Bitcoin Forum
April 19, 2024, 01:38:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: 💰📈💰 GUNBOT (Trading Bot) (Polo, Binance, Bittrex'te Otomatik Kazanç!) 💰📈💰  (Read 33030 times)
tasadar
Full Member

Activity: 282
Merit: 100

View Profile
May 07, 2018, 11:18:44 AM

Yaklaşık 6-7 aydır botu kullanıyorum. Çok kısa süreli durdurmalar hariç hiç kapatmadım. Bota 2.5 BTC koydum ve 0.1 BTC ile trading yapıyorum. Double Up kullanıyorum. Şu ana kadar bu hesaptan 3 BTC çekim yaptım. Biraz önce kontrol ettiğimde de hesabımda 3.5 BTC vardı. Yani 6 ayda yaklaşık 4 BTC kazandım. Fuathan'a lisans ve api silinmelerinde verdiği destekten dolayı teşekkür ederim. Saat farkı olmasına rağmen elinden gelen desteği veriyor. Gunbot u alanlara sadece sabırlı olmalarını ve agresif stratejilerden uzak durmalarını öneririm.

bu bot bu kadar mükemmelse yok fiyatına niye satamıyoruz biz bu botu, varsa alıcı 1/4 fiyatına vereyim hemen.

bende 4 ay aralıksız kullanmıştım, 3.2 btc verdim kapattığımda 1.5 btc kalmıştı, fuathanın verdiği stratejileride hiç ellemedim  Wink
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713490681
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713490681
Reply with quote  #2

1713490681
Report to moderator
1713490681
Hero Member
*

Ignore
1713490681
Reply with quote  #2

1713490681
Report to moderator
1713490681
Hero Member
*

Ignore
1713490681
Reply with quote  #2

1713490681
Report to moderator
17men
Member
**

Activity: 314
Merit: 19

View Profile
May 07, 2018, 10:24:57 PM

Yaklaşık 6-7 aydır botu kullanıyorum. Çok kısa süreli durdurmalar hariç hiç kapatmadım. Bota 2.5 BTC koydum ve 0.1 BTC ile trading yapıyorum. Double Up kullanıyorum. Şu ana kadar bu hesaptan 3 BTC çekim yaptım. Biraz önce kontrol ettiğimde de hesabımda 3.5 BTC vardı. Yani 6 ayda yaklaşık 4 BTC kazandım. Fuathan'a lisans ve api silinmelerinde verdiği destekten dolayı teşekkür ederim. Saat farkı olmasına rağmen elinden gelen desteği veriyor. Gunbot u alanlara sadece sabırlı olmalarını ve agresif stratejilerden uzak durmalarını öneririm.

bu bot bu kadar mükemmelse yok fiyatına niye satamıyoruz biz bu botu, varsa alıcı 1/4 fiyatına vereyim hemen.

bende 4 ay aralıksız kullanmıştım, 3.2 btc verdim kapattığımda 1.5 btc kalmıştı, fuathanın verdiği stratejileride hiç ellemedim  Wink

Hocam bu kadar çok kayıp vermenizin sebebi neydi? Ne tür satışlar yaparak bu zararı getirdi bot?

buy me a beer with ETH : 0x71b959c89ca613cce3d7b3270149d919143c1dff
tasadar
Full Member

View Profile
May 07, 2018, 11:44:15 PM

satamadı dostum, 50'den fazla coini tepelerden topladı hep(bag diyoruz bunlara, piyasa çakılmalarında bot bunu fark edemediği için azıcık düşünce alıyor hemen), resmen ath noktlarından alımlar yaptı, 3-4 ay sonra pes edip kapattım, manuel al sata döndüm boğada zararımı anca kurtardım...
fuathan (OP)
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
May 08, 2018, 01:14:32 AM
Last edit: May 11, 2018, 12:18:27 AM by fuathan

Bu arkadas gelip arada buraya bi seyler sıkıp gidiyor sagolsun. Kendi de bir bot yapma pesindeydi en son hatirladigim kadariyla ne oldu bilmiyorum tabi. Smiley

öncelikle yorumlarınız için teşekkürler.

@neofongictier
8 yıllık bilg. mühendisiyim, bunu yazmam 2 gün falan sürdü  Wink ama daha ciddi bir uygulama geliştirmek çok daha fazla efor ister...

@Velvet78
gunbot var bende dostum, onun bariz eksiklerini görebiliyorum ancak finans bilgim zayıf o yüzden o konuda iyi bir danışman bulmadan bot yazmam faydama olmaz  Grin

Neyse konumuza donecek olursak, kendi yorumlariyla GunBot kullanarak nasil kazanilacagini anlatayim.

merhabalar, botu kullanmaya başlayalı 1 haftaya yakın oldu, tarafsız görüşlerimi bildirmek istiyorum, bot çok süper gelin lan yerine gördüğüm artı ve eksilerden bahsedeceğim.
*artılar
bot alım satım konusunda salakça hareket etmiyor, sizin ayarlarınıza göre çalıştığını söyleyebilirim. ben 2 farklı strateji kullanıyorum bir tanesi ortalama %2 kar bırakıp daha sık olurken öbürü %3-4 kar bırakıp daha az alım satım yapıyor. güzel bir coin kümesi ve tavsiye edilen stratejilerle uzun vadede para kaybetmek pek olası görünmüyor. daha çok deneyimim yok ama toplu çakılma dönemlerinde bile strateji değişikliği ile gelir elde etmeye devam etmek olası. telegram gruplarında başta fuathan olmak üzere ister yerli ister yabancılardan da yardım alabilirsiniz.

GunBot kullanimi icin daha sonra cikan emotionless stratejisi disinda “kur-birak” mantiginda bir strateji yok. Coinleri ve stratejilerini belirli periyodlarla gozden gecirerek kontrol etmeniz daha iyi sonuclar almanizi saglar. Bunun disinda Double Up ve Reversal Trading gibi ozelliklerle dip anlarda bile ufak karliliklarla da olsa kar edebilirsiniz.

*eksiler
kendimde bir bilgisayar mühendisi olarak botun yazılımını çok stabil bulmadım. üzerine bir sürü sürüm çıkmış olmasına rağmen geliştiriciside 3 ay önceki sürümü öneriyor bu nedenle biraz dikkatli kullanmak lazım. bazı işlemlerde bot göçüp kapanabiliyor o yüzden botu çalıştırıp sonra sadece ayar değişiklikleri için ellemeniz iyi olur. kendim ilk denemelerimde botun nasıl göçtüğünü farkettim ve ona göre kullandım, yaklaşık 1 haftadır sıkıntısız çalışıyor.

Artik web arayuz sayesinde GunBot cok daha stabil. Hicbir zaman hicbir yazilim kusursuz degildir. Zaten bu yuzden GunBot surekli gelistiriyor ve alan kisi baska bir odeme yapmadan omur boyu tum guncellemelerden yararlaniyor.

botun kullanımıyla ilgili düzenli bir dökümantasyona rastlamadım. ilk etapta fuathan zaten yardımcı oluyor ancak botu iyice kavramak için ya birilerine sormanız ya da sağda solda yazılmış forum başlıklarını incelemeniz gerekli. örneğin internet kesilince bot ne yapıyor kısmını ancak kendim deneyimleyince öğrendim. ne oluyor derseniz bot exception atmaya başlıyor ve net geri gelince kaldığı yerden devam ediyor. official bir dökümantasyonu olsa iyi olurmuş.

Resmi bir dokuman (PDF) var arkadaslar. Ve hatta botun cok kapsamli wiki adresi bile var. Buradan tum stratejilerin ve parametrelerin ne ise yaradigini ogrenebilirsiniz.
Wiki;

https://github.com/GuntharDeNiro/BTCT/wiki

bunun dışında elektirik ve internet kesintileri malum ülkemizde sık olan şeyler bu yüzden botu bir sunucuda çalıştırmayı düşünüyorum ancak gördümki her coin tipi için ortalam 100mb bir ram kullanımı var. mesela bende şu an 48 coin ile alım satım yapıyor ve ram kullanımı win8'de 7 gb olmuş durumda. yani min. 8gb ramli bir sunucu olması lazım ancak buda biraz pahalı geliyor. 30-40 tl'ye satılan uygun vps'lerden alırım diyordum ama o iş olmayacak gibi.

Ram kullanimi v9 ile birlikte minimum seviyelerde. Oyle ki eski bir 4gb laptopta bile calisiyor. Elektrik/internet kesildiginde de GunBot’ta sorun yok cunku GunBot yaptigi tum islemlerinin gecmisini tutuyor ve kapatip acildiginda kaldigi yerden alim-satimlarina devam ediyor.

*sonuç
sonuç olarak ben şimdilik memnunum, sonuçta bu bir yazılım ve bundan mucizeler beklemek mantıksız . botun terse kaldığı durumlarda oluyor ama bunlar kaçınılmaz şeyler. siz sabırlı olursanız terste kalanlar bile eninde sonunda kar olarak döner ya da en kötü bota %X düşerse boşver sat geç diyip zararı kabullenmenizde mümkün. şimdilik bu kadar ileriki dönemlerde deneyimlerimden bahsetmeye devam edicem.

Ne guzel soylemis di mi arkadas? Bu bir YAZILIM! Siz bu yazilimi ne kadar ogrenirseniz o kadar verimli kullanirsiniz. Yukarida botu kullanip memnun olan arkadaslar sadece bana bagli kalmadan kendi arastirmalarini da yaparak kazanan kisiler. Bu arkadaslar GunBot sayesinde manuel tradingde de kendilerini gelistiriyorlar cunku GunBot size EMA, BB, MACD, RSI gibi indikatorlerin aslinda ne ise yaradigini ogretiyor.
Son olarak arkadasin acmis oldugu basliga donelim. Dikkat ederseniz o siralarda GunBot'u satmaya calistigi icin cok da kotulememis sanki

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2480050.msg25389942#msg25389942

3 aydır kullanmıyorum, benim düşündüğüm gibi çalıştır unut olmuyor bu botlarla piyasa şartlarına göre takip etmek lazım , ilgilenecek vaktimde yok, kısaca satılıktır.

Bak kendi de ne guzel soylemis. 😊 Piyasa sartlari, arastirma, ogrenme gibi konular GunBot'u verimli kullanip kazanmaniz icin en onemli konular.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
May 08, 2018, 01:24:53 AM

GunBot yaklasik 2 senedir gelistirilen ve kendisini surekli yeni stratejilerle zenginlestiren bir trading botu. Uygulama, detay ve derinlilik olarak belirtilen fiyatini cok cok ustunde imkanlar sunuyor.

Arkadasin soyledigi gibi zarar ettiren bir bot olsaydi Youtube'da onlarca video ile incelenmez ve backtesting (basari/karlilik testi) yapilmazdi.

Ilgili videolara asagidaki linkten ulasabilirsiniz (ozellikle backtesting videolarini incelememenizi oneririm);

https://www.youtube.com/results?search_query=gunbot&page=&utm_source=opensearch

Ayrica, GunBot'un Telegram'daki Elite grubunda su anda 3binden fazla kisi var. Sizce gercekten kaybettiren rezil bir bot olsa bu kadar uye (ki Global grupta bunun iki kati uye var) GunBot ve stratejileri hakkinda yorum yapabilir miydi?

Her seyde oldugu gibi kendi arastirmanizi kendiniz yapin ve oyle karar verin.

Sormak istediginiz herhangi bir konu olursa ben buradayim ==> https://t.me/fuathanOfficialGunBotSeller
mstfimi
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
May 08, 2018, 08:50:33 AM

Kusura bakmayın hocam ama yeni üye olmuş newbielerin gelip burada yorum yapmaları hiç inandırıcı değil yok mu şöyle eski üyelerden botu kullanıp yorum paylaşacak olan.

Ben botu alalı yaklaşık 1 yıl oldu. Uzun süredir kullanmıyorum. Yorumlarım buradadır: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2061250.msg32093651#msg32093651

Almak istersen kendi lisansımı da satabilirim Smiley
tasadar
Full Member

View Profile
May 08, 2018, 08:52:38 AM

evet arkadaşlar süper uzmansanız botla kaybetmiyorsunuz ama ben ve benim gibi süper uzman olmayan onlarca kişi bu bottan ciddi zararlar etti ve gunbot mağdurları olarak kendi telegram grubumuz bile var  Grin

ama sizde uzmansanız ve büyük gunbot ayrıcalığından faydalanmak isterseniz bendeniz çok cüzi bir fiyata lisansımı satabilirim, fiyatı siz belirleyin o derece açığım, ama alan yok aylardır enteresan oysaki zarar ettirmesi söz konusu bile değil  Wink
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
May 08, 2018, 10:03:23 AM
Last edit: May 08, 2018, 10:23:10 AM by fuathan

Bu iki arkadaşın boyle ardarda yorum atmasından anlaşılacağı üzere olay GunBot değil bana olan tutumlaridir.

Kendileri Bitconnect adli ponziden zengin olmaya çalışan ve referal link paylaştığı için benim GunBot grubundan attığım tayfa. Smiley

Neyse daha fazla konudan uzaklaşmayalim. Wink
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
May 11, 2018, 01:48:49 AM

GunBot'un en begenilen ozelliklerinden birisi de web arayuzu sayesinde ayarlari rahatlikla degistirebilmeniz. Hatta yuzlerce GunBot kullanicisinin en cok kullandigi ayarlari da kullanabilir tek tusla GunBot'a bu ayarlari kullanmasi icin talimat verebilirsiniz.

aneles
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
May 12, 2018, 05:37:44 PM

merhaba, gunbot almayı düşünüyorum, satmayı düşünen arkadaşlar benimle irtibata geçerse sevinirim.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
May 13, 2018, 12:52:28 AM

GunBot'un arayuzu sayesinde sectiginiz altcoin'in ne zaman alinmaya ve satilmaya uygun oldugunu grafikler sayesinde rahatlikla gorebilir ve buna gore stratejinizi duzenleyebilirsiniz!

vuslatgelir
Member
**

Activity: 195
Merit: 10

-

View Profile
May 13, 2018, 05:16:38 AM

Bot işlerini hiç mantıklı bulmuyorum oldukça da riskli bbuluyorum, botla botu kendi beynine tercih ediyorsun gibi oluyor, yani tercihleri bota yaptırmak mantıklı değil
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
May 13, 2018, 08:52:47 AM

yatırım yapan çok az gerçekten satıcı adam durmadna güncellemiş başlığı madem bu kadar kazancın var güvenıyosun botuna satma al 100bin al sat yap
phantasod
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
May 13, 2018, 12:53:46 PM

Bot işleri güven verici gelmiyor bana. Bir zarar etsem en azından ben yaptım diyebiliyorum şuan. Bide botların hacklenmesiyle ilgili yazılar görmüştüm buraya ilk gördüğüm zamanlar. Bundan dolayı da bir önyargım var.
Gocu
Member
**

Activity: 302
Merit: 12

View Profile
May 13, 2018, 01:03:47 PM

Bu bot tam bana göre.Çünkü borsada al sat işi profesyonellik ve sıkı takip istiyor.Bir yerden param gelecek.Gelir gelmez iletişime geçeceğim.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
May 13, 2018, 03:07:10 PM

Bu bot tam bana göre.Çünkü borsada al sat işi profesyonellik ve sıkı takip istiyor.Bir yerden param gelecek.Gelir gelmez iletişime geçeceğim.

Her zaman bekleriz!  Grin

https://t.me/fuathanOfficialGunBotSeller
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
May 13, 2018, 03:16:55 PM

Bot işlerini hiç mantıklı bulmuyorum oldukça da riskli bbuluyorum, botla botu kendi beynine tercih ediyorsun gibi oluyor, yani tercihleri bota yaptırmak mantıklı değil

GunBot kullanmanin temel mantigi sinirsiz altcoini sizin belirlediginiz stratejiler ve parametreler dahilinde 7/24 alip-satabilmek. Bunu siz yapmak isteseniz surekli bilgisayar basinda ve onlarca sayfa acik bir sekilde piyasayi takip etmeniz gerek ki bu sanildigindan cok daha zor maalesef.

yatırım yapan çok az gerçekten satıcı adam durmadna güncellemiş başlığı madem bu kadar kazancın var güvenıyosun botuna satma al 100bin al sat yap

Maalesef bu bakis acisi bana gore yanlis. GunBot mucizeler yaratan 100bin TL'yi bir gunde iki katina cikarma vaadinden bulunun bir uygulama degil. Kazanciniz piyasa kosullari, altcoin/strateji secimi ile dogrudan alakali. GunBot sadece gunluk al-satlarinizi otomatik hale getiren ve firsatlari sizin gozunuzden kacma ihtimaline karsi her zaman online olarak yakalayabilen bir yazilim.

Bot işleri güven verici gelmiyor bana. Bir zarar etsem en azından ben yaptım diyebiliyorum şuan. Bide botların hacklenmesiyle ilgili yazılar görmüştüm buraya ilk gördüğüm zamanlar. Bundan dolayı da bir önyargım var.

Onyargilari kirmak icin buradayiz!  Grin GunBot sizin dogrudan bilgisayarinizda calisir ve API araciligiyla borsayla iletisim kurar. Yani siz altcoin cekme yetkisini API'ye vermezseniz zaten paranizin cekilme ihtimali soz konusu degil. Mevcut hack olaylari web uzerinden calisan botlar ve borsalarin kendi guvenlik aciklari nedeniyle oldu. GunBot ve benzer mantikta calisan botlarla ilgili herhangi bir hack durumu soz konusu degil. Burada sunu da belirtmekte fayda var. Bu islerle ilgileniyorsaniz zaten hicbir kosulda guvende olmadiginizi ve buna gore hareket ederek onleminizi almaniz cok daha yararli olur.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
May 19, 2018, 08:44:09 PM

GunBot'un v9 ile gelen en guzel ozelliklerinden biri size en uygun altcoinleri piyasa kosullarina bakarak onermesi. Bu sayede en uygun altcoinlerle GunBot alim satim yaparak kazandiriyor ve size "shitty coinler"den uzak tutuyor.  Grin

Asagida konuyla ilgili (Ingilizce) videoyu bulabilirsiniz. Videoda nasil altcoin secilmesi gerektigi de anlatiliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=HjjnbdtyDak
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
May 19, 2018, 11:11:11 PM

Mesela ayi donemi geldiginde bota guvenip arkamiza yaslansak sonuclari ne olur ? Sürekli düsen piyasada bot nasil kazanabilir onu ogrenmek istiyorum. Sapıttığı zamanlar ayı piyasasında mı oluyor ?

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
May 19, 2018, 11:24:40 PM

gerçekten bu bota o kadar para veren var mı acaba ??
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 »
  Print  

Jump to: