Bitcoin Forum
May 04, 2024, 10:29:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: ▁ ▂ ▃ [ANN] [FEEED.cc] [ICObazaar] Feeed kripto-para, Tarafsız kitle fonlaması  (Read 812 times)
hiburak (OP)
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
August 06, 2017, 04:48:51 AM
Last edit: August 06, 2017, 07:22:12 AM by hiburak

FEEED
Coin adı = F50

Yaratıcı insanlar için üretildi

Şu anda ön-sürüm aşamasındayız, bundan sonra pek çok gelişmenin olması mümkün
Bizi Facebook, Twitter, Slack (ve çok yakında Github, ICObazaar ve Product Hunt) üzerinden takip edebilirsiniz.

Feeed'in üzerine kurulduğu temel her konuda şeffaf olmaktır, o yüzden öncelikle takımımızı tanıtarak başlayalım:

-Anthony Besson: Kurucu ortak ve çekirdek geliştirici
mail: anthony@feeed.cc

-Guillaume Vignal: Kurucu ortak ve topluluk yöneticisi
mail: guillaume@feeed.cc

Proje verilerinin tamamı açık kaynaklı olarak erişime açıktır, ve haftalık bir rapor yayınlanacaktır.

Kalıcı bir destek ve değerli bir para birimi sunabilmek için kaynak kodu üzerinde aylardır çalışıyoruz. Bu başlık ya da ana konu başlığı altında her türlü fikriniz ya da sorunuz için yazı yazabilirsiniz, ya da bizimle doğrudan temasa geçebilirsiniz. Bizim için daima bir zevktir!

Coin alım-satım sembolü : FEEED

Feeed'in Tanımı :

Feeed, işlemlerin gizliliği ve seçici şeffalık gibi özellikleri kullanıcılara sunan merkezi olmayan açık kaynaklı bir kripto paradır. Feeed ödemeleri herkese açık bir blokzincirinde yayınlanırlar, ancak cüzdanların sahipleri gizli kalacaklardır.

Feeed, eş denetime (peer review) tabi tutulan kriptografik araştırmaya dayalı, güvenlik konusunda uzmanlaşmış bir mühendis tarafından açık kaynak kodlu geliştirilen Ethereum kod altyapısına dayalı açık kaynak kodlu bir platformdur. Feeed, işlemlerin geçerliliğini onlarla ilgili fazladan bir bilgi açığa çıkarmadan garantilemek için üst düzey kriptografik teknikleri kullanır.

Feeed'in asıl ilerleyişi madencilik getirilerinin %50'sinin kullanıcılar tarafından özgür ve anonim oylara dayalı olarak seçilen filiz şirketlere (startups) yapılan yatırımlarla gerçekleşecektir. Bu sayede dünya ekonomisi desteklenecek, ve aynı zamanda Feeed'in değer olarak artması sağlanacaktır. Bu artış ortak şirketlerin asıl değerlerindeki artış ile daha da ivme kazanacaktır.

Getirilerin %50 ise Feeed.cc isimli bağımsız bir finansal fon tarafından yönetilecek, ve yatırımlar topluluğun tercihleri ile belirlenecek. İşte her gün, her dakika ve her saniye gerçek şeffaflık!  

Tamamen şeffaf olmak Feeed'in kuruluş temelidir, tüm sonuçlar ve yatırımlarla beraber bütün işlemler haftalık olarak yayınlanacaktır. Tüm işlemler herkese açık bir blokzincirinde kaydedilecekler ve bu blokzinciri herkesin fikrine açık olacaktır.

Son olarak, web sitemizde bir fikir kutusu herkes tarafından erişilebilir olacak (çok yakında); ve bu sayede insanların Feeed'in geliştirilmesi ile ilgili önerilerde bulunmalarını teşvik ediyor olacağız.

Coin alım-satım piyasaları:
   - Son sürüm sırasında Bittrex'te kayıtlı olacağız.
   - Son sürüm sırasında Poloniex'te kayıtlı olacağız.

Sürüm tarihi : yakında bilinecek

Github Link : Gerçekten çok yakında

Kişisel yatırım : 25500$

%99'u sadece ICO ve Ödüller için (90,000,000), %1'i kurucular için PreMine edilmiş (önceden kazılmış) durumda

-79,100,000 Feeed / ICO için
-10,000,000 Feeed / Ödüller için
-900,000 Feeed / Kurucular için

ICO üst sınır 20,000,000$

Maksimum Feeed miktarı : Ethereum'da olduğu gibi maksimum coin miktarı yoktur.

İşlem harcı : %0

Web sitesi : feeed.cc

Madencilik :

- Sadece CPU / GPU
   - Premine SADECE ICO için (önceden kazılmış tüm coinler ICO yatırımcılarına dağıtılacaktır)
   - Blok süresi yaklaşık 15 saniye
   - Blok başına 50 coin ödül
   - Her yıl 100,000,000 yeni Feeed üretilecek
   - Başlangıçtan itibaren Proof of work ve Proof of stake
   - Ethash Algoritması

1714861792
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714861792
Reply with quote  #2

1714861792
Report to moderator
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714861792
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714861792
Reply with quote  #2

1714861792
Report to moderator
hiburak (OP)
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
August 06, 2017, 04:49:13 AM
Last edit: August 14, 2017, 07:56:14 AM by hiburak

Ödül (Bounty) kampanyasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2049555.0
gogo1903
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
August 08, 2017, 06:37:59 AM

cok fazla ico var artik yetisemiyoruz. biraz bakalim buna da

ikm
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
August 08, 2017, 07:12:09 AM

artık icoları çevirmenlere göre değerlendiryorum . doğru düzgün ico arayıp çevirenlerle her boku çevirenler diye ayrıldı herbokuçevirenler zaten illaki bir iki tane tuturuyor. 10 tane 1 falan
ama araşatırıp çevirenler genelde 3 taneden 1 denk getiriyor iyi icoları artık sizelerede çevirdiği projelerin başarılı oranlarına bakarak takip edin ben öyle yapıyorum
gogo1903
Full Member

View Profile
August 08, 2017, 07:17:45 AM

artık icoları çevirmenlere göre değerlendiryorum . doğru düzgün ico arayıp çevirenlerle her boku çevirenler diye ayrıldı herbokuçevirenler zaten illaki bir iki tane tuturuyor. 10 tane 1 falan
ama araşatırıp çevirenler genelde 3 taneden 1 denk getiriyor iyi icoları artık sizelerede çevirdiği projelerin başarılı oranlarına bakarak takip edin ben öyle yapıyorum

yanlis bir degerlendirme bence. bos bir zamanina denk gelmis olur cevirmenin almis olabilir. kendi secmeyen cevirmenlerde oldugunu biliyorum. hazirdan geliyor ne gelirse ceviriyor onun icin bu mantik ile yaklasmak pek saglikli olmaz bu benim fikrim. kim neyi denk getirirse oluyor bazen. kismen dogru diyorsun lakin zamani olan araya birkac tane ilave alabilir. cok secici olup bosa beklemek kimsenin isine gelmez. bu isi para yada token karsiligi icin yaptigii dusunursek

ikm
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
August 08, 2017, 07:24:00 AM

öylede para içinde olsa zaten proje tutmadığında para kazanılmıyorki
2 tane çevir 1 tuttuğunda zaten 10 tane çevirenle aynı para kazanıyorsun Cheesy para için çalışmakla marabalık farklı .
benim kendi fikirim kimin ne çevirdiği beni bağlamaz ama çöpçülerle araştıranları aynı kefeye koyamamda. bu forumda isimler aynı zamanda marka durumuna geliyor.
markanın kirlenmesini kötü bir durum.
Jackling
Sr. Member

Activity: 357

View Profile
August 08, 2017, 08:08:01 AM

öylede para içinde olsa zaten proje tutmadığında para kazanılmıyorki
2 tane çevir 1 tuttuğunda zaten 10 tane çevirenle aynı para kazanıyorsun Cheesy para için çalışmakla marabalık farklı .
benim kendi fikirim kimin ne çevirdiği beni bağlamaz ama çöpçülerle araştıranları aynı kefeye koyamamda. bu forumda isimler aynı zamanda marka durumuna geliyor.
markanın kirlenmesini kötü bir durum.

bari açık açık yazsaydın kimmiş bu bahsettigin a-class cevirmenler?
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
August 08, 2017, 08:32:21 AM

Hiburak düzgün ve bilğili bir arkadaş her boku çevirmeyle alakası yok ekmegine bakmış
her icoya girilmez bunun muakemesini yapıyorsanız girmezsiniz olur biter
yok imzanın istediği postu kasıyorum mantıgındaysanız eywallah ama sanki biraz hakaret içerikli olmuş mesajınız
gogo1903
Full Member

View Profile
August 09, 2017, 04:26:04 AM

prove cikar cikmaz almak zorunda kaliyorsun ayrica bazende. sen arastirma yapana kadar 2 dakikada rezerve yapiliyor. onun icin kisacasi bu mantik ile cevirmene bakarak yatirim isi bence hic mantikli degil.

SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
August 09, 2017, 05:46:06 AM

Tesekkurler emeğin icin, başarılar
Pages: [1]
  Print  

Jump to: