Bitcoin Forum
June 17, 2024, 08:04:09 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... 101 »
  Print  
Author Topic: [ANN] [ICO] MONETHA - Ödemeler için Merkezi Olmayan Güven/İtibar Platformu  (Read 60042 times)
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
August 27, 2017, 07:04:55 PM

2021'den önce satan çok pişman olacak.
Monetha için 2021 hedefi neye göre konur bilemem ancak kosa vadede kazaçlı olacak bence. Kosa ve orta vade olarak yatırım tutulabilir
prolambo
Full Member

Activity: 319
Merit: 114

View Profile
August 27, 2017, 07:20:06 PM

Selamlar herkese. İlk defa bir ICO'ya girmeye karar verdim. Türkçe forumda en güçlü Monetha gözüküyor. İngilizce forumda duyuru bölümünde 4. sayfaya düşmüş. Coinin geleceği için çok emin olamadım. Çok okudum ama yine sormak istedim görüşlerinizi.

Bir de hiç ico tecrübem yok. Bounty, crowdsale falan nedir bilmem? Şöyle 5-10ETH koyayım, 5-6 ay sonra çıkayım diyorum? 31 ağustosta alabiliyoruz sanırım? Nasıl alacağız? Nereye eth göndereceğiz. Aldıktan sonra ne zaman borsaya açılır?
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
August 27, 2017, 07:24:23 PM

Monetha için 2021 hedefi neye göre konur bilemem ancak kosa vadede kazaçlı olacak bence. Kosa ve orta vade olarak yatırım tutulabilir

kısa vade dedin , kalbime girdin hocam  Cheesy

Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
August 27, 2017, 07:37:24 PM

Selamlar herkese. İlk defa bir ICO'ya girmeye karar verdim. Türkçe forumda en güçlü Monetha gözüküyor. İngilizce forumda duyuru bölümünde 4. sayfaya düşmüş. Coinin geleceği için çok emin olamadım. Çok okudum ama yine sormak istedim görüşlerinizi.

Bir de hiç ico tecrübem yok. Bounty, crowdsale falan nedir bilmem? Şöyle 5-10ETH koyayım, 5-6 ay sonra çıkayım diyorum? 31 ağustosta alabiliyoruz sanırım? Nasıl alacağız? Nereye eth göndereceğiz. Aldıktan sonra ne zaman borsaya açılır?
Yarın ICO Crowdsale ayrıntıları adresi açıklanacak 31 ağustos'ta da satış başlayacak.Tokenlar anında wallet a geçecek.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714

View Profile
August 27, 2017, 08:15:26 PM

ICO çok para toplaması avantaj mı dezavantaj mı bilemiyorum. Ancak takip ettiğim orta halli oldu mu borsalarda iyi fiyat yapıyor. Monetha dan saglam bir performans bekliyoruz
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
August 27, 2017, 08:30:26 PM

Merhabalar. Yeni olduğum için sormak istediğim şeyler var, teşekkürler şimdiden  Smiley

1- Sadece borsa'da takılıyorum. ETH karşılığı alınca MTH bana gelir mi, yoksa ETH cüzdanı mı kullanmam gerekir?

2- 31 Ağustos'ta açıldığında MTH almam için illaki 1 ETH mi vermek zorundayım yoksa küsüratlı da alabilir miyim?

3- Bounty olayını hiç anlamadım. Çok uzun sürerse bu soruyu es geçebilirsiniz sağolun  Grin

myfranco
Full Member

Activity: 361
Merit: 101

View Profile
August 27, 2017, 09:08:30 PM

Merhabalar. Yeni olduğum için sormak istediğim şeyler var, teşekkürler şimdiden  Smiley

1- Sadece borsa'da takılıyorum. ETH karşılığı alınca MTH bana gelir mi, yoksa ETH cüzdanı mı kullanmam gerekir?

2- 31 Ağustos'ta açıldığında MTH almam için illaki 1 ETH mi vermek zorundayım yoksa küsüratlı da alabilir miyim?

3- Bounty olayını hiç anlamadım. Çok uzun sürerse bu soruyu es geçebilirsiniz sağolun  Grin

Ödemeyi ETH olarak istiyorlarsa, ETH olarak yollayacaksınız. ETH cüzdana ihtiyacınız var, sakın Exchange'den yollamayın. MyEtherWallet.com'dan yapabilirsiniz.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
August 27, 2017, 09:39:01 PM

uzun süreli tutmak için sermaye biraz sağlam olmalı hocam ya , benim de içim yanacak satarken de , yapacak bişey yok .
sermayeyi arttırmadan diyemiyosun , şuna şu kadarı atayım kalsın elimde diye

Yarısını sat çık, yada çeyreğini ama asla tamamını satma.

İyi fikir. Bir kısmını satıp Ana parayı kurtarınca  kalanına beklenir. Hem bir ihtimal kardan zarar olursa bile çok can yakmaz. Mantıklı. Monetha'dan beklentim büyük.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
August 27, 2017, 10:45:37 PM

Yeni finansal danışman da ekibi ziyarete gelmiş
.

https://twitter.com/Monetha_io/status/901860734971383808

Private key'i sizde olan ETH cüzdanı kullanmanız şart. Exchange'den asla katılmayın ICO'ya. Tamamen çöpe gider Ether'leriniz.

İlla 1 ETH diye bir şart yok, küsürat da olabilir tabiki.

Bounty olayı şu anda size uzak, yeni üyesiniz şartlar uymuyor. Onu es geçin.

3pm londra saatiyle diyor ; baktım da 2 saat civarı fark var (2 saat 3 dakika fark görünüyor)

ayın 31inde saat akşam 5te başlıyor o zaman ? doğru mudur tam saat ? baya hızlı biteceğini düşünüyorum ,başladığı an küt diye girelim de kafamız rahat olsun .

Hızlı başlayacak ama aynı şekilde hızlı biter mi orasını bilemem ama katılım fazla olacak orası kesin.
2pm GMT yani öğleden sonra saat iki, bizim saate göre 3 saat geride. Türkiye saati ile 17:00 da başlayacak. Sitelerinde sayaçtan başlama zamanına bakabilirsin.

Aynen, şimdilik bu bilgi doğrudur saat ve tarih olarak.

yüksek rütbeli hesabım olsa düşünmeden gireceğim bir projeydi .başarılı bir çeviri olmuş

İco ya katılım için rütbemi gerekiyor ?

Hayır tabiki de gerekmiyor. O arkadaş sanırım bounty'ler için sormuş anladığım kadarıyla.

Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
August 27, 2017, 11:01:58 PM

Bonus kısmı hemen biteceği için ilk girenler karlı olacaktır. Gerçi bu projeye giren herkes uzun vadede kar edecektir.

yobit.net is banned from signatures
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
August 27, 2017, 11:32:00 PM

Arkadaşlar merhaba.
ICO olayına ilk defa katılıcam. Ethereumlarım poloniexde sanırım myetherwallet kullanmam gerek yukarıda yazdığına göre. Ben windows kullanmıyorum. iPhone kullanıcıyım. Siteden wallet açmak istedi ancak keystore u kaydetmemi istiyor. Tıkladığımda karmakarışık birşeyler çıkıyor. O yazılanları mailimde saklasam olur mu? Veya iphone kullanarak önerdiğiniz bir çözüm var mı?

Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
August 28, 2017, 12:06:26 AM

Arkadaşlar merhaba.
ICO olayına ilk defa katılıcam. Ethereumlarım poloniexde sanırım myetherwallet kullanmam gerek yukarıda yazdığına göre. Ben windows kullanmıyorum. iPhone kullanıcıyım. Siteden wallet açmak istedi ancak keystore u kaydetmemi istiyor. Tıkladığımda karmakarışık birşeyler çıkıyor. O yazılanları mailimde saklasam olur mu? Veya iphone kullanarak önerdiğiniz bir çözüm var mı?

Merhaba, öncelikle poloniex ile ilgili dikkatli olsanız iyi edersiniz. Durumu pek iyi görünmüyor, çekim işlemleri günlerce askıda kalıyor bazen. Sorunuza gelince windows kullanmanız şart değil, herhangi başka tip bir bilgisayar işletim sistemi de işinizi görecektir JSON dosyasını kaydedebilmek için. Bilgisayara erişiminiz vardır diye düşünüyorum bir şekilde. Onun dışında özellikle telefonda çalışan ETH wallet uygulaması varsa diğer arkadaşlar tavsiye edebilirler size ben kullanmıyorum o şekilde.

Jaxx kesinlikle kullanmayın, Mist, Parity, Metamask, Myetherwallet, bunlar kullanabileceğiniz wallet'lar.
ysakay
Sr. Member

View Profile
August 28, 2017, 12:10:43 AM

Arkadaşlar merhaba.

Merhaba, öncelikle poloniex ile ilgili dikkatli olsanız iyi edersiniz. Durumu pek iyi görünmüyor, çekim işlemleri günlerce askıda kalıyor bazen. Sorunuza gelince windows kullanmanız şart değil, herhangi başka tip bir bilgisayar işletim sistemi de işinizi görecektir JSON dosyasını kaydedebilmek için. Bilgisayara erişiminiz vardır diye düşünüyorum bir şekilde. Onun dışında özellikle telefonda çalışan ETH wallet uygulaması varsa diğer arkadaşlar tavsiye edebilirler size ben kullanmıyorum o şekilde.

Jaxx kesinlikle kullanmayın, Mist, Parity, Metamask, Myetherwallet, bunlar kullanabileceğiniz wallet'lar.

Merhabalar.
Malesef acemilikle poloniexle başladım. Sağolsunlar 3.2 eth yi bugün gönderdiler. Bilgisayar erişimim var ancak bana ait değil. Olan pc de smosda mining yapıyor. Bahsettiğiniz dosyayı kaydedip mailimde saklayacağım.

Bu arada konusu açılmışken. Poloniexdeki ethleri bittrexd en hızlı nasıl gönderebilirim. Btcye mi çevireyim veya ne tavsiye edersiniz?
Teşekkürler.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
August 28, 2017, 12:29:03 AM

Arkadaşlar merhaba.

Merhabalar.
Malesef acemilikle poloniexle başladım. Sağolsunlar 3.2 eth yi bugün gönderdiler. Bilgisayar erişimim var ancak bana ait değil. Olan pc de smosda mining yapıyor. Bahsettiğiniz dosyayı kaydedip mailimde saklayacağım.

Bu arada konusu açılmışken. Poloniexdeki ethleri bittrexd en hızlı nasıl gönderebilirim. Btcye mi çevireyim veya ne tavsiye edersiniz?
Teşekkürler.

O kullandığınız bilgisayarda kalmasın JSON dosyası ona dikkat edin, madem %100 güvenli değilse. Polo'dan açıkçası hangi transfer en hızlı şekilede yapılıyor bilmiyorum. Bir arkadaşımın ETH transferi ortadan yok oldu, polo'da da yok gönderdiği hesapta da yok. Yine litecoin çekmiş birkaç gün önce, onlar da ortada yok. Support ticket açınca ona da cevap alamadı. Cidden yanıltmak istemem. Altcoin forumuna konu açabilirsiniz bence sormak için, son 1-2 günde çekim yapan arkadaşlar varsa ona göre cevap vereceklerdir.
ysakay
Sr. Member

View Profile
August 28, 2017, 01:19:41 AM

Arkadaşlar merhaba.

Merhabalar.

Teşekkürler.

O kullandığınız bilgisayarda kalmasın JSON dosyası ona dikkat edin, madem %100 güvenli değilse. Polo'dan açıkçası hangi transfer en hızlı şekilede yapılıyor bilmiyorum. Bir arkadaşımın ETH transferi ortadan yok oldu, polo'da da yok gönderdiği hesapta da yok. Yine litecoin çekmiş birkaç gün önce, onlar da ortada yok. Support ticket açınca ona da cevap alamadı. Cidden yanıltmak istemem. Altcoin forumuna konu açabilirsiniz bence sormak için, son 1-2 günde çekim yapan arkadaşlar varsa ona göre cevap vereceklerdir.

Eth zec str sıkıntısız geçti hemen.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
August 28, 2017, 02:56:35 AM

Üç dört misli kazanç için açıkçası ben bu proeje girmem en az 10x kazandıracağını tahmin ediyorum ama kesinlikle yatırım tavsiyesi veremem. Sonuç olarak projenin ilerleyişine bağlı olarak kademe kademe fiyat artışı gerçekleşecek. Nakitte hiç param kalmadı ama hiç yoksa 1500 tl kadar başka coin'den çıkış yapıpı monetha'ya katılmayı hedefliyorum. Bir iki ay benim için yani hedeflediğim rakam için az olacaktır 30x hedefliyorum. Altıma bir bmw çekerim herhalde.  Cheesy
AĞzınız bal yesin Cheesy

Her ne kadar ilgi toplayan ilginç projelerden biri olsa da 10x bence yakın zamanda pek mümkün değil. Böyle mesajları uygun bulmuyorum. Burayı okuyan acemi arkadaşlar siz her ne kadar yatırım tavsiyesi değildir yazsanız da gaza geliyorlar.
"Acemi" olduğumu newbie olduğumdan çıkarsadınız sanırım, sorun yok Smiley
Ben 2 ay içinde 10a katlasın istemiyorum. 1 belki 2 yıl bekleyecek uzun dönemli alıcıyım. Gaza gelerek girdiğim bir ico değil Smiley

bitpazarı'na yönelik yazmıştım, nasıl üzerinize alındınız anlamadım açıkçası.
Benden alıntı yaptığınız için olabilir mi? Smiley

Neyse önemli değil. Bir yanlış anlaşılma oldu sanırım.
İyi günler dilerim.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
ysakay
Sr. Member

View Profile
August 28, 2017, 03:23:30 AM

50 mesaj olayı genel olarak attığımız mesaj toplamı mı yoksa monetha konusuna mı 50 mesaj yazmak gerek?
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
August 28, 2017, 03:29:48 AM

50 mesaj olayı genel olarak attığımız mesaj toplamı mı yoksa monetha konusuna mı 50 mesaj yazmak gerek?

Bu konu ile ilgili herhangi bir kısıtlama yoktur. 75 karakteri geçecek ve atacağınız mesajlar yapıcı olacak. Bunları istiyorlar.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 28, 2017, 05:54:43 AM

Şaka gibi bayram arifesine denk geldi ico. Bayrama Ethereum transaction'larıyla girmemiz güzel olmayacak. Bayram tatilinde paraya ihtiyaç varken Ethereum'ları ico'ya sallamak koyacak ama gireceğim ben.
nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
August 28, 2017, 06:03:04 AM

Herkes çok olumlu bakıyor projeye açıkçası içime sinmemişti pek ama burada herkes iyi konuşmaya devam ettikçe ufak bir mebla ile gireyim bari diyorum şimdi sizce mutlaka girilmesi gereken bir projemi kısa vadede borsaya girecekmi

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█                           █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... 101 »
  Print  

Jump to: