Bitcoin Forum
May 05, 2024, 05:39:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: royalkingdomcoin  (Read 875 times)
placebo.. (OP)
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
August 04, 2017, 12:27:11 AM

bu coin hakkında bilgisi olan var mı dubaicoin destekliyormuş vs. ve buraya kendimce yatırım yaptım 11 ağustosa kadar pre-sale devam edecek ondan sonra yatırım yaptığım paramı nereden nasıl çekeceğim bilen biri yardımcı olabilir mi?
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
August 04, 2017, 12:57:37 AM

Hayat memat meselesi miydi hocam bu? Bu konuyu açmak için foruma kaydolmak falan  Grin

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
August 04, 2017, 12:58:45 AM

Bunun için translate başvurusunda bulundum fakat geri dönüş bile yapılmadı. Bir pabuç olacağını zannetmiyorum, Araplar ayakkabısını ters giyen adamlar.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
placebo.. (OP)
Newbie
*

View Profile
August 04, 2017, 09:31:33 AM

Hayat memat meselesi miydi hocam bu? Bu konuyu açmak için foruma kaydolmak falan  Grin
Grin Grin benim için büyük miktar sayılabilecek bir yatırım yaptım o yüzden
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
August 04, 2017, 09:54:10 AM

Hocam icoya yatirim yapmadan once bunlari neden arastirmiyorsunuz karsiliginda token verdimi sizd paneldemi tutuyor yoksa mew gibi biryere hemen gonderdimi.
placebo.. (OP)
Newbie
*

View Profile
August 05, 2017, 03:33:26 PM

Hocam icoya yatirim yapmadan once bunlari neden arastirmiyorsunuz karsiliginda token verdimi sizd paneldemi tutuyor yoksa mew gibi biryere hemen gonderdimi.

etherin düşeceği ile ilgili birçok yerde yazı okudum diğeri de yükselişteydi panikle aldım. Ether altyapısını kullanıyormuş royalkingdomcoin.com da ether karşılığı token verdi ether-->rkc dönüşümü var ama tersini bulamadım presale sonrasında direk bir borsaya giriyor mu
PAKYU
Sr. Member

Activity: 400

View Profile
August 05, 2017, 03:54:50 PM

etherin düşeceği ile ilgili birçok yerde yazı okudum diğeri de yükselişteydi panikle aldım. Ether altyapısını kullanıyormuş royalkingdomcoin.com da ether karşılığı token verdi ether-->rkc dönüşümü var ama tersini bulamadım presale sonrasında direk bir borsaya giriyor mu
dandik borsalara girer ancak girerse de yobit vs. nereden buldunuz ki bunu?
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
August 05, 2017, 03:55:07 PM

bu coin'un isminde hayir yok zaten:) ha belli olmaz, pump, dump - hersey mümkün...
dogru zamanda girmek ve cok daha önemli: dogru zamanda kacip kurtulabilmek...
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
August 05, 2017, 04:09:45 PM

bu coin'un isminde hayir yok zaten:) ha belli olmaz, pump, dump - hersey mümkün...
dogru zamanda girmek ve cok daha önemli: dogru zamanda kacip kurtulabilmek...

ahaha banada nedense direk arap kulturunu cagrıstırdı, bi abdullahı eksik fikir babası kesin ortadogulu filandır.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
August 05, 2017, 04:13:42 PM

destekleyen coin nedirki bu ne olsun diyerek çekliyorum Cheesy zaten post kasmak için bir başlık belli
ibneler
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
August 05, 2017, 04:55:18 PM

destekleyen coin nedirki bu ne olsun diyerek çekliyorum Cheesy zaten post kasmak için bir başlık belli

cekil cekil Cheesy post kasmali basliklari sen seversin torikan
placebo.. (OP)
Newbie
*

View Profile
August 06, 2017, 07:06:43 PM

dubai coin destekliyormuş zaten piyasaya sürecekler arap da.. bana parayı borsaya çıkmadan nasıl çekebileceğim konusunda yardım edebilecek yok mu?
ksnhll
Full Member

Activity: 126
Merit: 100

The Cryptocurrency Investor

View Profile
August 06, 2017, 11:32:03 PM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2016661.msg20089417#msg20089417 Burada elimden geldiğince sayfalarını Türkçe'ye çevirip aktarmaya çalıştım

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2070036.msg20673534#msg20673534 Bu linkte de piyasaya beta sürümünü yeni çıkardıkları tomorrowex exchange platformunun açıklaması var.

Kafana takılan sorular için slack kanallarını tavsiye ederim kardeş ben ne merak etsem soruyorum geç te olsa her seferinde cevap aldım sıkıntısız.

https://royalkingdomcoin.slack.com/join/shared_invite/MjE0MDk1MzE2ODIyLTE1MDAwNjg1NTQtYTgyY2JlNzdlOA
placebo.. (OP)
Newbie
*

View Profile
August 07, 2017, 11:58:57 PM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2016661.msg20089417#msg20089417 Burada elimden geldiğince sayfalarını Türkçe'ye çevirip aktarmaya çalıştım

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2070036.msg20673534#msg20673534 Bu linkte de piyasaya beta sürümünü yeni çıkardıkları tomorrowex exchange platformunun açıklaması var.

Kafana takılan sorular için slack kanallarını tavsiye ederim kardeş ben ne merak etsem soruyorum geç te olsa her seferinde cevap aldım sıkıntısız.

https://royalkingdomcoin.slack.com/join/shared_invite/MjE0MDk1MzE2ODIyLTE1MDAwNjg1NTQtYTgyY2JlNzdlOA

hocam konuma cevap yazdığın için öncelikle teşekkür ederim.. yazdığın bilgilere baktım anladığım kadarıyla aldığım tokeni ethere dönüştürüp geri çekemeyeceğim ico bitene kadar. peki ico bitince ne zaman piyasaya çıkar hangi borsadan(poloniex,bittrex vs) çıkar?
ksnhll
Full Member

View Profile
August 08, 2017, 12:12:35 AM

Burada timeline var hocam. ICO bitiminden 3 gün sonra 14 Ağustos'ta venturekingdom.com ve tomorrowex.com üzerinden trade açılacakmış. Diğer borsalar için de elimizden geldiğince çok yere katılmak için gerekli başvuruları yapacağız demişlerdi slack kanalında.
placebo.. (OP)
Newbie
*

View Profile
August 08, 2017, 12:20:32 AM

http://i64.tinypic.com/2eggzud.png

Burada timeline var hocam. ICO bitiminden 3 gün sonra 14 Ağustos'ta venturekingdom.com ve tomorrowex.com üzerinden trade açılacakmış. Diğer borsalar için de elimizden geldiğince çok yere katılmak için gerekli başvuruları yapacağız demişlerdi slack kanalında.

anladım hocam çok sağol açıklamaların için.. şu an kârdayız gibi duruyor inş. bir sıkıntı çıkmaz.
USScrypto
Hero Member

Activity: 602
Merit: 500

View Profile
August 08, 2017, 12:32:36 AM

Bu coini nereden buldunuz hocam Araplar işin içinde olunca bana hiç güven vermiyor nedense, yatırım yapılabilecek daha güzel bir ico bulabilirdiniz. Neyse zarar etmeden elinizden çıkarırsınız umarım.
ksnhll
Full Member

View Profile
August 08, 2017, 12:40:29 AM
Last edit: August 08, 2017, 01:13:47 AM by ksnhll

Bu coini nereden buldunuz hocam Araplar işin içinde olunca bana hiç güven vermiyor nedense, yatırım yapılabilecek daha güzel bir ico bulabilirdiniz. Neyse zarar etmeden elinizden çıkarırsınız umarım.

Hocam şirketin sadece merkezi Dubai ve CEO'su Arap onun dışında her ülkeden insan var, main developer'ı Rus zaten. Ben yaklaşık 20 gündür slack kanalında adamlarla birlikteyim aklıma takılan her şeyi sordum içim çok rahat. Kimseyi yönlendirmek istemiyorum konularımı açtım araştıran kendi kararını verir. Sadece şu konumu okumanızı öneriyorum, her şey yolunda giderse Sasha'yı Vitalik'i nasıl biliyorsa insanlar, Serge ismini de herkesin öğreneceğini düşünüyorum. Sebebi şu konuda hocam.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2070036.msg20673534#msg20673534

Bu arada not olarak söyleyeyim bu güne kadar sadece Tezos ve RKC ICO'suna katıldım ikisini de çok araştırdım. Sorusu olan olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: