Bitcoin Forum
June 22, 2024, 11:23:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... 101 »
  Print  
Author Topic: [ANN] [ICO] MONETHA - Ödemeler için Merkezi Olmayan Güven/İtibar Platformu  (Read 60046 times)
radnom
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 251

Blockchain Marketing: tokensuite.io

View Profile
August 30, 2017, 06:30:01 AM

Monetha hakkında bir kaç spekülasyon duydum, doğruluk teyidi var mı?

Spekülasyonuda yazsaydınız bizde duyardık nasıl bir spekülasyon olduğunu. Laf olsun diye yazıp kenara çekiliyorsunuz.

Böyle bir şey gerçek ise ico sağlam yatırım alacak demektir. Ico sürecini baltalamak isteyenler varsa, kendilerinin ne kadar yatırım yapacağına bakmak lazım.

Yanılabilirim fakat bana Bancor gibi, yoğun ilgiden Ethereum blockchain'i kilitleyecek gibi geliyor Monetha.

Bancor ico zamanı contract adresine yapılan yoğun transaction'lar sebebiyle bir çok kişinin işlemi zaman aşımına uğramıştı.

Bancor gibi olacaksa kaçarak uzaklaşın yav. Yatırımcısına kar ettirmedi bancor, eth değeri olarak halen altta. Bence de biraz gidişatı izleyip göndermek daha doğru olacaktır.

Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
August 30, 2017, 07:03:17 AM

Spekülasyonuda yazsaydınız bizde duyardık nasıl bir spekülasyon olduğunu. Laf olsun diye yazıp kenara çekiliyorsunuz.

Böyle bir şey gerçek ise ico sağlam yatırım alacak demektir. Ico sürecini baltalamak isteyenler varsa, kendilerinin ne kadar yatırım yapacağına bakmak lazım.

Yanılabilirim fakat bana Bancor gibi, yoğun ilgiden Ethereum blockchain'i kilitleyecek gibi geliyor Monetha.

Bancor ico zamanı contract adresine yapılan yoğun transaction'lar sebebiyle bir çok kişinin işlemi zaman aşımına uğramıştı.

Bancor gibi olacaksa kaçarak uzaklaşın yav. Yatırımcısına kar ettirmedi bancor, eth değeri olarak halen altta. Bence de biraz gidişatı izleyip göndermek daha doğru olacaktır.

bonus olayından faydalanmak için ben bu riski göze alacagım. bu yarım ağızla bişeyler duydum diye gelen arkadaşlar az biraz endişelendiriyor ama globalde kontrol edince,ben  pekte goremiyorum çekinceli insanları.tam olarka ne duydugunuda açıklamamış arkadaşımız.eger whitepaperındaki çok küçük tutarsızlıktan bahsediyorsa telegramdan sorunun cevabını verdiler.

yok eger baska bir şey varsa duymak isterim.
dilemx
Full Member

Activity: 202
Merit: 100

View Profile
August 30, 2017, 08:14:28 AM

Ben bir şeyi merak ediyorum.Bu projeye kurumsal destek var mı?Ben göremedim.

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
August 30, 2017, 08:27:20 AM

Bu tarz şeyleri araştırmak için twitterına ve bloglarına baksanız daha iyi olur. Ben de açıldığı anda yapmayı düşünüyorum bonustan faydalanmak için o riski alıcam.
http://www.the-blockchain.com/2017/08/24/monetha-signs-partnership-deal-dominant-baltic-online-retailer/

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
dilemx
Full Member

View Profile
August 30, 2017, 08:51:06 AM

Bu tarz şeyleri araştırmak için twitterına ve bloglarına baksanız daha iyi olur. Ben de açıldığı anda yapmayı düşünüyorum bonustan faydalanmak için o riski alıcam.
http://www.the-blockchain.com/2017/08/24/monetha-signs-partnership-deal-dominant-baltic-online-retailer/

Bilgilendirme için teşekkürler.Bir miktar risk almayı ben de düşünüyorum.

■  RESTART ENERGY 
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
August 30, 2017, 09:38:04 AM

bonus olayından faydalanmak için ben bu riski göze alacagım. bu yarım ağızla bişeyler duydum diye gelen arkadaşlar az biraz endişelendiriyor ama globalde kontrol edince,ben  pekte goremiyorum çekinceli insanları.tam olarka ne duydugunuda açıklamamış arkadaşımız.eger whitepaperındaki çok küçük tutarsızlıktan bahsediyorsa telegramdan sorunun cevabını verdiler.

Ben de twitterdan duydum danışmanlarından birisi ayrılacakmış ama dağıtımdan sonra açıklayacaklarmış, doğruluk teyidi var mı diye sordum önceki sayfalarda monetha için yaptığım o kadar bilgilendirici ve güzel yorumdan sonra bu lafları hakketmiyorum. Bana yinede pek inandırıcı gelmedi ama soralım dedik.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
August 30, 2017, 10:59:18 AM

Arkadaşlar gördüğüm, okuduğum kadarıyla ICO hızlı ilerleyecek. Yarın akşam gireceğiz inşallah. Lakin yarın arefe malum. O saatlerde pc başında olamayabiliriz. İlk aşama sizce ne kadar sürer? Hemen bir iki saatte dolar mı ne dersiniz?

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
August 30, 2017, 11:29:12 AM

Bu projeye çok güveniyorum. ICO bir an önce başarıya ulaşsa bounty'ler dağıtılsa da yeni imzalara yelken açabilsek  Grin

tylercoin
Newbie
*

Activity: 47
Merit: 0

View Profile
August 30, 2017, 11:36:07 AM

bende hazır bekleyenlerdenim ama arkadaşın dediği gibi yarın arefe kurbanlıklar ucuz,, yarın ucuz kurbanlık almak için pazardamı olayım yoksa monetha için buradamı olayım uzun vadede hangisi daha karlı olacak arkadaşlar   Smiley  bizimkileri ikna edebilirsem erkenden kurbanlkı işini halledip saat 5 te pc başında olmaya çalışacağım,
şaka bir yana 1 saat içinde bitme olasılığı nedir?
dilemx
Full Member

View Profile
August 30, 2017, 12:35:11 PM

Monetha ICO'ya nasıl katılacağız?  Arkadaş adım adım anlatmış, ben dahil artık bilmeyen kalmaz umarım

http://medyarena.com/monetha-ico-nasil-katilicaz/

Yarına hazırlık olsun,benim gibi İCO konusunda tecrübesiz kişiler için çok güzel anlatılmış.

■  RESTART ENERGY 
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
August 30, 2017, 01:50:29 PM

son 1 gün iconun hızlı ilerlemesini umut ediyoruz. bu aralar icolar çok uzun sürüyor doğal olarak bizde zaman kaybı yaşıyoruz bu öyle olmaz umarım.
onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
August 30, 2017, 02:18:30 PM

Az önce tanıtımını izledim kesinlikle yatırım yapacağım paypal kıyaslaması falan çok hoşuma gitti. Böyle reel gerçekten uygulama alanı olan yaratılmış proje kesinlikle tutar.
Dikkatimi çeken ise co founder olan arkadaş manken falan galiba  Grin
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
August 30, 2017, 02:27:41 PM

son 1 gün iconun hızlı ilerlemesini umut ediyoruz. bu aralar icolar çok uzun sürüyor doğal olarak bizde zaman kaybı yaşıyoruz bu öyle olmaz umarım.

Forumda bu proje için ilk günden hardcap yapabileceği yönünde beklenti var bunu gerçekleştirebilirler mi emin değilim ama böyle bir potansiyelleri olduğuna göre fazla bekletecekleri sanmıyorum.
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
August 30, 2017, 02:45:50 PM

Proje güzel ama 0,155 cent birim fiyatı 402m toplam coin düşündürüyor insanı.Waves ayarına falan gelse marketcap ı dahi 2 kat falan anca kazandırıyor.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
August 30, 2017, 03:58:17 PM

Monetha ICO başlangıcına çok kısa bir süre kaldı!

Yarın TSİ 17:00'da Başlıyoruz Arkadaşlar!

Sitede sayaç da mevcut: https://www.monetha.io/en/crowdsale

https://twitter.com/Monetha_io/status/902892215764230145

bonus olayından faydalanmak için ben bu riski göze alacagım. bu yarım ağızla bişeyler duydum diye gelen arkadaşlar az biraz endişelendiriyor ama globalde kontrol edince,ben  pekte goremiyorum çekinceli insanları.tam olarka ne duydugunuda açıklamamış arkadaşımız.eger whitepaperındaki çok küçük tutarsızlıktan bahsediyorsa telegramdan sorunun cevabını verdiler.

Ben de twitterdan duydum danışmanlarından birisi ayrılacakmış ama dağıtımdan sonra açıklayacaklarmış, doğruluk teyidi var mı diye sordum önceki sayfalarda monetha için yaptığım o kadar bilgilendirici ve güzel yorumdan sonra bu lafları hakketmiyorum. Bana yinede pek inandırıcı gelmedi ama soralım dedik.

Danışmanlardan bir tanesi ayrılabilir bunda ne var ki, ekipten de birisi ayrılabilir. Bunlar çok ciddi şeyler değil bence, 1 kişinin ayrılmasıyla kıyamet kopacaksa zaten orda zayıflık var demektir. Önemli olan geniş bir kadroya ve ekibe sahip olmak zaten. Monetha'da da bence bu mevcut.

Arkadaşlar gördüğüm, okuduğum kadarıyla ICO hızlı ilerleyecek. Yarın akşam gireceğiz inşallah. Lakin yarın arefe malum. O saatlerde pc başında olamayabiliriz. İlk aşama sizce ne kadar sürer? Hemen bir iki saatte dolar mı ne dersiniz?

95.000 ETH önemli bir hard cap, bunu şu ana kadar toplayabilmiş proje sayısı çok az. Bir yandan da bonus olayı falan mevcut. En iyi kararı sizler vereceksiniz artık, yapacak bir şey yok.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Merit: 262

View Profile
August 30, 2017, 04:29:13 PM

Ekipten bazı kişilerin ayrılması ya da ekibe yeni yüzler eklenmesi hayatın doğal akışına ters bir durum değil.Bir anlaşmazlık olmuştur yollar ayrılmıştır.Proje hakkında gerçekten herkesin çok büyük beklentileri var,katılmayı düşünmüyordum ama bir miktar yatırım yapmaya karar verdim ben de. Cheesy
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714

View Profile
August 30, 2017, 04:34:50 PM

Yarın içinde 50 post a devam edebilirmiyiz imza için? Yani bugun 35-40 yarın yani 31 de tamamlayabilirmiyiz? Monetha nın ICO günü sonuçta sıkıntı olur mu sizce
Dr.Cocktail
Sr. Member

Merit: 262

View Profile
August 30, 2017, 04:39:00 PM

Yarın içinde 50 post a devam edebilirmiyiz imza için? Yani bugun 35-40 yarın yani 31 de tamamlayabilirmiyiz? Monetha nın ICO günü sonuçta sıkıntı olur mu sizce

50 postu tamamlamak için ico'nun bitimine kadar süreniz var yarın Türkiye saatiyle 17.00 da başlıyor monetha icosu.3 Gün sonra hardcap yaparsa 3 gün süreniz daha olacak 1 saat içinde hardcap yaparsa yarın 18.00 e kadar süreniz olacak siz yine de ne olur ne olmaz yarın 17.00 a kadar tamamlamaya özen gösterin  Cheesy
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
August 30, 2017, 05:03:46 PM

Ekipten bazı kişilerin ayrılması ya da ekibe yeni yüzler eklenmesi hayatın doğal akışına ters bir durum değil.Bir anlaşmazlık olmuştur yollar ayrılmıştır.Proje hakkında gerçekten herkesin çok büyük beklentileri var,katılmayı düşünmüyordum ama bir miktar yatırım yapmaya karar verdim ben de. Cheesy

Bu arada ben o mesajı diğer arkadaşa cevap olarak yazdım. Böyle bir olaydan haberim yok, yani tamamen dedikodu da olabilir. Söyleyen arkadaşlar kaynak varsa bunu paylaşsınlar bence, diğer türlü işin ayarı kaçıyor. O yüzden öyle demiştim.

Bugün 35-40 derken? Bu kadar postu bugün atarsanız spam'dan dolayı bounty alamayacağınızı söyleyebilirim net şekilde. Spam olayına dikkat edilecek. ICO bitene kadar post atmak serbest sayım anlamında. ICO artık açıldığı anda mı biter yoksa 30 gün mü sürer ona göre ek süre de olabilir elbette.

50 postu tamamlamak için ico'nun bitimine kadar süreniz var yarın Türkiye saatiyle 17.00 da başlıyor monetha icosu.3 Gün sonra hardcap yaparsa 3 gün süreniz daha olacak 1 saat içinde hardcap yaparsa yarın 18.00 e kadar süreniz olacak siz yine de ne olur ne olmaz yarın 17.00 a kadar tamamlamaya özen gösterin  Cheesy

Aynen bu yaklaşım doğrudur.

cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714

View Profile
August 30, 2017, 05:52:10 PM

Açıklamalar için herkese teşekkür ederim. Ben imzayı yetiştirrim sağlam bir ICO yapsında Monetha problem yok Smiley çok az kaldı zaten artık
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... 101 »
  Print  

Jump to: