Bitcoin Forum
June 17, 2024, 07:28:43 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: BİM orijinal Apple ürünleri satacak!  (Read 4376 times)
yellowstorm
Newbie
*

Activity: 39
Merit: 0

View Profile
August 08, 2017, 08:27:42 PM

apple iphone kullanan biri olarak bu kampanya çok hoşuma gitti çıktığı gün bim bim dolaşıp bulup alacağım.
guclu
Full Member

Activity: 260
Merit: 102

View Profile WWW
August 08, 2017, 08:31:01 PM

Aliexpress'te kalın, kaliteli ve gerçekten hızlı şarj eden onlarca kablo var arkadaşlar. Bunun yarı fiyatına. Enayilik etmeyin. Orjinal kablonuz parçalandıysa aynısını tekrar almanın alemi yok, biraz araştırın bence Cheesy Apple şarj ürünleri gerçekten çok boktan... ve de çok kazık. Sanki bozulsun diye yapılmış gibi

Rick S
Member
**

Activity: 90
Merit: 10

View Profile
August 08, 2017, 10:25:17 PM

en son orijinal star wars ürünlerini satacaklarını duyurdukları günde izdiham olmuştu  Cheesy
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
August 09, 2017, 11:01:33 AM

Aliexpress'te kalın, kaliteli ve gerçekten hızlı şarj eden onlarca kablo var arkadaşlar. Bunun yarı fiyatına. Enayilik etmeyin. Orjinal kablonuz parçalandıysa aynısını tekrar almanın alemi yok, biraz araştırın bence Cheesy Apple şarj ürünleri gerçekten çok boktan... ve de çok kazık. Sanki bozulsun diye yapılmış gibi

bimde satılan kekler bisküviler de diğer markaların yarı fiyatı. ikisinin kalitesi aynı mı? saçma bi tavsiye olmuş

guclu
Full Member

View Profile WWW
August 09, 2017, 12:46:18 PM
Last edit: August 09, 2017, 06:56:47 PM by guclu

bimde satılan kekler bisküviler de diğer markaların yarı fiyatı. ikisinin kalitesi aynı mı? saçma bi tavsiye olmuş

Ahahaha ulan ne meraklı insanlar var kazıklanmaya.
Güzel kardeşim şöyle sayayım:,

1) Sahte kabloların içindeki malzeme eksik olduğu için şarj uzun sürüyor. Benim söylediğim birebir aynı sürede şarj ediyor.
2) Söylediğim kablo türünün dışı ekstra korumayla kaplı, üstünden kamyonla geçsen ezilmez. Peki ya apple kablosu?
3) Söylediğim kablonun fiyatı Bim'de satılacak fiyatın yarısına.

Şimdi şöyle bakalım, işlevden kaybetmediğin gibi, kullanım süresi açısından (kablonun ömrü yani) kazancın bile var. Madem öyle, neye dayanarak Apple kablosunun kalitesi daha yüksek diyebiliyorsun? Apple yan ürünlerini kalitesiz yapıp pahalıya ittiren bir firma. Buna bir diğer örnek de kulaklıkları ama sende o kulak yoksa şarj cihazından yaptığın yorumla yola çıkarsak onu anlamanı hiç beklemiyorum tabi.

Uzun lafın kısası, asıl senin verdiğin kek bisküvi örneği saçma olmuş, ama muhtemelen sen şimdi post kasmak için bana cevap yetiştirmeye uğraşacaksın. Hiç uğraşma, ben yukarda yazdıklarımı da sana değil başka okuyacaklara yazdım zaten Cheesy
Uyanın ey insanlık

smiletyson
Hero Member

Activity: 661
Merit: 509

View Profile
August 09, 2017, 06:39:46 PM

İlk ipad çıktığında migros resmi distribütör'dü.
Manav reyonunun yanında satmıştı ipad'leri.
Bim de satsın ne olacak ki?
hollandalibaykus
Full Member

View Profile
August 09, 2017, 08:21:18 PM

Gören de arkadaş legend falan sanacak. Post kasmakmış Cheesy

Aliexpress, jd, gearbest tarzı sitelerden bugüne dek 300ün üzerinde alışverişim oldu. 20 dolarlık kablo da aldım, 20 centlik kablo da. Şu anda da speedu kablo kullanıyorum, muhtemelen senin muhteşem sandığın kablolar ile aynı kalite. Marka vermemişsin, blitzwolf falan da muhteşemdir sence Cheesy

Geely Emgrand diye bi araba var. Mercedese benziyor. Sen git onu kullan, mercedesteki malzeme kalitesi falan gereksiz adamlar aynısından yaptırmış ucuza Smiley

guclu
Full Member

View Profile WWW
August 09, 2017, 09:38:44 PM

Yav güzel kardeşim boşuna tatava yapma... bana farkını söyle. Şarj süresi aynı (iç metallerinde eksik yok), kablo ömrü daha uzun diyorum. Neden apple kablosu daha kaliteli? Buna cevap ver, bisküviyi, mercedesi, aliexpressi, markaları en iyi sen biliyorsun tamam. Anlat da öğrenelim malı daha kaliteli kılan şey ne?

mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
August 10, 2017, 11:06:41 AM

apple'ın şarj aletleri çok kötü bence arkadaşlar hiç önermem ama kulaklıkları efsodur
bigbtc82
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
August 11, 2017, 06:12:34 PM

Fiyattan bakılırsa yenilenmiş ürün gibi me geliyor inşallah öyle değildir
oli123123
Legendary
*

Activity: 1445
Merit: 1000

View Profile
August 12, 2017, 11:40:13 AM

Ahahaha ulan ne meraklı insanlar var kazıklanmaya.
Güzel kardeşim şöyle sayayım:,

1) Sahte kabloların içindeki malzeme eksik olduğu için şarj uzun sürüyor. Benim söylediğim birebir aynı sürede şarj ediyor.
2) Söylediğim kablo türünün dışı ekstra korumayla kaplı, üstünden kamyonla geçsen ezilmez. Peki ya apple kablosu?
3) Söylediğim kablonun fiyatı Bim'de satılacak fiyatın yarısına.

Şimdi şöyle bakalım, işlevden kaybetmediğin gibi, kullanım süresi açısından (kablonun ömrü yani) kazancın bile var. Madem öyle, neye dayanarak Apple kablosunun kalitesi daha yüksek diyebiliyorsun? Apple yan ürünlerini kalitesiz yapıp pahalıya ittiren bir firma. Buna bir diğer örnek de kulaklıkları ama sende o kulak yoksa şarj cihazından yaptığın yorumla yola çıkarsak onu anlamanı hiç beklemiyorum tabi.

Uzun lafın kısası, asıl senin verdiğin kek bisküvi örneği saçma olmuş, ama muhtemelen sen şimdi post kasmak için bana cevap yetiştirmeye uğraşacaksın. Hiç uğraşma, ben yukarda yazdıklarımı da sana değil başka okuyacaklara yazdım zaten Cheesy
Uyanın ey insanlık
Katılıyorum, eBay vb. sitelerde çok daha kaliteli kablo ve diğer aksesuarları daha uygun fiyata satan satıcılar var. Apple kablolarını kullanmadım ama örneğin Ugreen'in adaptörü ve micro USB kablosu çok kaliteli ve dayanıklı.
markyminer
Hero Member

Activity: 532
Merit: 500

View Profile
August 12, 2017, 11:41:01 AM

Kaç gündür gidiyorum bime iphone sahibi arkadaşa hediye olarak almak için ama bir türlü denk gelmedim geldi hemen bitti mi yoksa daha gelmedi mi birde eğer henüz gelmediyse geleceği tarihi bilen varsa söylerse sevinirim.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
smiletyson
Hero Member

Activity: 661
Merit: 509

View Profile
August 12, 2017, 02:35:29 PM

Kaç gündür gidiyorum bime iphone sahibi arkadaşa hediye olarak almak için ama bir türlü denk gelmedim geldi hemen bitti mi yoksa daha gelmedi mi birde eğer henüz gelmediyse geleceği tarihi bilen varsa söylerse sevinirim.
Çoktan satılıp bitmiştir bile. Birçok açgözlü kısa yoldan köşeyi dönmeyi isteyen kişi 3'er 5'er tane aldı,
El altından 75 liraya satmaya başlamıştır bile.
Hatta DH ölücüleri forumda satmaya başlamıştır bile.
trmany
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
August 12, 2017, 05:47:58 PM

Yenilenip gelen ürünler olabilir dikkatli olmak gerek mesela iade alınıp ve servislere giden cihazların sorunlarına göre parçalarının değiştirilip güzelce apple fabrikasında paketlemesi yapılarak satışa sunulabiliyor ve sıfır gibi gözüküyor ama anlıyamıyorsunuz çünkü bu durumla karşılaştık
hollandalibaykus
Full Member

View Profile
August 13, 2017, 01:26:15 PM

Öğleden sonra gittiğim bimde ürün kalmamıştı. Akşam başka bir mahallede gitim, onlarda da stok yoktu. Resmen sömürmüşler, alamadık kulaklıktan. İnternette incelemeler mevcut, kulaklık orijinalmiş

Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
August 13, 2017, 02:18:41 PM

Donanımhaber gibi bazı forumlarda insanlar 10-15 tane alıyor. 99 TL'den tekrar satıyor, bir arkadaşım sabah 9:10'da gitmiş, 9'da açılıyormuş BİM. 10 dakika içinde bütün stoğu tüketmişler.
pogpog10
Full Member

Activity: 251

Presale is live!

View Profile
August 14, 2017, 09:36:51 AM

BİM ilginç bir şekilde büyümeye ve mantıklı hamleler yapmaya devam ediyor. Eskiden alay edilen bu market zinciri şuan bu tarz kampanyalar ve uygun fiyatları sayesinde kasasında sürekli sıra beklenen bir hale geldi.Tebrik etmek lazım.

pleght
Full Member

Activity: 252

View Profile
August 27, 2017, 02:48:37 PM

Valla bravo zaten toffifee cikolatalarini satmaya basladiklar zaman farketmistim bu bim bir degisti:)

quavo
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
September 04, 2017, 07:52:51 PM

Getirdiği iki ürün oda ithalatçı garantili hepsiburada ürünleri daha fazla çeşit getirmesi lazım
deadtrol
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
September 05, 2017, 12:04:14 AM

helal olsun ama çoğu kişiye yaramayacak yararlananlar yine sabah 9.30da sırf almak için bime gidecekler Cheesy
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: