Bitcoin Forum
May 14, 2024, 04:15:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Aman Aman Ne Güzelll...  (Read 1147 times)
dakota neat (OP)
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
August 05, 2017, 04:57:20 PM

Arkadaşlar ve sevgili yatırımcılar.

oldukça rahat ve zevkli haftasonu yaşıyoruz piyasa olarak . bu yükselişin daha uzun süre devam etmesi dileğiyle acaba kar satışları gelirmi ki diye düşünüyorum.
ama kar satışı yapalım diyede sonra arkadan bakmak zor geleceğinden hepiniz kendisine stop los larınızı belirleminizi tavsiye ederim .

an itibariyle ben hatta biz Cheesy
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
August 05, 2017, 05:42:40 PM

oldukça rahat ve zevkli haftasonu yaşıyoruz piyasa olarak . bu yükselişin daha uzun süre devam etmesi dileğiyle acaba kar satışları gelirmi ki diye düşünüyorum.
ama kar satışı yapalım diyede sonra arkadan bakmak zor geleceğinden hepiniz kendisine stop los larınızı belirleminizi tavsiye ederim .

Tebrik ediyorum . % kaç ' lık bir kar oldu bugün merak ettim açıkcası ?
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
August 05, 2017, 05:59:35 PM

3500 bana göre gerçek değeriydi hep baskıladır haberlerle , yalanlarla dolanlarla.Önemli olan 3500 den sonra ne yapacağı ..

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
dakota neat (OP)
Hero Member

Activity: 658

View Profile
August 05, 2017, 08:47:52 PM

Tebrik ediyorum . % kaç ' lık bir kar oldu bugün merak ettim açıkcası ?

15 20 arası simdilik diyelim
Tobi777
Full Member

Activity: 406
Merit: 121

View Profile
August 05, 2017, 09:03:17 PM

% lik olarak bilmem de son 2 günde cebime 500 TL fazla girdi. İyiki başka bir yerime girmedi  Smiley
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
August 06, 2017, 12:39:35 PM

3500 bana göre gerçek değeriydi hep baskıladır haberlerle , yalanlarla dolanlarla.Önemli olan 3500 den sonra ne yapacağı ..

3000 dolaylarında uzun bir sure gezinmesi gerekiyor ani yukselislerin yerine yavas yavas tırmanması daha saglıklı.
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
August 06, 2017, 12:58:28 PM

bu sekılde 1 hafta gıtse daha super olur
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
August 06, 2017, 01:08:15 PM

Kar satışları gelir elbette. Ama neden gelmesin ki? Smiley
Sistemin yürüyebilmesi için birilerinin girmesi, çıkması, paritenin yükselmesi, alçalması gerekiyor. Hareket etsin de ne yaparsa yapsın...
bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
August 06, 2017, 01:53:47 PM

Keşke aynı hareketlilik altcoinlerde de yaşansa yaktı bitirdi bizi bitcoin olarak çok dibe çekti toplamda zarar %50'den fazla ve bir türlü toparlanamadı.
Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
August 06, 2017, 02:02:13 PM

bir süre bitcoin yüksekten gitse güzel olur sanki yapacak olduğum işler varda bu aralar Smiley Gerçi bana göre bitcoinin şuanda olması gereken değeri 3000- 3500 dolar falan..
Jackling
Sr. Member

Activity: 357
Merit: 250

View Profile
August 06, 2017, 06:18:12 PM

bundan sonra lutfen 3000 in altlarına dusmesin tek temennim bu.
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
August 07, 2017, 02:45:47 AM

Keşke aynı hareketlilik altcoinlerde de yaşansa yaktı bitirdi bizi bitcoin olarak çok dibe çekti toplamda zarar %50'den fazla ve bir türlü toparlanamadı.

Altcoinlerde hareketiliği bir çok kimse bekliyor da bir türlü beklenen hareketlilik olmadı malesef. Bitcoinin bu performansı sonrasında insan ister istemez altcoinlerde de bir hareketlenme bekliyor haliyle. Eğer bitcoin bu şekilde istikrarını sürdürürse elbet er ya da geç bu pozitif durum altcoinlere de yansıyacaktır diye umut ediyorum. Ancak umut edebiliiriz bu durumda elimizden başka bir şey gelmez Smiley

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
krhnrhn
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 306

View Profile
August 07, 2017, 05:28:58 AM

Bu tarz haftalara ihtiyacımız var. Aman göze gelmesin Smiley
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
August 07, 2017, 06:14:03 AM

waves te güzel arttı bu dönemde Smiley btc de kadir inanır gibi bin kurşun yedi yıkılmadı , ha bire çelme takmaya çalışıyolar daha kuvvetli karşılık veriyor.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
August 07, 2017, 07:50:36 AM

BTC'den tüm spekülatörlere gelsin. Namı yeter Smiley

https://www.youtube.com/watch?v=tQUergQ_eLY

Waves'te BTC'nin kardeşi sayılır. %60 kar ile harika bir hafta geçirdi Waves

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
August 07, 2017, 07:52:44 AM

3000 usd bandını korursa şahane olacak açıkcası .

Altcoinlere de yansıyor tabi ki bu bant. Belirsizliker ortadan kalkınca güzel sonuçlar çıkarttı ortaya .
torikan
Hero Member

Activity: 518

View Profile
August 07, 2017, 08:43:32 AM

3200 seviyeleri dalgalı geçmesini bekliyorum ki olması gerek en azında 2 hafta 3100 3300 aralığında gezmesi lazım. alt coinlere yarar çoğu kişide zaten altlarda işin gerçeği
6,5 dolardan qtum aldıydım şuanda yüzde 80 karlı durumdayım Cheesy böyle lazım
özellikle eth ve assetleride yükselmesi lazım eth 300 doların üstüne attığında piyasa çok canlacağını düşünüyorum. piyasa güven vermeye başlayıp artık hereketleri stabil olursa dışardan daha çok para giriş olur.
NYGMA_35
Full Member

Activity: 286
Merit: 100

View Profile
August 07, 2017, 06:47:29 PM

Bitcoin biraz düşsün almayı düşünüyorum. Benim için hiç olmayacak bir zamanda yükseldi. Ama bu yükselişten forumdakiler memnun olanlar vardır tabi Smiley
Pages: [1]
  Print  

Jump to: