Bitcoin Forum
June 20, 2024, 07:26:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [ICO] VIBEHub | Kripto Tabanlı Sanal Gerçeklik Marketleri & Merkezleri  (Read 3376 times)
Elturko
Full Member

Activity: 140
Merit: 100

View Profile
September 06, 2017, 12:43:07 AM

Proje fikri biraz uçuk satışlar da pek iyi gitmiyor gibi görünüyor, toplam 500bin token satılmış baya düşük

ConspiracyCoin
Sr. Member

Activity: 294
Merit: 250

View Profile
September 06, 2017, 01:24:23 AM

Hard capte uçmuşlar biraz 115 bin eth ayrıca 15 milyon dolar tanıtıma kullanmak falan çok ilginç uçuk hedefler. Toplayacağı en fazla 2-3 milyon dolar zaten onu da uçmadan en verimli nasıl kullanabilirler proje için onu düşünsünler.
mirallas (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
September 06, 2017, 06:22:01 AM

Proje fikri biraz uçuk satışlar da pek iyi gitmiyor gibi görünüyor, toplam 500bin token satılmış baya düşük

Toplamda 160.200.000 Vibe token var şu anda satılan vibex daha sonra 160 milyon vibe tokena oranlayıp herkese yüzdelik kısmına göre gönderim yapacaklar.

Hard capte uçmuşlar biraz 115 bin eth ayrıca 15 milyon dolar tanıtıma kullanmak falan çok ilginç uçuk hedefler. Toplayacağı en fazla 2-3 milyon dolar zaten onu da uçmadan en verimli nasıl kullanabilirler proje için onu düşünsünler.

Hocam bence de uçmuşlar 115 bin ethereum böyle bir proje için gerçekten fazla slackte de aynı soruyu sorduklarında 25 milyon dolar yeterli olur demişti. Şu anda satışlar çok yavaş gidiyor, o rakamları toplayabilmek için çok sağlam partnerlerin olması lazım
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
September 07, 2017, 06:02:13 PM

Projenin beklediği ilgiyi görmediğini düşünüyorum, bunun en büyük sebebi de aynı anda çıkan diğer projelere bağlıyorum spectiv decentraland gibi.toplanan yatırım şu an 4575 eth çok düşük, son günlere doğru belki biraz daha yatırım alabilir en azından 10k falan görür diye umuyorum.bi kaç haftadır imzayı taşıyorum sonuna kadar gidelim bakalım
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
September 14, 2017, 06:38:05 AM

Toplamda 5,088.45 Ethereum toplandı ve bonus turları sona erdi. 21 Eylül tarihine kadar 1 Eth= 100 vibex olacak şekilde token satışı devam edecek
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
September 14, 2017, 07:21:17 AM

satılmayan tokenler ile ilgili nasıl bir işlem yapacaklar bilgisi olan var mı? eğer kalan tokenler yakılırsa yani bu projenin bounty kampanyası bence güzel kazandırır.
ama buna benzer projeler artacak gibi.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
September 14, 2017, 07:36:42 AM

satılmayan tokenler ile ilgili nasıl bir işlem yapacaklar bilgisi olan var mı? eğer kalan tokenler yakılırsa yani bu projenin bounty kampanyası bence güzel kazandırır.
ama buna benzer projeler artacak gibi.

yakılma durumu olmayacak şu anda vibex satışı yapılıyor, ico sonunda vibex ler vibe coine döndürülecek ve bir oranlama yapılacak buna göre dağıtım gerçekleşecek. Bu durum bounty programı için de geçeli iconun başarısına göre alacağınız vibe coin miktarı değişkenlik gösterecek
membis
Full Member

Activity: 336

View Profile
September 21, 2017, 08:37:06 PM

5.400 eth ile ico tamamlanmak üzere. Son 3 saate girmek üzereyiz. İmzasında az kişiydik normalde iyi vermesi lazım ama yatırım düşünce baya kısabilirler ödülleri.
cenkistan
Member
**

Activity: 152
Merit: 10

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
September 21, 2017, 08:38:25 PM

adamlar neyin kafasını yaşadıysa artık 115k eth hardcapi yüksek yapmışlar, piyasaya giriş için bu kadar yatırım yeterli galiba ilrde değerlenen projelerden olur belki

cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
September 22, 2017, 08:28:48 AM

ico bitmiş çok sönük kaldı proje belki ilerde değelenir. adamların özgüveni ellerinde patladı resmen
membis
Full Member

View Profile
September 25, 2017, 11:22:44 PM

İmza ödüllerini çok hızlı gönderdiler tebrik ederim, az kişi olduğumuz için iyi kazandırdı diyebilirim şu an volume düşük bir iki borsaya girerse çok iyi olacak.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 26, 2017, 02:09:47 PM

Başka bir ödül kampanyasından beklediğim tokenleri kontrol ederken vibe den geldiğini görünce şaşırdım. Hızlı bir şekilde dağıtmışlar kimseyi uğraştırmadan. Diğerlerine örnek olmalı. Fiyat çok düşük elden çıkartmayacağım neblio da benzer şekilde fiyat ve hacim düşüktü çok geçmeden artış ivmesine girmişti sattığıma pişman olmuştum ama nakit lazım olduğu için mecburen elden çıkarmıştım yoksa beklerdim. Hacim yüksek olanların akibetini görüyoruz, bundan dolayı bekleyeceğim illa ki şansımız dönecek. Zaten şimdi satsam anca çerez parası olur dursun bakalım.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
September 27, 2017, 01:56:34 PM

Ödemeleri çok hızlı yapmışlar, ödülleri alayım diye beklediğim başka projeler vardı bunu görmek sürpriz oldu sevindirdiler Smiley

membis
Full Member

View Profile
September 28, 2017, 01:45:33 AM

Şu an çok iyi arttı yüzümüzü güldürüyor. Hacimli borsalara girerse daha iyi yerlere gelebilir ümitliyim bu projeden.
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
September 28, 2017, 06:47:37 AM

Şu an çok iyi arttı yüzümüzü güldürüyor. Hacimli borsalara girerse daha iyi yerlere gelebilir ümitliyim bu projeden.

Bu projenin çok daha fazla toplamasını bekliyordum icoda ama beklentimin altında kaldı.
aynen güzel prim yapmış ama hacim çok düşük daha büyük borsalara daha fazla yatırım alan birçok proje bile giremedi. vibe girebilir mi bilemiyorum. ama düşük rütbedeki katılımcılar bile güzel kazanç sağlamış gördüğüm kadarıyla imzadan.
bitpazari
Hero Member

View Profile
September 28, 2017, 08:56:14 AM

Market cap artışına devam ediyor. nereye kadar artış gösterebilir hiç bir tahminim yoktur düşük olduğu için artmasını bekliyordum ama proje gelişecek mi neler olacak bekleyip göreceğiz.

Attention All bounty participants
We would like tho thank you all for the amazing support and hard work you all put in during the course of our ICO. You all deserve every Vibe you have received
We are presently trading on etherdelta at the moment and working on getting listed on other exchanges in the near future.
VibeHub wishes all of you the best of luck 

Bounty yöneticisinin yazdıkları bu şekilde. Aldığınız her vibe token'i sonuna kadar hak ediyorsunuz demiş. Az yatırım toplayan minnet duyuyor çok yatırım toplayan projelerde aç gözlü olmaya başlayarak ödüllerden kısıyor.
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
September 28, 2017, 07:44:30 PM

bugün çok iyi prim yaptı gerçekten imzasına girenleri memnun etti baya, marketcap çok düşük ve daha yükselme potansiyeli var bence ilk gün toplamadım üzülüyorum şu anda
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
September 29, 2017, 06:00:36 AM

Abi bu ne ya sattığııma bin pişman oldum nasıl prim yaptı öyle ya, allahtan bir miktar bırakmıştım elimde. çok iyi değerlendi dahada gidecek gibi duruyor.böyle konuyu bizle buluşturduğun için sağolasın mirallas valla ilaç gibi geldi bu ödül
bitpazari
Hero Member

View Profile
September 29, 2017, 06:24:23 AM

Her saat artıyor mübarek. Nereye kadar artacak satış yapsak mı acaba kısa süreli artışta çok durmaz yani yavaş yavaş artsa neyse hiç mi satan olmayacak. Artış sürerken de satmak istemiyorum sabah ayrı öğlen ayrı akşam ayrı fiyat oluyor. İzleyelim bakalım artış devam edecek mi.
membis
Full Member

View Profile
September 29, 2017, 10:34:51 PM

Valla dün gece çok güzel yükseldi gönlümün efendisi gündüz tekrar düştü şimdi tekrar yükselişte satmayı düşünmüyorum bir süre bakalım başka borsalara da girerse daha da artabilir.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: