirler. Uygulamayi 1 milyon kisi de kullansa belirlenen coinin alis ve satis rakamlari her kullanicinin stratejisine, strateji icindeki parametrelere, sectigi coine vs. gore degisir. Bu kadar ihtimal icerisinde 1 milyon kullanicinin hepsinin alis/satis rakamlarinin ayni olmasi matematiksel olarak neredeyse imkansizdir. Yani herhangi bir alim/satim duvari olusmasi mumkun degil.

Nedeni ise "Tepe diye bir şey yoktur." düşüncesi. Gördüğü değeri bir daha görmez diye bir şey yoktur, çünkü sonsuza dek artar tüm coinler. Bu düşünceyi kabul etmiyorsanız uzak durun veya bagleriniz ile alışın. Diğer türlü all time high seviyesinden aldığınız coinleri jeton olarak kullanmanın zevkini çıkarın. Anlık fiyatı 0.00081 olan MCO'yu tarihi zirvesi olan 0.0055BTC'den almak ve bunu elbet Gunbot satar diye bir kabullenmeye girmek... Evet 7 kat fiyatına, kimbilir kim sattı da aldı en tepeden. Bunun kanıtını bu linkten (https://i.imgur.com/tiobt4s.png) paylaşayım, diğer konularda kanıt isteyene ise PM'den tüm kanıtları sunayım.

Tepelerden alma konusunda GunBot’ta “Double Up” stratejisi vardir ve duzgun ayarlanirsa her durumda kar getirir.
Bu konuyu burada ayrintisiyla ve orneklerle anlattim.

https://www.youtube.com/watch?v=h_8De8H0niY&t

Hatta su anda bunu kullanan ve kar eden senin tanidigin insanlar da var. Ama benim kizdigim nokta senin negatif bakis acindi bunu sen de biliyorsun. Bazi arkadaslar manuel alimlarindaki coinleri bile GunBot-Double Up ozelligiyle kurtardiklarini soyleseler de sen olaya hep ilginc bir sekilde negatif yaklastin. Asagidaki resim de buna ornek.

Ortalama daha nasil dusurulsun Mustafa? Adam kar etmis iste dusen coinden?

2. Gunbot: Kimsenin bilmediği ama herkesin biliyor gibi konuştuğu stratejilere sahip bot
İlle de kullancam diyen arkadaşlara tavsiye, oturun strateji çalışın. BB öğrenin, EMA, SMA ve periodları öğrenin. Ve tamamen öğrendikten sonra da Gunbot'un bu işi nasıl yanlış yaptığını canlı canlı izleyerek görün. En zevkli kısmı ve olayları anladığınız kısım burası.

Bu konuda yerden goge kadar haklisin cunku bu indikatorleri bilmeden – ya da yardim almadan – kendin GunBot’ta strateji gelistirebilmen cok cok zor.

Diğer konu ise konu sahibi arkadaş. Bu arkadaş ürünün distribütörü imiş.

Distributoru degilim. Distributor demek urunun belirli bir bolge icerisindeki satis sorumlusu demek. Benim boyle bir gucum/hakkim yok. Turkce satis yapan baska bir arkadasim da var ve ileride benim hic alakamin olmadigi baska kisiler de olabilir. Ben sadece Master Dealer’im. Yani GunBot'u satmakla yetkili kisiyim.

Çünkü kendisi bu işi tamamen iyi niyetle ve karşılıksız yaptığını söylemiş,

Karsiliksiz mi? Abi ben saticiyim. Smiley Bu isi neden karsiliksiz yapayim? Boyle bir sey dedigimi hatirlamiyorum. Varsa da yanlis anlasilma olmustur. Tabii ki komisyon aliyorum. Benim amacim herkesin urunu sorunsuz bir sekilde kullanabiliyor olmasini saglamak. Bu konuda her Master Dealer’in farkli stratejileri var. Benim de oyle.

Türk arkadaşlara iyilik amacıyla küçük bir indirim yaparak teknik destek vereceğinin sözünü vermiş birisidir.

Vallaha indirim konusu GunBot gelistiricisi Gunthar’in da bilgisi dahilinde olan bir durumdu. Bu konuda Turku Ganalisi Uranuslusu diye ayirt edilmiyor. Bir Master Dealer’dan almaniz halinde eskiden %10’luk bir indirim vardi. Su anda zaten indirimli (%50’ye yakin) bir fiyattan satildigi icin boyle bir indirim soz konusu degil.

Çünkü kendisi kabul etmese de aynı gün içinde iki farklı beyanda bulunur, biliyor gözükür ama işin aslını sizin daha çok bildiğini gördüğünüzde üzülürsünüz.

Hicbir zaman dunyanin en iyi GunBot kullanicisiyim diye kendimi lanse etmedim. Hatta GunBot TR grubunu kurmamin birincil nedeni stratejilerin tartisilmasi ve ortak bilginin daha da artmasi yonunde. Bu konuda elimde ne kadar sey varsa tum arkadaslarla paylastim.

Ama piyasalar berbat ve coinler düşüyorken gruptan 2 ay uzaklaşıp, geldiği zaman da yeni üye ekleyip "hoşgeldin aramıZa X arkadaş" yazıp hadi bana müsaade tavrına giriyor.

Gruptan uzaklastigim donem piyasalarin zaten uzun suredir cok cok kotu oldugu Ekim – Kasim donemiydi. Birseylerden cekiniyor olsam piyasalarin inanilmaz dustugu temmuz aylarinda uzaklamis olurdum gruptan.
Uzaklasma nedenim ise kisisel yogunluklarimdi. Burada bunu yazmak istemezdim ama kaza ve yakinlarimin sagligi soz konusu oldugu icin. Bu sirada GunBot satisi devam ettigi ve arkadaslarla eskisi gibi ilgilenemeyecegimi bildigim icin gruba ekliyordum cunku gruptaki arkadaslar yeni arkadaslara destek oluyor.

"Arkadaşlar burada boş muhabbet yapmayın, beğenmeyen varsa kullanmasın 5te biri fiyatına satabilir." gibi bir yaklaşımda bulunur?

Gelelim bu konuya. Sen olaylari anlatirken kendi yorumunu katiyorsun ama ben direkt olarak Telegram diyaloglarini yayinlayayim.

Peki ben bu aciklamayi neden yaptim? Cunku grupta Bitconnect vs. gibi ponzi uygulamalarin paylasimlari yapiliyordu. Bu paylasimlar -sen de bilirsin ki- hicbir grupta izin verilmez. Ve ben kimseyi gruptan sorgusuz sualsiz cikarmadim. Bu paylasimlari daha onceden yapan ve devam etmek isteyen insanlari cikardim. Asagida bu olaydan once paylasim yapmis arkadaslari gorebilirsin;

Burada "Oguzhan yukaruda bir link paylasdim" (yukarida) ve "Bitconnect saglamdir" (asagida) diyen Artemis Fowl Telegram nikli arkadas bu forumda farkli bir nikle (Nightmare4883) hesap acip "ben 9 yillik Forex'ciyim! Avrupa'da egitimler verdim!" diye baslik acan arkadas Smiley -Site'nin ponzi oldugu ortaya Ocak ayinda cikti. Herkesin parasi kus oldu, uctu-

Hadi GunBot’u kotuledin. E niye bu gruptasin? Neden bu grubun uyelerini Bitconnect gibi ponzi uygulamalara uye yapmaya calisiyorsun? Iste benim karsi ciktigim nokta buydu.

2. Bu işlerden para kazanmıyorum, ben sadece yardımcı oluyorum komisyon falan yok dedin mi demedin mi? Bunda ayıp bir şey olmamasına rağmen neden insanlara doğruyu söylemedin, neden aynı gemideyiz mesajı verdin?

Tekrar ediyorum. Yani bunu nasil anladin inan bana kafam almiyor ama ben Master Dealer’im. Yani komisyon almadigimi beyan etmem mumkun degil. Ayni gemideyiz kismi dogru halen ayni gemideyim GunBot kullananlarla. Herkesle mumkun olabildigince ilgilenip ne biliyorsam her seyi paylasiyorum. Bunu GunBot alan, kurulumunu yaptigim herkes bilir.

3. Bu piyasada hiç kimsenin garanti veremeceğini, senin de vermemen gerektiğini söylememe rağmen neden ısrarla "2-3 aya çıkar maliyet, sonrasında gelsin paralar" mesajı verdin?

Bu konuda bana her kim karlilik sorusu sorduysa herkese kazancin piyasa kosullari, secilen altcoin ve stratejiye bagli oldugunu israrla soyluyorum. Illa soran olursa kendi son 1-2 aylik kazancimi paylasip ustune bu benim deneyimim diyorum. Bunu bana Telegram’dan yazan herkes bilir. Kendi kazancimi referans alarak bazi arkadaslara kendi girmek istedikleri miktar uzerinden sure verdim mi hatirlamiyorum, vermis olabilirim.

Bu botu uzun süre kullanıp zarar eden olsun, matematik mezunuyum diplomamı yırtarım lafını nasıl dedin?

Gelelim su senin hep bahsettigin konuya. Evet boyle bir sey dedim. Ekran goruntusu de asagida. Fakat burada demek istedigim sey borsada en tepe noktasi diye birsey yoktur, her zaman bir batar bir cikar demek istemem. GunBot ile hele ki double up stratejisiyle mutlaka artida kalirsin. Matematik bunu soyler. Teoride bu is budur. Pratik tamamen senin ayarlarina kalmistir.

Sen satıcısın.
Burada sen de benim satici oldugumu anlamissin. Smiley

Bozuk ve sadece 1-2 kanal gösteren televizyonu izlemeye çalışan adama "Niye izliyorsun, kötüyse 5'te bir fiyatına satsana" diye açıklama yapmak kadar saçma senin yaklaşımın.

Bu konuyla ilgili benim tepkimin nedeni suydu; GunBot TR’de her strateji paylasip kazanimlarini gosteren her arkadasa surekli negatif yaklasip hicbir seyi begenmeyip, GunBot’u kotuleyerek ayni zamanda kullandigin borsanin kendisinin sildigi API’yi yenisiyle degistirmek istemen. Benim kizdigim nokta ayni gemideyiz bakis acisiyla yaklasip senin bazi seyleri baltalamaya calistigini dusunmem. Seninle olan diyalogumuz asagida;

Grupta strateji satan adam vardı, 500 dolara strateji satın almış onu da insanlara satmaya çalışan arkadaş. Nedense seni rahatsız eden şey bu değildi,

Hah! Iste bak burada da yaniliyorsun. Ben Hasan adli arkadas kendi aldigi stratejileri paylasirken nasil tepki vermisim? Itiraz etmemis miyim bu konuya?

Uzun bir yazi icin simdiden kusura bakmasin kimse ama gercekten bu konuyla ilgili bir aciklama sartti. Arkadaslar, insanlara kendi bakis aciniz nedeniyle haksizlik yapmayin. Siz oyle dusunmuyor olabilirsiniz ama olayin gercek yuzu de oyle olmayabilir.

Son olarak; istemeden kirdigim herkesten ozur dilerim. Bu hayatta en son istedigim sey insanlari kirmak, uzmektir.

Herkese bol kazanclar!

Captain Corporate
Hero Member

Activity: 1974
Merit: 575

View Profile WWW
March 12, 2018, 11:05:07 AM

Bende gunbot reseller olan birisi olarak fuathandan hiç memnun değilim. Burada yazılan her şey doğrudur, kesinlikle iğrenç, çok kötüüü, ilgisiiiz, terbiyesiiiz, resmen lanet herifin tekidir kendisi.

(kanka bok atarsam belki sana değil bana gelirler dedim, nasıl fikir? Cheesy )

O değilde şu youtube videonu kaldır lan, her yerde en tepede çıkıyosun millet ordan bulup sana geliyo, bize gelen giden yok sinek avlıyoz Cheesy Bende güzel adamım lan videom yok diye beni niye iplemiyonuz Cheesy

▄▄███████████████████▄▄
▄█████████▀█████████████▄
███████████▄▐▀▄██████████
███████▀▀███████▀▀███████
██████▀███▄▄████████████
█████████▐█████████▐█████
██████████▀███▀███▄██████
████████████████▄▄███████
███████████▄▄▄███████████
█████████████████████████
▀█████▄▄████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
mecazherif
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
March 12, 2018, 09:22:47 PM

Ben gunbotu çok tehlikeli buluyorum, piyasaki diğer botları da ha keza tehlikeli buluyorum sebebi ise bunların algoritmaları, bunlar açık kaynak kodlu olmadığı için gözükmüyor,
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
March 12, 2018, 09:29:52 PM

Bende gunbot reseller olan birisi olarak fuathandan hiç memnun değilim. Burada yazılan her şey doğrudur, kesinlikle iğrenç, çok kötüüü, ilgisiiiz, terbiyesiiiz, resmen lanet herifin tekidir kendisi.

(kanka bok atarsam belki sana değil bana gelirler dedim, nasıl fikir? Cheesy )

O değilde şu youtube videonu kaldır lan, her yerde en tepede çıkıyosun millet ordan bulup sana geliyo, bize gelen giden yok sinek avlıyoz Cheesy Bende güzel adamım lan videom yok diye beni niye iplemiyonuz Cheesy

Zaten Bokla Mücadele Timi kurucam bu gidisle. Gelen giden atıyor. Sen de at...
Captain Corporate
Hero Member

View Profile WWW
March 12, 2018, 09:33:05 PM

ahahahah Cheesy çamur at izi kalsın Cheesy

Fuathandan almayın beyler!!!

O çok satıyo, biraz benden alın eşitlik olsun vasdfasdfahahahhahahahha

İyisin iyisin, o ara verdiğinde admin falan bıraksaymışsın kanalda senin yerine iyiymiş, şimdi ayıkla pirincin taşını. Bu da geçer takma kafaya, illa hep güzel yazmayacaklar ki kanka, gunthara bile bok atıyolar sana mı atmıcaklar. Adam kendi yazılımını yapmış, tabii senin yazılımını kötüleyecek napacak "benim yazılım bu kadar iyi değil ama sağlık olsun" falan mı yazacak Cheesy "benim yazılımım süper, senin ki bok gibi" diyecek tabii satabilmek için Cheesy

Ayrıca burada biri boklanacaksa önce ben boklanacam!! Benden alın botu, beni boklayın, en azından beleşe boklanmamış olurum Cheesy vasfdasdfvasd

Ayrıca o boklama timinin başı benim!! Rütbeliyim lan bi kere KAPTAN corporate sonuçta adamın, daha üst rütbeli biri çıkmadıkça bu boklama işini ben yönetiyorum bugünden itibaren!

HAYDI ARKADAŞLAR FUATHANI BOKLUYORUZ, TÜM MÜŞTERİLERİ BANA YOLLUYORUZ, BENDEN ALANA Bİ MALBUŞ HEDİYE!

asdfasdfasdf, çok eğlenceli lan Cheesy

▄▄███████████████████▄▄
██████▀███▄▄████████████
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
March 12, 2018, 09:38:00 PM

ahahahah Cheesy çamur at izi kalsın Cheesy

Fuathandan almayın beyler!!!

O çok satıyo, biraz benden alın eşitlik olsun vasdfasdfahahahhahahahha

İyisin iyisin, o ara verdiğinde admin falan bıraksaymışsın kanalda senin yerine iyiymiş, şimdi ayıkla pirincin taşını. Bu da geçer takma kafaya, illa hep güzel yazmayacaklar ki kanka, gunthara bile bok atıyolar sana mı atmıcaklar. Adam kendi yazılımını yapmış, tabii senin yazılımını kötüleyecek napacak "benim yazılım bu kadar iyi değil ama sağlık olsun" falan mı yazacak Cheesy "benim yazılımım süper, senin ki bok gibi" diyecek tabii satabilmek için Cheesy

Ayrıca burada biri boklanacaksa önce ben boklanacam!! Benden alın botu, beni boklayın, en azından beleşe boklanmamış olurum Cheesy vasfdasdfvasd

Ayrıca o boklama timinin başı benim!! Rütbeliyim lan bi kere KAPTAN corporate sonuçta adamın, daha üst rütbeli biri çıkmadıkça bu boklama işini ben yönetiyorum bugünden itibaren!

HAYDI ARKADAŞLAR FUATHANI BOKLUYORUZ, TÜM MÜŞTERİLERİ BANA YOLLUYORUZ, BENDEN ALANA Bİ MALBUŞ HEDİYE!

asdfasdfasdf, çok eğlenceli lan Cheesy

Ahahaha General Corporate!  Grin

Olm dur oyle demiyeceksin. "9 yillik forexciyim Avrupa'da egitimler verdim ama su ponzi referral linkimi bi dıhlayıveriiin" diyeceksin
Captain Corporate
Hero Member

View Profile WWW
March 12, 2018, 09:42:29 PM

Arkadaşlar ben 28 yaşındayım, tam 33 senedir nasdaq üzerinde option trading yaparım, bu konuda benden daha uzmanıyla tanışmadım daha, geçen warren buffet aradı hangi hisselerden alayım dedi öyle birisiyim. Şu benim binance linkten üye olmanız durumunda destek olurum size www.binance.com/benimreflink

Nasıl oldu mu kanka Cheesy

▄▄███████████████████▄▄
██████▀███▄▄████████████
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
March 12, 2018, 09:54:24 PM

Botlar alim ve satim arasindaki makasi daralttigi icin sorun olusturuyor. Boyle durumlarda da ani veya devamli dususler gerceklesebiliyor. Cunku normal bir insan ayni anda 3 5 coinde islem yaparken 100-200 coinde birden kucuk karlar pesinde olan botlar olunca borsalarin buyuk kismi bu botlardan olusuyor. Kendi aralarinda alim satim yapiyorlar isi bilen balina da bunlari avlamak icin farkli teknikler uyguluyor.
Kazanan var mi evet botlar paranin buyuk bir kismini borsalara komisyon olarak oduyorlar.
Captain Corporate
Hero Member

View Profile WWW
March 12, 2018, 10:22:15 PM

Gunbot bu şekilde çalışmıyor arkadaşlar. Arada ki makası daraltarak alım satım yapan tarz ping pong botlardan değil. Kendi arasında da alım satım yapacak şekilde değil.

Gunbot sizin belirlediğiniz stratejilerde alırken o stratejilere bakarak (örneğin BB dediğiniz bollinger bande ve RSI düzeyine bakarak almak gibi, veya satarken tssl dediniz ladder steplerine bakarak gibi) alıp satıyor, bu da 6-7 farklı exchange üzerinde yüzlerce farklı coinde yapılınca ve üstüne her insanın başlangıç noktası farklı olunca, ortaya alakasız farklı noktalarda alan satan onlarca bot çıkarıyor.

Yani gunbot, bir tık üstten koyiim bir tık alttan satiim falan şeklinde çalışan basit ilkel botlardan değil.

edit : borsaların komisyonunu çıktıktan sonra kar hesabı yapıyor gunbot. Yani %0.25 borsaya ödüyosan ve %1 karla çık dersen, %1.25 üstüne koyarak satar ki komisyon çıkınca %1 kalsın. Binlerce farklı trade ile küçük küçük kazanmak yerine bu şekilde kazandığından gunbot kullananların hesaplamalarında komisyon hesaba bile katılmıyor içine dahil diye.

▄▄███████████████████▄▄
██████▀███▄▄████████████
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
March 12, 2018, 10:27:38 PM

Yukarıdaki arkadaş çok iyi bahsetmiş bu botlardan kazanan olduğu kadar kaybeden insan sayısı da hayli fazla. Gözümü sevdiğimin memleketlime bi öğretemedik kolay yoldan para kazanılamayacağını :p
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
March 13, 2018, 02:16:10 AM

Bilenler bilir, TradingView dunyadaki -sadece kripto degil tum piyasalardaki- bircok usta trader'in analizlerinde kullandigi son derece ust duzey bir platform.

GunBot'un en cok begenilen (ve benim de en cok tuttugum) ozelliklerinden bir tanesi TradingView eklentisi. Bu eklenti sayesinde GunBot'a istediginiz usta traderin olusturdugu scriptleri (indikatorlere bagli stratejiler) uygulatabiliyorsunuz. GunBot secilen scriptin al-sat sinyallerini alarak harekete geciyor ve islemlerini gerceklestiriyor.

Tabi siz kendiniz de istediginiz indikatorlerle scriptler olusturabilir ya da en cok begeni alan scriptleri GunBot'a uygulatabilirsiniz.

Asagida Allanster adli profesyonel traderin bazi GunBot scriptleri soz konusu. Aldigi like'lara bakilirsa da baya populerler. Daha ayrintili bilgi icin ==> Telegram

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: