Bitcoin Forum
December 11, 2018, 09:39:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.17.0 [Torrent].
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ANN] EventChain SmartTickets - Rozwiązanie Problemów Trapiących Branże Biletową  (Read 370 times)
Heimer
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 462
Merit: 250


View Profile
August 07, 2017, 08:20:58 AM
 #1

Czym jest EventChain?

Platforma EventChain Smart Ticketing została stworzona, by stworzyć infrastrukturę peer-to-peer, gdzie bilety na wydarzenia pozbawione są wygórowanych prowizji oraz są powszechnie dostępne dla każdego użytkownika naszej platformy. Dzisiejsza branże biletową trapi wiele problemów, które platforma EventChain SmartTicket mogłaby wyeliminować. Wielu miłośników wydarzeń ma dość monopolistycznej kontroli, wraz z powszechnymi problemami takimi jak niesprawiedliwe prowizje od biletów, awarie stron sprzedających bilety i błędy występujące na nich, podrabianie biletów, zawyżanie cen odsprzedawanych biletów, niesprawiedliwe podział zysku z artystami, którzy wykonują najwięcej pracy i dostają najmniej z ceny biletu.
 
Wraz z EventChain możesz stworzyć wydarzenia online lub lokalne na każdym urządzeniu, czyniąc Smart Tickets dostępne globalnie. Sieć tokenów blockchain EventChain dla zarządzania wydarzeniami daje możliwość zmodernizowania obecnej branży biletowej przez szybsze transakcje, bilety o niepodważalnej autentyczności, całkowita przejrzystość organizatorów wydarzeń oraz w pełni elastyczne i programowalne Smart Tickets dzięki wykorzystaniu smart contracts na Ethereum blockchain.Możliwości Użycia Smart Ticket:

Smart Tickets są w pełni programowalne, umożliwiając działanie kody smart contract, który może ustawić stałą cenę, określić maksymalny narzut na nią lub przypisać przypisanie indywidualnych i grupowych zmiennych ceny.

By zapobiec masowemu wykupywaniu biletów przez koników, opcje dystrybucji biletów mogą być dostosowane w dowolnym zakresie dla pojedynczych użytkowników oraz grup lub stosować opcjonalne ograniczenia dla alternatywnych modeli dystrybucji.

EventChain będzie posiadać zintegrowany system reputacji na rynku wtórnym, umożliwiając sprzedawcom biletów, promotorom oraz fanom budować i dbać o swoją reputację, podczas gdy używają Smart Tickets. Dzięki systemowi reputacji koników będzie można w bardzo prosty sposób namierzyć przez poziom ich reputacji Smart Ticket.

EventChain będzie wykorzystywać różnorodne bramki płatności, które będą akceptować EventCoins jako metody płatnicze do nabywania produktów oraz usług od ponad 205,000 sprzedawców ze 182 różnych krajów. Bramki płatności będą w czasie rzeczywistym konwertować EventCoins na walutę sprzedawcy.
 
Zespół:
 

Ashton Addison
CEO, Założyciel
Ashton zdobył BBA Business Administration, Accounting & Finance (University of the Fraser Valley) w 2016.

Przywódca, przedsiębiorca oraz entuzjasta technologii blockchain od 2013 roku. Mający ponad dekadę doświadczenia w językach znaczników oraz tworzeniu stron internetowych, pałający ciągłym pragnieniem zdobywania wiedzy, Ashton ciągle uczy się kodowania, tradingu kryptowalut, oraz najnowszych technologi na czele z Ethereum i smart contracts. Założył FinTech, cyfrową stację informacyjną Crypto Coin Show, oraz posiada oddaną społeczność na YouTube, Facebook oraz Twitter.
 
Ashton założył także w 2012 roku Shed Show Productions, firmę, która przeprowadziłą i zarządzał wieloma kompletnie wyprzedanymi koncertami. Po tym jak niedoszacował koszty manipulacyjne pobierane przez dostawców biletów, kierował zespołem, by sprzedawać bilety bezpośrednio uczestnikom wydażeń. Wykorzystując swoje doświadczenie z dziedziny kryptowalut oraz zdecentralizowanych technologii do EventChain’s Smart Tickets™, chce by wydarzenia stały się tańsze i bardziej dostępne dla każdego.

 


Jesse Couch
Crypto Legend & Developer

Jesse jest legendą świata krypto. Posiadacz Ethereum genesis block. Wielokrotne zwroty w wysokości 1000x oraz 100x z krypto projektów. Jesse jest weteranem w branży kryptowalut, wraz ze swoją rozległą wiedzą oraz doświadczeniami programistycznymi jako deweloper kryptowalut oraz tokenów, a także praca w środowiskach Linux, Apache, MySQL oraz PHP. Wszedł w świat krypto we wczesnym roku 2011, ma wieloletnie doświadczenie w tradingu bitcoin’em, altcoinami aktualnie zarządza platformą blockchain’ową Shares Per Hour Virtual Reality Business Networking, integrując blockchain’owe biznesy z rzeczywistością wirtualną.


Dino Bassanese
Chief Product Manager

Dino posiada wiele lat doświadczenia w zarządzaniu oprogramowaniem, jako produktem usługowym wliczając w to dogłębne badanie rynku docelowego, analizy strategiczne oraz konkurentów, specyfikacją funkcji, tworzeniem stron internetowych, wire framing i UI/UX, kontrolą jakości. Jego zdolności zarządzania projektami opiewają planowanie, wykonywanie, kontrolowanie oraz kończenie projektów przez jego zespół, by sprostać wyznaczonym konkretnym celom w ścisłych ramach czasowych. Jego oddanie, by zapewnić, że aplikacje będą przyjazne użytkownikom oraz skupione na kliencie jest wprost niezrównane.

Board of Advisors


Dr. Steven Funk
Miliarder z Doliny Krzemowej

Dr. Funk posiada tytuł magistra i doktora, licencję prywatnego pilota oraz bilet na dziewiczy lot kosmiczny. Dr. Funk jest dyrektorem założycielskim Unitus i Unitus Capital, największego obecnie banku inwestycyjnego w przestrzeni microenterprise, który ostatnio przekroczył $1 miliard w finansowanych inicjatywach, mających na celu ułatwienie przedsiębiorcom dostępu do kapitału, by móc rozwijać oraz wprowadzać innowacje. Dr. Funk także jest w Radzie Innowacji Fundacji XPrize i jest sponsorem TED talks.

Aktualnie Funk zarżadza swoją prywatną grupą inwestycyjną, Funk Partners przez Funk Holdings. Zajmuje się w prywatnym zarządzaniem finasami, jak również w przedsięwzięcia filantropijne, ze szczególnym naciskiem na inicjatywy mikro finansowe. Zawsze skupiał się na międzynarodowym sektorze private equity oraz inwestycjach w nieruchomości, z naciskiem na przejmowanie, nabywanie oraz rozwijanei ich. Jest też pasjonatem oraz dymnym członkiem XPrize Foundation Innovation Board (www.xprize.org), prowadzonej przez Peter'a Diamandis'a.


Dr. Amir Hajbaba
Doktorat z Finansów Korporacyjnych

Amir zdobył stopień doktora na Ireland UCC w 2011. Jego rozprawa doktorska dotyczyła obniżonej wydajności nabywcy po zakończeniu przejęcia. Opublikował i zaprezentował ją zarówno w krajowych, jak i międzynarodowych czasopismach dotyczących fuzji i przejęć.
Dr. Hajbaba pracował w branżach finansowych, wliczając w to brokerów akcji giełdowych, Venture Capital, oraz firmy private equity. Wykładał wiele przedmiotów na kierunku Finansów Korporacyjnych na wielu krajowych oraz międzynarodowych uczelniach jak profesor uzupełniający.

Poznaj więcej doradców EventChain na EventChain.io

Sprzedaż Tokenów:

 
Sprzedaż Tokenów EventChain rozpocznie się 13 września 2017roku. Wszystkie szczegóły zostały już ustalone.


Przeczytaj nasz blog medium o sprzedaży Tokenów, by poznać dokładnie w jaki sposób zostaną rozdystrybuowane Tokeny EventCoins oraz jak zostaną rozdysponowane środki zebrane podczas ICO.

 
 
Blogi, Wpisy oraz Artykuły:
 
Ed Sheeran and the Ticket Industry Fail
EventChain — Fixing the Issues of the Event Ticketing Industry
EventChain will Solve Today’s Ticketing Problems
Will Ethereum pass Bitcoin’s Market cap by Aug 5th?
Why Ethereum will be bigger than Bitcoin
 Uwaga: Nie jestem w żaden sposób związany z projektem EventChain; Jestem odpowiedzialny tylko i wyłącznie za polskie tłumaczenie oryginalnego wątku oraz jego moderację.

Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1544564392
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1544564392

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1544564392
Reply with quote  #2

1544564392
Report to moderator
1544564392
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1544564392

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1544564392
Reply with quote  #2

1544564392
Report to moderator
1544564392
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1544564392

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1544564392
Reply with quote  #2

1544564392
Report to moderator
Heimer
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 462
Merit: 250


View Profile
August 07, 2017, 05:19:50 PM
 #2


Heimer
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 462
Merit: 250


View Profile
August 12, 2017, 06:33:11 PM
 #3

Eventchain przed ICO zaprezentuje krótki pokaz wersji alpha aplikacji. Podczas prezentacji zobaczymy między innymi szybkie i bezproblemowe funkcje biletów realizowane przez kontrakty na Ethereum blockchain, tym samym potwierdzając użyteczność tokenów EVC do worzenia wydarzeń oraz kupowania biletów.
Heimer
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 462
Merit: 250


View Profile
August 23, 2017, 05:55:19 PM
 #4

Krótki opis projektu EventChain SmartTickests - świetna lektura

https://blog.eventchain.io/introducing-the-eventchain-alpha-demo-25ee864e062b
Heimer
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 462
Merit: 250


View Profile
September 02, 2017, 06:40:45 PM
 #5


Heimer
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 462
Merit: 250


View Profile
September 09, 2017, 04:29:52 PM
 #6

Wypróbuj wersję Alpha na Steemit:

KrakAJAX
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 217
Merit: 100


Ashton, EventChain SmartTickets


View Profile WWW
October 13, 2017, 07:24:58 PM
 #7

Gratulujemy wszystkim!

Osiągnęliśmy miękką czapkę i nie podnoszą się ponad 2100 + ETH! Projekt będzie kontynuowany i jesteśmy blisko do notowania na głównych giełdach wymiany kryptokokowej! Sfinalizowaliśmy EtherDelta w handlu i pracujemy nad innymi giełdami. Dobry zespół roboczy i dziękuję wszystkim, że ten projekt stanie się wielki.

Heimer
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 462
Merit: 250


View Profile
November 01, 2017, 08:57:47 AM
 #8

Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!