Bitcoin Forum
July 16, 2018, 10:45:04 PM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.16.1  [Torrent]. (New!)
 
   Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] DigiPulse |Pierwszy cyfrowy serwis dziedziczenia spadu | ICO 1 paź  (Read 804 times)
4hajs
Full Member
***
Online Online

Activity: 378
Merit: 105


Translation Service: English -> Polish


View Profile WWW
August 07, 2017, 09:38:12 PM
 #1

Smart contract

SPRZEDAŻ TOKENÓW
od 1 Października (15:00 UTC) - do 31 PaździernikaStreszczenie

DigiPulse tworzy usługę dla użytkowników kryptowalut, która pozwala szyfrowować i automatycznie przekazywać poufne dane oraz informacje wykorzystując technologie blockchain.

Używanie kryptowalut staje się coraz bardziej popularniejsze, problem przekazania swoich dóbr spadkobiercom staje się coraz poważniejszy. Obecnie żaden z cyfrowych sejfów nie oferuje takiej możliwości, użytkownik nie może być pewien, że paper wallet będzie przekazany prawowitemu spadkobiercy.

Celem naszego projektu jest zagwarantowanie tego, że w razie śmierci, cyfrowe majątki znajdujące się na portfelach kryptowalutowych właścicieli nie zostaną utracone, tylko przekazane prawowitym spadkobiercom.


Nasza usługa będzie posiadała model biznesowy oparty na B2C (Business to Custumer). Usługa będzie wymagała subskrypcji, gdzie każda aktualizacja statusu bądź reset okresu nieaktywności będą wymagały zapłaty w Tokenach DigiPulse (DGPT).DigiPulse zapewni interfejs do obsługi smart contractu, który będzie przechowywał hash do klucza szyfrującego dane, które są szyfrowane i przechowywane w naszym bloku.


Uruchamiamy sprzedaż tokena DGPT – czyli Digi Pulse Token. Środki ze sprzedaży będą przeznaczone na uruchomienie serwisu.  Tokeny DGTP będą wykorzystywane jako środek płatniczy do korzystania z usługi.Jak to działa

Technologia Blockchain DigiPulse, będzie bazować na otwartym oprogramowaniu Storj. DigiPulse zbuduje strukturę wokół ich dobrze zbudowanego, przetestowanego i bardzo zaufanego protokołu, zapewniając tym naszej społeczności najlepsze praktyki.  DigiPulse będzie współpracował ze społecznością w zakresie  oprogramowania serwera sieciowego, który będzie oparty na licencji GNU (General Public License).


“Smart Vaults” czyli ("Inteligentne Sejfy) są przechowywane na blockchainie DigiPulse, dzięki czemu są całkowicie kontrolowane przez osobę, która je stworzyła. DigiPulse zapewni tylko interfejs, który uprości interakcje z "inteligentnym sejfem", może również przeprowadzić kontrole aktywności, jeśli użytkownik o to poprosi.

Usługa DigiPulse przechowuje adresy portfeli na smart contract, więc aktywność użytkownika może być śledzona precyzyjnie. Użytkownik może jeszcze bardziej zwiększyć tą precyzje jeśli połączy się z naszymi integracjami API  lub pobierając nasze mobilne aplikacje, które będą wykonywały to zadanie w tle.

Naszym celem jest stworzenie w pełni niezależnego serwisu, bez konieczności straty czasu użytkownika na rozważaniu czy znacznik czasu uwolnienienia aktywów został zresetowany. Chcemy również zapewnić użytkownikom poczucie bezpieczeństwa takie jakie daje spisanie testamentu. Przed zwolnieniem aktywów wysyłany jest e-mail do właściciela aktywów, jako ostatnie zabezpieczenie przed przesłaniem aktywów dalej.

Email twórcy sejfu jest potrzebny w następujących przypadkach -notyfikacje na temat niskiego salda DGPT, sprawdzenie czy podany email spadkobiercy jest ciągle ten sam, oraz jako ostateczne zabezpieczenie przez zwolnieniem aktywówStan projektu

Obecnie nasz zespół pracuje nad prywatną wersją testnet serwisu, która będzie wkrótce dostępna (aktualizacje są dostępne na www.digipulse.io). Kompletna wersja Alpha serwisu powinna być gotowa do końca 1 Października, zaś publiczna wersja beta będzie dostępna do 15 Grudnia.Tokeny DigiPulse (DGPT)Sprzedaż Tokenów DGPT rozpoczyna się 1 października 2017 roku i kończy się 31 października 2017 r. Tokeny zostaną przekazane użytkownikom w ciągu jednego tygodnia zaraz po zakończeniu naszej sprzedaży. Zespół DigiPulse użyje tokenów ERC20, które są oparte na Ethereum, aby wygenerować DGPT. Tokeny zostaną wygenerowane i przesłane pod koniec sprzedaży lub po przekroczeniu minimalnego limitu (500 ETH) przez smart contract. Używając tej metody będziemy mogli wygenerować odpowiednią ilość tokenów, która będzie odpowiadać wielkości zebranych funduszy. DigiPulse dostarczy kod źródłowy contractu, tak aby została utworzona dokładna ilość tokenów, a następnie rozesłana. DigiPulse  ma do zaoferowania 12,700,000 DGPT. Tokeny dostępne podczas wyprzedaży będą standardowymi "tokenami użytkowymi". Zaraz po wyprzedaży, DigiPulse będzie pracował nad dodaniem naszego Tokena do kilku giełd oraz będziemy informować was o naszych postępach na naszej stronie internetowej, twitterze, facebooku, slacku oraz newsletterze.Maksymalna liczba tokenów
podczas pre-sale oraz ICO = 12,700,000 tokenów (62% łącznej
liczby dostępnych tokenów)*

Cena Tokenu = 0.004 ETH

Symbol Tokenu= DGPT

Minimalna wartość zakupu na osobe = 0.5 ETH (125 Tokenów + Bonusowe tokeny)

Maksymalna wartość zakupu na osobe = 2,000,000 Tokenów

Akceptowane waluty = ETH


*Dystrybucja tokenów
62% tokenów będzie dostępne dla kupujących
3% tokenów jest przeznaczone na Nagrody.Tokeny będą miały następujący system nagród
Priorytet dystrybucji tokenów
Liczba tokenów
Nagroda w procentach
Runda dla "oryginalnych nabywców"
600,000
50% (200,000 dodatkowych DGPT)
1 partia
2,490,000
20% (415,000 dodatkowych DGPT)
2 partia
2,386,250
15% (311,250 dodatkowych DGPT)
3 partia
2,282,500
10% (207,500 dodatkowych DGPT)
4 partia
2,178,750
5% (103,750 dodatkowych DGPT)
5 partia
2,162,500
-Użycie zebranych środków oraz dystrybucja

Minimalny cap wynosi 500 eth (jeśli minimalny cap nie zostanie osiągnięty, fundusze zostaną odesłane na portfele właścicieli). Hard cap dla naszego projektu wynosi 44’650ETH. Poprzez zgromadzenie tylu środków, będziemy mogli stworzyć i w pełni rozwinąć nasz serwis i świadczyć usługi na rzecz społeczności bez zakłóceń, w przeciwieństwie do konieczności pozyskania niezbędnych funduszy poprzez niezliczone rozmowy z inwestorami lub organizacje rund finansowych.


Program Nagród
DigiPulse zarezerwuje 2% + 1% z całkowitej liczby tokenów DGPT na nagrody. W sumie będzie to 614,516 DGPT.
Sprzedaż Tokenów
liczba DGPT
Procent całkowitej liczby DGPT
Pierwsi Kupcy pre-sale
9,617
0.05%
Nagrody z 1szej sprzedaży
195,222
0.95%
Nagrody
409,677
2%Program Nagród poniżej:
BitcoinTalk tłumaczenia: 20%
BitcoinTalk sygnaturki i awatary : 20%
Wartościowy content i program refferal: 30%
Kampania Twitter: 20%
Kampania Support w innych językach: 10%

Nagrody za audyt Kodu  ("nagrody za wykrycie błędów) - podczas   uruchomienia wersji alpha oraz beta produktu, są dostępne. Będą one zapłacone w ETH a kwota zapłaty będzie zależna od złożoności wykrytego problemu. Kwota wypłaty będzie oparta wyłącznie na wiedzy eksperta który jest audytorem bezpieczeństwa w DigiPulse.


Więcej informacje na temat naszego programu nagród znajdziecie na naszej stronie internetowej  - https://www.digipulse.io/dashboard

Escrow

DigiPulse będzie posiadał smart contract z minimalnym capem 500 eth, który będzie działał jak escrow dla naszej sprzedaży tokenów. W naszym smart contract zostaną uwzglednione parametry, które wyślą fundusze do posiadaczy po osiągnieciu minimalnego capa. Jeśli sprzedaż tokenów się nie powiedzie, inwestorzy będą mieli 30 dni na odzyskanie środków. Smart contract jest dostępny i można go przejrzeć na github.Zespół

Normunds Kvilis, Co-founder & CEO
Przed tym jak Normundus skupił się na DigiPulse, zdobył tytuł magistra ekonomii oraz był analitykiem wiodącego banku Skandynawskiego, gdzie skupiał się na analizie rynku finansowego oraz na możliwościach inwestycyjnych. Później, przejął role IT project managera, skupiając się na prowadzeniu zespołu deweloperów w kierunku fuzji banków. Kryptowaluty były na jego radarze od pewnego czasu i jako inwestor zaczął skupiać się na tym narzędziu inwestycyjnym. Zauważył również nowe problemy oraz możliwości, jakie dają kryptowaluty.

Linkedin | Facebook


Dmitry Dementyev-Dedelis, Co-founder & CTO
Przed pomysłem na DigiPulse oraz faktem, że połowa naszego życia odbywa się online, ze wszystkimi aktywami bądź wartościami, które są tam przechowywane; Dmitry pracował w sektorze zbiórek pieniężnych. Poprzez zrozumienie logiki kryjącej się za alumini giving (studenci dają dotacje szkole) oraz grywalizacji (wprowadzenie elementu rywalizacji, gry internetowe w serwisach społecznościowych), widząc to z perspektywy IT,  uzyskał wiedzę aby połączyć te dwa światy razem. Połączył on świat cyfrowy z normalnym ludzkim zachowaniem. Aby uzyskać lepszą wiedzę na temat zachowania ludzi i procesów kognitywnych, obecnie stara zdobyć tytuł licencjacki w dziedzinie psychologii. robi to w niepełnym wymiarze godzin.

Linkedin | Facebook

Rafik Misirov, Doradca Prawny
Rafiks jest magistrem prawa i pracował w różnych dziedzinach. Jednym z jego ciekawszych doświadczeń był projekt w UE w Azerbejdżanie dotyczący funduszy emerytalnych, obecnie działa on w domenie publicznej związanej z przedsiębiorczością społeczną. Strategia inwestycyjna była jego obszarem docelowym, ale najlepszym rozwiązaniem jest realizacja tego w prawdziwym życiu. Według Rafika największym wyzwaniem jest umieszczenie tego w ramach prawnych, które według niego są bardzo ważne.


Linkedin | Facebook

Steve Walschot, Wczesny entuzjasta blockchain, Audytor bezpieczeństwa
Znany jako najlepszy Audytor Bezieczeństwa w Europie. Swoją karierę zaczął ucząc sie wiecej niż 12 języków programowania, dzięki czemu otrzymał swoje pierwsze wynagrodzenie za kod już w wieku 16 lat. Teraz Steve skupił się na kryptowalutach. Pomagając wielu firmom poprzez przeprowadzanie testów penetrujących oraz dzieląc sie swoją wiedzą na temat bezpieczeństwa, ciągle miał czas na śledzenie najnowszych osiągnięć w dziedzinie blockchain. Doprowadziło go to do dołączenia do naszego projektu DigiPulse, w który bezgranicznie wierzy w idee jaką projekt chce przekazać społeczności.

Steemit

Maija Anna Ludbarza, Społeczność i Komunikacja
Zafascynowana przez szybko zmieniające się środowiska startupowe, które są często podstawami do rozwiązywania problemów, siła Majii leży w jej dziedzinach czyli - Komunikacji, Public Relations oraz Copywritingu. Mając doświadczenie w tworzeniu społeczności i komunikacji twórczej, zdecydowała się wesprzeć zespól w ich misji.

Linkedin

Jānis Zaltāns, Menadżer Projektu
Jest zainteresowany wszystkimi startupami oraz innowacjami,do niedawna Jānis koordynował kampanie marketingowe dla Inkubatora Biznesu Uniwersytetu Łotewskiego.Oprócz organizowania pomysłowych spotkań oraz dobrych eventów, Janis był również mentorem startupowych, gdzie pomagał zespołom identyfikować i docierać do potencjalnych rynków docelowych.


Linkedin


Doradcy

Cristobal Alonso, Starszy doradca
Jako doświadczony przedsiębiorca i magistrer studiów menedżerskich uczelni INSEAD, Cristobal dołączył do DigiPulse jako Starszy Doradca, przyspieszając rozwój firmy dzięki swojej wiedzy eksperckiej na temat : VC, Finansowania, Aniołów biznesu, pozycjonowania produktów i strategii.


Linkedin
H O L D V E S T     ◥  Your universal gateway to the crypto markets
       Whitepaper     Facebook     Twitter       JOIN ICO > MAY 8th       Slack     Telegram     ANN Thread     
────────────────────────    T R Y   O U R   P L A T F O R M    ────────────────────────
The World's Betting Exchange

Bet with play money. Win real Bitcoin. 5BTC Prize Fund for World Cup 2018.

Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1531781104
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1531781104

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1531781104
Reply with quote  #2

1531781104
Report to moderator
1531781104
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1531781104

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1531781104
Reply with quote  #2

1531781104
Report to moderator
1531781104
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1531781104

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1531781104
Reply with quote  #2

1531781104
Report to moderator
crypto_bit
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 154
Merit: 101


The Operating System for DAOs


View Profile
August 14, 2017, 05:15:14 PM
 #2

no to fajny deal zrobili z Coinbase, że przesyła bez 2FA. Wiadomo dokładnie ile BTC limitu?

4hajs
Full Member
***
Online Online

Activity: 378
Merit: 105


Translation Service: English -> Polish


View Profile WWW
August 17, 2017, 08:47:13 AM
 #3

no to fajny deal zrobili z Coinbase, że przesyła bez 2FA. Wiadomo dokładnie ile BTC limitu?

 było to coś około $50 000 w kryptowalutach

H O L D V E S T     ◥  Your universal gateway to the crypto markets
       Whitepaper     Facebook     Twitter       JOIN ICO > MAY 8th       Slack     Telegram     ANN Thread     
────────────────────────    T R Y   O U R   P L A T F O R M    ────────────────────────
4hajs
Full Member
***
Online Online

Activity: 378
Merit: 105


Translation Service: English -> Polish


View Profile WWW
August 17, 2017, 08:48:11 AM
 #4

Jeśli chodzi o projekt to pod koniec tygodnia, będzie aktualizacja. Proponuje więc śledzić wątek Smiley

H O L D V E S T     ◥  Your universal gateway to the crypto markets
       Whitepaper     Facebook     Twitter       JOIN ICO > MAY 8th       Slack     Telegram     ANN Thread     
────────────────────────    T R Y   O U R   P L A T F O R M    ────────────────────────
4hajs
Full Member
***
Online Online

Activity: 378
Merit: 105


Translation Service: English -> Polish


View Profile WWW
August 21, 2017, 09:34:11 AM
 #5Jesteśmy w trakcie ubiegania się o akcelerator StartupWiseGuys, aby zwiększyć nasz model B2B (ang. business-to-business) . Trzymajcie kciuki!

H O L D V E S T     ◥  Your universal gateway to the crypto markets
       Whitepaper     Facebook     Twitter       JOIN ICO > MAY 8th       Slack     Telegram     ANN Thread     
────────────────────────    T R Y   O U R   P L A T F O R M    ────────────────────────
4hajs
Full Member
***
Online Online

Activity: 378
Merit: 105


Translation Service: English -> Polish


View Profile WWW
September 01, 2017, 04:54:19 PM
 #6

DigiPulse ogłasza restart ICO!

Co to oznacza?

Ci, którzy zainwestowali już w ICO mogą poprosić o zwrot ETH. Można to zrobić za pomocą kontraktu.

ICO wraz z nowym ulepszonym whitepaper v 2.0 będzie miało miejsce między 1 a 31 października.

Ulepszenia DigiPulse v 2.0

-Lepszy marketing (DigiPulse posiada teraz środki na promocje!)
-ulepszony pomysł (zostanie tylko jeden token, nie będzie go można kopać. Użytkownicy dostaną możliwość dzielenia zysków)
-Nowi członkowie zespołu (DigiPulse zatrudnił doradce prawnego oraz specjalistę od bezpieczeństwa), (wydaje mi się, że jest to MikeB, który ma kanał na yt)
-Nowy prototyp platformy do zaprezentowania
-wysłuchaliśmy naszą społeczność (dzięki doświadczeniom z poprzedniego ICO, wiemy teraz jak działać. Będziemy teraz komunikować się za pomocą kilu kanałów, czyli youtube, twitter i inne!)

Dlatego nie zwalniamy ani na chwile. Chcemy wykorzystać naszą reputację aby zaprezentować nasz pomysł szerszej publiczności.
Więcej szczegółów wkrótce.

H O L D V E S T     ◥  Your universal gateway to the crypto markets
       Whitepaper     Facebook     Twitter       JOIN ICO > MAY 8th       Slack     Telegram     ANN Thread     
────────────────────────    T R Y   O U R   P L A T F O R M    ────────────────────────
4hajs
Full Member
***
Online Online

Activity: 378
Merit: 105


Translation Service: English -> Polish


View Profile WWW
September 25, 2017, 09:37:18 PM
 #7

Temat został odświeżony. Drugie ICO zaczyna się 1 października.

H O L D V E S T     ◥  Your universal gateway to the crypto markets
       Whitepaper     Facebook     Twitter       JOIN ICO > MAY 8th       Slack     Telegram     ANN Thread     
────────────────────────    T R Y   O U R   P L A T F O R M    ────────────────────────
4hajs
Full Member
***
Online Online

Activity: 378
Merit: 105


Translation Service: English -> Polish


View Profile WWW
September 26, 2017, 01:39:10 PM
 #8

Dołączył do nas potężny youtuber jsnip4, posiadający ponad 50 tys subskrypcji, który również chce zainwestowac w DigiPulseH O L D V E S T     ◥  Your universal gateway to the crypto markets
       Whitepaper     Facebook     Twitter       JOIN ICO > MAY 8th       Slack     Telegram     ANN Thread     
────────────────────────    T R Y   O U R   P L A T F O R M    ────────────────────────
4hajs
Full Member
***
Online Online

Activity: 378
Merit: 105


Translation Service: English -> Polish


View Profile WWW
September 29, 2017, 09:08:13 PM
 #9

ICO zaczyna się 1 października. W pierwszej turze będzie 20% bonus! Link:  OFICJALNA STRONA INTERNETOWA DIGIPULSE

H O L D V E S T     ◥  Your universal gateway to the crypto markets
       Whitepaper     Facebook     Twitter       JOIN ICO > MAY 8th       Slack     Telegram     ANN Thread     
────────────────────────    T R Y   O U R   P L A T F O R M    ────────────────────────
jerald125
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 501


DIWtoken


View Profile WWW
October 12, 2017, 07:45:22 AM
 #10

Mi się bardzo ciekawe, mało ludzi w innych gałęziach w porównaniu z angielskiej i rosyjskiej gałęzią. Chyba zawsze łatwiej tłumaczeń rosyjsko-angielski języki. Z tego powodu tu i mało ludzi

          ▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

   ▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...[/quote]
FlorentineNobleman
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 406
Merit: 250View Profile WWW
October 12, 2017, 09:10:13 PM
 #11

To chyba scam, nikt już im nie wpłaca pieniędzy.
4hajs
Full Member
***
Online Online

Activity: 378
Merit: 105


Translation Service: English -> Polish


View Profile WWW
October 13, 2017, 06:57:02 PM
 #12

To chyba scam, nikt już im nie wpłaca pieniędzy.

Projekt jest jedym z lepszych projektów tutaj. CEO wraz z ekipą jeżdżą na różne spotkania i promują projekt Wink
H O L D V E S T     ◥  Your universal gateway to the crypto markets
       Whitepaper     Facebook     Twitter       JOIN ICO > MAY 8th       Slack     Telegram     ANN Thread     
────────────────────────    T R Y   O U R   P L A T F O R M    ────────────────────────
4hajs
Full Member
***
Online Online

Activity: 378
Merit: 105


Translation Service: English -> Polish


View Profile WWW
October 18, 2017, 06:34:12 PM
 #13

Publiczna alpha jest już dostępna. A tutaj filmik z tego jak to obecnie wygląda https://www.youtube.com/watch?v=rGu3jOyd_lQ&feature=youtu.be

Na ten etap jest to jedynie 10-15% produktu

H O L D V E S T     ◥  Your universal gateway to the crypto markets
       Whitepaper     Facebook     Twitter       JOIN ICO > MAY 8th       Slack     Telegram     ANN Thread     
────────────────────────    T R Y   O U R   P L A T F O R M    ────────────────────────
crypto_bit
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 154
Merit: 101


The Operating System for DAOs


View Profile
October 18, 2017, 07:57:21 PM
 #14

Dołączył do nas potężny youtuber jsnip4, posiadający ponad 50 tys subskrypcji, który również chce zainwestowac w DigiPulse

Potężny naganiacz, ale nawet on nie da rady słabemu rynkowi...

4hajs
Full Member
***
Online Online

Activity: 378
Merit: 105


Translation Service: English -> Polish


View Profile WWW
October 24, 2017, 06:04:25 PM
 #15

DigiPulse zebrało prawie 1mln dolarów!

Zapraszamy również do testowania wersji alpha naszej aplikacji, która jest dostępna pod tym adresem http://alpha.digipulse.io/


H O L D V E S T     ◥  Your universal gateway to the crypto markets
       Whitepaper     Facebook     Twitter       JOIN ICO > MAY 8th       Slack     Telegram     ANN Thread     
────────────────────────    T R Y   O U R   P L A T F O R M    ────────────────────────
4hajs
Full Member
***
Online Online

Activity: 378
Merit: 105


Translation Service: English -> Polish


View Profile WWW
October 31, 2017, 07:44:41 PM
 #16

ICO kończy się za 4 godziny Wink ciągle można wbić z bonusem wynoszącym 20%

H O L D V E S T     ◥  Your universal gateway to the crypto markets
       Whitepaper     Facebook     Twitter       JOIN ICO > MAY 8th       Slack     Telegram     ANN Thread     
────────────────────────    T R Y   O U R   P L A T F O R M    ────────────────────────
4hajs
Full Member
***
Online Online

Activity: 378
Merit: 105


Translation Service: English -> Polish


View Profile WWW
November 02, 2017, 09:32:45 PM
 #17

ICO zakończone, dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału.

Zebrano: 3474 ETH
Ilość inwestorów: 420


https://blog.digipulse.io/token-sale-wrapped-up-heres-what-happens-next-8176a022e56f

H O L D V E S T     ◥  Your universal gateway to the crypto markets
       Whitepaper     Facebook     Twitter       JOIN ICO > MAY 8th       Slack     Telegram     ANN Thread     
────────────────────────    T R Y   O U R   P L A T F O R M    ────────────────────────
XbladeX
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1148
Merit: 1001View Profile
November 02, 2017, 09:40:29 PM
 #18

ICO zakończone, dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału.

Zebrano: 3474 ETH
Ilość inwestorów: 420


https://blog.digipulse.io/token-sale-wrapped-up-heres-what-happens-next-8176a022e56f

Ilość inwestorów: 420

Jak Ci debile od Joe albo od clifa się na to rzucą to bedzie masakra jest tak z 10 000 chetnych potencjalnych dobra pompka nie jest zla a czuje ze Digi zaskoczy.
Moze przez sentyment do nazwy digibyte ale cos tam ludzie kojarzą.
Pozatym projek dosc oryginalny jest w podejsciu - bedzie ciekawie x10-x20 jak dla mnie jak to naganiacze od kryją

     ███▄▄  ▄▄███
██▄▄   ▀▀████▀▀   ▄▄██
 ▀▀███▄▄      ▄▄███▀▀
█▄▄  ▀▀███▄▄███▀▀
█████▄▄  ▀▀▀▀  ▄▄
██  ▀▀███▄▄▄▄███▀
██      ▀▀██▀▀     ▄▄▄
██   ▄▄        ▄▄███▀▀
██   ▀███▄▄▄▄███▀▀
██▄     ▀▀██▀▀     ▄▄▄
▀▀███▄▄        ▄▄███▀▀
    ▀▀███▄▄▄▄███▀▀
        ▀▀██▀▀
graIn..
.
The Backbone of
Modern Work Agreements.
███████████████
████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████ ██████████████████
████ ██
████ ██
████ ██
████ ██
████
████
████
████


█████████████   █████

.Whitepaper.
█████   █████████████


████
████
████
████
██ ████
██ ████
██ ████
██ ████
██████████████████ ████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄████
███████████████
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!