Bitcoin Forum
May 29, 2024, 04:37:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 101 »
  Print  
Author Topic: [ANN] [ICO] MONETHA - Ödemeler için Merkezi Olmayan Güven/İtibar Platformu  (Read 60029 times)
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
August 16, 2017, 12:52:53 PM

rütbe değişikliği için mesaj attım ama ilk kayıt anındaki rütbem ne ise o şekilde devam edileceğini belirttiler

Benim ilk kayıtta member olmama 2 post kalmıştı. Jr. Member'ken ertesi günü Member olduğumu ve rütbe değişikliğini bildirdim. Benimkisini kabul etmişlerdi, ama tabii ki seninkisiyle aynı hesap değildir. Bana şefkat göstermiş olabilirler  Grin

taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
August 16, 2017, 02:22:45 PM

50 adet gönderilmesi gereken mesajda, karakter sınırlaması mevcut mu? gönderilen postun minimum 100 kelime falan olması. herhangi bir yerde yazı görmedim ama merak ediyorum. 
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 16, 2017, 02:34:24 PM

50 adet gönderilmesi gereken mesajda, karakter sınırlaması mevcut mu? gönderilen postun minimum 100 kelime falan olması. herhangi bir yerde yazı görmedim ama merak ediyorum. 
Genel olarak 75 karakter altı sayılmaz yada cok kısa mesajlar sayılmaz. Yazmasa bile bu tarz bir forum kuralı var. 100 kelime olsa kimse yazamaz
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
August 16, 2017, 05:55:46 PM

Gerçekleştirebilirlerse çok tutacak bir proje. paypal gibi birşey olacak galiba. Dünyanın komisyonunu alan paypalda biraz komisyonları düşürür belki.

yobit.net is banned from signatures
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
August 16, 2017, 08:14:39 PM

2020 olayı mantıklı olmuş bence. İmzacilarda bunun yararını görecektir.

2020 olayini ben mi kacirdim acaba ? Ne konuda bahsediyorsunuz acaba 2020 derken.

Açıklamalarda 2020 diye bir olay yok. Burada bounty ödemeleri kastediliyorsa, ben projeye güveniyorum - güzel bir yatırım alacak ve bounty'ler ico sonunda tek parça halinde ödenecektir. Her halükarda ödemelerin tamamı 2018 başında alınmış olacak.

Aynen, bunu zaten belirttim şurdaki mesajımda.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2072363.msg20909143#msg20909143

Bu proje hakkında 144 yorum atıldığına inanamıyorum, bizim forum ne zaman bir proje hakkında konuşsa o projenin düzelmesi altı ay alıyor. Ben ekibi profesyonel buldum ve monetha forum çapında oldukça profesyonel. Kitle fonlama sürecinde mutlaka güzel bir yatırım toplayacaktır fakat önemli olan ico fiyatından sonra nerelerde olacağı.

Bazen ICO'dan sonra fiyat oturmuyor, çok aşağılarda kalıyor ama bir gün geliyor öyle bir pump geliyor ki bütün kayıpları telafi ediyor. Mesela ADEX projesinde token'lar uzun bir süre 4-5k satoshi civarında süründü. Şu anda fiyat 25k satoshi.

Bu proje hakkında 144 yorum atıldığına inanamıyorum, bizim forum ne zaman bir proje hakkında konuşsa o projenin düzelmesi altı ay alıyor. Ben ekibi profesyonel buldum ve monetha forum çapında oldukça profesyonel. Kitle fonlama sürecinde mutlaka güzel bir yatırım toplayacaktır fakat önemli olan ico fiyatından sonra nerelerde olacağı.
2,5aylık bir hazırlık var monethada. başarılı olabilirler. çok fazla imzacısı var. onlar bile 5er ethereum atsa proje şaha kalkar.

Şaha kalkmaz da Jüpiter'e gider belki. 500 ETH ile ciddi bir projenin şaha kalkabileceğini düşünüyorsanız.

rütbe değişikliği için mesaj attım ama ilk kayıt anındaki rütbem ne ise o şekilde devam edileceğini belirttiler

Rütbe değişikliği yok maalesef Monetha'nın imza kampanyasında.

Benim ilk kayıtta member olmama 2 post kalmıştı. Jr. Member'ken ertesi günü Member olduğumu ve rütbe değişikliğini bildirdim. Benimkisini kabul etmişlerdi, ama tabii ki seninkisiyle aynı hesap değildir. Bana şefkat göstermiş olabilirler  Grin

Sizinkini kabul etmeleri onların hatası olmuş. Maddelere açıkça yazmışlar çünkü.  Smiley

The status of the BitcoinTalk member is reviewed and fixed at the moment of the registration and will stay fixed during the bounty campaign. For example, if you are a Member at the moment of registration and become a Full Member during the bounty campaign, you still get 30 stakes per week.

50 adet mesaj atılması isteniliyor, acaba bu localde geçerli midir? coindash bounty'si gibi ana forumdaki alternatif kriptopara kısmına mı yazmak gerekiyor?

Local kısımda da mesaj yazabilirsiniz, bir sakıncası yok Monetha için.  Smiley
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 17, 2017, 01:21:15 AM

Bir stake saysalar da kendimize gelsek. Kasıntı olmuyorum, canım istedikçe yazıyorum ama kim ne yapmış bilmekte de fayda var. Elin Hintlisi gelir, 35.000 post kasar, sigara parası alıp, çıkmayalım bounty'den.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
August 17, 2017, 04:46:12 AM

50 adet mesaj atılması isteniliyor, acaba bu localde geçerli midir? coindash bounty'si gibi ana forumdaki alternatif kriptopara kısmına mı yazmak gerekiyor?

Mesajlari istedigimi konuda yazabiliyoruz diye düsünmüstüm...
Illa ki bir monetha konusu mu olacak yoksa?
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
August 17, 2017, 05:32:08 AM

Bir stake saysalar da kendimize gelsek. Kasıntı olmuyorum, canım istedikçe yazıyorum ama kim ne yapmış bilmekte de fayda var. Elin Hintlisi gelir, 35.000 post kasar, sigara parası alıp, çıkmayalım bounty'den.
Cok giren olmus bountye muhtemelen dediginiz gibi olabilir,ben inanmasamda oyle cok bir yatirim alacagina,inanan cok var yuksek yatirim alacagina.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
August 17, 2017, 05:43:10 AM

bence konu dışı dışında hepsine satılır ancak burdaki konu dışı olduğunu translate çevirtmesi lazım ki bilsin bence konu dışında olanlarıda sayarlar diye düşünüyorum
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
August 17, 2017, 06:28:52 AM

ICO bitimine kadar yani web sitesinde yazan 30 eylül 2017 tarihine kadar imzalar durması gerekli, 50 adet post yazılması gerekli imiş.

kestiremediğim örneğin coindash haftalık full membera 1.5 stake verirken, bu ico 40 stake veriyor. kişi başı düşen payı artıp/azalması nasıl oluyor merak ettim.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
August 17, 2017, 06:39:45 AM

ICO bitimine kadar yani web sitesinde yazan 30 eylül 2017 tarihine kadar imzalar durması gerekli, 50 adet post yazılması gerekli imiş.

kestiremediğim örneğin coindash haftalık full membera 1.5 stake verirken, bu ico 40 stake veriyor. kişi başı düşen payı artıp/azalması nasıl oluyor merak ettim.

valla orasını bende çözemedim 50 msj haftalık 15 gibi limit koysalardı 12 msjattın stake azaldırdın ama direk msj isteyenelre stake vermesi gereksiz
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
August 17, 2017, 07:59:25 AM

maili subscribe a yazdım ; farklı bir şey daha yapmam gerekiyor mu icoya katılmak için ? göremedim de ; yönlendirebilirseniz çok iyi olur

PrintMule
Hero Member

Activity: 980

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
August 17, 2017, 08:20:13 AM

cok bir önemi yok o işlemin . onun kararını bounty manager veriyor yani hesaplamasi daha kolay gelir 1-1.5-2 stake li olanda diğerine de 30-40 pay olanlar daha kolay gelir hesap olarak.siz onlara bakmayin yani. kişi payın artip azalmasi da ico boyunca imzaya devam edenler bi şekilde haftalık paylarini aliyorlar ama eğer proje şu tarihe kadar kesinlikle imzalar kalsin yoksa hiçbir stake alamazsiniz derse ve illa ki aradan da cikan olursa toplanan stakeler iptal edilip kalan kullaniciya dağitilir o zaman ne olur kişi başi düşen miktar artar.. tam tersi durum olarak örnek tam uymasa da proje yüzdeliği değiştirme karari alir yada ekstra dan 3 kullanici sokar hilecileri bulmak için bana yardimci oldu bunlar der onlara da full week legendary stake dağitir onda da miktar azalir haliyle.

uzun süreçli bir bounty olacaği ve sonrasında da eğer proje hardcap ulaşamazsa taksit taksit vereceği için bountyleri katilmama karari aldim biraz piyasayi araştirarak daha az süre durup daha cok kazanabileceğim proje bulurum gibi geldi Smiley umarım hata etmem.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
August 17, 2017, 04:23:06 PM

Monetha, Token Modeli ve ICO ile Alakalı Bir Makale Yayınladı!

ICO 3 şekilde sona erebilecek:

1. Token satışı başlayacak ve Monetha soft cap/hard cap'e ulaşmazsa toplamda 31 gün devam edecek.
2. Token satışı Monetha, hard cap'e ulaştığı anda sona erecek.
3. Monetha soft cap'e ulaştığı zaman 120 saatlik bir geri sayım başlayacak. Bu 120 saatin sonunda ICO sona erecek, veya bu 120 saat içindeyken hard cap'e ulaşılması durumunda ICO sona erecek.

Daha farklı detaylar da mevcut arkadaşlar, ilgilenenler bakabilir bunlara medium'daki makaleden.

Detaylıca okumanız için link aşağıda:
https://medium.com/@monetha/monethas-token-model-ico-conditions-announcement-181ab5cfcc8c

Ayrıca resmi Monetha bitcointalk hesabı:
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1037077

Mesajlari istedigimi konuda yazabiliyoruz diye düsünmüstüm...
Illa ki bir monetha konusu mu olacak yoksa?

İlla ki Monetha'nın konusu tabiki değil. Zaten artık bu forum yönetimi tarafından da yasaklandı, yani bounty kampanyaları "şu kadar mesaj bizim başlığa atacaksınız, zorunlu" diyemiyorlar, dedikleri anda bounty başlığı kilitleniyor forum tarafından.

Bunun bir önemi yok hocam. Neticede matematik yine aynı mantık, tüm toplanan stake'lere göre sizin stake sayınıza bakılıp bounty verilecek.

maili subscribe a yazdım ; farklı bir şey daha yapmam gerekiyor mu icoya katılmak için ? göremedim de ; yönlendirebilirseniz çok iyi olur

Bunun dışında bir şey yapmanıza gerek yok. Beklemede kalabilirsiniz zaten detaylar açıklandıkça duyuruyor da olacağız buradan.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 17, 2017, 06:57:22 PM

1. Token satışı başlayacak ve Monetha soft cap/hard cap'e ulaşmazsa toplamda 31 gün devam edecek.
3. Monetha soft cap'e ulaştığı zaman 120 saatlik bir geri sayım başlayacak. Bu 120 saatin sonunda ICO sona erecek, veya bu 120 saat içindeyken hard cap'e ulaşılması durumunda ICO sona erecek.

Ben bu projenin hardcap yapacağına inandım. Bunun için BlockLancer hezimetinden hemen sonra imza kampanyasına dahil olmuştum. Yatırım da yapmayı düşünüyorum ama kararsızım. Zaten ico'ya sallarsam da bu salladığım son ico olur.

Bir kaç borsaya girince güzel kazandırır diye umuyorum. His tabi bunarın hepsi, herkesin kendi tercihi.
dilemx
Full Member

Activity: 202
Merit: 100

View Profile
August 17, 2017, 08:02:02 PM

incelediğim projeler içinde en kafama yatan proje oldu.İlk defa imza kampanyasına Monetha ile katılıyorum.İyi olacağını düşünüyorum.

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
August 17, 2017, 08:09:20 PM

Aslında fikir olarak güzel ama benzerleri de yok değil. O yüzden ben biraz ekibe yöneldim, kaliteli bir ekip gibi gözüküyor. Katılım aşırı fazla olduğu için imza kampanyasına katılmamıştım, umarım emek veren arkadaşlar hak ettiklerini alırlar. Icosuna katılmayı düşünüyorum.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
August 17, 2017, 09:03:29 PM

ya şimdi kurallar ne alemde değişen bir şey var mı bounty yüzdesi düştü dediler şimdi ne alemde?
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
August 17, 2017, 09:50:51 PM

Ben bu projenin hardcap yapacağına inandım. Bunun için BlockLancer hezimetinden hemen sonra imza kampanyasına dahil olmuştum. Yatırım da yapmayı düşünüyorum ama kararsızım. Zaten ico'ya sallarsam da bu salladığım son ico olur.

Bir kaç borsaya girince güzel kazandırır diye umuyorum. His tabi bunarın hepsi, herkesin kendi tercihi.

Bunu kestirmenin yolu yok neticede. Uzun vade tutanlar genelde hep kazandılar gibi bir şey oldu. Spesifik örnekleri mevcut.

ya şimdi kurallar ne alemde değişen bir şey var mı bounty yüzdesi düştü dediler şimdi ne alemde?

Şu an için durum 334.000 MTH yani 167 ETH karşılığı bir miktar. Arttırırlar azaltırlar bilemiyorum ilerde. Yetki onlarda.

https://www.monetha.io/en/bounty
deepocean
Hero Member

Activity: 756

View Profile
August 17, 2017, 10:07:33 PM

Bunu kestirmenin yolu yok neticede. Uzun vade tutanlar genelde hep kazandılar gibi bir şey oldu. Spesifik örnekleri mevcut.

Şu an için durum 334.000 MTH yani 167 ETH karşılığı bir miktar. Arttırırlar azaltırlar bilemiyorum ilerde. Yetki onlarda.

https://www.monetha.io/en/bounty
Zaten 100 kişi var kişi başı ne düşecek ki
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 101 »
  Print  

Jump to: