Bitcoin Forum
May 06, 2024, 04:40:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... 101 »
  Print  
Author Topic: [ANN] [ICO] MONETHA - Ödemeler için Merkezi Olmayan Güven/İtibar Platformu  (Read 60014 times)
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
August 29, 2017, 06:26:37 PM

bu monetha da olay nedir?
bu kadar aksiyon alınması çok ilginç
hiç bu kadar hevesle ico beklendiğini görmedim bu forumda. benzeri birşey de tezos da olmuştu.
hayırdır inşallah.
1714970410
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714970410
Reply with quote  #2

1714970410
Report to moderator
1714970410
Hero Member
*

Ignore
1714970410
Reply with quote  #2

1714970410
Report to moderator
1714970410
Hero Member
*

Ignore
1714970410
Reply with quote  #2

1714970410
Report to moderator
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
August 29, 2017, 06:26:55 PM

Arkadaşlar, Monetha ile ilgili en doğru açıklamalar her zaman onların resmi Slack, Twitter, Telegram kanallarından yapılır.

Bunu unutmayalım lütfen. Başka yerden okuduklarınızı her zaman 2 defa kontrol edin.

Konuda link verilmiş, linki veren üye yardımcı olmak için ICO ya nasıl katılacağımızı anlatmış yine de genel olarak uyarmak istiyorum böyle linklere her zaman dikkat edin "şu adrese" göndereceksiniz diyerek kendi adreslerini verebilirler. İngilizce ana sitede ve buradan takip ederek karşılaştırmayı unutmayın.

İmza kampanyasına giren arkadaşlar 50 mesajı tamamlamanız zor gibi tamamlasanız da haftalık stake verilecek ICO kısa sürecektir genel tahminler bu şekilde, hiç yoktan iyidir diyebilirsiniz ama spam yaptığınız için kara listeye girebilirsiniz yani diğer kampanyalara katılamama riski doğabilir. Aktif olurum spam yapmam diyorsanız şansınızı deneyin belki iki üç hafta sürebilir kimseyi alıkoymak istemem.  

Bu mesajı da ön plana çıkartalım, neticede her zaman en doğru yer kendi web sitelerinin İngilizce olan kısmıdır. Ben bile hatalı bir yazım yapabilirim. Başkası kasti bir şey de deneyebilir, kimseyi itham etmiyoruz yanlış anlaşılmasın.

Konuda link verilmiş, linki veren üye yardımcı olmak için ICO ya nasıl katılacağımızı anlatmış yine de genel olarak uyarmak istiyorum böyle linklere her zaman dikkat edin "şu adrese" göndereceksiniz diyerek kendi adreslerini verebilirler. İngilizce ana sitede ve buradan takip ederek karşılaştırmayı unutmayın.

İmza kampanyasına giren arkadaşlar 50 mesajı tamamlamanız zor gibi tamamlasanız da haftalık stake verilecek ICO kısa sürecektir genel tahminler bu şekilde, hiç yoktan iyidir diyebilirsiniz ama spam yaptığınız için kara listeye girebilirsiniz yani diğer kampanyalara katılamama riski doğabilir. Aktif olurum spam yapmam diyorsanız şansınızı deneyin belki iki üç hafta sürebilir kimseyi alıkoymak istemem.  

Flood falan yapmamda,günlük bir mesaj sınır vs var mı?

Bu ICO ya destek veren bir ekip var mı? Ethereum ekibi gibi vs?

Olmaz olur mu yahu, en az 3-4 tane uzman yazılımcıları var Monetha'nın.

https://www.monetha.io/en/#team_anchor

Kusura bakmayın ben uzun süreden beri ico ile ilgilenemiyorum. Hardcap' i ne olarak belirlediler? Sayfalar arasında fazla dolanamadım, bir kaç sayfaya baktım ama içinde HC değeri geçen bir post bulamadım.

Ether bazında 95.000 ETH dendi en son açıklamada dün. Rakam olarak da 23 milyon euro vermilmişti yanılmıyorsam ama ether fiyatları da yükseldi tabi şimdi baya eski günlere göre.

imza kampanyası için formu doldurup yolladım 2 gündür monetha için çalışıyorum. liste de ismimi gördüğümü hatırlıyorum düşük ihtimalde olsa baştan da yazılmamış olabilir ancak şuan sonuç olarak ismim yok 2 günlük emek nolacak admine mesaj attım bakalım inşAllah yardımcı olurlar

Formu düzgün doldurduysanız kurallara aykırı bir şey yapmadıysanız sıkıntı çekeceğini düşünmüyorum. Onlara direk ulaşıp mesaj atmaktan da çekinmeyin, ilgililer baya. Bir sıkıntı olmayacaktır bence. Benim bildiğim isimler manuel ekleniyordu listeye tek tek ama siz gördüm ismimi sonra kayboldu diye yazınca ben de anlamadım.

Dün admine mesaj atmıştım. Bugun eklemişler listeye ilk kayıt olduğum günü ve o zaman ki post sayımı baz alarak. Sevindim hem eklediler hemde 2 gündür attığım mesajları böylelikle görmezden gelmeyecekler. İyi de bir ICO yaparsa tam olur artık Smiley

Sevindim düzelmesine, bol şans.

Hocam destek derken onu kastetmedim tabiki birileri var. Mesela Rus devleti ethereumu destekliyor diyelim. Ordaki ekipten kastım sektör içinden birileri. Ethereumcular zcashciler gibi
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
August 29, 2017, 06:45:11 PM

Hocam destek derken onu kastetmedim tabiki birileri var. Mesela Rus devleti ethereumu destekliyor diyelim. Ordaki ekipten kastım sektör içinden birileri. Ethereumcular zcashciler gibi

Hocam dediğiniz şekilde nasıl olacak zaten günde artık 10 tane Ethereum projesi çıkmaya başladı. Zaten böyle bir şeye gerek de yok yani açıkçası.  Smiley

dilemx
Full Member

Activity: 202
Merit: 100

View Profile
August 29, 2017, 06:50:59 PM

Bir çoğumuz 50 mesaj sorunu yaşayacağız.Umarım İCO 10 gün kadar sürer.Monetha forum havasına bakılırsa daha erken bitecek gibi.

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
August 29, 2017, 08:25:04 PM

Bence ilgiye bakılırsa hardcap düşük kalmış 1 gün içinde biteceğini düşünüyorum. Ekip çok sağlam güzel reklam yaptılar hardcap oldugu için 3 ether ayarladım duruma göre göndereceğim hayırlısı.
Elturko
Full Member

Activity: 140
Merit: 100

View Profile
August 29, 2017, 09:23:29 PM

Forumda gözlemlediğim kadarıyla ilk gün hardcap yapacak gibi. Bu ay çok proje çıktı eylülde de bir iki tane var hangisine katılacağımızı şaşırdık

pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
August 29, 2017, 10:16:21 PM

https://www.monetha.io

https://www.youtube.com/watch?v=Ej_QIXLOJ9A

deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
August 29, 2017, 10:28:55 PM

Az kaldı icoya. İlk günden hardcap beklentisi var herkesin. Projeye güven tam. Paypalin eski çalışanını almışlar falan diye duydum. Kazandırabilir.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
August 29, 2017, 10:43:29 PM

Monetha, ICO bittikten 2 hafta sonra exchange'lerde listelenmeye başlayacak.

https://twitter.com/Monetha_io/status/902528981060243456

Monetha ICO katılımıyla ilgili bir video yayınlandı.

Videoya göre ICO başlamadan 20-30 dakika önce bir videoyla kontrat adresinin belli bir kısmı açığa çıkacak.

Böylece videodaki adresle sitedeki gönderim yaptığınız adresi karşılaştırıp bunun Monetha'nın adresi olduğundan emin olabileceksiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=RWU2w0EaM3I&feature=youtu.be

Bence ilgiye bakılırsa hardcap düşük kalmış 1 gün içinde biteceğini düşünüyorum. Ekip çok sağlam güzel reklam yaptılar hardcap oldugu için 3 ether ayarladım duruma göre göndereceğim hayırlısı.

Hard cap gayet dolgun bir hard cap bana kalırsa. 95.000 ETH'den bahsediyoruz. Şu ana kadar bunu toplayabilen ICO sayısı çok sınırlı.

Az kaldı icoya. İlk günden hardcap beklentisi var herkesin. Projeye güven tam. Paypalin eski çalışanını almışlar falan diye duydum. Kazandırabilir.

Bunların dışında mesela şunu net gönülden söyleyebilirim, bu kadar proje arasından ICO öncesi paylaşım olsun, bilgilendirme olsun, bunların hepsini bu kadar profesyonelce yapan bir proje hatırlamıyorum. Ekip cidden amatörlükten çok uzak hareket etti şu ana kadar.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
August 29, 2017, 10:49:05 PM

Herkes de böyle bir beklenti olması beni endişelendiriyor. Forumda daha önce böyle beklentisi yüksek icolarda tam tersini yaşadığımız oldu.. Bende çok umutluyum ama bakalım hayırlısı artık...
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
August 29, 2017, 10:57:41 PM

Herkes de böyle bir beklenti olması beni endişelendiriyor. Forumda daha önce böyle beklentisi yüksek icolarda tam tersini yaşadığımız oldu.. Bende çok umutluyum ama bakalım hayırlısı artık...

Bence de biraz daha temkinli yaklaşmak lazım. Bazen çok abartılı beklentiye girmek ters tepebiliyor. Üzülmemek için beklentiyi makul tutmak en mantıklısı bana kalırsa. Ben şahsen hep öyle yapıyorum, böylece insan üzülmüyor en kötü ihtimallerde bile.

Ama genel algı Türk forumunda zaten %99 baya iyi, global'de de genelde iyi şeyler okuyorum. İşin olmaması için bir sebep de yok açıkçası bu kadar çöp ICO bile neler toplarken.
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
August 29, 2017, 11:17:13 PM

Hardcap beklentisi farklı bir olay bana göre hardcap yapan her ico kazandırmıyor hatırladığım kadarıyla primalbasede kısa süre içerisinde hardcap yaptı ama şuan yatırımcıları zararda. Cry
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
August 29, 2017, 11:22:34 PM

Hardcap beklentisi farklı bir olay bana göre hardcap yapan her ico kazandırmıyor hatırladığım kadarıyla primalbasede kısa süre içerisinde hardcap yaptı ama şuan yatırımcıları zararda. Cry

Tabiki de hard cap yapması dediğiniz gibi başarı anlamına gelmez ama projenin kendisiyle de alakalı biraz. Priamalbase'in başındaki problem şu anda projenin kendisinden ziyade waves bazlı olduğu için exchange'lere giremiyor olmasıyla alakalı.

Bu arada sanıyorum onun token başı maliyeti 7-8 bin dolar arasındaydı fiat olarak, şu anda da fiyat 7 bin dolarlara dayanmış. Zararı kurtarmış sayılır. Yalnız BTC olarak bakınca durum çok farklı, BTC öyle bir artış gösterdi ki, ICO fiyatını BTC bazlı koruyabilseydi şu anda fiyatı 13-14 bin dolar falan olacaktı.
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
August 29, 2017, 11:34:15 PM

Tabiki de hard cap yapması dediğiniz gibi başarı anlamına gelmez ama projenin kendisiyle de alakalı biraz. Priamalbase'in başındaki problem şu anda projenin kendisinden ziyade waves bazlı olduğu için exchange'lere giremiyor olmasıyla alakalı.

Bu arada sanıyorum onun token başı maliyeti 7-8 bin dolar arasındaydı fiat olarak, şu anda da fiyat 7 bin dolarlara dayanmış. Zararı kurtarmış sayılır. Yalnız BTC olarak bakınca durum çok farklı, BTC öyle bir artış gösterdi ki, ICO fiyatını BTC bazlı koruyabilseydi şu anda fiyatı 13-14 bin dolar falan olacaktı.

Ben aslında uzun vadede primalbase'nin karlı olacağını düşünüyorum ico fiyatınıda geçecektir bana kalırsa.Ama ico fiyatının çok altında bir fiyattan almak varken daha erken ve daha pahalı almak insanı ister istemez üzüyordur bundan dolayı primalbase'ye eksi yazıyordum.Monetha'dan başarılı bir proje bekliyorum aslında hem gerekli şartları sağlayabilirsem imzadan gelenleri hem de icodan satın alacaklarımı uzun vadede tutmak istiyorum elimde.
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
August 29, 2017, 11:50:38 PM
Last edit: August 31, 2017, 08:24:40 AM by hirozaki faraday

Monetha hakkında bir kaç spekülasyon duydum, doğruluk teyidi var mı?

*olumsuz bir haber yok, asılsızdır.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
August 30, 2017, 12:04:14 AM

Ne gibi hocam bizide bilgilendirin lutfen. Aşırı ilgi beni korkutmaya başladı açıkcası hadi bakalım.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
August 30, 2017, 12:10:27 AM

Mümkünse kaynaklı şekilde alalım, diğer türlü pek bir anlamı olmuyor çünkü herkes bir şey anlatıyor.

uniquehero
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
August 30, 2017, 04:57:32 AM

Spekülasyonuda yazsaydınız bizde duyardık nasıl bir spekülasyon olduğunu. Laf olsun diye yazıp kenara çekiliyorsunuz.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 30, 2017, 06:15:05 AM

Spekülasyonuda yazsaydınız bizde duyardık nasıl bir spekülasyon olduğunu. Laf olsun diye yazıp kenara çekiliyorsunuz.

Böyle bir şey gerçek ise ico sağlam yatırım alacak demektir. Ico sürecini baltalamak isteyenler varsa, kendilerinin ne kadar yatırım yapacağına bakmak lazım.

Yanılabilirim fakat bana Bancor gibi, yoğun ilgiden Ethereum blockchain'i kilitleyecek gibi geliyor Monetha.

Bancor ico zamanı contract adresine yapılan yoğun transaction'lar sebebiyle bir çok kişinin işlemi zaman aşımına uğramıştı.
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
August 30, 2017, 06:27:17 AM

ICO ya sayılı saatler kaldı, baltalar elimizde uzun ip belimizde etherler cüzdanımızda bekliyoruz ICO'nun başlamasını , fakat temkinli davranacağım hemen değilde 5-10 dk veya daha fazla süreci izleyip yatırım yapacağım nolur nolmaz ,çok güveniyoruz ama balonda çıkabilir daha önce bazı projelerde olduğu gibi
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... 101 »
  Print  

Jump to: