Bitcoin Forum
June 17, 2024, 10:11:06 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: 7/24 Bitcoin Satılır - Bitcoinleriniz Alınır  (Read 1758 times)
kskboy (OP)
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
August 06, 2017, 12:51:14 PM
Last edit: August 13, 2017, 09:29:32 AM by kskboy

Merhaba arkadaşlar,

Bitcoin leriniz 7/24 Alınır satılır site adresimiz

Site adresimiz: https://bitcoinalsat.org/
SSL SERTİFİKAMIZ MEVCUTTUR - SİTEMİZ seohosting.com.tr de barınmaktadır.

R10 KONUMUZ: http://www.r10.net/coin-sistemleri/1741453-7-24-bitcoin-alinir-satilir.html

Skype adresimiz: appindex  

Whatsapp - Telefon İletişim: 0545 524 68 82

Facebook: https://www.facebook.com/Bitcoin-Al-Sat-120813665149328/

Instgram adresim: cnr_ksk35    "Özel instagram adresimdir buradan mesaj gönderirseniz geç görebilirim lütfen diğer iletişim yollarından ulaşın."

Komisyon oranlari alacaginiz satacaginiz btc miktarina gore degismektedir.

Biraz once bir alim gerceklestirdim.  Fiyat biraz yuksek gelmisti,  sonrasinda forum uyesi oldugumu soyledim fiyati biraz uyguna cektiler.  Cuzdanima sorunsuz ulasti.  1270 TL = 0,0848 BTC

alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
August 06, 2017, 02:35:30 PM

Kaçtan alıyorsunuz kaçtan satıyorsunuz yazsaydınız ya
kursattekin
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

View Profile
August 07, 2017, 05:30:38 AM

Fiyatiniz paribudan yuksek mi dusuk mu acaba?tesekkurler
krhnrhn
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 306

View Profile
August 07, 2017, 05:40:56 AM

newbie olmasan daha iyidi ama ne yalan söyleyeyim 1 activiy de güven vermiyor Smiley
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
August 07, 2017, 09:20:59 AM

Herşey güzel de yeni hesapla nasıl bir özgüven ki şahıslar size güvenip btc ya da parayı önce yollasın? Mesajınızda escrow kelimesinin geçmemesi durumu daha da vahim hale getiriyor.
Bayyn
Full Member

Activity: 210

Web Developer

View Profile
August 07, 2017, 09:28:03 AM

komisyonlu btc alınır, pm atmanız yeterli.
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
August 07, 2017, 03:16:06 PM

valla temiz iş Smiley üstelik bitcoin alirken işlemler anında gerçekleşmektedir ama satarken önce bitcoin i gönderecen sonra 1 onay alacakta parani da 1 saat sonra alacaksin .  bugune o kadar btc aldim sattim kimseye demedim 1  saat içerisinde yatiririm diye böyle iş olmaz ki arkadaşta anladigim kadariyla ne btc var ne para var.  eğer üçkağitçi vs dolandirici değilse muhtemelen  arada borsalari kullanarak kar yapma peşinde komisyon ile Smiley

haftaiçi her zaman bitcoinlerinizi alirim bende isterseniz satarim da. öyle 1 saat felan da bekletmem Cheesy trustlarima bakabilirsiniz teşekkürler
DarkbLue
Full Member

Activity: 196
Merit: 101

View Profile
August 07, 2017, 04:27:18 PM

1 saat bekleyecek sabırlı adamlar var mı acaba forumda? satılan bitcoinleri başka yerde satıyor gibi geldi bana
membis
Full Member

Activity: 336

View Profile
August 08, 2017, 01:31:00 AM

Niye escrow kullanmıyorsun? Senin daha önceki onlarca dolandırıcıdan farkın nedir insanlar sana güvensin? Dolandırıcısın demiyorum ama insanlar bu kadar  ağzı yandı bu işten buraya yeni gelmiş bir üyeden kimse escrowsuz alım yapmaz yapan da 2 gün sonra başlık açıp dolandırıldım mağdurum diyor.
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
August 08, 2017, 07:31:09 AM

valla temiz iş Smiley üstelik bitcoin alirken işlemler anında gerçekleşmektedir ama satarken önce bitcoin i gönderecen sonra 1 onay alacakta parani da 1 saat sonra alacaksin .  bugune o kadar btc aldim sattim kimseye demedim 1  saat içerisinde yatiririm diye böyle iş olmaz ki arkadaşta anladigim kadariyla ne btc var ne para var.  eğer üçkağitçi vs dolandirici değilse muhtemelen  arada borsalari kullanarak kar yapma peşinde komisyon ile Smiley

haftaiçi her zaman bitcoinlerinizi alirim bende isterseniz satarim da. öyle 1 saat felan da bekletmem Cheesy trustlarima bakabilirsiniz teşekkürler
Öncelikle konuyu baltalamanı anlıyorum kendi reklamını yapıyorsun saygıyla karşılıyorum herkes istediğini istediği yerden bozdurur yada alır.
2. konu birazcık okuduğunun ne anlama geldiğini anla arkadaşım ben orada maksimum bir saat yazdım, kullanmadığımız bir banka hesabından ödeme isterlerse tabiki atm den yatırması zaman alıcaktır burada insanları kelime oyunları ile kandırmayın .

benim reklama ihtiyacim yok dostum beni taniyanlar tanir ne kadar güvenilir oldugumuda bilirler benim problemim o değil ki alırken gayet anında gerçekleşen işlemler ama iş para vermeye gelince maksimum 1 saate kadar süre sonra atm muhabbetleri vs bu forum zamanında cok üçkağitçi dolandirici gördü geçirdi bizim kendi dolandırıcılarımız var sonra bozuluyorlar başkasiyla iş yapinca Smiley teşekkürler yinede emeklerin için. sen yinede muhabbetde araya " escrow " ekle de biraz güven oluştur istersen. yeni bi üyesin işlemin yok 0 trust ile bu işler olmaz bide dolandırılma üstüne üstlük yazık günah.
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
August 08, 2017, 07:56:36 AM

Öncelikle konuyu baltalamanı anlıyorum kendi reklamını yapıyorsun saygıyla karşılıyorum herkes istediğini istediği yerden bozdurur yada alır.
2. konu birazcık okuduğunun ne anlama geldiğini anla arkadaşım ben orada maksimum bir saat yazdım, kullanmadığımız bir banka hesabından ödeme isterlerse tabiki atm den yatırması zaman alıcaktır burada insanları kelime oyunları ile kandırmayın .

benim reklama ihtiyacim yok dostum beni taniyanlar tanir ne kadar güvenilir oldugumuda bilirler benim problemim o değil ki alırken gayet anında gerçekleşen işlemler ama iş para vermeye gelince maksimum 1 saate kadar süre sonra atm muhabbetleri vs bu forum zamanında cok üçkağitçi dolandirici gördü geçirdi bizim kendi dolandırıcılarımız var sonra bozuluyorlar başkasiyla iş yapinca Smiley teşekkürler yinede emeklerin için. sen yinede muhabbetde araya " escrow " ekle de biraz güven oluştur istersen. yeni bi üyesin işlemin yok 0 trust ile bu işler olmaz bide dolandırılma üstüne üstlük yazık günah.

ben Alican (saulzaents) a kefilim,

temiz ve güvenli forum için,escrowsuz alışveriş yapmayın.
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
August 08, 2017, 08:46:08 AM

valla temiz iş Smiley üstelik bitcoin alirken işlemler anında gerçekleşmektedir ama satarken önce bitcoin i gönderecen sonra 1 onay alacakta parani da 1 saat sonra alacaksin .  bugune o kadar btc aldim sattim kimseye demedim 1  saat içerisinde yatiririm diye böyle iş olmaz ki arkadaşta anladigim kadariyla ne btc var ne para var.  eğer üçkağitçi vs dolandirici değilse muhtemelen  arada borsalari kullanarak kar yapma peşinde komisyon ile Smiley

Escrow olayını burada duydum herkes escrow yazıp duruyor ezber bir şekilde ama Türkiye'de bu işi yapan kişi yada sitelere kimse örnek vermemiş, sen escrow olarak mesela neyi kullanıyorsun sakıncası yoksa.
1 saat olayına gelince sende aynı şeyi yazıyorsun haftaiçi anında gönderirim diye bende öyle gönderiyorum zaten eft saatleri dışında elinde olmayan banka hesabına ödemeyi nasıl göndereceksin mecburen ATM den

Hem BTC alım satımı yapacaksınız ve escrow olayını ilk kez duyacaksınız. Yani siz hiç tanımadığınız birine sırf ihtiyacınız var diye bir ürün/hizmet için gözü kapalı para göndermeyi bir sorun olarak görmüyorsunuz? Öyle mi?
mstfprcn
Hero Member

View Profile
August 08, 2017, 08:52:24 AM

ben ortada baltalanacak bir satış olduğunu düşünmüyorum, sadece bir hizmet için ilan açılmış, satış baltalama olması için ortada bir emtia ve karşılığı belirlenmiş bir fiyat olmalı, bunun üstüne ben gelip altına çok pahalı, dışarda yarısı,burda şu kadar vs gibi yorumlar yaparsam satışını baltalamış olurum.

yenisin normaldir beni tanımaman, bu forumda temiz alışveriş olsun diye uğraşıyorum, bir sürü dolandırıcılık gördük burada, yeni katılan arkadaşların da bu konuları okurlarsa fikir sahibi olup düzgün alışverişler yapmasına çalışıyoruz.

gördüğüm kadarıylada konun altına yazılan yorumlarda bunu destekler nitelikte,

ben sana direkt olarak dolandırıcısın da demiyorum bak, ama herşeyin bir yolu yordamı var.

neyse konunun altınıda daha fazla yorumla kirletmek istemiyorum,

sana iyi alışverişler,

alışveriş yapacak arkadaşlarıma da tavsiyem, escrowsuz alışveriş yapmayınız.

İyi forumlar
mstfprcn
Hero Member

View Profile
August 08, 2017, 09:34:24 AM

ben ortada baltalanacak bir satış olduğunu düşünmüyorum, sadece bir hizmet için ilan açılmış, satış baltalama olması için ortada bir emtia ve karşılığı belirlenmiş bir fiyat olmalı, bunun üstüne ben gelip altına çok pahalı, dışarda yarısı,burda şu kadar vs gibi yorumlar yaparsam satışını baltalamış olurum.

yenisin normaldir beni tanımaman, bu forumda temiz alışveriş olsun diye uğraşıyorum, bir sürü dolandırıcılık gördük burada, yeni katılan arkadaşların da bu konuları okurlarsa fikir sahibi olup düzgün alışverişler yapmasına çalışıyoruz.

gördüğüm kadarıylada konun altına yazılan yorumlarda bunu destekler nitelikte,

ben sana direkt olarak dolandırıcısın da demiyorum bak, ama herşeyin bir yolu yordamı var.

neyse konunun altınıda daha fazla yorumla kirletmek istemiyorum,

sana iyi alışverişler,

alışveriş yapacak arkadaşlarıma da tavsiyem, escrowsuz alışveriş yapmayınız.

İyi forumlar
Teşekkür ederim güzel açıklaman için emektar insanları her zaman desteklerim 1AxUofizTKnYMmg5dCRgu7nC6xsihWLnEA adresinize ufak bir bağışta bulundum . iyi forumlar .

rica ederim, açıklama sadece size değil forumdaki herkes için,

bağış yapmana gerek yoktu,buna ihtiyacım da yok, geri iade etmeye değmeyecek bi tutar olduğu için üstüne birazda ben ekleme yaparak temaya bağış yaptım, dikili bi ağacın oldu bak ne güzel Smiley

iyi forumlar.
kskboy (OP)
Newbie
*

View Profile
August 12, 2017, 10:45:06 AM

http://www.r10.net/coin-sistemleri/1741453-7-24-bitcoin-alinir-satilir.html

Güncel
gokcey
Full Member

Activity: 208

View Profile
August 12, 2017, 12:00:10 PM

Ufak bir sürtüşmenin ilk defa hayırlı bir yere gittiğini gördüm Smiley
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
August 13, 2017, 09:15:40 AM

Biraz once bir alim gerceklestirdim.  Fiyat biraz yuksek gelmisti,  sonrasinda forum uyesi oldugumu soyledim fiyati biraz uyguna cektiler.  Cuzdanima sorunsuz ulasti.  1270 TL = 0,0848 BTC

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
usdman
Full Member

Activity: 208

View Profile
August 16, 2017, 10:20:52 AM

Merhaba arkadaşlar,

Bitcoin leriniz 7/24 Alınır satılır site adresimiz

Site adresimiz: https://bitcoinalsat.org/
SSL SERTİFİKAMIZ MEVCUTTUR - SİTEMİZ seohosting.com.tr de barınmaktadır.

R10 KONUMUZ: http://www.r10.net/coin-sistemleri/1741453-7-24-bitcoin-alinir-satilir.html

Skype adresimiz: appindex  

Whatsapp - Telefon İletişim: 0545 524 68 82

Facebook: https://www.facebook.com/Bitcoin-Al-Sat-120813665149328/

Instgram adresim: cnr_ksk35    "Özel instagram adresimdir buradan mesaj gönderirseniz geç görebilirim lütfen diğer iletişim yollarından ulaşın."

Komisyon oranlari alacaginiz satacaginiz btc miktarina gore degismektedir.

Newbie olduğunuz için pek güvenememişler eğer escrow kullanırsanız sizin için iyi olur.
kskboy (OP)
Newbie
*

View Profile
August 17, 2017, 10:48:53 AM

[/quote]
Newbie olduğunuz için pek güvenememişler eğer escrow kullanırsanız sizin için iyi olur.
[/quote]

Merhaba R10 konumuza bakabilirsiniz http://www.r10.net/coin-sistemleri/1741453-7-24-bitcoin-alinir-satilir.html bir çok satış işlemimiz oldu
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
August 17, 2017, 12:36:54 PM

Sitede canlı destek falan göremedim ben herhalde Whatssapp hattınızı diyorsunuz sanırım?
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: