Bitcoin Forum
May 04, 2024, 06:36:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: [CPU MINING] GPU Mining Rig'leriniz ile Extra Kazanç Elde Edebilirsiniz...  (Read 3703 times)
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
September 19, 2017, 10:20:24 AM

Teşekkürler igotek. Zcash classic kazıyordum ama biraz da bunu deneyelim bakalım Smiley sende olmasan kazacak coin bulamayacağız
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714847819
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714847819
Reply with quote  #2

1714847819
Report to moderator
1714847819
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714847819
Reply with quote  #2

1714847819
Report to moderator
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
September 30, 2017, 10:55:22 AM

Teşekkürler rig Cpu ile kazıyorum günde 10 üretiyor Cheesy

Öyle takılsın unutttum.Baktım 20 watt farkediyor deli işi hesapladım yinede harcadığının 2 katını veriyor.

200 tane birikti al sat yapıyorum (3 e al 5 e sat) eğlence için oradan bile kazandırıyor.

@igotek

Aeon coin'e baktınız mı hiç ?

3 ayda 3x yaptı.

Bitcoin / Ethereum / Monero
berbatnick
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
October 06, 2017, 08:40:48 AM

Ekran kartı ile mining yaptığınız bilgisayarların işlemcileri ile ek gelir elde edebilirsiniz. İşlemci ile mining yapmak, pek çok coin çeşidi için çok fazla kazanç sağlamaz ancak Unitus coin için kazanç diğer coinler arasında en fazla olanıdır. Bendeki mining riglerin tamamında burada bilgilerini vereceğim yazılımı kullanmaktayım. Herhangi bir virüs, trojan vb. içermemektedir. Kullanmadan önce scan edebilirsiniz. İşlemciniz ne kadar kaliteliyse o kadar yüksek kazanç elde edebilirsiniz. İşlemcinizin markası ve modeli ne olursa olsun bu yazılım çalışacaktır.

-Linkteki dosyayı bilgisayarınıza indirin. ===> http://www.igotek.net/downloads/UIS_CPU_Mining.rar
-"Start - UIS CPU Mining.bat" dosyasına sağ tıklayıp düzenle deyin.
-Cryptopia'dan UIS cüzdan adresinizi öğrenin.
-"UhJLg2zJmz6ZbeCVLUJWAuPsu3NCFRBbSV" yazan yeri Cryptopia'daki UIS cüzdan adresinizi buraya yazıp dosyayı kaydedin.

BAT dosyasının içindeki satır sonundakida :x yazan yer kalacak. Bu kısmı değiştirmeyin.

Mining işleminden alde ettiğiniz coin sayısı 10 UIS olduğunda otomatik olarak Cryptopia'daki cüzdanınıza aktarım sağlanır. Daha düşük miktarlar için ödeme yapılmaz. AMD ve NVIDIA ekran kartları ile de bu coin için mining işlemi yapılabilmektedir, ancak kazançlı değildir. Bu yüzden sadece CPU ile mining yapmanızı tavsiye ederim. Hashrate ve coin bakiye takibi için http://mine.unitus.online adresindeyken CTRF + F tuşlarına bastıktan sonra UIS cüzdan adresinizi aratabilirsiniz. Üç gündür sorunsuz bir şekilde çalıştırıyorum. İlk ödememi de bugün aldım.

yazmış olduklarınızı uyguladım fakat sitede CTRL+F yapıp hesabımı arattığımda göremiyorum... neden olabilir? Bat dosyam:

igotek_cpuminer-x64-generic.exe -a argon2d -o stratum+tcp://us.nutty.one:15064 -O UhFBShqNEwVtf2gkPG1zpUT3AiDBwQb3UH:x
SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361
Merit: 250

View Profile
October 06, 2017, 08:47:43 AM

symantec trojan hatası veriyor bu program için sebebi ne olab,ilir hocam?

hocam mining programları genelde virüs programları tarafından sıkıntılı olarak görünür ancak herhangi bir sıkıntıları yoktur ben şimdiye kadar kullandığım mining programlarının hepsinin virüs programları tarafından virüslü diye tanıtıldığını gördüm ancak herhangi bir sıkıntı yaşamaıdım.
New Minerr
Member
**

Activity: 114
Merit: 12

View Profile
October 06, 2017, 05:16:04 PM

symantec trojan hatası veriyor bu program için sebebi ne olab,ilir hocam?

hocam mining programları genelde virüs programları tarafından sıkıntılı olarak görünür ancak herhangi bir sıkıntıları yoktur ben şimdiye kadar kullandığım mining programlarının hepsinin virüs programları tarafından virüslü diye tanıtıldığını gördüm ancak herhangi bir sıkıntı yaşamaıdım.
Igotek selam
Xmg ye baktın mı hiç? En karlısı bu ise bakmaya gerek yok o ayrı mesele
igotek (OP)
Hero Member

Activity: 2044
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
October 06, 2017, 05:20:31 PM

XMG ye baktım. Suprnova da kazdım da. Ancak block ödülü daha düşük ve pool ile sürekli bağlantı sorunu var. Arada deniyorum ve sorun hep var. Bu yüzden UIS daha mantıklı.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
igotek (OP)
Hero Member

View Profile WWW
October 06, 2017, 05:23:33 PM

Eğer bilgisayarınızda mining yapılıyor görülüyor ise en fazla beş dakika sonra sitede hesabınızı görebilirsiniz.
5 dakikadan önce poolda görünmeyebilir.

--

Programda virüs yoktur. Kullanabilirsiniz.
Bazı virüs programları virüs olarak algılayabiliyor.

New Minerr
Member
**

Activity: 114
Merit: 12

View Profile
October 06, 2017, 05:25:19 PM

XMG ye baktım. Suprnova da kazdım da. Ancak block ödülü daha düşük ve pool ile sürekli bağlantı sorunu var. Arada deniyorum ve sorun hep var. Bu yüzden UIS daha mantıklı.
Pentium islemcim var 20 tane günlük ne kadar kazanabilirim? Elektrik kullanimini da düşünürsek ne kalır yani kazmaya deger mi
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
October 06, 2017, 05:44:39 PM

Pentium islemcim var 20 tane günlük ne kadar kazanabilirim? Elektrik kullanimini da düşünürsek ne kalır yani kazmaya deger mi
Hocam işlemciyle kazılan koinler neredeyse elektrik parasına denk kazandırıyor boşuna elinizdeki işlemcileri eskitmeyin ama diyorsanız ben bu koine inandım bu 10x 20x yapar o zaman kazabilirsiniz.
berbatnick
Newbie
*

View Profile
October 06, 2017, 07:16:35 PM

Eğer bilgisayarınızda mining yapılıyor görülüyor ise en fazla beş dakika sonra sitede hesabınızı görebilirsiniz.
5 dakikadan önce poolda görünmeyebilir.

--

Programda virüs yoktur. Kullanabilirsiniz.
Bazı virüs programları virüs olarak algılayabiliyor.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim, bir sorum daha olacak, yazmış olduğunuz gibi Cryptopia da hesap açtım ve bu hesabı kullanıyorum, şanstan olsa gerek başladığım gibi bir blok ödülü aldım, bu ödül ne zaman Cryptopia ya geçecek? çünkü ödül 10 UIS ten fazla olduğuna göre direk geçmesi gerekir ama göremedim...
igotek (OP)
Hero Member

View Profile WWW
October 07, 2017, 12:55:05 AM

Şuana dek geçmiş olması gerekir.

---

Zaten gpu mining yapıyorsanız cpu mining de eklemenizi tavsiye ederim.
Sadece cpu mining ile çok fazla kazancınız olmaz hemen hemen elektrik faturasına denk gelir.
Ama coini takip ederseniz kazancı yüksek olduğu zaman satmak kazanc bırakabilir.

berbatnick
Newbie
*

View Profile
October 07, 2017, 09:41:49 AM

Şuana dek geçmiş olması gerekir.

---

Zaten gpu mining yapıyorsanız cpu mining de eklemenizi tavsiye ederim.
Sadece cpu mining ile çok fazla kazancınız olmaz hemen hemen elektrik faturasına denk gelir.
Ama coini takip ederseniz kazancı yüksek olduğu zaman satmak kazanc bırakabilir.

şu ana dek miningden gelen 10 küsür var, fakat daha önce konfirme edilen blok ödülü henüz gelmedi... blok ödüllerinin gönderimi ile ilgili bir kısıt söz konusu mu?
yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
October 08, 2017, 10:41:03 AM

Ben bi ara kazmayı yarıda bırakmıştım 2 ui bile geldi. Normalde 10 üzeri olunca gönderiyorlar ama sanırım belirli bir süre sonra da coinleri yolluyor olmaları lazım. Sana niçin gelmedi acaba :S

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

berbatnick
Newbie
*

View Profile
October 09, 2017, 06:42:55 AM

Ben bi ara kazmayı yarıda bırakmıştım 2 ui bile geldi. Normalde 10 üzeri olunca gönderiyorlar ama sanırım belirli bir süre sonra da coinleri yolluyor olmaları lazım. Sana niçin gelmedi acaba :S

yanlış anlaşılma var sanırım, miningden elde edilenler 10 olduğunda düzenli gönderiliyor... bunda bir problem yok... blok ödülleri var birde, bloğu çözenlere veriliyor sanırım, bu ödülleri alamıyorum.... başka bir adrese gönderiliyor... sayfayı inceleyin isterseniz anlayacaksınız... yada ben eksik bilgiye sahip olduğumu anlayacağım... bu sayfadan takip ediyorum... http://mine.unitus.online
bu sayfa çözülen 2 blok ödülünün gönderildiği farklı adresler : http://explorer.unitus.online/block/a7afb64512f1edcf9d1474ab053886ed62b60f91455ed091e3408eb0c2661e31
bu sayfa miningden elde edilenler : http://explorer.unitus.online/address/UhFBShqNEwVtf2gkPG1zpUT3AiDBwQb3UH
dhan000
Sr. Member

Activity: 419
Merit: 255

View Profile WWW
October 09, 2017, 09:43:03 AM

block bulduğunuzu nerden biliyorsunuz veya nerden takip ediyorsunuz.
krhnrhn
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 306

View Profile
October 26, 2017, 06:20:33 PM

Gpu riglere koydum. Gerçekten düşük kazanç sağlıyor ama hiç bakmıoyrum bile.. unitus belki bigün patlar falan diye orada birikiyor. nası olsa bi zararı yok Smiley
BtcBlack
Member
**

Activity: 295
Merit: 10

View Profile
December 24, 2017, 07:06:55 AM

Arkadaşlar yardım lütfen
cryptopia'dan UIS adresini nerden aldınız?
DEPOSİT sekmesinde UIS seçtiğim zaman bana adres veriyor.
Ancak şöyle bir uyarı veriyor.

"CRYPTOPİA ADRESLERİNİZE MİNİNG YAPMAYIN. P2PPOLL GİBİ HAVUZLARDAN GELEN TRANSFERLERİ KABUL ETMİYORUZ"

O uyarıya takılmayın. UIS'ler sorunsuz şekilde hesabınıza yatıyor Smiley
BtcBlack
Member
**

Activity: 295
Merit: 10

View Profile
December 24, 2017, 08:05:37 AM

Arkadaşlar yardım lütfen
cryptopia'dan UIS adresini nerden aldınız?
DEPOSİT sekmesinde UIS seçtiğim zaman bana adres veriyor.
Ancak şöyle bir uyarı veriyor.

"CRYPTOPİA ADRESLERİNİZE MİNİNG YAPMAYIN. P2PPOLL GİBİ HAVUZLARDAN GELEN TRANSFERLERİ KABUL ETMİYORUZ"

O uyarıya takılmayın. UIS'ler sorunsuz şekilde hesabınıza yatıyor Smiley

Tesekkurler.
UIS adresini dogru almışım değilmi hocam?
Sitedeki tüm menüleri karıştırdım.
Sadece bunu buldum.

Doğrudur, bol kazançlar Smiley
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
December 25, 2017, 09:11:13 PM

İgotek hocam yok mu başka extra kazanç içim zorluğu düşük olan coinler Smiley Bir iki tavsiye versen iyi olur
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
December 26, 2017, 08:36:27 PM

İgotek hocam yok mu başka extra kazanç içim zorluğu düşük olan coinler Smiley Bir iki tavsiye versen iyi olur

hocam bu gibi şeyler makineyi ekstra yormaktan başka faydası olmuyor. ayda 40 50 ancak bırakır. sistemleri yormaya değmez bence bunlar.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: